PFL Grp. 4

SportFootball
CountryRussia
GenderMale
Year2020/2021
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
13
8
5
0
20:8
29
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara II - Novosibirsk FK
    28/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Lada Togliatti)
    17/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Novosibirsk FK - Lada Dimitrovgrad)
    14/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Volga Ulyanovsk - Novosibirsk FK)
    07/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Novosibirsk FK)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 3(Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK)
    29/09/2020 10:00
2
11
9
1
1
17:6
28
  • ?
  • Tyumen - FC Orenburg II
    25/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Tyumen)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Tyumen - Volna Nizhny Novgorod)
    13/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Tyumen - KamAZ)
    08/10/2020 10:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - Tyumen)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Ural II - Tyumen)
    27/09/2020 09:00
3
13
7
2
4
20:14
23
  • ?
  • Novosibirsk FK - Dinamo Barnaul
    02/11/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Dimitrovgrad)
    17/10/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Togliatti)
    14/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Dinamo Barnaul)
    07/10/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Dinamo Barnaul)
    04/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK)
    29/09/2020 10:00
4
11
7
1
3
31:10
22
  • ?
  • KamAZ - Volga Ulyanovsk
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(KamAZ - Ural II)
    13/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(Tyumen - KamAZ)
    08/10/2020 10:00
  • W
  • 3 : 0(KamAZ - Zvezda Perm)
    03/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Novosibirsk FK - KamAZ)
    24/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Barnaul - KamAZ)
    21/09/2020 10:00
5
11
6
3
2
12:4
21
  • ?
  • KamAZ - Volga Ulyanovsk
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Tyumen)
    18/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Zvezda Perm - Volga Ulyanovsk)
    13/10/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Volga Ulyanovsk - Novosibirsk FK)
    07/10/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Dinamo Barnaul)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(FC Orenburg II - Volga Ulyanovsk)
    26/09/2020 10:00
6
11
6
2
3
14:11
20
  • ?
  • Zenit Izhevsk - Volna Nizhny Novgorod
    25/10/2020 10:00
  • L
  • 1 : 2(Volna Nizhny Novgorod - Zvezda Perm)
    18/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Tyumen - Volna Nizhny Novgorod)
    13/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Dinamo Barnaul)
    07/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Novosibirsk FK)
    04/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(NoSta - Volna Nizhny Novgorod)
    27/09/2020 11:00
7
10
6
0
4
20:7
18
  • ?
  • Lada Dimitrovgrad - FC Chelyabinsk
    25/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - FC Chelyabinsk)
    13/10/2020 11:00
  • W
  • 6 : 0(FC Chelyabinsk - Krylya Sovetov Samara II)
    08/10/2020 10:00
  • W
  • 3 : 0(FC Chelyabinsk - Zvezda Perm)
    27/09/2020 10:00
  • L
  • 1 : 0(Tyumen - FC Chelyabinsk)
    20/09/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Chelyabinsk - Dinamo Barnaul)
    10/09/2020 12:00
8
11
5
3
3
19:16
18
  • ?
  • Zvezda Perm - NoSta
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Volna Nizhny Novgorod - Zvezda Perm)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Zvezda Perm - Volga Ulyanovsk)
    13/10/2020 13:30
  • W
  • 1 : 0(Zvezda Perm - Zenit Izhevsk)
    08/10/2020 13:30
  • L
  • 3 : 0(KamAZ - Zvezda Perm)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Chelyabinsk - Zvezda Perm)
    27/09/2020 10:00
9
11
4
4
3
15:16
16
  • ?
  • Lada Togliatti - Ural II
    25/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit Izhevsk - Ural II)
    18/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 3(KamAZ - Ural II)
    13/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Ural II)
    03/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Ural II - Tyumen)
    27/09/2020 09:00
  • D
  • 2 : 2(Zvezda Perm - Ural II)
    20/09/2020 12:00
10
11
4
1
6
18:19
13
  • ?
  • Zvezda Perm - NoSta
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - NoSta)
    13/10/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(Lada Dimitrovgrad - NoSta)
    08/10/2020 11:00
  • W
  • 7 : 0(NoSta - Lada Togliatti)
    03/10/2020 11:00
  • D
  • 3 : 3(NoSta - Volna Nizhny Novgorod)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Volga Ulyanovsk - NoSta)
    20/09/2020 14:00
11
11
2
2
7
8:14
8
  • ?
  • Lada Dimitrovgrad - FC Chelyabinsk
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Dimitrovgrad)
    17/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(Novosibirsk FK - Lada Dimitrovgrad)
    14/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Lada Dimitrovgrad - NoSta)
    08/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Lada Dimitrovgrad)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Lada Dimitrovgrad - Krylya Sovetov Samara II)
    27/09/2020 12:00
12
12
2
2
8
9:20
8
  • ?
  • Zenit Izhevsk - Volna Nizhny Novgorod
    25/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit Izhevsk - Ural II)
    18/10/2020 10:00
  • L
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - FC Chelyabinsk)
    13/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Zvezda Perm - Zenit Izhevsk)
    08/10/2020 13:30
  • L
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - Tyumen)
    03/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Dinamo Barnaul - Zenit Izhevsk)
    24/09/2020 10:00
13
12
2
1
9
14:28
7
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara II - Novosibirsk FK
    28/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Krylya Sovetov Samara II)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - NoSta)
    13/10/2020 09:00
  • L
  • 6 : 0(FC Chelyabinsk - Krylya Sovetov Samara II)
    08/10/2020 10:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Ural II)
    03/10/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Lada Dimitrovgrad - Krylya Sovetov Samara II)
    27/09/2020 12:00
14
11
2
1
8
8:23
7
  • ?
  • Tyumen - FC Orenburg II
    25/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Krylya Sovetov Samara II)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Lada Togliatti - FC Orenburg II)
    08/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Lada Dimitrovgrad)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(FC Orenburg II - Volga Ulyanovsk)
    26/09/2020 10:00
  • L
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - FC Orenburg II)
    20/09/2020 13:00
15
Relegation (Championship)
11
1
0
10
6:35
3
  • ?
  • Lada Togliatti - Ural II
    25/10/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Lada Togliatti)
    17/10/2020 10:00
  • L
  • 3 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Togliatti)
    14/10/2020 10:00
  • L
  • 1 : 3(Lada Togliatti - FC Orenburg II)
    08/10/2020 13:00
  • L
  • 7 : 0(NoSta - Lada Togliatti)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Lada Togliatti - Krylya Sovetov Samara II)
    20/09/2020 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
6
3
3
0
9:6
12
  • W
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Lada Togliatti)
    17/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Novosibirsk FK - Lada Dimitrovgrad)
    14/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Novosibirsk FK - KamAZ)
    24/09/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Novosibirsk FK - Zenit Izhevsk)
    21/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Zvezda Perm)
    26/08/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Novosibirsk FK - Tyumen)
    23/08/2020 10:00
2
4
3
0
1
4:1
9
  • ?
  • Tyumen - FC Orenburg II
    25/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 1(Tyumen - Volna Nizhny Novgorod)
    13/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Tyumen - KamAZ)
    08/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Tyumen - FC Chelyabinsk)
    20/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Tyumen - Lada Togliatti)
    15/08/2020 13:00
3
7
4
1
2
11:8
13
  • W
  • 1 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Dimitrovgrad)
    17/10/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Togliatti)
    14/10/2020 10:00
  • L
  • 0 : 3(Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK)
    29/09/2020 10:00
  • W
  • 4 : 1(Dinamo Barnaul - Zenit Izhevsk)
    24/09/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Dinamo Barnaul - KamAZ)
    21/09/2020 10:00
  • L
  • 0 : 2(Dinamo Barnaul - Tyumen)
    26/08/2020 10:00
4
5
4
0
1
19:3
12
  • ?
  • KamAZ - Volga Ulyanovsk
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(KamAZ - Ural II)
    13/10/2020 15:30
  • W
  • 3 : 0(KamAZ - Zvezda Perm)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(KamAZ - FC Orenburg II)
    12/09/2020 13:00
  • W
  • 4 : 0(KamAZ - Lada Dimitrovgrad)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 6 : 0(KamAZ - Krylya Sovetov Samara II)
    09/08/2020 14:00
5
6
3
1
2
5:2
10
  • L
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Tyumen)
    18/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Volga Ulyanovsk - Novosibirsk FK)
    07/10/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Dinamo Barnaul)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Volga Ulyanovsk - NoSta)
    20/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Volga Ulyanovsk - Krylya Sovetov Samara II)
    23/08/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Volga Ulyanovsk - Ural II)
    09/08/2020 14:00
6
6
3
1
2
5:4
10
  • L
  • 1 : 2(Volna Nizhny Novgorod - Zvezda Perm)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Dinamo Barnaul)
    07/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Novosibirsk FK)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - FC Orenburg II)
    20/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - Lada Dimitrovgrad)
    06/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - FC Chelyabinsk)
    09/08/2020 14:00
7
6
4
0
2
16:4
12
  • W
  • 6 : 0(FC Chelyabinsk - Krylya Sovetov Samara II)
    08/10/2020 10:00
  • W
  • 3 : 0(FC Chelyabinsk - Zvezda Perm)
    27/09/2020 10:00
  • W
  • 4 : 0(FC Chelyabinsk - Dinamo Barnaul)
    10/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(FC Chelyabinsk - Novosibirsk FK)
    07/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Chelyabinsk - NoSta)
    29/08/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(FC Chelyabinsk - Volga Ulyanovsk)
    15/08/2020 12:00
8
5
3
2
0
10:6
11
  • ?
  • Zvezda Perm - NoSta
    25/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Zvezda Perm - Volga Ulyanovsk)
    13/10/2020 13:30
  • W
  • 1 : 0(Zvezda Perm - Zenit Izhevsk)
    08/10/2020 13:30
  • D
  • 2 : 2(Zvezda Perm - Ural II)
    20/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Zvezda Perm - Krylya Sovetov Samara II)
    06/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(Zvezda Perm - Lada Dimitrovgrad)
    15/08/2020 12:00
9
5
2
2
1
6:5
8
  • L
  • 1 : 2(Ural II - Tyumen)
    27/09/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ural II - Novosibirsk FK)
    10/09/2020 09:00
  • W
  • 1 : 0(Ural II - Dinamo Barnaul)
    07/09/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ural II - FC Orenburg II)
    29/08/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Ural II - Volna Nizhny Novgorod)
    15/08/2020 09:00
10
6
2
1
3
14:12
7
  • W
  • 7 : 0(NoSta - Lada Togliatti)
    03/10/2020 11:00
  • D
  • 3 : 3(NoSta - Volna Nizhny Novgorod)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(NoSta - KamAZ)
    06/09/2020 13:00
  • W
  • 3 : 1(NoSta - Ural II)
    23/08/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(NoSta - Novosibirsk FK)
    12/08/2020 10:00
  • L
  • 0 : 3(NoSta - Dinamo Barnaul)
    09/08/2020 13:00
11
5
1
2
2
3:4
5
  • ?
  • Lada Dimitrovgrad - FC Chelyabinsk
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Lada Dimitrovgrad - NoSta)
    08/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Lada Dimitrovgrad - Krylya Sovetov Samara II)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Lada Dimitrovgrad - Volga Ulyanovsk)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Lada Dimitrovgrad - Zenit Izhevsk)
    24/08/2020 13:00
  • L
  • 0 : 2(Lada Dimitrovgrad - Tyumen)
    10/08/2020 13:00
12
6
2
1
3
7:7
7
  • ?
  • Zenit Izhevsk - Volna Nizhny Novgorod
    25/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit Izhevsk - Ural II)
    18/10/2020 10:00
  • L
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - FC Chelyabinsk)
    13/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - Tyumen)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Zenit Izhevsk - NoSta)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Zenit Izhevsk - Lada Togliatti)
    29/08/2020 11:00
13
5
1
0
4
9:10
3
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara II - Novosibirsk FK
    28/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - NoSta)
    13/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Ural II)
    03/10/2020 09:00
  • L
  • 3 : 4(Krylya Sovetov Samara II - Tyumen)
    12/09/2020 10:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Volna Nizhny Novgorod)
    29/08/2020 10:00
  • W
  • 3 : 0(Krylya Sovetov Samara II - Zenit Izhevsk)
    15/08/2020 10:00
14
7
1
0
6
4:16
3
  • L
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Krylya Sovetov Samara II)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Lada Dimitrovgrad)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(FC Orenburg II - Volga Ulyanovsk)
    26/09/2020 10:00
  • W
  • 2 : 0(FC Orenburg II - Zenit Izhevsk)
    06/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(FC Orenburg II - FC Chelyabinsk)
    23/08/2020 10:00
  • L
  • 0 : 4(FC Orenburg II - Dinamo Barnaul)
    12/08/2020 08:00
15
Relegation (Championship)
6
1
0
5
4:17
3
  • ?
  • Lada Togliatti - Ural II
    25/10/2020 10:00
  • L
  • 1 : 3(Lada Togliatti - FC Orenburg II)
    08/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Lada Togliatti - Krylya Sovetov Samara II)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Lada Togliatti - Volna Nizhny Novgorod)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Lada Togliatti - Volga Ulyanovsk)
    06/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 4(Lada Togliatti - KamAZ)
    23/08/2020 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
5
2
0
11:2
17
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara II - Novosibirsk FK
    28/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Volga Ulyanovsk - Novosibirsk FK)
    07/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Novosibirsk FK)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 3(Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK)
    29/09/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Ural II - Novosibirsk FK)
    10/09/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Chelyabinsk - Novosibirsk FK)
    07/09/2020 12:00
2
7
6
1
0
13:5
19
  • W
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Tyumen)
    18/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - Tyumen)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Ural II - Tyumen)
    27/09/2020 09:00
  • W
  • 3 : 4(Krylya Sovetov Samara II - Tyumen)
    12/09/2020 10:00
  • W
  • 0 : 2(Dinamo Barnaul - Tyumen)
    26/08/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Novosibirsk FK - Tyumen)
    23/08/2020 10:00
3
6
3
1
2
9:6
10
  • ?
  • Novosibirsk FK - Dinamo Barnaul
    02/11/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Volna Nizhny Novgorod - Dinamo Barnaul)
    07/10/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Volga Ulyanovsk - Dinamo Barnaul)
    04/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Chelyabinsk - Dinamo Barnaul)
    10/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Ural II - Dinamo Barnaul)
    07/09/2020 09:00
  • W
  • 0 : 4(FC Orenburg II - Dinamo Barnaul)
    12/08/2020 08:00
4
6
3
1
2
12:7
10
  • L
  • 1 : 0(Tyumen - KamAZ)
    08/10/2020 10:00
  • D
  • 2 : 2(Novosibirsk FK - KamAZ)
    24/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Barnaul - KamAZ)
    21/09/2020 10:00
  • W
  • 1 : 2(NoSta - KamAZ)
    06/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 4(Lada Togliatti - KamAZ)
    23/08/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Zenit Izhevsk - KamAZ)
    12/08/2020 08:00
5
5
3
2
0
7:2
11
  • ?
  • KamAZ - Volga Ulyanovsk
    25/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Zvezda Perm - Volga Ulyanovsk)
    13/10/2020 13:30
  • W
  • 1 : 2(FC Orenburg II - Volga Ulyanovsk)
    26/09/2020 10:00
  • D
  • 0 : 0(Lada Dimitrovgrad - Volga Ulyanovsk)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(Lada Togliatti - Volga Ulyanovsk)
    06/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Chelyabinsk - Volga Ulyanovsk)
    15/08/2020 12:00
6
5
3
1
1
9:7
10
  • ?
  • Zenit Izhevsk - Volna Nizhny Novgorod
    25/10/2020 10:00
  • W
  • 0 : 1(Tyumen - Volna Nizhny Novgorod)
    13/10/2020 10:00
  • D
  • 3 : 3(NoSta - Volna Nizhny Novgorod)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Lada Togliatti - Volna Nizhny Novgorod)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Volna Nizhny Novgorod)
    29/08/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Ural II - Volna Nizhny Novgorod)
    15/08/2020 09:00
7
4
2
0
2
4:3
6
  • ?
  • Lada Dimitrovgrad - FC Chelyabinsk
    25/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit Izhevsk - FC Chelyabinsk)
    13/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Tyumen - FC Chelyabinsk)
    20/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 3(FC Orenburg II - FC Chelyabinsk)
    23/08/2020 10:00
  • L
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - FC Chelyabinsk)
    09/08/2020 14:00
8
6
2
1
3
9:10
7
  • W
  • 1 : 2(Volna Nizhny Novgorod - Zvezda Perm)
    18/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(KamAZ - Zvezda Perm)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Chelyabinsk - Zvezda Perm)
    27/09/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Zvezda Perm)
    26/08/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Barnaul - Zvezda Perm)
    23/08/2020 10:00
  • W
  • 0 : 5(Lada Togliatti - Zvezda Perm)
    09/08/2020 11:00
9
6
2
2
2
9:11
8
  • ?
  • Lada Togliatti - Ural II
    25/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit Izhevsk - Ural II)
    18/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 3(KamAZ - Ural II)
    13/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - Ural II)
    03/10/2020 09:00
  • D
  • 2 : 2(Zvezda Perm - Ural II)
    20/09/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(NoSta - Ural II)
    23/08/2020 13:00
10
5
2
0
3
4:7
6
  • ?
  • Zvezda Perm - NoSta
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara II - NoSta)
    13/10/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(Lada Dimitrovgrad - NoSta)
    08/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Volga Ulyanovsk - NoSta)
    20/09/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Zenit Izhevsk - NoSta)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(FC Chelyabinsk - NoSta)
    29/08/2020 12:00
11
6
1
0
5
5:10
3
  • L
  • 1 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Dimitrovgrad)
    17/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(Novosibirsk FK - Lada Dimitrovgrad)
    14/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Lada Dimitrovgrad)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - Lada Dimitrovgrad)
    06/09/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(KamAZ - Lada Dimitrovgrad)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 2(Zvezda Perm - Lada Dimitrovgrad)
    15/08/2020 12:00
12
6
0
1
5
2:13
1
  • L
  • 1 : 0(Zvezda Perm - Zenit Izhevsk)
    08/10/2020 13:30
  • L
  • 4 : 1(Dinamo Barnaul - Zenit Izhevsk)
    24/09/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Novosibirsk FK - Zenit Izhevsk)
    21/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Orenburg II - Zenit Izhevsk)
    06/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Lada Dimitrovgrad - Zenit Izhevsk)
    24/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Krylya Sovetov Samara II - Zenit Izhevsk)
    15/08/2020 10:00
13
7
1
1
5
5:18
4
  • W
  • 0 : 3(FC Orenburg II - Krylya Sovetov Samara II)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 6 : 0(FC Chelyabinsk - Krylya Sovetov Samara II)
    08/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Lada Dimitrovgrad - Krylya Sovetov Samara II)
    27/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Lada Togliatti - Krylya Sovetov Samara II)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Zvezda Perm - Krylya Sovetov Samara II)
    06/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Volga Ulyanovsk - Krylya Sovetov Samara II)
    23/08/2020 14:00
14
4
1
1
2
4:7
4
  • ?
  • Tyumen - FC Orenburg II
    25/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 3(Lada Togliatti - FC Orenburg II)
    08/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Volna Nizhny Novgorod - FC Orenburg II)
    20/09/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(KamAZ - FC Orenburg II)
    12/09/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Ural II - FC Orenburg II)
    29/08/2020 09:00
15
Relegation (Championship)
5
0
0
5
2:18
0
  • L
  • 2 : 1(Novosibirsk FK - Lada Togliatti)
    17/10/2020 10:00
  • L
  • 3 : 0(Dinamo Barnaul - Lada Togliatti)
    14/10/2020 10:00
  • L
  • 7 : 0(NoSta - Lada Togliatti)
    03/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Zenit Izhevsk - Lada Togliatti)
    29/08/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tyumen - Lada Togliatti)
    15/08/2020 13:00