Liga II

SportFootball
CountryRomania
GenderMale
Year2018/2019
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
38
27
7
4
79:33
88
  • W
  • 0 : 2(ACS Energeticianul - Chindia Targoviste)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 4 : 1(Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea)
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • W
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
38
28
3
7
77:24
87
  • W
  • 2 : 3(Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti)
    24/05/2019 15:30
  • W
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
38
25
7
6
85:26
82
  • W
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(CS Balotesti - Universitatea Cluj)
    25/05/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    21/05/2019 17:30
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
4
38
24
5
9
77:38
77
  • L
  • 2 : 3(Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 2 : 4(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
5
38
21
7
10
56:37
70
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    01/06/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    21/05/2019 17:30
  • W
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
6
38
20
8
10
54:33
68
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    01/06/2019 11:30
  • L
  • 2 : 1(FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti)
    24/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
7
38
18
7
13
63:41
61
  • W
  • 3 : 0(CS Mioveni - UTA Arad)
    31/05/2019 13:30
  • W
  • 1 : 4(ACS Poli Timisoara - CS Mioveni)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
8
38
14
10
14
57:59
52
  • W
  • 6 : 0(Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila)
    01/06/2019 10:00
  • L
  • 4 : 1(Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea)
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
9
38
14
7
17
43:56
49
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    01/06/2019 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
10
38
13
9
16
39:38
48
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    01/06/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Pandurii - ASU Politehnica Timisoara)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
11
38
11
14
13
54:55
47
  • W
  • 3 : 1(Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara)
    01/06/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
12
38
12
11
15
44:54
47
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    31/05/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
13
38
13
8
17
55:64
47
  • L
  • 3 : 0(CS Mioveni - UTA Arad)
    31/05/2019 13:30
  • L
  • 2 : 4(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    26/05/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
14
38
14
5
19
46:60
47
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    31/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - Farul Constanta)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
15
38
12
8
18
57:65
44
  • L
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Pandurii - ASU Politehnica Timisoara)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • L
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
38
9
12
17
46:55
39
  • L
  • 0 : 2(ACS Energeticianul - Chindia Targoviste)
    01/06/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
38
11
5
22
60:68
38
  • W
  • 7 : 2(CS Aerostar Bacau - CS Balotesti)
    31/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
38
7
8
23
31:67
29
  • L
  • 3 : 1(Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara)
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 1 : 4(ACS Poli Timisoara - CS Mioveni)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
38
6
6
26
31:88
24
  • L
  • 7 : 2(CS Aerostar Bacau - CS Balotesti)
    31/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(CS Balotesti - Universitatea Cluj)
    25/05/2019 09:00
  • L
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
20
Relegation (Championship)
38
4
7
27
30:123
19
  • L
  • 6 : 0(Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila)
    01/06/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - Farul Constanta)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • L
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
15
3
1
50:20
48
  • W
  • 4 : 1(Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea)
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - ACS Poli Timisoara)
    14/04/2019 09:00
  • W
  • 3 : 0(Chindia Targoviste - Dacia Unirea Braila)
    05/04/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
19
15
2
2
44:9
47
  • W
  • 2 : 1(FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti)
    24/05/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(FC Academica Clinceni - CS Balotesti)
    10/04/2019 09:00
  • W
  • 5 : 0(FC Academica Clinceni - Luceafarul Oradea)
    30/03/2019 09:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
14
3
2
42:13
45
  • W
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    21/05/2019 17:30
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Farul Constanta)
    13/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    06/04/2019 16:30
4
19
12
4
3
45:17
40
  • L
  • 2 : 3(Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - FC Arges Pitesti)
    10/04/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj)
    30/03/2019 16:30
5
19
12
3
4
27:14
39
  • W
  • 1 : 0(CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 4(CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(CS Sportul Snagov - FC Academica Clinceni)
    07/04/2019 09:30
6
19
14
3
2
37:11
45
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    01/06/2019 11:30
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    15/04/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - CS Aerostar Bacau)
    30/03/2019 09:00
7
19
11
3
5
36:22
36
  • W
  • 3 : 0(CS Mioveni - UTA Arad)
    31/05/2019 13:30
  • W
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 1 : 2(CS Mioveni - Petrolul Ploiesti)
    23/04/2019 16:30
  • W
  • 2 : 0(CS Mioveni - CS Aerostar Bacau)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    29/03/2019 16:00
8
19
11
5
3
41:16
38
  • W
  • 6 : 0(Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila)
    01/06/2019 10:00
  • W
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 3 : 1(Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti)
    14/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti)
    06/04/2019 08:00
9
19
10
4
5
27:12
34
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    14/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    06/04/2019 08:00
10
19
7
5
7
25:20
26
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    01/06/2019 09:00
  • W
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Dacia Unirea Braila)
    14/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    06/04/2019 14:00
11
19
8
6
5
33:26
30
  • W
  • 3 : 1(Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara)
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 6(Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj)
    09/04/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Daco-Getica Bucuresti - ACS Energeticianul)
    30/03/2019 09:00
12
19
7
5
7
19:21
26
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    20/04/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Chindia Targoviste)
    11/04/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Pandurii)
    30/03/2019 09:00
13
19
8
4
7
34:33
28
  • L
  • 2 : 4(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • D
  • 2 : 2(UTA Arad - Chindia Targoviste)
    20/04/2019 10:00
  • D
  • 3 : 3(UTA Arad - Pandurii)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(UTA Arad - CS Sportul Snagov)
    31/03/2019 10:00
14
19
9
4
6
28:23
31
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    31/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Farul Constanta - Chindia Targoviste)
    30/03/2019 12:30
15
19
9
3
7
33:26
30
  • W
  • 1 : 0(Pandurii - ASU Politehnica Timisoara)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - FC Academica Clinceni)
    13/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Pandurii - ACS Poli Timisoara)
    06/04/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
19
8
4
7
32:25
28
  • L
  • 0 : 2(ACS Energeticianul - Chindia Targoviste)
    01/06/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 3(ACS Energeticianul - Ripensia Timisoara)
    14/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(ACS Energeticianul - Farul Constanta)
    06/04/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
19
9
2
8
40:25
29
  • W
  • 7 : 2(CS Aerostar Bacau - CS Balotesti)
    31/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(CS Aerostar Bacau - Daco-Getica Bucuresti)
    13/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(CS Aerostar Bacau - Petrolul Ploiesti)
    07/04/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
19
5
5
9
20:29
20
  • L
  • 1 : 4(ACS Poli Timisoara - CS Mioveni)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(ACS Poli Timisoara - ACS Energeticianul)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    10/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(ACS Poli Timisoara - CS Balotesti)
    30/03/2019 09:00
19
Relegation (Championship)
19
4
5
10
17:32
17
  • L
  • 0 : 2(CS Balotesti - Universitatea Cluj)
    25/05/2019 09:00
  • L
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - Luceafarul Oradea)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - CS Sportul Snagov)
    13/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(CS Balotesti - UTA Arad)
    06/04/2019 08:00
20
Relegation (Championship)
19
4
4
11
17:43
16
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - Farul Constanta)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 8(Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj)
    21/04/2019 08:30
  • W
  • 3 : 1(Dacia Unirea Braila - ACS Energeticianul)
    10/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Metaloglobus Bucuresti)
    30/03/2019 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
12
4
3
29:13
40
  • W
  • 0 : 2(ACS Energeticianul - Chindia Targoviste)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(UTA Arad - Chindia Targoviste)
    20/04/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Chindia Targoviste)
    11/04/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - Chindia Targoviste)
    30/03/2019 12:30
2
Champions League (Promotion)
19
13
1
5
33:15
40
  • W
  • 2 : 3(Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - FC Academica Clinceni)
    13/04/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(CS Sportul Snagov - FC Academica Clinceni)
    07/04/2019 09:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
11
4
4
43:13
37
  • W
  • 0 : 2(CS Balotesti - Universitatea Cluj)
    25/05/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 8(Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj)
    21/04/2019 08:30
  • W
  • 2 : 6(Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj)
    09/04/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj)
    30/03/2019 16:30
4
19
12
1
6
32:21
37
  • W
  • 2 : 4(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • W
  • 1 : 2(CS Mioveni - Petrolul Ploiesti)
    23/04/2019 16:30
  • L
  • 3 : 1(Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti)
    14/04/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(CS Aerostar Bacau - Petrolul Ploiesti)
    07/04/2019 12:00
5
19
9
4
6
29:23
31
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    01/06/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    21/05/2019 17:30
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - CS Sportul Snagov)
    13/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(UTA Arad - CS Sportul Snagov)
    31/03/2019 10:00
6
19
6
5
8
17:22
23
  • L
  • 2 : 1(FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti)
    24/05/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - FC Arges Pitesti)
    10/04/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti)
    06/04/2019 08:00
7
19
7
4
8
27:19
25
  • W
  • 1 : 4(ACS Poli Timisoara - CS Mioveni)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    15/04/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    06/04/2019 16:30
8
19
3
5
11
16:43
14
  • L
  • 4 : 1(Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea)
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - Luceafarul Oradea)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 4(CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 5 : 0(FC Academica Clinceni - Luceafarul Oradea)
    30/03/2019 09:00
9
19
4
3
12
16:44
15
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    01/06/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    10/04/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Metaloglobus Bucuresti)
    30/03/2019 09:00
10
19
6
4
9
14:18
22
  • L
  • 1 : 0(Pandurii - ASU Politehnica Timisoara)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • W
  • 0 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    20/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    29/03/2019 16:00
11
19
3
8
8
21:29
17
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    25/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(CS Aerostar Bacau - Daco-Getica Bucuresti)
    13/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    06/04/2019 14:00
12
19
5
6
8
25:33
21
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    31/05/2019 08:00
  • L
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
  • W
  • 2 : 3(ACS Energeticianul - Ripensia Timisoara)
    14/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    06/04/2019 08:00
13
19
5
4
10
21:31
19
  • L
  • 3 : 0(CS Mioveni - UTA Arad)
    31/05/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    14/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 3(CS Balotesti - UTA Arad)
    06/04/2019 08:00
14
19
5
1
13
18:37
16
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - Farul Constanta)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Farul Constanta)
    13/04/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(ACS Energeticianul - Farul Constanta)
    06/04/2019 08:00
15
19
3
5
11
24:39
14
  • L
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    01/06/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 3 : 3(UTA Arad - Pandurii)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Pandurii)
    30/03/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
19
1
8
10
14:30
11
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul)
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ACS Poli Timisoara - ACS Energeticianul)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(Dacia Unirea Braila - ACS Energeticianul)
    10/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Daco-Getica Bucuresti - ACS Energeticianul)
    30/03/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
19
2
3
14
20:43
9
  • L
  • 1 : 0(CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau)
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Mioveni - CS Aerostar Bacau)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - CS Aerostar Bacau)
    30/03/2019 09:00
18
Relegation (Championship)
19
2
3
14
11:38
9
  • L
  • 3 : 1(Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara)
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - ACS Poli Timisoara)
    14/04/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Pandurii - ACS Poli Timisoara)
    06/04/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
19
2
1
16
14:56
7
  • L
  • 7 : 2(CS Aerostar Bacau - CS Balotesti)
    31/05/2019 10:00
  • L
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 4 : 0(FC Academica Clinceni - CS Balotesti)
    10/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(ACS Poli Timisoara - CS Balotesti)
    30/03/2019 09:00
20
Relegation (Championship)
19
0
3
16
13:80
3
  • L
  • 6 : 0(Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila)
    01/06/2019 10:00
  • L
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • L
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 4 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Dacia Unirea Braila)
    14/04/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Chindia Targoviste - Dacia Unirea Braila)
    05/04/2019 14:00