Liga II

SportFootball
CountryRomania
GenderMale
Year2019/2020
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
16
9
5
2
32:12
32
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
2
Champions League (Promotion)
17
8
7
2
29:16
31
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • W
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
9
4
4
28:15
31
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Rapid Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
4
17
8
6
3
19:15
30
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
5
17
8
5
4
30:19
29
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • W
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
6
17
7
6
4
19:13
27
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
7
17
7
5
5
23:22
26
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
8
17
7
4
6
20:15
25
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    21/10/2019 15:00
9
17
6
6
5
17:10
24
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ASU Politehnica Timisoara)
    02/11/2019 09:30
10
17
7
2
8
25:21
23
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
11
17
5
7
5
23:19
22
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
12
17
6
4
7
20:24
22
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
13
17
5
7
5
20:25
22
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
14
16
5
5
6
15:20
20
  • ?
  • Pandurii - Concordia Chiajna
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
15
Relegation (Championship)
17
5
5
7
14:19
20
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
16
Relegation (Championship)
16
5
4
7
21:24
19
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
17
Relegation (Championship)
17
4
4
9
21:29
16
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
18
Relegation (Championship)
17
2
2
13
13:41
8
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
17
1
4
12
9:39
7
  • ?
  • Pandurii - Concordia Chiajna
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • L
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
6
1
0
17:1
19
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    20/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(UTA Arad - CS Mioveni)
    15/09/2019 08:30
  • W
  • 4 : 0(UTA Arad - CS Sportul Snagov)
    31/08/2019 08:00
2
Champions League (Promotion)
8
4
3
1
16:10
15
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • W
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(CS Mioveni - CS Sportul Snagov)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(CS Mioveni - Miercurea Ciuc)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(CS Mioveni - FC Dunarea Calarasi)
    21/09/2019 08:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
6
3
1
16:6
21
  • W
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti)
    16/10/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Rapid Bucuresti - Gloria Buzau)
    22/09/2019 09:30
4
7
4
2
1
9:5
14
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ASU Politehnica Timisoara)
    02/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 0(Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna)
    19/10/2019 08:30
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - CS Mioveni)
    01/10/2019 14:45
5
10
6
4
0
19:8
22
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - UTA Arad)
    16/10/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Gloria Buzau)
    08/10/2019 16:35
  • W
  • 2 : 0(Turris-Oltul - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    21/09/2019 08:00
6
10
5
3
2
10:4
18
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    19/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Turris-Oltul)
    12/10/2019 10:30
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Rapid Bucuresti)
    29/09/2019 09:00
7
10
5
3
2
16:13
18
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(FC Arges Pitesti - Gloria Buzau)
    28/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    21/10/2019 15:00
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - Turris-Oltul)
    28/09/2019 09:00
8
8
7
1
0
15:2
22
  • W
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 3 : 2(Farul Constanta - Universitatea Cluj)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Farul Constanta - CS Sportul Snagov)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    23/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Farul Constanta - Miercurea Ciuc)
    08/09/2019 10:30
9
9
3
5
1
8:3
14
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Arges Pitesti)
    05/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CSM Resita)
    21/09/2019 13:30
10
9
5
1
3
16:7
16
  • W
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    19/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Concordia Chiajna)
    28/09/2019 08:00
11
7
3
3
1
13:7
12
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    06/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 0(Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti)
    20/09/2019 15:00
12
9
4
2
3
10:12
14
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Arges Pitesti)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta)
    12/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    28/09/2019 08:00
13
7
3
1
3
9:12
10
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 5(Ripensia Timisoara - CS Mioveni)
    12/10/2019 08:00
  • W
  • 3 : 1(Ripensia Timisoara - CS Sportul Snagov)
    29/09/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    07/09/2019 16:45
14
9
5
3
1
11:8
18
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - FC Dunarea Calarasi)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Arges Pitesti)
    21/09/2019 09:30
15
Relegation (Championship)
8
4
4
0
12:6
16
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Rapid Bucuresti)
    19/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Miercurea Ciuc - Pandurii)
    13/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj)
    27/09/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
7
3
1
3
12:12
10
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - Turris-Oltul)
    19/10/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(FC Dunarea Calarasi - Pandurii)
    28/09/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(FC Dunarea Calarasi - Universitatea Cluj)
    14/09/2019 08:30
17
Relegation (Championship)
10
4
2
4
16:19
14
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CSM Resita - UTA Arad)
    27/10/2019 10:30
  • W
  • 2 : 1(CSM Resita - Gloria Buzau)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 7(CSM Resita - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(CSM Resita - Farul Constanta)
    28/09/2019 08:00
18
Relegation (Championship)
8
2
1
5
9:17
7
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(CS Sportul Snagov - Universitatea Cluj)
    13/10/2019 11:35
  • L
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Miercurea Ciuc)
    21/09/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
7
0
3
4
2:10
3
  • ?
  • Pandurii - Concordia Chiajna
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Ripensia Timisoara)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Petrolul Ploiesti)
    05/10/2019 09:00
  • L
  • 2 : 5(Pandurii - UTA Arad)
    21/09/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Gloria Buzau)
    07/09/2019 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
9
3
4
2
15:11
13
  • L
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • W
  • 2 : 3(CSM Resita - UTA Arad)
    27/10/2019 10:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - UTA Arad)
    16/10/2019 16:30
2
Champions League (Promotion)
9
4
4
1
13:6
16
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
  • W
  • 0 : 5(Ripensia Timisoara - CS Mioveni)
    12/10/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - CS Mioveni)
    01/10/2019 14:45
  • D
  • 1 : 1(UTA Arad - CS Mioveni)
    15/09/2019 08:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
3
1
3
12:9
10
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Rapid Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Rapid Bucuresti)
    19/10/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Rapid Bucuresti)
    29/09/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(FC Arges Pitesti - Rapid Bucuresti)
    15/09/2019 12:30
4
10
4
4
2
10:10
16
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti)
    16/10/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Petrolul Ploiesti)
    05/10/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(Universitatea Cluj - Petrolul Ploiesti)
    20/09/2019 15:00
5
7
2
1
4
11:11
7
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - Turris-Oltul)
    19/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Turris-Oltul)
    12/10/2019 10:30
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - Turris-Oltul)
    28/09/2019 09:00
6
7
2
3
2
9:9
9
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    06/09/2019 16:30
7
7
2
2
3
7:9
8
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Arges Pitesti)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Arges Pitesti)
    05/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Arges Pitesti)
    21/09/2019 09:30
8
9
0
3
6
5:13
3
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 2 : 2(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    21/10/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta)
    12/10/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(CSM Resita - Farul Constanta)
    28/09/2019 08:00
9
8
3
1
4
9:7
10
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ASU Politehnica Timisoara)
    02/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    20/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    28/09/2019 08:00
10
8
2
1
5
9:14
7
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(FC Arges Pitesti - Gloria Buzau)
    28/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(CSM Resita - Gloria Buzau)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Gloria Buzau)
    08/10/2019 16:35
  • L
  • 3 : 2(Rapid Bucuresti - Gloria Buzau)
    22/09/2019 09:30
11
10
2
4
4
10:12
10
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Farul Constanta - Universitatea Cluj)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(CS Sportul Snagov - Universitatea Cluj)
    13/10/2019 11:35
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Universitatea Cluj)
    27/09/2019 15:00
12
8
2
2
4
10:12
8
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • L
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    19/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 7(CSM Resita - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(Turris-Oltul - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    21/09/2019 08:00
13
10
2
6
2
11:13
12
  • W
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Ripensia Timisoara)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    06/10/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - Ripensia Timisoara)
    23/09/2019 14:00
14
7
0
2
5
4:12
2
  • ?
  • Pandurii - Concordia Chiajna
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 0(Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna)
    19/10/2019 08:30
  • L
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Concordia Chiajna)
    28/09/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Concordia Chiajna)
    14/09/2019 08:00
15
Relegation (Championship)
9
1
1
7
2:13
4
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
  • L
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
  • L
  • 3 : 0(CS Mioveni - Miercurea Ciuc)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Miercurea Ciuc)
    21/09/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
9
2
3
4
9:12
9
  • L
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - FC Dunarea Calarasi)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(CS Mioveni - FC Dunarea Calarasi)
    21/09/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(CS Sportul Snagov - FC Dunarea Calarasi)
    07/09/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
7
0
2
5
5:10
2
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    19/10/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CSM Resita)
    21/09/2019 13:30
18
Relegation (Championship)
9
0
1
8
4:24
1
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(CS Mioveni - CS Sportul Snagov)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - CS Sportul Snagov)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(Ripensia Timisoara - CS Sportul Snagov)
    29/09/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Petrolul Ploiesti - CS Sportul Snagov)
    16/09/2019 15:00
19
Relegation (Championship)
10
1
1
8
7:29
4
  • L
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • L
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Miercurea Ciuc - Pandurii)
    13/10/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(FC Dunarea Calarasi - Pandurii)
    28/09/2019 08:00