1. Liga

SportFootball
CountryCzech Republic
GenderMale
Year2019/2020
#TeamMPWDLGPtsForm
1
16
14
2
0
36:3
44
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
2
16
10
3
3
31:15
33
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
3
16
9
2
5
32:22
29
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
4
16
8
4
4
29:22
28
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
5
16
7
4
5
30:21
25
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
6
16
8
1
7
27:22
25
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
7
16
7
4
5
20:21
25
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
8
16
7
2
7
26:26
23
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • W
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
9
16
6
3
7
25:26
21
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
10
16
4
7
5
22:23
19
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
11
Relegation Playoff
16
4
6
6
13:23
18
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
12
Relegation Playoff
16
4
4
8
18:28
16
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
13
Relegation Playoff
16
4
3
9
11:22
15
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
14
Relegation Playoff
16
3
4
9
14:28
13
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
15
Relegation Playoff
16
2
5
9
11:23
11
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
16
Relegation Playoff
16
2
4
10
7:27
10
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
8
8
0
0
20:1
24
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Slavia Prague - Mlada Boleslav)
    28/09/2019 17:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Slovacko)
    14/09/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Bohemians 1905)
    24/08/2019 17:30
2
9
7
0
2
21:9
21
  • W
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Sparta Prague)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 3 : 2(Viktoria Plzen - Jablonec)
    16/09/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Viktoria Plzen - Opava)
    25/08/2019 14:30
3
9
8
0
1
26:11
24
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(Mlada Boleslav - Banik Ostrava)
    22/09/2019 13:30
  • W
  • 6 : 0(Mlada Boleslav - Pribram)
    14/09/2019 14:30
  • W
  • 4 : 2(Mlada Boleslav - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    25/08/2019 14:30
4
9
6
2
1
22:10
20
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sigma Olomouc)
    23/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Jablonec - Banik Ostrava)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Jablonec - Mlada Boleslav)
    18/08/2019 15:00
5
8
5
1
2
18:8
16
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
  • L
  • 0 : 3(Sparta Prague - Slavia Prague)
    22/09/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - Sigma Olomouc)
    01/09/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Sparta Prague - Banik Ostrava)
    18/08/2019 13:00
6
9
6
1
2
22:8
19
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Pribram)
    30/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Banik Ostrava - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/09/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Slovacko)
    23/08/2019 16:00
7
7
4
2
1
12:5
14
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Teplice)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Mlada Boleslav)
    31/08/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Slovacko - Pribram)
    17/08/2019 15:00
8
9
4
2
3
13:12
14
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen)
    21/09/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Fastav Zlin)
    01/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slavia Prague)
    16/08/2019 16:00
9
7
3
2
2
14:11
11
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • W
  • 4 : 2(Slovan Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    30/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovan Liberec - Teplice)
    14/09/2019 14:30
  • W
  • 3 : 1(Slovan Liberec - Sparta Prague)
    25/08/2019 17:00
10
7
3
3
1
11:8
12
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Slovacko)
    28/09/2019 14:30
  • W
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Opava)
    13/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Teplice)
    23/08/2019 16:00
11
Relegation Playoff
7
2
3
2
7:10
9
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Teplice - Bohemians 1905)
    27/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Teplice - Mlada Boleslav)
    18/09/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Teplice - Karvina)
    01/09/2019 14:30
12
Relegation Playoff
7
4
3
0
11:5
15
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Bohemians 1905 - FC Fastav Zlin)
    20/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Bohemians 1905 - Slovan Liberec)
    31/08/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Bohemians 1905 - Sigma Olomouc)
    17/08/2019 17:30
13
Relegation Playoff
9
3
1
5
6:12
10
  • W
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 0 : 1(FC Fastav Zlin - Jablonec)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Sparta Prague)
    15/09/2019 13:00
  • L
  • 1 : 4(FC Fastav Zlin - Karvina)
    24/08/2019 15:00
14
Relegation Playoff
9
3
4
2
11:7
13
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(Pribram - Karvina)
    21/09/2019 14:30
  • L
  • 1 : 2(Pribram - Viktoria Plzen)
    31/08/2019 17:30
  • W
  • 4 : 0(Pribram - Jablonec)
    24/08/2019 15:00
15
Relegation Playoff
7
0
3
4
2:7
3
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Opava)
    29/09/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Karvina - Bohemians 1905)
    15/09/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Slovan Liberec)
    18/08/2019 15:00
16
Relegation Playoff
7
1
2
4
3:9
5
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slovan Liberec)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slavia Prague)
    01/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 3(Opava - FC Fastav Zlin)
    17/08/2019 15:05
#TeamMPWDLGPtsForm
1
8
6
2
0
16:2
20
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 3(Sparta Prague - Slavia Prague)
    22/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slavia Prague)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slavia Prague)
    16/08/2019 16:00
2
7
3
3
1
10:6
12
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
  • W
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen)
    21/09/2019 17:00
  • W
  • 1 : 2(Pribram - Viktoria Plzen)
    31/08/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Viktoria Plzen)
    18/08/2019 17:00
3
7
1
2
4
6:11
5
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Slavia Prague - Mlada Boleslav)
    28/09/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(Teplice - Mlada Boleslav)
    18/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Mlada Boleslav)
    31/08/2019 15:00
4
7
2
2
3
7:12
8
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • W
  • 0 : 1(FC Fastav Zlin - Jablonec)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 3 : 2(Viktoria Plzen - Jablonec)
    16/09/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Pribram - Jablonec)
    24/08/2019 15:00
5
8
2
3
3
12:13
9
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Sparta Prague)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Sparta Prague)
    15/09/2019 13:00
  • L
  • 3 : 1(Slovan Liberec - Sparta Prague)
    25/08/2019 17:00
6
7
2
0
5
5:14
6
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Mlada Boleslav - Banik Ostrava)
    22/09/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Jablonec - Banik Ostrava)
    01/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Sparta Prague - Banik Ostrava)
    18/08/2019 13:00
7
9
3
2
4
8:16
11
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Slovacko)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Slovacko)
    14/09/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Slovacko)
    23/08/2019 16:00
8
7
3
0
4
13:14
9
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 4 : 2(Slovan Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    30/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Banik Ostrava - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/09/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Mlada Boleslav - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    25/08/2019 14:30
9
9
3
1
5
11:15
10
  • L
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slovan Liberec)
    21/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 1(Bohemians 1905 - Slovan Liberec)
    31/08/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Slovan Liberec)
    18/08/2019 15:00
10
9
1
4
4
11:15
7
  • L
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sigma Olomouc)
    23/09/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - Sigma Olomouc)
    01/09/2019 17:00
  • L
  • 3 : 2(Bohemians 1905 - Sigma Olomouc)
    17/08/2019 17:30
11
Relegation Playoff
9
2
3
4
6:13
9
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Teplice)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovan Liberec - Teplice)
    14/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Teplice)
    23/08/2019 16:00
12
Relegation Playoff
9
0
1
8
7:23
1
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(Teplice - Bohemians 1905)
    27/09/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Karvina - Bohemians 1905)
    15/09/2019 13:00
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Bohemians 1905)
    24/08/2019 17:30
13
Relegation Playoff
7
1
2
4
5:10
5
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Bohemians 1905 - FC Fastav Zlin)
    20/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Fastav Zlin)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(Opava - FC Fastav Zlin)
    17/08/2019 15:05
14
Relegation Playoff
7
0
0
7
3:21
0
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Pribram)
    30/09/2019 16:00
  • L
  • 6 : 0(Mlada Boleslav - Pribram)
    14/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Slovacko - Pribram)
    17/08/2019 15:00
15
Relegation Playoff
9
2
2
5
9:16
8
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Pribram - Karvina)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Teplice - Karvina)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 1 : 4(FC Fastav Zlin - Karvina)
    24/08/2019 15:00
16
Relegation Playoff
9
1
2
6
4:18
5
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Opava)
    29/09/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Opava)
    13/09/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Viktoria Plzen - Opava)
    25/08/2019 14:30