National Football League - 2018/2019

Avangard Kursk11FC Krasnodar II

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestPlayer substitution52''
inMikhail Zemskov
inVladislav Rudenko
Yellow card57''
yellow cardKiril Gotsuk
Player substitution62''
inKhachim Mashukov
inVitali Fedotov
Yellow card76''
yellow cardMikhail Zemskov
Player substitution79''
inRoman Minaev
inArtem Fedchuk
Goal80''
goalAslan Dashaev
Yellow card83''
yellow cardRoman Minaev
Goal2''
goalDaniil Utkin
Player substitution26''
inIgor Paradin
inIvan Taranov
Yellow card39''
yellow cardEduard Spertsyan
Player substitution50''
inGerman Onugkha
inRustam Khalnazarov
Player substitution68''
inAndrey Ivashin
inEduard Spertsyan
Yellow card87''
yellow cardAleksandr Chernikov
Player substitution90''
inAndrey Tekuchev
inMaksim Kutovoy
Summary
2'
goalDaniil Utkin
26'
inIgor Paradin
outIvan Taranov
39'
yellow cardEduard Spertsyan
Second half
50'
inGerman Onugkha
outRustam Khalnazarov
inMikhail Zemskov
outVladislav Rudenko
52'
yellow cardKiril Gotsuk
57'
inKhachim Mashukov
outVitali Fedotov
62'
68'
inAndrey Ivashin
outEduard Spertsyan
yellow cardMikhail Zemskov
76'
inRoman Minaev
outArtem Fedchuk
79'
goalAslan Dashaev
80'
yellow cardRoman Minaev
83'
87'
yellow cardAleksandr Chernikov
90'
inAndrey Tekuchev
outMaksim Kutovoy
90'

FC Krasnodar II make a substitution. Maksim Kutovoy runs off the field and in comes Andrey Tekuchev

87'

Aleksandr Chernikov is shown a yellow card by the referee

83'

Roman Minaev is shown a yellow card by the referee

80'

G O O O A A L - Aslan Dashaev scores in the penalty shoot-out.

79'

Avangard Kursk make a substitution. Artem Fedchuk runs off the field and in comes Roman Minaev

76'

Mikhail Zemskov is shown a yellow card by the referee

68'

FC Krasnodar II make a substitution. Eduard Spertsyan runs off the field and in comes Andrey Ivashin

62'

Avangard Kursk make a substitution. Vitali Fedotov runs off the field and in comes Khachim Mashukov

57'

Kiril Gotsuk is shown a yellow card by the referee

52'

Avangard Kursk make a substitution. Vladislav Rudenko runs off the field and in comes Mikhail Zemskov

50'

FC Krasnodar II make a substitution. Rustam Khalnazarov runs off the field and in comes German Onugkha

39'

Eduard Spertsyan is shown a yellow card by the referee

26'

FC Krasnodar II make a substitution. Ivan Taranov runs off the field and in comes Igor Paradin

2'

G O O O A A L - Daniil Utkin scores in the penalty shoot-out.

BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.049.50
BWin0.501.058.00
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.501.283.50
BWin1.501.303.20
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.501.851.95
BWin2.501.911.80
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.503.251.33
BWin3.503.251.30
BookmakerTotalOverUnder
Bet3654.506.001.11
BWin4.506.001.10
BookmakerTotalOverUnder
Bet3655.509.001.04
BWin5.5010.001.02
BookmakerTotalOverUnder
Bet3656.5015.001.01
BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.402.75
BWin0.501.402.75
William Hill0.501.442.62
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.502.751.40
BWin1.502.751.40
William Hill1.503.001.36
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.508.001.08
BWin2.506.751.07
William Hill2.507.001.08
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.5021.001.01
BWin3.5016.001.01
William Hill3.5017.001.01
BookmakerTotalOverUnder
William Hill4.5034.001.00
BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.253.75
BWin0.501.253.60
William Hill0.501.253.75
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.502.101.66
BWin1.502.101.65
William Hill1.502.101.67
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.504.331.20
BWin2.504.501.17
William Hill2.504.501.17
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.5011.001.05
BWin3.509.251.03
William Hill3.5010.001.04
BookmakerTotalOverUnder
Bet3654.5026.001.01
BookmakerHandicap12
Bet365-0.751.981.83
BookmakerHandicap12
William Hill-0.501.751.98
BookmakerHandicap12
Bet365-0.251.851.95
BookmakerCS1
Bet3650:09.50
BWin0:08.00
William Hill0:010.00
BookmakerCS1
Bet3650:113.00
BWin0:112.00
William Hill0:112.00
BookmakerCS1
Bet3650:223.00
BWin0:223.00
William Hill0:223.00
BookmakerCS1
Bet3650:351.00
BWin0:351.00
William Hill0:351.00
BookmakerCS1
Bet3650:4126.00
BWin0:4151.00
William Hill0:4101.00
BookmakerCS1
William Hill0:5151.00
BookmakerCS1
William Hill0:6151.00
BookmakerCS1
William Hill0:7151.00
BookmakerCS1
William Hill0:8151.00
BookmakerCS1
William Hill0:9151.00
BookmakerCS1
Bet3651:07.00
BWin1:07.00
William Hill1:06.50
BookmakerCS1
Bet3651:16.50
BWin1:17.50
William Hill1:16.00
BookmakerCS1
Bet3651:217.00
BWin1:215.00
William Hill1:215.00
BookmakerCS1
Bet3651:341.00
BWin1:341.00
William Hill1:336.00
BookmakerCS1
Bet3651:481.00
BWin1:4101.00
William Hill1:491.00
BookmakerCS1
William Hill1:5126.00
BookmakerCS1
William Hill1:6151.00
BookmakerCS1
William Hill1:7151.00
BookmakerCS1
Bet3652:08.00
BWin2:08.25
William Hill2:08.00
BookmakerCS1
Bet3652:19.00
BWin2:18.75
William Hill2:18.00
BookmakerCS1
Bet3652:215.00
BWin2:216.50
William Hill2:215.00
BookmakerCS1
Bet3652:341.00
BWin2:341.00
William Hill2:341.00
BookmakerCS1
Bet3652:4101.00
BWin2:4101.00
William Hill2:491.00
BookmakerCS1
William Hill2:5126.00
BookmakerCS1
William Hill2:6151.00
BookmakerCS1
Bet3653:013.00
BWin3:013.00
William Hill3:013.00
BookmakerCS1
Bet3653:115.00
BWin3:114.50
William Hill3:115.00
BookmakerCS1
Bet3653:229.00
BWin3:223.00
William Hill3:226.00
BookmakerCS1
Bet3653:351.00
BWin3:351.00
William Hill3:356.00
BookmakerCS1
BWin3:4151.00
William Hill3:4101.00
BookmakerCS1
Bet3654:026.00
BWin4:021.00
William Hill4:029.00
BookmakerCS1
Bet3654:129.00
BWin4:126.00
William Hill4:129.00
BookmakerCS1
Bet3654:251.00
BWin4:251.00
William Hill4:251.00
BookmakerCS1
Bet3654:3101.00
BWin4:3101.00
William Hill4:391.00
BookmakerCS1
BWin4:4201.00
William Hill4:4126.00
BookmakerCS1
Bet3655:051.00
William Hill5:061.00
BookmakerCS1
Bet3655:151.00
William Hill5:166.00
BookmakerCS1
Bet3655:2101.00
William Hill5:291.00
BookmakerCS1
Bet3656:0126.00
William Hill6:0101.00
BookmakerCS1
Bet3656:1126.00
William Hill6:1101.00
BookmakerCS1
William Hill6:2126.00
BookmakerCS1
William Hill7:0126.00
BookmakerCS1
William Hill7:1126.00
BookmakerCS1
William Hill8:0151.00
BookmakerCS1
William Hill9:0151.00
BookmakerCS1
William Hill10:0151.00
BookmakerCS1
Bet3650:02.75
BWin0:02.75
BookmakerCS1
Bet3650:16.50
BWin0:16.50
BookmakerCS1
Bet3650:226.00
BWin0:223.00
BookmakerCS1
Bet3650:381.00
BWin0:381.00
BookmakerCS1
BWin0:4126.00
BookmakerCS1
Bet3651:03.75
BWin1:03.90
BookmakerCS1
Bet3651:18.50
BWin1:18.25
BookmakerCS1
Bet3651:234.00
BWin1:229.00
BookmakerCS1
Bet3651:3126.00
BWin1:3101.00
BookmakerCS1
BWin1:4151.00
BookmakerCS1
Bet3652:09.00
BWin2:08.75
BookmakerCS1
Bet3652:121.00
BWin2:117.50
BookmakerCS1
Bet3652:251.00
BWin2:251.00
BookmakerCS1
BWin2:3126.00
BookmakerCS1
BWin2:4151.00
BookmakerCS1
Bet3653:029.00
BWin3:023.00
BookmakerCS1
Bet3653:151.00
BWin3:151.00
BookmakerCS1
Bet3653:2151.00
BWin3:2101.00
BookmakerCS1
BWin3:3151.00
BookmakerCS1
BWin3:4151.00
BookmakerCS1
Bet3654:081.00
BWin4:081.00
BookmakerCS1
Bet3654:1151.00
BWin4:1126.00
BookmakerCS1
BWin4:2151.00
BookmakerCS1
BWin4:3151.00
BookmakerCS1
BWin4:4151.00
Goalkeeper
13Nikita ChagrovDenis Adamov66
Starting Lineups
71Mikhail BagaevNikolay Markov15
4Aslan Dashaevgoal80'Sergey Borodin44
24Kiril Gotsukyellow card57'out26'Ivan Taranov22
97Denis NikitinArtem Golubev50
5Alexander Troshechkinyellow card87'Aleksandr Chernikov53
6Dmitri Kayumovyellow card39'out68'Eduard Spertsyan74
18Andrei BatyutinVyacheslav Yakimov23
19Vitali Fedotovout62'goal2'Daniil Utkin47
27Vladislav Rudenkoout52'out50'Rustam Khalnazarov72
10Artem Fedchukout79'out90'Maksim Kutovoy67
Substitutes
77Roman Minaevin79'yellow card83'in50'German Onugkha60
8Mikhail Zemskovin52'yellow card76'in68'Andrey Ivashin40
40Nikita Timoshinin26'Igor Paradin45
17Denis Sinyaevin90'Andrey Tekuchev36
30Anton AntipovIlya Martynov61
7Khachim Mashukovin62'Evgeny Latishonok52
22Alexander Voynov
20Vadim Steklov
93Georgi Burnash
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
38
21
10
7
55:35
73
  • W
  • 2 : 1(FC Tambov - Zenit St. Petersburg II)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
2
Champions League (Promotion)
38
19
12
7
63:34
69
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - PFC Sochi)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
38
17
13
8
40:25
64
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
38
18
8
12
41:31
62
  • W
  • 3 : 1(Nizhny Novgorod - Mordovya)
    25/05/2019 12:05
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Anzhi Makhachkala
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
5
38
17
10
11
65:53
61
  • W
  • 1 : 2(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
6
38
16
12
10
42:31
60
  • W
  • 4 : 2(Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
7
38
15
13
10
46:41
58
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - SKA-Khabarovsk)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
8
38
16
8
14
48:42
56
  • L
  • 4 : 2(Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
9
38
14
11
13
47:49
53
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Luch Energiya Vladivostok)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
10
38
12
15
11
45:52
51
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II)
    25/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • L
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
11
38
12
14
12
34:36
50
  • L
  • 1 : 2(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
12
38
10
17
11
29:28
47
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Luch Energiya Vladivostok)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
13
38
12
10
16
45:47
46
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - PFC Sochi)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
14
38
12
11
15
37:46
44
  • L
  • 3 : 1(Nizhny Novgorod - Mordovya)
    25/05/2019 12:05
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
15
38
10
14
14
32:44
44
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - SKA-Khabarovsk)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Armavir FC
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
38
10
12
16
38:52
42
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Tyumen)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Baltika
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
17
Relegation (Championship)
38
9
14
15
36:40
41
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
18
Relegation (Championship)
38
8
13
17
28:45
37
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II)
    25/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
38
7
7
24
33:57
28
  • L
  • 2 : 1(FC Tambov - Zenit St. Petersburg II)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • L
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Anzhi Makhachkala
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
20
Relegation (Championship)
38
5
16
17
30:46
25
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Tyumen)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
11
5
3
31:17
38
  • W
  • 2 : 1(FC Tambov - Zenit St. Petersburg II)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • W
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
  • L
  • 0 : 3(FC Tambov - PFC Sochi)
    13/04/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(FC Tambov - Luch Energiya Vladivostok)
    30/03/2019 13:00
2
Champions League (Promotion)
19
10
5
4
30:18
35
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(PFC Sochi - Chertanovo Moscow)
    20/04/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(PFC Sochi - Tyumen)
    07/04/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(PFC Sochi - SKA-Khabarovsk)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(PFC Sochi - Armavir FC)
    10/03/2019 13:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
13
5
1
28:7
44
  • W
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    20/04/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Tom Tomsk - FC Tambov)
    07/04/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    24/03/2019 08:00
  • ?
  • Tom Tomsk - Anzhi Makhachkala
    10/03/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
11
4
4
22:12
37
  • W
  • 3 : 1(Nizhny Novgorod - Mordovya)
    25/05/2019 12:05
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Anzhi Makhachkala
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Rotor Volgograd)
    13/04/2019 12:00
5
19
10
5
4
35:23
35
  • W
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Chertanovo Moscow - Tom Tomsk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - FC Tambov)
    24/03/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Chertanovo Moscow - Mordovya)
    10/03/2019 12:00
6
19
9
8
2
24:14
35
  • W
  • 4 : 2(Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tyumen)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Shinnik Yaroslavl - Armavir FC)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    10/03/2019 11:00
7
19
10
5
4
25:17
35
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    13/04/2019 07:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl)
    07/04/2019 07:00
  • W
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Avangard Kursk)
    30/03/2019 05:00
8
19
11
6
2
29:16
39
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - FC Tambov)
    20/04/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Avangard Kursk - Mordovya)
    07/04/2019 12:00
  • ?
  • Avangard Kursk - Anzhi Makhachkala
    24/03/2019 12:00
9
19
8
7
4
29:21
31
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Luch Energiya Vladivostok)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • ?
  • Khimki - Anzhi Makhachkala
    20/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Khimki - FC Krasnodar II)
    19/04/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - Nizhny Novgorod)
    07/04/2019 12:00
10
19
6
7
6
21:23
25
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(FC Krasnodar II - Fakel)
    13/04/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Krasnodar II - Shinnik Yaroslavl)
    30/03/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(FC Krasnodar II - PFC Sochi)
    16/03/2019 12:00
11
19
8
6
5
20:17
30
  • L
  • 1 : 2(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(FC Rotor Volgograd - Armavir FC)
    20/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Baltika)
    07/04/2019 10:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk)
    24/03/2019 10:00
12
19
8
4
7
14:12
28
  • W
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • W
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    07/04/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Tyumen)
    24/03/2019 05:00
13
19
6
7
6
27:24
25
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - PFC Sochi)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • W
  • 4 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    20/04/2019 13:00
  • ?
  • Spartak Moscow II - Anzhi Makhachkala
    07/04/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - FC Krasnodar II)
    07/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 2(Spartak Moscow II - Nizhny Novgorod)
    24/03/2019 11:30
14
19
5
6
8
17:22
21
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    13/04/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Mordovya - PFC Sochi)
    30/03/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Luch Energiya Vladivostok)
    17/03/2019 14:00
15
19
5
8
6
20:23
23
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - SKA-Khabarovsk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Armavir FC - Khimki)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - Spartak Moscow II)
    30/03/2019 13:00
16
Relegation (Championship)
19
8
5
6
21:22
29
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Tyumen)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Sibir Novosibirsk)
    18/04/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Zenit St. Petersburg II)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Baltika - Khimki)
    30/03/2019 14:00
17
Relegation (Championship)
19
5
10
4
21:16
25
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    20/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Armavir FC)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Baltika)
    24/03/2019 11:00
18
Relegation (Championship)
19
6
6
7
13:14
24
  • ?
  • Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II)
    25/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - Luch Energiya Vladivostok)
    13/04/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
19
4
4
11
20:28
16
  • W
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Anzhi Makhachkala
    28/04/2019 12:00
  • W
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Zenit St. Petersburg II - Nizhny Novgorod)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk)
    07/04/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Zenit St. Petersburg II - FC Rotor Volgograd)
    30/03/2019 09:00
20
Relegation (Championship)
19
5
7
7
20:21
22
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Tyumen - Avangard Kursk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumen - Tom Tomsk)
    30/03/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Tyumen - Chertanovo Moscow)
    16/03/2019 10:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
10
5
4
24:18
35
  • L
  • 2 : 0(Khimki - FC Tambov)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Spartak Moscow II - FC Tambov)
    28/04/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - FC Tambov)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Tom Tomsk - FC Tambov)
    07/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - FC Tambov)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Sibir Novosibirsk - FC Tambov)
    17/03/2019 09:00
2
Champions League (Promotion)
19
9
7
3
33:16
34
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - PFC Sochi)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - PFC Sochi)
    11/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sibir Novosibirsk - PFC Sochi)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - PFC Sochi)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(FC Tambov - PFC Sochi)
    13/04/2019 12:30
  • W
  • 0 : 2(Mordovya - PFC Sochi)
    30/03/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
4
8
7
12:18
20
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tom Tomsk)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(PFC Sochi - Tom Tomsk)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Tom Tomsk)
    24/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Chertanovo Moscow - Tom Tomsk)
    13/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Tom Tomsk)
    30/03/2019 09:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
7
4
8
19:19
25
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod)
    19/05/2019 07:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Nizhny Novgorod)
    04/05/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Zenit St. Petersburg II - Nizhny Novgorod)
    20/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - Nizhny Novgorod)
    07/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Spartak Moscow II - Nizhny Novgorod)
    24/03/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Nizhny Novgorod)
    10/03/2019 12:00
5
19
7
5
7
30:30
26
  • W
  • 1 : 2(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Chertanovo Moscow)
    11/05/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chertanovo Moscow)
    28/04/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(PFC Sochi - Chertanovo Moscow)
    20/04/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    07/04/2019 05:00
  • W
  • 1 : 2(Sibir Novosibirsk - Chertanovo Moscow)
    30/03/2019 10:00
6
19
7
4
8
18:17
25
  • D
  • 0 : 0(PFC Sochi - Shinnik Yaroslavl)
    19/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Shinnik Yaroslavl)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - Shinnik Yaroslavl)
    24/04/2019 15:15
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    13/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Shinnik Yaroslavl)
    07/04/2019 07:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Shinnik Yaroslavl
    30/03/2019 12:00
7
19
5
8
6
21:24
23
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - SKA-Khabarovsk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    11/05/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(FC Rotor Volgograd - SKA-Khabarovsk)
    28/04/2019 10:00
  • W
  • 1 : 3(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    20/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(PFC Sochi - SKA-Khabarovsk)
    24/03/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - SKA-Khabarovsk)
    10/03/2019 05:00
8
19
5
2
12
19:26
17
  • L
  • 4 : 2(Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sibir Novosibirsk - Avangard Kursk)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Avangard Kursk)
    04/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(Chertanovo Moscow - Avangard Kursk)
    24/04/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Tyumen - Avangard Kursk)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Avangard Kursk)
    30/03/2019 05:00
9
19
6
4
9
18:28
22
  • L
  • 2 : 1(Chertanovo Moscow - Khimki)
    19/05/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Tyumen - Khimki)
    04/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    24/04/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Armavir FC - Khimki)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - Khimki)
    30/03/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Khimki)
    17/03/2019 10:00
10
19
6
8
5
24:29
26
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II)
    25/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - FC Krasnodar II)
    15/05/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Nizhny Novgorod - FC Krasnodar II)
    11/05/2019 12:00
  • L
  • 5 : 2(Zenit St. Petersburg II - FC Krasnodar II)
    28/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 0(Khimki - FC Krasnodar II)
    19/04/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - FC Krasnodar II)
    07/04/2019 11:30
11
19
4
8
7
14:19
20
  • L
  • 1 : 0(FC Tambov - FC Rotor Volgograd)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - FC Rotor Volgograd)
    24/04/2019 13:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - FC Rotor Volgograd
    24/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Rotor Volgograd)
    13/04/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Zenit St. Petersburg II - FC Rotor Volgograd)
    30/03/2019 09:00
12
19
2
13
4
15:16
19
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Luch Energiya Vladivostok)
    25/05/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Luch Energiya Vladivostok)
    28/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    20/04/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Sibir Novosibirsk - Luch Energiya Vladivostok)
    13/04/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(FC Tambov - Luch Energiya Vladivostok)
    30/03/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Mordovya - Luch Energiya Vladivostok)
    17/03/2019 14:00
13
19
6
3
10
18:23
21
  • L
  • 2 : 1(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Spartak Moscow II)
    11/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    04/05/2019 13:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Spartak Moscow II)
    24/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    13/04/2019 07:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - Spartak Moscow II)
    30/03/2019 13:00
14
19
7
5
7
20:24
26
  • L
  • 3 : 1(Nizhny Novgorod - Mordovya)
    25/05/2019 12:05
  • L
  • 3 : 1(Zenit St. Petersburg II - Mordovya)
    11/05/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Mordovya)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    20/04/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(Avangard Kursk - Mordovya)
    07/04/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    24/03/2019 08:00
15
19
5
6
8
12:21
21
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Armavir FC)
    19/05/2019 16:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Armavir FC
    19/05/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Armavir FC)
    28/04/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Rotor Volgograd - Armavir FC)
    20/04/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Armavir FC)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Shinnik Yaroslavl - Armavir FC)
    24/03/2019 11:00
16
Relegation (Championship)
19
2
7
10
17:30
13
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Baltika)
    19/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Krasnodar II - Baltika)
    04/05/2019 14:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Baltika
    04/05/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Nizhny Novgorod - Baltika)
    24/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FC Rotor Volgograd - Baltika)
    07/04/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Baltika)
    24/03/2019 11:00
17
Relegation (Championship)
19
4
4
11
15:24
16
  • L
  • 1 : 0(Luch Energiya Vladivostok - Fakel)
    19/05/2019 07:00
  • D
  • 0 : 0(FC Tambov - Fakel)
    04/05/2019 15:15
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    24/04/2019 15:00
  • ?
  • Anzhi Makhachkala - Fakel
    13/04/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(FC Krasnodar II - Fakel)
    13/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Fakel)
    30/03/2019 11:00
18
Relegation (Championship)
19
2
7
10
15:31
13
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Sibir Novosibirsk)
    11/05/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Sibir Novosibirsk)
    28/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Sibir Novosibirsk)
    18/04/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Zenit St. Petersburg II - Sibir Novosibirsk)
    07/04/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Sibir Novosibirsk)
    24/03/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki - Sibir Novosibirsk)
    10/03/2019 10:55
19
Relegation (Championship)
19
3
3
13
13:29
12
  • L
  • 2 : 1(FC Tambov - Zenit St. Petersburg II)
    25/05/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumen - Zenit St. Petersburg II)
    19/05/2019 10:00
  • L
  • 3 : 1(SKA-Khabarovsk - Zenit St. Petersburg II)
    04/05/2019 07:00
  • L
  • 1 : 0(Armavir FC - Zenit St. Petersburg II)
    24/04/2019 15:30
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Zenit St. Petersburg II)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Khimki - Zenit St. Petersburg II)
    24/03/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
19
0
9
10
10:25
9
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Tyumen)
    25/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Tyumen)
    11/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - Tyumen)
    28/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tyumen)
    20/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(PFC Sochi - Tyumen)
    07/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Tyumen)
    24/03/2019 05:00