Liga II - 2020/2021

ACS Fotbal Comuna Recea12Petrolul Ploiesti

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestPlayer substitution28''
inMilian Marian Urs
inRomariu Rus
Player substitution78''
inCatalin Jucan
inAlin Vasalie
Player substitution78''
inAlexandru Maries
inMarius Potcoava
Player substitution86''
inAdrian Balha
inAdrian Micas
Player substitution61''
inMihai Constantinescu
inMario Bratu
Player substitution61''
inSerge Ekollo
inAmidu Salifu
Player substitution68''
inValentin Balint
inNir Lax
Player substitution85''
inAndrei Rauta
inPol Roige
Player substitution85''
inSaim Tudor
inVasile Buhaescu

TV Channels:

Official Streams:

Summary
inMilian Marian Urs
outRomariu Rus
28'
Second half
61'
inMihai Constantinescu
outMario Bratu
61'
inSerge Ekollo
outAmidu Salifu
68'
inValentin Balint
outNir Lax
inCatalin Jucan
outAlin Vasalie
78'
inAlexandru Maries
outMarius Potcoava
78'
85'
inAndrei Rauta
outPol Roige
85'
inSaim Tudor
outVasile Buhaescu
inAdrian Balha
outAdrian Micas
86'
86'

ACS Fotbal Comuna Recea make a substitution. Adrian Micas runs off the field and in comes Adrian Balha

85'

Petrolul Ploiesti make a substitution. Vasile Buhaescu runs off the field and in comes Saim Tudor

85'

Petrolul Ploiesti make a substitution. Pol Roige runs off the field and in comes Andrei Rauta

78'

ACS Fotbal Comuna Recea make a substitution. Marius Potcoava runs off the field and in comes Alexandru Maries

78'

ACS Fotbal Comuna Recea make a substitution. Alin Vasalie runs off the field and in comes Catalin Jucan

68'

Petrolul Ploiesti make a substitution. Nir Lax runs off the field and in comes Valentin Balint

61'

Petrolul Ploiesti make a substitution. Amidu Salifu runs off the field and in comes Serge Ekollo

61'

Petrolul Ploiesti make a substitution. Mario Bratu runs off the field and in comes Mihai Constantinescu

28'

ACS Fotbal Comuna Recea make a substitution. Romariu Rus runs off the field and in comes Milian Marian Urs

#TeamMPWDLGPtsForm
1
7
5
2
0
21:9
17
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948
    25/10/2020 13:00
  • W
  • 5 : 0(U Craiova 1948 - Rapid Bucuresti)
    10/10/2020 17:45
  • D
  • 3 : 3(ACS Fotbal Comuna Recea - U Craiova 1948)
    03/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - CSM Slatina)
    29/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - U Craiova 1948)
    20/09/2020 09:30
  • W
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - FC Dunarea Calarasi)
    12/09/2020 15:00
2
8
4
4
0
11:4
16
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    17/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    10/10/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(Farul Constanta - FC Metaloglobus Bucuresti)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Universitatea Cluj)
    27/09/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/09/2020 08:00
3
8
4
2
2
12:6
14
  • ?
  • CS Mioveni - Universitatea Cluj
    26/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    16/10/2020 15:00
  • W
  • 1 : 4(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    12/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    05/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Universitatea Cluj)
    27/09/2020 09:00
  • W
  • 3 : 1(Universitatea Cluj - FC Unirea Slobozia)
    22/09/2020 16:00
4
7
4
2
1
6:3
14
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CSM Slatina
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Miercurea Ciuc - ASU Politehnica Timisoara)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara)
    26/09/2020 08:05
  • D
  • 0 : 0(CSM Resita - ASU Politehnica Timisoara)
    19/09/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Farul Constanta)
    14/09/2020 15:00
5
7
4
1
2
15:6
13
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948
    25/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Fotbal Comuna Recea - Petrolul Ploiesti)
    18/10/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Petrolul Ploiesti)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    26/09/2020 15:45
  • W
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    21/09/2020 15:00
  • W
  • 5 : 0(Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara)
    15/09/2020 16:30
6
7
4
1
2
14:12
13
  • ?
  • Rapid Bucuresti - CS Mioveni
    29/10/2020 11:00
  • L
  • 5 : 0(U Craiova 1948 - Rapid Bucuresti)
    10/10/2020 17:45
  • W
  • 4 : 2(Rapid Bucuresti - Concordia Chiajna)
    02/10/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Rapid Bucuresti)
    26/09/2020 09:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    19/09/2020 11:30
  • W
  • 0 : 3(CSM Slatina - Rapid Bucuresti)
    12/09/2020 10:00
7
Relegation Playoff
8
4
1
3
9:8
13
  • ?
  • FC Unirea Slobozia - FC Dunarea Calarasi
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Miercurea Ciuc - FC Unirea Slobozia)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 2(FC Unirea Slobozia - Farul Constanta)
    14/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Unirea Slobozia - Ripensia Timisoara)
    10/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CSM Resita - FC Unirea Slobozia)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 1(Universitatea Cluj - FC Unirea Slobozia)
    22/09/2020 16:00
8
Relegation Playoff
8
3
3
2
14:10
12
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 2(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    17/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 4(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    12/10/2020 16:30
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    06/10/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    26/09/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    19/09/2020 11:30
9
Relegation Playoff
6
4
0
2
9:6
12
  • ?
  • FC Unirea Slobozia - FC Dunarea Calarasi
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 2(FC Dunarea Calarasi - Gloria Buzau)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - CS Aerostar Bacau)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    26/09/2020 15:45
  • L
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - FC Dunarea Calarasi)
    12/09/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(FC Dunarea Calarasi - ACS Fotbal Comuna Recea)
    05/09/2020 08:00
10
Relegation Playoff
7
2
4
1
3:2
10
  • ?
  • CS Mioveni - Universitatea Cluj
    26/10/2020 16:00
  • W
  • 0 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    10/10/2020 13:45
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    06/10/2020 16:30
  • W
  • 1 : 2(Pandurii - CS Mioveni)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/09/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Unirea Slobozia - CS Mioveni)
    12/09/2020 08:00
11
Relegation Playoff
7
3
1
3
9:9
10
  • ?
  • Concordia Chiajna - Farul Constanta
    24/10/2020 08:30
  • L
  • 0 : 2(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    17/10/2020 09:00
  • W
  • 0 : 2(FC Unirea Slobozia - Farul Constanta)
    14/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Farul Constanta - FC Metaloglobus Bucuresti)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Farul Constanta - Gloria Buzau)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Farul Constanta)
    14/09/2020 15:00
12
Relegation Playoff
8
2
3
3
14:12
9
  • ?
  • Concordia Chiajna - Farul Constanta
    24/10/2020 08:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    16/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    10/10/2020 13:45
  • L
  • 4 : 2(Rapid Bucuresti - Concordia Chiajna)
    02/10/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    26/09/2020 08:00
  • W
  • 4 : 0(Concordia Chiajna - Pandurii)
    19/09/2020 08:00
13
Relegation Playoff
7
2
3
2
8:7
9
  • ?
  • Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 2(FC Dunarea Calarasi - Gloria Buzau)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Gloria Buzau)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - CSM Resita)
    26/09/2020 07:55
  • D
  • 2 : 2(Farul Constanta - Gloria Buzau)
    19/09/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    13/09/2020 11:30
14
Relegation Playoff
7
2
2
3
3:9
8
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Pandurii)
    17/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    10/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CSM Resita - FC Unirea Slobozia)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - CSM Resita)
    26/09/2020 07:55
  • D
  • 0 : 0(CSM Resita - ASU Politehnica Timisoara)
    19/09/2020 08:00
15
Relegation Playoff
6
2
1
3
7:7
7
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Miercurea Ciuc - FC Unirea Slobozia)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(Miercurea Ciuc - ASU Politehnica Timisoara)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 2(CS Aerostar Bacau - Miercurea Ciuc)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    21/09/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - U Craiova 1948)
    05/09/2020 17:00
16
Relegation Playoff
6
2
1
3
10:13
7
  • ?
  • Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    17/10/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Petrolul Ploiesti)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - U Craiova 1948)
    20/09/2020 09:30
  • W
  • 3 : 4(ACS Fotbal Comuna Recea - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/09/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - CSM Slatina)
    08/09/2020 14:00
17
Relegation Playoff
6
2
0
4
6:9
6
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CSM Slatina
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(CSM Slatina - CS Aerostar Bacau)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - CSM Slatina)
    29/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CSM Slatina - Rapid Bucuresti)
    12/09/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - CSM Slatina)
    08/09/2020 14:00
18
Relegation Playoff
7
2
0
5
5:16
6
  • ?
  • Pandurii - Ripensia Timisoara
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(FC Unirea Slobozia - Ripensia Timisoara)
    10/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Gloria Buzau)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara)
    26/09/2020 08:05
  • W
  • 2 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    19/09/2020 08:05
19
Relegation Playoff
7
1
1
5
9:16
4
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - ACS Fotbal Comuna Recea
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Fotbal Comuna Recea - Petrolul Ploiesti)
    18/10/2020 11:30
  • D
  • 3 : 3(ACS Fotbal Comuna Recea - U Craiova 1948)
    03/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Rapid Bucuresti)
    26/09/2020 09:30
  • L
  • 2 : 0(CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 3 : 4(ACS Fotbal Comuna Recea - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/09/2020 08:00
20
Relegation Playoff
7
1
0
6
6:12
3
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - ACS Fotbal Comuna Recea
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(CSM Slatina - CS Aerostar Bacau)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - CS Aerostar Bacau)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(CS Aerostar Bacau - Miercurea Ciuc)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    19/09/2020 08:05
  • L
  • 0 : 1(CS Aerostar Bacau - CSM Resita)
    12/09/2020 08:00
21
Relegation Playoff
7
1
0
6
4:19
3
  • ?
  • Pandurii - Ripensia Timisoara
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(CSM Resita - Pandurii)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Pandurii - CS Mioveni)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 4 : 0(Concordia Chiajna - Pandurii)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 5(Pandurii - Turris-Oltul)
    12/09/2020 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
4
4
0
0
13:3
12
  • ?
  • U Craiova 1948 - CS Aerostar Bacau
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 5 : 0(U Craiova 1948 - Rapid Bucuresti)
    10/10/2020 17:45
  • W
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - CSM Slatina)
    29/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - FC Dunarea Calarasi)
    12/09/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(U Craiova 1948 - Ripensia Timisoara)
    09/09/2020 16:30
2
4
1
3
0
4:1
6
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc
    24/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    10/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Universitatea Cluj)
    27/09/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Concordia Chiajna)
    12/09/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    29/08/2020 08:05
3
4
2
1
1
6:3
7
  • ?
  • Universitatea Cluj - Farul Constanta
    07/11/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    16/10/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    05/10/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Universitatea Cluj - FC Unirea Slobozia)
    22/09/2020 16:00
  • L
  • 0 : 1(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    07/09/2020 15:30
4
3
2
1
0
4:1
7
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CSM Slatina
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara)
    26/09/2020 08:05
  • W
  • 2 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Farul Constanta)
    14/09/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Mioveni)
    29/08/2020 08:00
5
3
1
0
2
6:3
3
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948
    25/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    26/09/2020 15:45
  • W
  • 5 : 0(Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara)
    15/09/2020 16:30
  • L
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    01/09/2020 16:30
6
3
2
1
0
7:4
7
  • ?
  • Rapid Bucuresti - CS Mioveni
    29/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(Rapid Bucuresti - Concordia Chiajna)
    02/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    19/09/2020 11:30
  • W
  • 2 : 1(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    05/09/2020 14:30
7
Relegation Playoff
4
2
1
1
3:2
7
  • ?
  • FC Unirea Slobozia - FC Dunarea Calarasi
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 2(FC Unirea Slobozia - Farul Constanta)
    14/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Unirea Slobozia - Ripensia Timisoara)
    10/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Unirea Slobozia - CS Mioveni)
    12/09/2020 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Unirea Slobozia - Turris-Oltul)
    29/08/2020 08:00
8
Relegation Playoff
3
1
1
1
6:8
4
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 4(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    12/10/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    26/09/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Turris-Oltul - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/09/2020 08:00
9
Relegation Playoff
3
2
0
1
6:4
6
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(FC Dunarea Calarasi - Gloria Buzau)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - CS Aerostar Bacau)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(FC Dunarea Calarasi - ACS Fotbal Comuna Recea)
    05/09/2020 08:00
10
Relegation Playoff
3
0
2
1
0:1
2
  • ?
  • CS Mioveni - Universitatea Cluj
    26/10/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    06/10/2020 16:30
  • L
  • 0 : 1(CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/09/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/09/2020 15:30
11
Relegation Playoff
4
1
1
2
4:6
4
  • ?
  • Farul Constanta - CS Mioveni
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    17/10/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Farul Constanta - FC Metaloglobus Bucuresti)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Farul Constanta - Gloria Buzau)
    19/09/2020 08:00
  • W
  • 1 : 0(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    05/09/2020 11:00
12
Relegation Playoff
3
2
0
1
7:2
6
  • ?
  • Concordia Chiajna - Farul Constanta
    24/10/2020 08:30
  • L
  • 0 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    10/10/2020 13:45
  • W
  • 4 : 0(Concordia Chiajna - Pandurii)
    19/09/2020 08:00
  • W
  • 3 : 1(Concordia Chiajna - FC Unirea Slobozia)
    05/09/2020 08:00
13
Relegation Playoff
3
1
1
1
3:3
4
  • ?
  • Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - CSM Resita)
    26/09/2020 07:55
  • W
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    13/09/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Gloria Buzau - Concordia Chiajna)
    29/08/2020 09:00
14
Relegation Playoff
4
0
1
3
1:9
1
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Pandurii)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CSM Resita - FC Unirea Slobozia)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(CSM Resita - ASU Politehnica Timisoara)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 4(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    06/09/2020 10:00
15
Relegation Playoff
4
1
1
2
4:4
4
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Pandurii
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Miercurea Ciuc - FC Unirea Slobozia)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(Miercurea Ciuc - ASU Politehnica Timisoara)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    21/09/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - U Craiova 1948)
    05/09/2020 17:00
16
Relegation Playoff
5
1
1
3
6:10
4
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Unirea Slobozia
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    17/10/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Petrolul Ploiesti)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - U Craiova 1948)
    20/09/2020 09:30
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - CSM Slatina)
    08/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti)
    30/08/2020 10:00
17
Relegation Playoff
4
2
0
2
4:5
6
  • ?
  • CSM Slatina - Gloria Buzau
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(CSM Slatina - CS Aerostar Bacau)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CSM Slatina - Rapid Bucuresti)
    12/09/2020 10:00
  • L
  • 0 : 1(CSM Slatina - FC Dunarea Calarasi)
    29/08/2020 08:00
18
Relegation Playoff
3
2
0
1
4:3
6
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Turris-Oltul
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Gloria Buzau)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    19/09/2020 08:05
19
Relegation Playoff
5
1
1
3
9:11
4
  • ?
  • ACS Fotbal Comuna Recea - ASU Politehnica Timisoara
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Fotbal Comuna Recea - Petrolul Ploiesti)
    18/10/2020 11:30
  • D
  • 3 : 3(ACS Fotbal Comuna Recea - U Craiova 1948)
    03/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Rapid Bucuresti)
    26/09/2020 09:30
  • L
  • 3 : 4(ACS Fotbal Comuna Recea - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Miercurea Ciuc)
    29/08/2020 08:00
20
Relegation Playoff
3
1
0
2
3:4
3
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - ACS Fotbal Comuna Recea
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(CS Aerostar Bacau - Miercurea Ciuc)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(CS Aerostar Bacau - CSM Resita)
    12/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(CS Aerostar Bacau - Universitatea Cluj)
    31/08/2020 14:30
21
Relegation Playoff
2
0
0
2
1:7
0
  • ?
  • Pandurii - Ripensia Timisoara
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Pandurii - CS Mioveni)
    26/09/2020 08:00
  • L
  • 0 : 5(Pandurii - Turris-Oltul)
    12/09/2020 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
3
1
2
0
8:6
5
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948
    25/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Fotbal Comuna Recea - U Craiova 1948)
    03/10/2020 10:00
  • W
  • 2 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - U Craiova 1948)
    20/09/2020 09:30
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - U Craiova 1948)
    05/09/2020 17:00
2
4
3
1
0
7:3
10
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(Farul Constanta - FC Metaloglobus Bucuresti)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(CS Mioveni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/09/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Turris-Oltul - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/09/2020 08:00
3
4
2
1
1
6:3
7
  • ?
  • CS Mioveni - Universitatea Cluj
    26/10/2020 16:00
  • W
  • 1 : 4(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    12/10/2020 16:30
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Universitatea Cluj)
    27/09/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    13/09/2020 11:30
  • W
  • 0 : 1(CS Aerostar Bacau - Universitatea Cluj)
    31/08/2020 14:30
4
4
2
1
1
2:2
7
  • ?
  • ACS Fotbal Comuna Recea - ASU Politehnica Timisoara
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Miercurea Ciuc - ASU Politehnica Timisoara)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(CSM Resita - ASU Politehnica Timisoara)
    19/09/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    07/09/2020 15:30
5
4
3
1
0
9:3
10
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Petrolul Ploiesti
    21/11/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Fotbal Comuna Recea - Petrolul Ploiesti)
    18/10/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Petrolul Ploiesti)
    03/10/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    21/09/2020 15:00
  • W
  • 0 : 4(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    06/09/2020 10:00
6
4
2
0
2
7:8
6
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Rapid Bucuresti
    07/11/2020 17:00
  • L
  • 5 : 0(U Craiova 1948 - Rapid Bucuresti)
    10/10/2020 17:45
  • L
  • 2 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Rapid Bucuresti)
    26/09/2020 09:30
  • W
  • 0 : 3(CSM Slatina - Rapid Bucuresti)
    12/09/2020 10:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti)
    30/08/2020 10:00
7
Relegation Playoff
4
2
0
2
6:6
6
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Unirea Slobozia
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Miercurea Ciuc - FC Unirea Slobozia)
    17/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CSM Resita - FC Unirea Slobozia)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 1(Universitatea Cluj - FC Unirea Slobozia)
    22/09/2020 16:00
  • L
  • 3 : 1(Concordia Chiajna - FC Unirea Slobozia)
    05/09/2020 08:00
8
Relegation Playoff
5
2
2
1
8:2
8
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Turris-Oltul
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 2(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    17/10/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    06/10/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    19/09/2020 11:30
  • W
  • 0 : 5(Pandurii - Turris-Oltul)
    12/09/2020 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Unirea Slobozia - Turris-Oltul)
    29/08/2020 08:00
9
Relegation Playoff
3
2
0
1
3:2
6
  • ?
  • FC Unirea Slobozia - FC Dunarea Calarasi
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    26/09/2020 15:45
  • L
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - FC Dunarea Calarasi)
    12/09/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(CSM Slatina - FC Dunarea Calarasi)
    29/08/2020 08:00
10
Relegation Playoff
4
2
2
0
3:1
8
  • ?
  • Rapid Bucuresti - CS Mioveni
    29/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    10/10/2020 13:45
  • W
  • 1 : 2(Pandurii - CS Mioveni)
    26/09/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Unirea Slobozia - CS Mioveni)
    12/09/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Mioveni)
    29/08/2020 08:00
11
Relegation Playoff
3
2
0
1
5:3
6
  • ?
  • Concordia Chiajna - Farul Constanta
    24/10/2020 08:30
  • W
  • 0 : 2(FC Unirea Slobozia - Farul Constanta)
    14/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Farul Constanta)
    14/09/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    01/09/2020 16:30
12
Relegation Playoff
5
0
3
2
7:10
3
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    31/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    16/10/2020 15:00
  • L
  • 4 : 2(Rapid Bucuresti - Concordia Chiajna)
    02/10/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    26/09/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Concordia Chiajna)
    12/09/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Gloria Buzau - Concordia Chiajna)
    29/08/2020 09:00
13
Relegation Playoff
4
1
2
1
5:4
5
  • ?
  • CSM Slatina - Gloria Buzau
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 2(FC Dunarea Calarasi - Gloria Buzau)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Gloria Buzau)
    03/10/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Farul Constanta - Gloria Buzau)
    19/09/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/09/2020 15:30
14
Relegation Playoff
3
2
1
0
2:0
7
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    24/10/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    10/10/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - CSM Resita)
    26/09/2020 07:55
  • W
  • 0 : 1(CS Aerostar Bacau - CSM Resita)
    12/09/2020 08:00
15
Relegation Playoff
2
1
0
1
3:3
3
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 2(CS Aerostar Bacau - Miercurea Ciuc)
    26/09/2020 08:00
  • W
  • 0 : 1(ACS Fotbal Comuna Recea - Miercurea Ciuc)
    29/08/2020 08:00
16
Relegation Playoff
1
1
0
0
4:3
3
  • ?
  • Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    24/10/2020 08:00
  • W
  • 3 : 4(ACS Fotbal Comuna Recea - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/09/2020 08:00
17
Relegation Playoff
2
0
0
2
2:4
0
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CSM Slatina
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(U Craiova 1948 - CSM Slatina)
    29/09/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - CSM Slatina)
    08/09/2020 14:00
18
Relegation Playoff
4
0
0
4
1:13
0
  • ?
  • Pandurii - Ripensia Timisoara
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(FC Unirea Slobozia - Ripensia Timisoara)
    10/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Ripensia Timisoara)
    26/09/2020 08:05
  • L
  • 5 : 0(Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara)
    15/09/2020 16:30
  • L
  • 4 : 1(U Craiova 1948 - Ripensia Timisoara)
    09/09/2020 16:30
19
Relegation Playoff
2
0
0
2
0:5
0
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - ACS Fotbal Comuna Recea
    24/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(CSM Slatina - ACS Fotbal Comuna Recea)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(FC Dunarea Calarasi - ACS Fotbal Comuna Recea)
    05/09/2020 08:00
20
Relegation Playoff
4
0
0
4
3:8
0
  • ?
  • U Craiova 1948 - CS Aerostar Bacau
    31/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(CSM Slatina - CS Aerostar Bacau)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - CS Aerostar Bacau)
    03/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    19/09/2020 08:05
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    05/09/2020 11:00
21
Relegation Playoff
5
1
0
4
3:12
3
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Pandurii
    31/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(CSM Resita - Pandurii)
    17/10/2020 08:00
  • L
  • 2 : 0(Universitatea Cluj - Pandurii)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Concordia Chiajna - Pandurii)
    19/09/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    05/09/2020 14:30
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    29/08/2020 08:05