Premier League

SportFootball
CountryRussia
GenderMale
Year2019/2020
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Group Stage)
19
14
3
2
37:9
45
  • ?
  • Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg - Spartak Moscow)
    01/12/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg)
    10/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg - CSKA Moscow)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Krylya Sovetov Samara - Zenit St. Petersburg)
    27/10/2019 11:00
2
Champions League (Group Stage)
19
10
4
5
28:21
34
  • ?
  • Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow
    01/03/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 3(FC Tambov - Lokomotiv Moscow)
    22/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv Moscow - FC Krasnodar)
    10/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - Lokomotiv Moscow)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow)
    27/10/2019 13:30
3
Champions League (Qualification)
18
9
7
2
32:19
34
  • ?
  • FC Krasnodar - CSKA Moscow
    07/12/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar - FC Tambov)
    02/12/2019 16:30
  • W
  • 1 : 2(Arsenal Tula - FC Krasnodar)
    24/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv Moscow - FC Krasnodar)
    10/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar - FC Rostov)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar - FC Orenburg)
    27/10/2019 16:00
4
Europa League (Qualification)
18
10
3
5
25:17
33
  • ?
  • FC Krasnodar - CSKA Moscow
    07/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Arsenal Tula)
    02/12/2019 16:30
  • W
  • 1 : 0(CSKA Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    24/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(PFC Sochi - CSKA Moscow)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg - CSKA Moscow)
    02/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Dinamo Moscow)
    27/10/2019 13:30
5
Europa League (Qualification)
18
9
4
5
30:27
31
  • ?
  • Spartak Moscow - FC Rostov
    08/12/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rostov - Ural)
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Moscow - FC Rostov)
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(FC Rostov - FC Tambov)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar - FC Rostov)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Rostov - PFC Sochi)
    26/10/2019 16:00
6
19
7
4
8
20:23
25
  • ?
  • PFC Sochi - Arsenal Tula
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Arsenal Tula)
    02/12/2019 16:30
  • L
  • 1 : 2(Arsenal Tula - FC Krasnodar)
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg)
    10/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Spartak Moscow - Arsenal Tula)
    04/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Arsenal Tula)
    26/10/2019 13:30
7
19
6
6
7
16:21
24
  • ?
  • Dinamo Moscow - Spartak Moscow
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Dinamo Moscow - FC Rostov)
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 1(Rubin Kazan - Dinamo Moscow)
    09/11/2019 11:05
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FK Akhmat)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Dinamo Moscow)
    27/10/2019 13:30
8
18
5
7
6
15:17
22
  • ?
  • FK Akhmat - FC Ufa
    07/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Krylya Sovetov Samara - FC Ufa)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - PFC Sochi)
    24/11/2019 08:30
  • D
  • 0 : 0(FC Orenburg - FC Ufa)
    10/11/2019 08:30
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - Lokomotiv Moscow)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(FC Tambov - FC Ufa)
    26/10/2019 11:00
9
18
6
4
8
18:17
22
  • ?
  • Spartak Moscow - FC Rostov
    08/12/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg - Spartak Moscow)
    01/12/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Ural - Spartak Moscow)
    24/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    09/11/2019 16:05
  • L
  • 0 : 1(Spartak Moscow - Arsenal Tula)
    04/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 3(Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow)
    27/10/2019 13:30
10
18
5
6
7
21:29
21
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara - Ural
    08/12/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rostov - Ural)
    30/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Ural - Spartak Moscow)
    24/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FK Akhmat - Ural)
    08/11/2019 16:30
  • L
  • 1 : 2(Ural - FC Orenburg)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - Ural)
    25/10/2019 16:30
11
18
4
7
7
13:23
19
  • ?
  • FK Akhmat - FC Ufa
    07/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Rubin Kazan)
    30/11/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(FC Orenburg - FK Akhmat)
    23/11/2019 08:30
  • D
  • 0 : 0(FK Akhmat - Ural)
    08/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FK Akhmat)
    02/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Arsenal Tula)
    26/10/2019 13:30
12
17
5
4
8
21:24
19
  • ?
  • FC Tambov - FC Orenburg
    07/12/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(FC Orenburg - FK Akhmat)
    23/11/2019 08:30
  • D
  • 0 : 0(FC Orenburg - FC Ufa)
    10/11/2019 08:30
  • W
  • 1 : 2(Ural - FC Orenburg)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar - FC Orenburg)
    27/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(FC Orenburg - Krylya Sovetov Samara)
    20/10/2019 08:30
13
Relegation Playoff
18
5
3
10
18:22
18
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara - Ural
    08/12/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Krylya Sovetov Samara - FC Ufa)
    30/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(CSKA Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    09/11/2019 16:05
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan)
    04/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Krylya Sovetov Samara - Zenit St. Petersburg)
    27/10/2019 11:00
14
Relegation Playoff
18
4
6
8
10:20
18
  • ?
  • PFC Sochi - Rubin Kazan
    08/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Rubin Kazan)
    30/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 2(Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Rubin Kazan - Dinamo Moscow)
    09/11/2019 11:05
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan)
    04/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - Ural)
    25/10/2019 16:30
15
Relegation (Championship)
18
5
3
10
20:26
18
  • ?
  • FC Tambov - FC Orenburg
    07/12/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar - FC Tambov)
    02/12/2019 16:30
  • L
  • 2 : 3(FC Tambov - Lokomotiv Moscow)
    22/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 2(FC Rostov - FC Tambov)
    09/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 2(PFC Sochi - FC Tambov)
    02/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(FC Tambov - FC Ufa)
    26/10/2019 11:00
16
Relegation (Championship)
17
3
5
9
15:24
14
  • ?
  • PFC Sochi - Rubin Kazan
    08/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - PFC Sochi)
    24/11/2019 08:30
  • L
  • 2 : 3(PFC Sochi - CSKA Moscow)
    10/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(PFC Sochi - FC Tambov)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(FC Rostov - PFC Sochi)
    26/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Arsenal Tula - PFC Sochi)
    20/10/2019 13:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Group Stage)
9
6
3
0
22:5
21
  • ?
  • Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg - Spartak Moscow)
    01/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg - CSKA Moscow)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 6 : 1(Zenit St. Petersburg - FC Rostov)
    19/10/2019 16:00
  • W
  • 5 : 0(Zenit St. Petersburg - Rubin Kazan)
    21/09/2019 16:05
  • W
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg - Arsenal Tula)
    13/09/2019 17:00
2
Champions League (Group Stage)
9
4
2
3
13:11
14
  • L
  • 1 : 2(Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv Moscow - FC Krasnodar)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula)
    06/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Lokomotiv Moscow - Zenit St. Petersburg)
    28/09/2019 16:05
  • L
  • 1 : 2(Lokomotiv Moscow - FC Rostov)
    31/08/2019 13:35
3
Champions League (Qualification)
9
5
4
0
16:7
19
  • ?
  • FC Krasnodar - CSKA Moscow
    07/12/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar - FC Tambov)
    02/12/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar - FC Rostov)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar - FC Orenburg)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(FC Krasnodar - Spartak Moscow)
    06/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(FC Krasnodar - Arsenal Tula)
    29/09/2019 16:00
4
Europa League (Qualification)
9
5
1
3
11:8
16
  • L
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Arsenal Tula)
    02/12/2019 16:30
  • W
  • 1 : 0(CSKA Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Dinamo Moscow)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(CSKA Moscow - FC Rostov)
    06/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(CSKA Moscow - FC Krasnodar)
    22/09/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(CSKA Moscow - FK Akhmat)
    25/08/2019 13:30
5
Europa League (Qualification)
9
6
2
1
15:7
20
  • D
  • 0 : 0(FC Rostov - Ural)
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(FC Rostov - FC Tambov)
    09/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Rostov - PFC Sochi)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(FC Rostov - Dinamo Moscow)
    28/09/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(FC Rostov - FK Akhmat)
    16/09/2019 17:30
  • W
  • 2 : 1(FC Rostov - Rubin Kazan)
    25/08/2019 16:00
6
10
3
3
4
11:12
12
  • L
  • 1 : 2(Arsenal Tula - FC Krasnodar)
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg)
    10/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Arsenal Tula - PFC Sochi)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Arsenal Tula - Ural)
    22/09/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(Arsenal Tula - CSKA Moscow)
    01/09/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Arsenal Tula - FC Orenburg)
    25/08/2019 18:30
7
9
2
3
4
9:11
9
  • ?
  • Dinamo Moscow - Spartak Moscow
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Dinamo Moscow - FC Rostov)
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FK Akhmat)
    02/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FC Krasnodar)
    20/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 3(Dinamo Moscow - PFC Sochi)
    22/09/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Dinamo Moscow - FC Ufa)
    16/09/2019 17:00
8
10
4
3
3
12:10
15
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - PFC Sochi)
    24/11/2019 08:30
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - Lokomotiv Moscow)
    02/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - CSKA Moscow)
    20/10/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(FC Ufa - FK Akhmat)
    05/10/2019 08:30
  • W
  • 1 : 0(FC Ufa - Spartak Moscow)
    20/09/2019 14:30
  • L
  • 1 : 2(FC Ufa - FC Orenburg)
    31/08/2019 08:30
9
9
3
2
4
7:7
11
  • ?
  • Spartak Moscow - FC Rostov
    08/12/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    09/11/2019 16:05
  • L
  • 0 : 1(Spartak Moscow - Arsenal Tula)
    04/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Spartak Moscow - Rubin Kazan)
    19/10/2019 13:35
  • L
  • 1 : 2(Spartak Moscow - FC Orenburg)
    29/09/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(Spartak Moscow - Ural)
    14/09/2019 13:30
10
10
3
2
5
16:20
11
  • D
  • 0 : 0(Ural - Spartak Moscow)
    24/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Ural - FC Orenburg)
    04/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 3(Ural - Zenit St. Petersburg)
    06/10/2019 08:30
  • L
  • 0 : 3(Ural - CSKA Moscow)
    29/09/2019 08:30
  • L
  • 2 : 4(Ural - FC Krasnodar)
    01/09/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Ural - PFC Sochi)
    26/08/2019 15:00
11
9
2
5
2
8:10
11
  • ?
  • FK Akhmat - FC Ufa
    07/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Rubin Kazan)
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(FK Akhmat - Ural)
    08/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Arsenal Tula)
    26/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(FK Akhmat - Lokomotiv Moscow)
    18/10/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Krylya Sovetov Samara)
    21/09/2019 11:00
12
9
2
3
4
10:12
9
  • L
  • 1 : 2(FC Orenburg - FK Akhmat)
    23/11/2019 08:30
  • D
  • 0 : 0(FC Orenburg - FC Ufa)
    10/11/2019 08:30
  • L
  • 0 : 1(FC Orenburg - Krylya Sovetov Samara)
    20/10/2019 08:30
  • W
  • 2 : 0(FC Orenburg - Dinamo Moscow)
    05/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(FC Orenburg - Lokomotiv Moscow)
    22/09/2019 08:30
  • W
  • 2 : 1(FC Orenburg - Rubin Kazan)
    15/09/2019 11:00
13
Relegation Playoff
9
2
2
5
8:10
8
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara - Ural
    08/12/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Krylya Sovetov Samara - FC Ufa)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan)
    04/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Krylya Sovetov Samara - Zenit St. Petersburg)
    27/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 0(Krylya Sovetov Samara - FC Tambov)
    28/09/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Dinamo Moscow)
    30/08/2019 17:00
14
Relegation Playoff
9
3
2
4
5:8
11
  • L
  • 1 : 2(Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Rubin Kazan - Dinamo Moscow)
    09/11/2019 11:05
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - Ural)
    25/10/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Rubin Kazan - FC Tambov)
    05/10/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - FC Ufa)
    29/09/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Rubin Kazan - PFC Sochi)
    31/08/2019 11:00
15
Relegation (Championship)
9
3
0
6
10:13
9
  • ?
  • FC Tambov - FC Orenburg
    07/12/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(FC Tambov - Lokomotiv Moscow)
    22/11/2019 16:30
  • W
  • 3 : 0(FC Tambov - FC Ufa)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(FC Tambov - Ural)
    19/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(FC Tambov - FC Rostov)
    21/09/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(FC Tambov - CSKA Moscow)
    15/09/2019 13:30
16
Relegation (Championship)
7
1
1
5
5:10
4
  • ?
  • PFC Sochi - Rubin Kazan
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 3(PFC Sochi - CSKA Moscow)
    10/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(PFC Sochi - FC Tambov)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(PFC Sochi - Krylya Sovetov Samara)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(PFC Sochi - FK Akhmat)
    30/09/2019 16:30
  • L
  • 0 : 1(PFC Sochi - Lokomotiv Moscow)
    14/09/2019 16:05
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Group Stage)
10
8
0
2
15:4
24
  • W
  • 1 : 2(Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg)
    10/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Krylya Sovetov Samara - Zenit St. Petersburg)
    27/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Ural - Zenit St. Petersburg)
    06/10/2019 08:30
  • L
  • 1 : 0(Lokomotiv Moscow - Zenit St. Petersburg)
    28/09/2019 16:05
  • W
  • 0 : 1(Spartak Moscow - Zenit St. Petersburg)
    01/09/2019 16:00
2
Champions League (Group Stage)
10
6
2
2
15:10
20
  • ?
  • Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 2 : 3(FC Tambov - Lokomotiv Moscow)
    22/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - Lokomotiv Moscow)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(FK Akhmat - Lokomotiv Moscow)
    18/10/2019 16:30
  • W
  • 2 : 3(FC Orenburg - Lokomotiv Moscow)
    22/09/2019 08:30
  • W
  • 0 : 1(PFC Sochi - Lokomotiv Moscow)
    14/09/2019 16:05
3
Champions League (Qualification)
9
4
3
2
16:12
15
  • W
  • 1 : 2(Arsenal Tula - FC Krasnodar)
    24/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv Moscow - FC Krasnodar)
    10/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FC Krasnodar)
    20/10/2019 16:00
  • L
  • 3 : 2(CSKA Moscow - FC Krasnodar)
    22/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 4(Ural - FC Krasnodar)
    01/09/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(FC Tambov - FC Krasnodar)
    17/08/2019 13:30
4
Europa League (Qualification)
9
5
2
2
14:9
17
  • ?
  • FC Krasnodar - CSKA Moscow
    07/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 3(PFC Sochi - CSKA Moscow)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg - CSKA Moscow)
    02/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - CSKA Moscow)
    20/10/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Ural - CSKA Moscow)
    29/09/2019 08:30
  • W
  • 0 : 2(FC Tambov - CSKA Moscow)
    15/09/2019 13:30
5
Europa League (Qualification)
9
3
2
4
15:20
11
  • ?
  • Spartak Moscow - FC Rostov
    08/12/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Moscow - FC Rostov)
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar - FC Rostov)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 6 : 1(Zenit St. Petersburg - FC Rostov)
    19/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 3(CSKA Moscow - FC Rostov)
    06/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FC Tambov - FC Rostov)
    21/09/2019 16:00
6
9
4
1
4
9:11
13
  • ?
  • PFC Sochi - Arsenal Tula
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Arsenal Tula)
    02/12/2019 16:30
  • W
  • 0 : 1(Spartak Moscow - Arsenal Tula)
    04/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Arsenal Tula)
    26/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Lokomotiv Moscow - Arsenal Tula)
    06/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(FC Krasnodar - Arsenal Tula)
    29/09/2019 16:00
7
10
4
3
3
7:10
15
  • W
  • 1 : 2(Lokomotiv Moscow - Dinamo Moscow)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 0 : 1(Rubin Kazan - Dinamo Moscow)
    09/11/2019 11:05
  • W
  • 0 : 1(CSKA Moscow - Dinamo Moscow)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(FC Orenburg - Dinamo Moscow)
    05/10/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(FC Rostov - Dinamo Moscow)
    28/09/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Dinamo Moscow)
    30/08/2019 17:00
8
8
1
4
3
3:7
7
  • ?
  • FK Akhmat - FC Ufa
    07/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Krylya Sovetov Samara - FC Ufa)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Orenburg - FC Ufa)
    10/11/2019 08:30
  • L
  • 3 : 0(FC Tambov - FC Ufa)
    26/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - FC Ufa)
    29/09/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Dinamo Moscow - FC Ufa)
    16/09/2019 17:00
9
9
3
2
4
11:10
11
  • L
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg - Spartak Moscow)
    01/12/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Ural - Spartak Moscow)
    24/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Lokomotiv Moscow - Spartak Moscow)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FC Krasnodar - Spartak Moscow)
    06/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FC Ufa - Spartak Moscow)
    20/09/2019 14:30
  • W
  • 1 : 2(Krylya Sovetov Samara - Spartak Moscow)
    25/08/2019 16:00
10
8
2
4
2
5:9
10
  • ?
  • Krylya Sovetov Samara - Ural
    08/12/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rostov - Ural)
    30/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(FK Akhmat - Ural)
    08/11/2019 16:30
  • D
  • 0 : 0(Rubin Kazan - Ural)
    25/10/2019 16:30
  • W
  • 1 : 2(FC Tambov - Ural)
    19/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Arsenal Tula - Ural)
    22/09/2019 13:30
11
9
2
2
5
5:13
8
  • W
  • 1 : 2(FC Orenburg - FK Akhmat)
    23/11/2019 08:30
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Moscow - FK Akhmat)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Ufa - FK Akhmat)
    05/10/2019 08:30
  • L
  • 2 : 0(PFC Sochi - FK Akhmat)
    30/09/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(FC Rostov - FK Akhmat)
    16/09/2019 17:30
  • L
  • 3 : 0(CSKA Moscow - FK Akhmat)
    25/08/2019 13:30
12
8
3
1
4
11:12
10
  • ?
  • FC Tambov - FC Orenburg
    07/12/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Ural - FC Orenburg)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar - FC Orenburg)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Spartak Moscow - FC Orenburg)
    29/09/2019 13:30
  • W
  • 1 : 2(FC Ufa - FC Orenburg)
    31/08/2019 08:30
  • L
  • 2 : 1(Arsenal Tula - FC Orenburg)
    25/08/2019 18:30
13
Relegation Playoff
9
3
1
5
10:12
10
  • L
  • 1 : 0(CSKA Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow - Krylya Sovetov Samara)
    09/11/2019 16:05
  • W
  • 0 : 1(FC Orenburg - Krylya Sovetov Samara)
    20/10/2019 08:30
  • W
  • 0 : 2(PFC Sochi - Krylya Sovetov Samara)
    05/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Krylya Sovetov Samara)
    21/09/2019 11:00
  • L
  • 4 : 2(FC Krasnodar - Krylya Sovetov Samara)
    15/09/2019 16:00
14
Relegation Playoff
9
1
4
4
5:12
7
  • ?
  • PFC Sochi - Rubin Kazan
    08/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - Rubin Kazan)
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Krylya Sovetov Samara - Rubin Kazan)
    04/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Spartak Moscow - Rubin Kazan)
    19/10/2019 13:35
  • L
  • 5 : 0(Zenit St. Petersburg - Rubin Kazan)
    21/09/2019 16:05
  • L
  • 2 : 1(FC Orenburg - Rubin Kazan)
    15/09/2019 11:00
15
Relegation (Championship)
9
2
3
4
10:13
9
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar - FC Tambov)
    02/12/2019 16:30
  • W
  • 1 : 2(FC Rostov - FC Tambov)
    09/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 2(PFC Sochi - FC Tambov)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Rubin Kazan - FC Tambov)
    05/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Krylya Sovetov Samara - FC Tambov)
    28/09/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FK Akhmat - FC Tambov)
    31/08/2019 16:00
16
Relegation (Championship)
10
2
4
4
10:14
10
  • D
  • 1 : 1(FC Ufa - PFC Sochi)
    24/11/2019 08:30
  • L
  • 2 : 0(FC Rostov - PFC Sochi)
    26/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Arsenal Tula - PFC Sochi)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 3(Dinamo Moscow - PFC Sochi)
    22/09/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Rubin Kazan - PFC Sochi)
    31/08/2019 11:00
  • L
  • 3 : 1(Ural - PFC Sochi)
    26/08/2019 15:00