National League

SportFootball
CountryEngland
GenderMale
Year2019/2020
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
17
10
2
5
26:16
32
  • ?
  • Bromley - FC Halifax Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - FC Halifax Town)
    28/09/2019 16:20
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
9
5
3
27:21
32
  • ?
  • Bromley - FC Halifax Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Bromley)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Bromley - Woking)
    24/09/2019 18:45
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
10
1
6
29:19
31
  • ?
  • Chorley - Yeovil Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Bromley)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
16
9
1
6
29:20
28
  • ?
  • Torquay United - Barrow
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Barrow - Maidenhead United)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Chorley - Barrow)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 3(Ebbsfleet United - Barrow)
    21/09/2019 14:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
7
6
4
26:17
27
  • ?
  • Chesterfield - Notts County
    26/10/2019 16:20
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - AFC Fylde)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
8
3
6
26:18
27
  • ?
  • Maidenhead United - Solihull Moors
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Solihull Moors)
    28/09/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
7
6
4
26:20
27
  • ?
  • Woking - Eastleigh
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Woking - Boreham Wood)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Bromley - Woking)
    24/09/2019 18:45
8
17
7
5
5
22:19
26
  • ?
  • Harrogate - Aldershot Town
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Sutton United)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
9
17
7
4
6
29:26
25
  • ?
  • Torquay United - Barrow
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(Stockport County - Torquay United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
10
17
6
7
4
24:21
25
  • ?
  • Hartlepool United - Barnet
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Solihull Moors)
    28/09/2019 14:00
11
17
7
3
7
26:20
24
  • ?
  • Boreham Wood - AFC Fylde
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Woking - Boreham Wood)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
12
16
6
6
4
19:18
24
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Wrexham
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Chorley)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Dagenham & Redbridge)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Dagenham & Redbridge)
    21/09/2019 14:00
13
17
6
6
5
19:20
24
  • ?
  • Woking - Eastleigh
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Hartlepool United)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
14
16
7
3
6
21:23
24
  • ?
  • Dover - Stockport County
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - FC Halifax Town)
    28/09/2019 16:20
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
15
17
6
5
6
23:24
23
  • ?
  • Hartlepool United - Barnet
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Hartlepool United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
16
17
6
3
8
21:19
21
  • ?
  • Maidenhead United - Solihull Moors
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Barrow - Maidenhead United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
17
16
6
3
7
17:25
21
  • ?
  • Dover - Stockport County
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 4(Stockport County - Torquay United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Stockport County)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 4 : 0(Boreham Wood - Stockport County)
    21/09/2019 14:00
18
17
4
6
7
22:28
18
  • ?
  • Chesterfield - Notts County
    26/10/2019 16:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Chesterfield - Aldershot Town)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
19
17
5
3
9
17:23
18
  • ?
  • Harrogate - Aldershot Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Chesterfield - Aldershot Town)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
20
16
3
7
6
16:20
16
  • ?
  • Sutton United - Ebbsfleet United
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Sutton United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Dagenham & Redbridge)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 4 : 0(Sutton United - Chesterfield)
    21/09/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
17
3
7
7
20:26
16
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Wrexham
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Ebbsfleet United)
    28/09/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
16
4
4
8
20:32
16
  • ?
  • Boreham Wood - AFC Fylde
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Notts County - AFC Fylde)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
23
Relegation (Championship)
17
1
10
6
12:27
13
  • ?
  • Chorley - Yeovil Town
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Chorley)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Chorley - Barrow)
    24/09/2019 18:45
24
Relegation (Championship)
17
2
4
11
19:34
10
  • ?
  • Sutton United - Ebbsfleet United
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Ebbsfleet United)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Ebbsfleet United - Barnet)
    24/09/2019 18:45
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
9
5
1
3
13:9
16
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Barnet)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Yeovil Town)
    07/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Solihull Moors)
    31/08/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
5
2
1
15:10
17
  • ?
  • Bromley - FC Halifax Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Bromley - Woking)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 2 : 1(Bromley - Notts County)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Bromley - Chesterfield)
    07/09/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - AFC Fylde)
    31/08/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
6
1
2
17:10
19
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Bromley)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 2(Yeovil Town - AFC Fylde)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Yeovil Town - Sutton United)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Notts County)
    31/08/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
5
0
3
12:7
15
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Barrow - Maidenhead United)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Barrow - Solihull Moors)
    14/09/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Barrow - Hartlepool United)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Barrow - FC Halifax Town)
    26/08/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Yeovil Town)
    17/08/2019 16:25
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
5
3
1
15:5
18
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Notts County - AFC Fylde)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Notts County - FC Halifax Town)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Solihull Moors)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 5 : 1(Notts County - Chorley)
    26/08/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
7
0
2
17:7
21
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Stockport County)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(Solihull Moors - Yeovil Town)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Solihull Moors - Eastleigh)
    26/08/2019 18:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
3
3
2
11:9
12
  • ?
  • Woking - Eastleigh
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Woking - Boreham Wood)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Woking - Ebbsfleet United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Torquay United)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(Woking - Barrow)
    31/08/2019 14:00
8
8
4
2
2
10:7
14
  • ?
  • Harrogate - Aldershot Town
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Sutton United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Harrogate - Boreham Wood)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Chorley)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 0 : 2(Harrogate - Dover)
    31/08/2019 14:00
9
8
4
1
3
13:11
13
  • ?
  • Torquay United - Barrow
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Dagenham & Redbridge)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 4 : 2(Torquay United - Harrogate)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Hartlepool United)
    31/08/2019 14:00
10
9
3
4
2
11:9
13
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Solihull Moors)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Barnet - Aldershot Town)
    17/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 0(Barnet - Maidenhead United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Torquay United)
    26/08/2019 14:00
11
8
3
2
3
14:10
11
  • ?
  • Boreham Wood - AFC Fylde
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 4 : 0(Boreham Wood - Stockport County)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Boreham Wood - Dover)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Boreham Wood - Ebbsfleet United)
    26/08/2019 14:00
12
8
3
3
2
12:12
12
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Wrexham
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Chorley)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Dagenham & Redbridge - Hartlepool United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Bromley)
    04/09/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(Dagenham & Redbridge - Yeovil Town)
    26/08/2019 14:00
13
9
3
5
1
10:7
14
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Hartlepool United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Bromley)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Boreham Wood)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Eastleigh - Barnet)
    31/08/2019 14:00
14
8
1
3
4
9:13
6
  • ?
  • Dover - Stockport County
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - FC Halifax Town)
    28/09/2019 16:20
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chorley)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Ebbsfleet United)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Dover - Woking)
    26/08/2019 14:00
15
8
2
3
3
13:15
9
  • ?
  • Hartlepool United - Barnet
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Woking)
    07/09/2019 18:30
  • W
  • 4 : 2(Hartlepool United - Wrexham)
    26/08/2019 14:00
16
8
1
2
5
8:10
5
  • ?
  • Maidenhead United - Solihull Moors
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Harrogate)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Dagenham & Redbridge)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Bromley)
    26/08/2019 14:00
17
8
5
0
3
12:11
15
  • W
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(Stockport County - Torquay United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Stockport County - Aldershot Town)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Stockport County - AFC Fylde)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Stockport County - Chesterfield)
    26/08/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Stockport County - Eastleigh)
    17/08/2019 14:00
18
8
2
2
4
11:13
8
  • ?
  • Chesterfield - Notts County
    26/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Chesterfield - Aldershot Town)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Torquay United)
    14/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - FC Halifax Town)
    03/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - Dagenham & Redbridge)
    31/08/2019 14:00
19
9
2
2
5
10:13
8
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 0(Aldershot Town - Wrexham)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Aldershot Town - Barrow)
    07/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Sutton United)
    26/08/2019 14:00
20
8
1
4
3
9:11
7
  • ?
  • Sutton United - Ebbsfleet United
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Dagenham & Redbridge)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 4 : 0(Sutton United - Chesterfield)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Notts County)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Sutton United - Maidenhead United)
    31/08/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
9
3
4
2
10:9
13
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Ebbsfleet United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Sutton United)
    14/09/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Wrexham - Maidenhead United)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 1 : 2(Wrexham - Stockport County)
    31/08/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
8
3
2
3
9:14
11
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(AFC Fylde - Eastleigh)
    21/09/2019 16:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Harrogate)
    26/08/2019 14:00
  • L
  • 1 : 4(AFC Fylde - Woking)
    17/08/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
8
1
4
3
7:13
7
  • ?
  • Chorley - Yeovil Town
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Chorley - Barrow)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Chorley - Woking)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Chorley - Stockport County)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Chorley - Boreham Wood)
    31/08/2019 16:20
24
Relegation (Championship)
9
1
2
6
12:21
5
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 0(Ebbsfleet United - Barnet)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 0 : 3(Ebbsfleet United - Barrow)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Eastleigh)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Aldershot Town)
    31/08/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
5
1
2
13:7
16
  • ?
  • Bromley - FC Halifax Town
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - FC Halifax Town)
    28/09/2019 16:20
  • L
  • 1 : 0(Notts County - FC Halifax Town)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - FC Halifax Town)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Barrow - FC Halifax Town)
    26/08/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
4
3
2
12:11
15
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Bromley)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Bromley)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Bromley)
    04/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Bromley)
    26/08/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
0
4
12:9
12
  • ?
  • Chorley - Yeovil Town
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 1(Solihull Moors - Yeovil Town)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Yeovil Town)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Dagenham & Redbridge - Yeovil Town)
    26/08/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
1
3
17:13
13
  • ?
  • Torquay United - Barrow
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Chorley - Barrow)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 3(Ebbsfleet United - Barrow)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Aldershot Town - Barrow)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Woking - Barrow)
    31/08/2019 14:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
2
3
3
11:12
9
  • ?
  • Chesterfield - Notts County
    26/10/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 2 : 1(Bromley - Notts County)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Notts County)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Notts County)
    31/08/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
1
3
4
9:11
6
  • ?
  • Maidenhead United - Solihull Moors
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Solihull Moors)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Barrow - Solihull Moors)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Solihull Moors)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Solihull Moors)
    31/08/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
4
3
2
15:11
15
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 1 : 0(Bromley - Woking)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Chorley - Woking)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Woking)
    07/09/2019 18:30
  • W
  • 1 : 2(Dover - Woking)
    26/08/2019 14:00
8
9
3
3
3
12:12
12
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Harrogate)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 4 : 2(Torquay United - Harrogate)
    07/09/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Harrogate)
    26/08/2019 14:00
9
9
3
3
3
16:15
12
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 0 : 4(Stockport County - Torquay United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Torquay United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Torquay United)
    03/09/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Torquay United)
    26/08/2019 14:00
10
8
3
3
2
13:12
12
  • ?
  • Hartlepool United - Barnet
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • L
  • 3 : 0(Ebbsfleet United - Barnet)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Barnet)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Eastleigh - Barnet)
    31/08/2019 14:00
11
9
4
1
4
12:10
13
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Woking - Boreham Wood)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Harrogate - Boreham Wood)
    14/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Boreham Wood)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(Chorley - Boreham Wood)
    31/08/2019 16:20
12
8
3
3
2
7:6
12
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Dagenham & Redbridge)
    24/09/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Dagenham & Redbridge)
    21/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Dagenham & Redbridge)
    07/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - Dagenham & Redbridge)
    31/08/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Dagenham & Redbridge)
    24/08/2019 14:00
13
8
3
1
4
9:13
10
  • ?
  • Woking - Eastleigh
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 3 : 1(AFC Fylde - Eastleigh)
    21/09/2019 16:20
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Eastleigh)
    07/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Solihull Moors - Eastleigh)
    26/08/2019 18:45
14
8
6
0
2
12:10
18
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Boreham Wood - Dover)
    07/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Harrogate - Dover)
    31/08/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Sutton United - Dover)
    24/08/2019 14:00
15
9
4
2
3
10:9
14
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Hartlepool United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Dagenham & Redbridge - Hartlepool United)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Barrow - Hartlepool United)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Hartlepool United)
    31/08/2019 14:00
16
9
5
1
3
13:9
16
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Barrow - Maidenhead United)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Barnet - Maidenhead United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Wrexham - Maidenhead United)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 3(Sutton United - Maidenhead United)
    31/08/2019 14:00
17
8
1
3
4
5:14
6
  • ?
  • Dover - Stockport County
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Stockport County)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 4 : 0(Boreham Wood - Stockport County)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Chorley - Stockport County)
    07/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Wrexham - Stockport County)
    31/08/2019 14:00
18
9
2
4
3
11:15
10
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 4 : 0(Sutton United - Chesterfield)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Bromley - Chesterfield)
    07/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Stockport County - Chesterfield)
    26/08/2019 14:00
19
8
3
1
4
7:10
10
  • ?
  • Harrogate - Aldershot Town
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Chesterfield - Aldershot Town)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Barnet - Aldershot Town)
    17/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Stockport County - Aldershot Town)
    14/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Aldershot Town)
    31/08/2019 14:00
20
8
2
3
3
7:9
9
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Sutton United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Sutton United)
    14/09/2019 16:20
  • L
  • 1 : 0(Yeovil Town - Sutton United)
    03/09/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Sutton United)
    26/08/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Boreham Wood - Sutton United)
    17/08/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
8
0
3
5
10:17
3
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Wrexham
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
  • L
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
  • L
  • 1 : 0(Aldershot Town - Wrexham)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 4 : 2(Hartlepool United - Wrexham)
    26/08/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
8
1
2
5
11:18
5
  • ?
  • Boreham Wood - AFC Fylde
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - AFC Fylde)
    28/09/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Yeovil Town - AFC Fylde)
    14/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Stockport County - AFC Fylde)
    03/09/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Bromley - AFC Fylde)
    31/08/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
9
0
6
3
5:14
6
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Chorley)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chorley)
    14/09/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Chorley)
    03/09/2019 18:45
  • L
  • 5 : 1(Notts County - Chorley)
    26/08/2019 14:00
24
Relegation (Championship)
8
1
2
5
7:13
5
  • ?
  • Sutton United - Ebbsfleet United
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Ebbsfleet United)
    28/09/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Woking - Ebbsfleet United)
    14/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Ebbsfleet United)
    03/09/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Ebbsfleet United)
    26/08/2019 14:00