National Football League

SportFootball
CountryRussia
GenderMale
Year2018/2019
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
37
20
10
7
53:34
70
  • ?
  • FC Tambov - Zenit St. Petersburg II
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
2
Champions League (Promotion)
37
19
11
7
62:33
68
  • ?
  • Spartak Moscow II - PFC Sochi
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
12
8
40:25
63
  • ?
  • Fakel - Tom Tomsk
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
8
12
38:30
59
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Mordovya
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
5
37
16
10
11
63:52
58
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
6
37
15
13
9
46:39
58
  • ?
  • Armavir FC - SKA-Khabarovsk
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
7
37
15
12
10
38:29
57
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
8
37
16
8
13
46:38
56
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
9
37
13
11
13
45:48
50
  • ?
  • Khimki - Luch Energiya Vladivostok
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
10
37
12
14
11
33:34
50
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
11
37
12
14
11
45:52
50
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II
    25/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • L
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
12
37
12
11
14
36:43
47
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Mordovya
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
13
37
10
17
10
28:26
47
  • ?
  • Khimki - Luch Energiya Vladivostok
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
14
37
12
9
16
44:46
45
  • ?
  • Spartak Moscow II - PFC Sochi
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
15
37
10
11
16
37:51
41
  • ?
  • Baltika - Tyumen
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
16
Relegation (Championship)
37
9
14
14
30:44
41
  • ?
  • Armavir FC - SKA-Khabarovsk
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
17
Relegation (Championship)
37
9
13
15
36:40
40
  • ?
  • Fakel - Tom Tomsk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
18
Relegation (Championship)
37
8
12
17
28:45
36
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II
    25/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
37
7
7
23
32:55
28
  • ?
  • FC Tambov - Zenit St. Petersburg II
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • L
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • W
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
20
Relegation (Championship)
37
5
15
17
29:45
24
  • ?
  • Baltika - Tyumen
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
18
10
5
3
29:16
35
  • ?
  • FC Tambov - Zenit St. Petersburg II
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
  • L
  • 0 : 3(FC Tambov - PFC Sochi)
    13/04/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(FC Tambov - Luch Energiya Vladivostok)
    30/03/2019 13:00
2
Champions League (Promotion)
19
10
5
4
30:18
35
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(PFC Sochi - Chertanovo Moscow)
    20/04/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(PFC Sochi - Tyumen)
    07/04/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(PFC Sochi - SKA-Khabarovsk)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(PFC Sochi - Armavir FC)
    10/03/2019 13:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
13
5
1
28:7
44
  • W
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    20/04/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Tom Tomsk - FC Tambov)
    07/04/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    24/03/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - FC Krasnodar II)
    10/03/2019 08:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
10
4
4
19:11
34
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Mordovya
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Rotor Volgograd)
    13/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Fakel)
    30/03/2019 11:00
5
19
10
5
4
35:23
35
  • W
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Chertanovo Moscow - Tom Tomsk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - FC Tambov)
    24/03/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Chertanovo Moscow - Mordovya)
    10/03/2019 12:00
6
19
10
5
4
25:17
35
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    13/04/2019 07:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl)
    07/04/2019 07:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Avangard Kursk)
    30/03/2019 05:00
7
18
8
8
2
20:12
32
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tyumen)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Shinnik Yaroslavl - Armavir FC)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    10/03/2019 11:00
8
19
11
6
2
29:16
39
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - FC Tambov)
    20/04/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Avangard Kursk - Mordovya)
    07/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Nizhny Novgorod)
    10/03/2019 12:00
9
18
7
7
4
27:20
28
  • ?
  • Khimki - Luch Energiya Vladivostok
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Khimki - FC Krasnodar II)
    19/04/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - Nizhny Novgorod)
    07/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Khimki - Zenit St. Petersburg II)
    24/03/2019 12:00
10
18
8
6
4
19:15
30
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(FC Rotor Volgograd - Armavir FC)
    20/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Baltika)
    07/04/2019 10:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk)
    24/03/2019 10:00
11
19
6
7
6
21:23
25
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(FC Krasnodar II - Fakel)
    13/04/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar II - Shinnik Yaroslavl)
    30/03/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(FC Krasnodar II - PFC Sochi)
    16/03/2019 12:00
12
19
5
6
8
17:22
21
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    13/04/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Mordovya - PFC Sochi)
    30/03/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Luch Energiya Vladivostok)
    17/03/2019 14:00
13
19
8
4
7
14:12
28
  • W
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    07/04/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Tyumen)
    24/03/2019 05:00
14
18
6
6
6
26:23
24
  • ?
  • Spartak Moscow II - PFC Sochi
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 4 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    20/04/2019 13:00
  • L
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - FC Krasnodar II)
    07/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 2(Spartak Moscow II - Nizhny Novgorod)
    24/03/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Zenit St. Petersburg II)
    11/03/2019 11:30
15
18
8
4
6
20:21
28
  • ?
  • Baltika - Tyumen
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Sibir Novosibirsk)
    18/04/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Zenit St. Petersburg II)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Baltika - Khimki)
    30/03/2019 14:00
16
Relegation (Championship)
18
4
8
6
18:23
20
  • ?
  • Armavir FC - SKA-Khabarovsk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Armavir FC - Khimki)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - Spartak Moscow II)
    30/03/2019 13:00
17
Relegation (Championship)
18
5
9
4
21:16
24
  • ?
  • Fakel - Tom Tomsk
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    20/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Armavir FC)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Baltika)
    24/03/2019 11:00
18
Relegation (Championship)
18
6
5
7
13:14
23
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II
    25/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - Luch Energiya Vladivostok)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Sibir Novosibirsk - Chertanovo Moscow)
    30/03/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
19
4
4
11
20:28
16
  • W
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • W
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Zenit St. Petersburg II - Nizhny Novgorod)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk)
    07/04/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Zenit St. Petersburg II - FC Rotor Volgograd)
    30/03/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg II - Fakel)
    17/03/2019 13:00
20
Relegation (Championship)
19
5
7
7
20:21
22
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Tyumen - Avangard Kursk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Tom Tomsk)
    30/03/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Tyumen - Chertanovo Moscow)
    16/03/2019 10:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
10
5
4
24:18
35
  • L
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - FC Tambov)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Tom Tomsk - FC Tambov)
    07/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - FC Tambov)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Sibir Novosibirsk - FC Tambov)
    17/03/2019 09:00
2
Champions League (Promotion)
18
9
6
3
32:15
33
  • ?
  • Spartak Moscow II - PFC Sochi
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(FC Tambov - PFC Sochi)
    13/04/2019 12:30
  • W
  • 0 : 2(Mordovya - PFC Sochi)
    30/03/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
4
7
7
12:18
19
  • ?
  • Fakel - Tom Tomsk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Chertanovo Moscow - Tom Tomsk)
    13/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Tom Tomsk)
    30/03/2019 09:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
7
4
8
19:19
25
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Zenit St. Petersburg II - Nizhny Novgorod)
    20/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - Nizhny Novgorod)
    07/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Spartak Moscow II - Nizhny Novgorod)
    24/03/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Nizhny Novgorod)
    10/03/2019 12:00
5
18
6
5
7
28:29
23
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(PFC Sochi - Chertanovo Moscow)
    20/04/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    07/04/2019 05:00
  • W
  • 1 : 2(Sibir Novosibirsk - Chertanovo Moscow)
    30/03/2019 10:00
6
18
5
8
5
21:22
23
  • ?
  • Armavir FC - SKA-Khabarovsk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 3(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    20/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(PFC Sochi - SKA-Khabarovsk)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - SKA-Khabarovsk)
    10/03/2019 05:00
7
19
7
4
8
18:17
25
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    13/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl)
    07/04/2019 07:00
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar II - Shinnik Yaroslavl)
    30/03/2019 12:00
8
18
5
2
11
17:22
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Tyumen - Avangard Kursk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Avangard Kursk)
    30/03/2019 05:00
9
19
6
4
9
18:28
22
  • L
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Armavir FC - Khimki)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - Khimki)
    30/03/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Khimki)
    17/03/2019 10:00
10
19
4
8
7
14:19
20
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Rotor Volgograd)
    13/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit St. Petersburg II - FC Rotor Volgograd)
    30/03/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - FC Rotor Volgograd)
    10/03/2019 13:00
11
18
6
7
5
24:29
25
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II
    25/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 0(Khimki - FC Krasnodar II)
    19/04/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - FC Krasnodar II)
    07/04/2019 11:30
12
18
7
5
6
19:21
26
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Mordovya
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    20/04/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(Avangard Kursk - Mordovya)
    07/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    24/03/2019 08:00
13
18
2
13
3
14:14
19
  • ?
  • Khimki - Luch Energiya Vladivostok
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    20/04/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - Luch Energiya Vladivostok)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(FC Tambov - Luch Energiya Vladivostok)
    30/03/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Luch Energiya Vladivostok)
    17/03/2019 14:00
14
19
6
3
10
18:23
21
  • L
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    13/04/2019 07:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - Spartak Moscow II)
    30/03/2019 13:00
15
19
2
7
10
17:30
13
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Baltika)
    07/04/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Baltika)
    24/03/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    10/03/2019 11:00
16
Relegation (Championship)
19
5
6
8
12:21
21
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Rotor Volgograd - Armavir FC)
    20/04/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Armavir FC)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Shinnik Yaroslavl - Armavir FC)
    24/03/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(PFC Sochi - Armavir FC)
    10/03/2019 13:00
17
Relegation (Championship)
19
4
4
11
15:24
16
  • L
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(FC Krasnodar II - Fakel)
    13/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Fakel)
    30/03/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg II - Fakel)
    17/03/2019 13:00
18
Relegation (Championship)
19
2
7
10
15:31
13
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Sibir Novosibirsk)
    18/04/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk)
    07/04/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk)
    24/03/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Sibir Novosibirsk)
    10/03/2019 10:55
19
Relegation (Championship)
18
3
3
12
12:27
12
  • ?
  • FC Tambov - Zenit St. Petersburg II
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Zenit St. Petersburg II)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Khimki - Zenit St. Petersburg II)
    24/03/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
18
0
8
10
9:24
8
  • ?
  • Baltika - Tyumen
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tyumen)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(PFC Sochi - Tyumen)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Tyumen)
    24/03/2019 05:00