Superettan

SportFootball
CountrySweden
GenderMale
Year2020
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
29
20
5
4
57:16
65
  • ?
  • Trelleborgs FF - Halmstads BK
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Halmstads BK - Oergryte FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 6(GIF Sundsvall - Halmstads BK)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 4 : 0(Halmstads BK - Dalkurd FF)
    07/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Oesters IF - Halmstads BK)
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
2
Champions League (Promotion)
29
18
6
5
61:30
60
  • ?
  • Ljungskile - Degerfors
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 5(Degerfors - GIF Sundsvall)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(AFC Eskilstuna - Degerfors)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Degerfors - GAIS)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(Degerfors - Akropolis IF)
    31/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
29
18
4
7
51:33
58
  • ?
  • Akropolis IF - Joenkoepings Soedra
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Joenkoepings Soedra - Trelleborgs FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Ljungskile - Joenkoepings Soedra)
    21/11/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Norrby)
    07/11/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra)
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
4
29
15
6
8
40:34
51
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oesters IF
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Oesters IF - Ljungskile)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(GAIS - Oesters IF)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Oesters IF - AFC Eskilstuna)
    08/11/2020 13:30
  • L
  • 0 : 3(Oesters IF - Halmstads BK)
    31/10/2020 16:30
  • L
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
5
29
10
14
5
43:38
44
  • ?
  • Akropolis IF - Joenkoepings Soedra
    05/12/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(GAIS - Akropolis IF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Akropolis IF - IK Brage)
    22/11/2020 16:30
  • W
  • 0 : 1(Oergryte FF - Akropolis IF)
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 2(Degerfors - Akropolis IF)
    31/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
6
29
12
7
10
53:47
43
  • ?
  • GIF Sundsvall - IK Brage
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 2 : 5(Degerfors - GIF Sundsvall)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 6(GIF Sundsvall - Halmstads BK)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Umeaa - GIF Sundsvall)
    09/11/2020 18:00
  • W
  • 4 : 1(GIF Sundsvall - Oergryte FF)
    31/10/2020 16:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
7
29
10
6
13
38:43
36
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oesters IF
    05/12/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Umeaa - Vaesteraas SK)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 3(Vaesteraas SK - Oergryte FF)
    22/11/2020 13:30
  • W
  • 0 : 3(IK Brage - Vaesteraas SK)
    07/11/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Vaesteraas SK - Trelleborgs FF)
    01/11/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
8
29
10
6
13
37:44
36
  • ?
  • GIF Sundsvall - IK Brage
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(IK Brage - AFC Eskilstuna)
    29/11/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(Akropolis IF - IK Brage)
    22/11/2020 16:30
  • L
  • 0 : 3(IK Brage - Vaesteraas SK)
    07/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 4(Norrby - IK Brage)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
9
29
8
10
11
39:40
34
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Norrby
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Norrby - Dalkurd FF)
    29/11/2020 13:30
  • W
  • 6 : 0(Norrby - Umeaa)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Norrby)
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 1 : 4(Norrby - IK Brage)
    02/11/2020 18:00
  • W
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
10
29
10
4
15
35:49
34
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Norrby
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 1 : 3(IK Brage - AFC Eskilstuna)
    29/11/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(AFC Eskilstuna - Degerfors)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Oesters IF - AFC Eskilstuna)
    08/11/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(GAIS - AFC Eskilstuna)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
11
29
8
9
12
29:41
33
  • ?
  • Dalkurd FF - GAIS
    05/12/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(GAIS - Akropolis IF)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(GAIS - Oesters IF)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Degerfors - GAIS)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(GAIS - AFC Eskilstuna)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
12
29
8
8
13
31:37
32
  • ?
  • Trelleborgs FF - Halmstads BK
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Joenkoepings Soedra - Trelleborgs FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Dalkurd FF - Trelleborgs FF)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Trelleborgs FF - Ljungskile)
    08/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 1(Vaesteraas SK - Trelleborgs FF)
    01/11/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
13
Relegation Playoff
29
9
5
15
33:42
32
  • ?
  • Oergryte FF - Umeaa
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Halmstads BK - Oergryte FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Vaesteraas SK - Oergryte FF)
    22/11/2020 13:30
  • L
  • 0 : 1(Oergryte FF - Akropolis IF)
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 4 : 1(GIF Sundsvall - Oergryte FF)
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
14
Relegation Playoff
29
6
11
12
33:41
29
  • ?
  • Dalkurd FF - GAIS
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Norrby - Dalkurd FF)
    29/11/2020 13:30
  • L
  • 0 : 1(Dalkurd FF - Trelleborgs FF)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 4 : 0(Halmstads BK - Dalkurd FF)
    07/11/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra)
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
15
Relegation (Championship)
29
5
11
13
24:46
26
  • ?
  • Oergryte FF - Umeaa
    05/12/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Umeaa - Vaesteraas SK)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 6 : 0(Norrby - Umeaa)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Umeaa - GIF Sundsvall)
    09/11/2020 18:00
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - Umeaa)
    01/11/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
16
Relegation (Championship)
29
5
8
16
24:47
23
  • ?
  • Ljungskile - Degerfors
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Oesters IF - Ljungskile)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Ljungskile - Joenkoepings Soedra)
    21/11/2020 16:00
  • L
  • 1 : 0(Trelleborgs FF - Ljungskile)
    08/11/2020 16:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - Umeaa)
    01/11/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
15
11
1
3
29:10
34
  • W
  • 1 : 0(Halmstads BK - Oergryte FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 4 : 0(Halmstads BK - Dalkurd FF)
    07/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 0(Halmstads BK - Ljungskile)
    26/09/2020 15:30
  • W
  • 4 : 0(Halmstads BK - Umeaa)
    16/09/2020 17:00
2
Champions League (Promotion)
15
12
0
3
37:18
36
  • L
  • 2 : 5(Degerfors - GIF Sundsvall)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Degerfors - GAIS)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(Degerfors - Akropolis IF)
    31/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Degerfors - Vaesteraas SK)
    05/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(Degerfors - Dalkurd FF)
    16/09/2020 17:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
12
2
1
28:10
38
  • W
  • 2 : 1(Joenkoepings Soedra - Trelleborgs FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Norrby)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Halmstads BK)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 4 : 1(Joenkoepings Soedra - Oesters IF)
    19/09/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Joenkoepings Soedra - Oergryte FF)
    16/09/2020 17:00
4
15
9
2
4
23:15
29
  • L
  • 0 : 1(Oesters IF - Ljungskile)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Oesters IF - AFC Eskilstuna)
    08/11/2020 13:30
  • L
  • 0 : 3(Oesters IF - Halmstads BK)
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Oesters IF - Dalkurd FF)
    04/10/2020 11:30
5
14
5
8
1
23:18
23
  • ?
  • Akropolis IF - Joenkoepings Soedra
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Akropolis IF - IK Brage)
    22/11/2020 16:30
  • L
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Akropolis IF - Halmstads BK)
    20/09/2020 12:30
6
14
7
2
5
29:26
23
  • ?
  • GIF Sundsvall - IK Brage
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 6(GIF Sundsvall - Halmstads BK)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 4 : 1(GIF Sundsvall - Oergryte FF)
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 3(GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 1(GIF Sundsvall - Trelleborgs FF)
    27/09/2020 12:30
7
14
7
3
4
24:21
24
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oesters IF
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 3(Vaesteraas SK - Oergryte FF)
    22/11/2020 13:30
  • W
  • 3 : 1(Vaesteraas SK - Trelleborgs FF)
    01/11/2020 16:30
  • W
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
  • D
  • 2 : 2(Vaesteraas SK - Joenkoepings Soedra)
    26/09/2020 15:30
8
15
4
4
7
16:22
16
  • L
  • 1 : 3(IK Brage - AFC Eskilstuna)
    29/11/2020 16:30
  • L
  • 0 : 3(IK Brage - Vaesteraas SK)
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(IK Brage - Oesters IF)
    26/09/2020 15:30
9
15
5
3
7
22:20
18
  • W
  • 2 : 0(Norrby - Dalkurd FF)
    29/11/2020 13:30
  • W
  • 6 : 0(Norrby - Umeaa)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 4(Norrby - IK Brage)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Degerfors)
    26/09/2020 11:00
10
14
6
2
6
18:19
20
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Norrby
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(AFC Eskilstuna - Degerfors)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Eskilstuna - Ljungskile)
    21/09/2020 17:00
11
15
6
6
3
18:14
24
  • D
  • 1 : 1(GAIS - Akropolis IF)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(GAIS - Oesters IF)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(GAIS - AFC Eskilstuna)
    02/11/2020 18:00
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 0(GAIS - Vaesteraas SK)
    21/09/2020 17:00
12
14
4
7
3
16:13
19
  • ?
  • Trelleborgs FF - Halmstads BK
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Trelleborgs FF - Ljungskile)
    08/11/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Oergryte FF)
    19/09/2020 15:30
13
Relegation Playoff
14
7
1
6
21:18
22
  • ?
  • Oergryte FF - Umeaa
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Oergryte FF - Akropolis IF)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
  • L
  • 0 : 2(Oergryte FF - GAIS)
    28/09/2020 17:00
14
Relegation Playoff
14
3
8
3
19:15
17
  • ?
  • Dalkurd FF - GAIS
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Dalkurd FF - Trelleborgs FF)
    21/11/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra)
    31/10/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Akropolis IF)
    26/09/2020 13:00
15
Relegation (Championship)
15
3
6
6
14:21
15
  • D
  • 0 : 0(Umeaa - Vaesteraas SK)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Umeaa - GIF Sundsvall)
    09/11/2020 18:00
  • W
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(Umeaa - AFC Eskilstuna)
    27/09/2020 15:30
16
Relegation (Championship)
14
3
5
6
13:18
14
  • ?
  • Ljungskile - Degerfors
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Ljungskile - Joenkoepings Soedra)
    21/11/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - Umeaa)
    01/11/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
14
9
4
1
28:6
31
  • ?
  • Trelleborgs FF - Halmstads BK
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 0 : 6(GIF Sundsvall - Halmstads BK)
    21/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Oesters IF - Halmstads BK)
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Halmstads BK)
    03/10/2020 15:30
2
Champions League (Promotion)
14
6
6
2
24:12
24
  • ?
  • Ljungskile - Degerfors
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(AFC Eskilstuna - Degerfors)
    21/11/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Degerfors)
    26/09/2020 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
14
6
2
6
23:23
20
  • ?
  • Akropolis IF - Joenkoepings Soedra
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Ljungskile - Joenkoepings Soedra)
    21/11/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra)
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
4
14
6
4
4
17:19
22
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oesters IF
    05/12/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(GAIS - Oesters IF)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(IK Brage - Oesters IF)
    26/09/2020 15:30
  • L
  • 4 : 1(Joenkoepings Soedra - Oesters IF)
    19/09/2020 15:30
5
15
5
6
4
20:20
21
  • D
  • 1 : 1(GAIS - Akropolis IF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Oergryte FF - Akropolis IF)
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 2(Degerfors - Akropolis IF)
    31/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Akropolis IF)
    26/09/2020 13:00
6
15
5
5
5
24:21
20
  • W
  • 2 : 5(Degerfors - GIF Sundsvall)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Umeaa - GIF Sundsvall)
    09/11/2020 18:00
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • W
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
  • W
  • 0 : 1(Norrby - GIF Sundsvall)
    22/09/2020 17:00
7
15
3
3
9
14:22
12
  • D
  • 0 : 0(Umeaa - Vaesteraas SK)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(IK Brage - Vaesteraas SK)
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 4 : 1(Degerfors - Vaesteraas SK)
    05/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(GAIS - Vaesteraas SK)
    21/09/2020 17:00
8
14
6
2
6
21:22
20
  • ?
  • GIF Sundsvall - IK Brage
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Akropolis IF - IK Brage)
    22/11/2020 16:30
  • W
  • 1 : 4(Norrby - IK Brage)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - IK Brage)
    20/09/2020 12:30
9
14
3
7
4
17:20
16
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Norrby
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Norrby)
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Ljungskile - Norrby)
    17/09/2020 17:00
10
15
4
2
9
17:30
14
  • W
  • 1 : 3(IK Brage - AFC Eskilstuna)
    29/11/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(Oesters IF - AFC Eskilstuna)
    08/11/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(GAIS - AFC Eskilstuna)
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 3(GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 3(Umeaa - AFC Eskilstuna)
    27/09/2020 15:30
11
14
2
3
9
11:27
9
  • ?
  • Dalkurd FF - GAIS
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Degerfors - GAIS)
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
  • W
  • 0 : 2(Oergryte FF - GAIS)
    28/09/2020 17:00
12
15
4
1
10
15:24
13
  • L
  • 2 : 1(Joenkoepings Soedra - Trelleborgs FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Dalkurd FF - Trelleborgs FF)
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 3 : 1(Vaesteraas SK - Trelleborgs FF)
    01/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(GIF Sundsvall - Trelleborgs FF)
    27/09/2020 12:30
13
Relegation Playoff
15
2
4
9
12:24
10
  • L
  • 1 : 0(Halmstads BK - Oergryte FF)
    28/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Vaesteraas SK - Oergryte FF)
    22/11/2020 13:30
  • L
  • 4 : 1(GIF Sundsvall - Oergryte FF)
    31/10/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Oergryte FF)
    19/09/2020 15:30
14
Relegation Playoff
15
3
3
9
14:26
12
  • L
  • 2 : 0(Norrby - Dalkurd FF)
    29/11/2020 13:30
  • L
  • 4 : 0(Halmstads BK - Dalkurd FF)
    07/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 1(Oesters IF - Dalkurd FF)
    04/10/2020 11:30
  • L
  • 2 : 1(Degerfors - Dalkurd FF)
    16/09/2020 17:00
15
Relegation (Championship)
14
2
5
7
10:25
11
  • ?
  • Oergryte FF - Umeaa
    05/12/2020 14:00
  • L
  • 6 : 0(Norrby - Umeaa)
    21/11/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - Umeaa)
    01/11/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
  • L
  • 4 : 0(Halmstads BK - Umeaa)
    16/09/2020 17:00
16
Relegation (Championship)
15
2
3
10
11:29
9
  • W
  • 0 : 1(Oesters IF - Ljungskile)
    28/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Trelleborgs FF - Ljungskile)
    08/11/2020 16:30
  • W
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 0(Halmstads BK - Ljungskile)
    26/09/2020 15:30
  • D
  • 0 : 0(AFC Eskilstuna - Ljungskile)
    21/09/2020 17:00