National Football League - 2019/2020

Baltika21Nizhny Novgorod

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal29''
goalMikhail Markin
Player substitution42''
inIvan Maklakov
inMaksim Plopa
Yellow card59''
yellow cardIvan Maklakov
Player substitution60''
inNikita Glushkov
inStanislav Prychynenko
Goal65''
goalNikita Glushkov
Player substitution78''
inDmitri Zakharov
inAlan Chochiyev
Yellow card83''
yellow cardMladen Kascelan
Player substitution86''
inMutalip Alibekov
inArtyom Makarchuk
Yellow card88''
yellow cardIlnur Alshin
Yellow card17''
yellow cardAlexander Sapeta
Goal30''
goalMaxim Palienko
Yellow card38''
yellow cardVladimir Khozin
Yellow card52''
yellow cardVitaliy Fedoriv
Player substitution65''
inPavel Golyshev
inAlexander Stavpets
Player substitution69''
inIvan Chudin
inPavel Ignatovich
Player substitution70''
inAleksandr Salugin
inAlexander Sapeta
Yellow and red card72''
yellow and red cardVladimir Khozin
Player substitution77''
inArtur Sagitov
inMaxim Palienko
Yellow card85''
yellow cardPavel Golyshev
Yellow card87''
yellow cardPavel Komolov
Yellow card90''
yellow cardYuri Lebedev
Summary
17'
yellow cardAlexander Sapeta
goalMikhail Markin
29'
30'
goalMaxim Palienko
38'
yellow cardVladimir Khozin
inIvan Maklakov
outMaksim Plopa
42'
Second half
52'
yellow cardVitaliy Fedoriv
yellow cardIvan Maklakov
59'
inNikita Glushkov
outStanislav Prychynenko
60'
goalNikita Glushkov
65'
65'
inPavel Golyshev
outAlexander Stavpets
69'
inIvan Chudin
outPavel Ignatovich
70'
inAleksandr Salugin
outAlexander Sapeta
72'
yellow-red cardVladimir Khozin
77'
inArtur Sagitov
outMaxim Palienko
inDmitri Zakharov
outAlan Chochiyev
78'
yellow cardMladen Kascelan
83'
85'
yellow cardPavel Golyshev
inMutalip Alibekov
outArtyom Makarchuk
86'
87'
yellow cardPavel Komolov
yellow cardIlnur Alshin
88'
90'
yellow cardYuri Lebedev
90'

Yuri Lebedev is shown a yellow card by the referee

88'

Ilnur Alshin is shown a yellow card by the referee

87'

Pavel Komolov is shown a yellow card by the referee

86'

Baltika make a substitution. Artyom Makarchuk runs off the field and in comes Mutalip Alibekov

85'

Pavel Golyshev is shown a yellow card by the referee

83'

Mladen Kascelan is shown a yellow card by the referee

78'

Baltika make a substitution. Alan Chochiyev runs off the field and in comes Dmitri Zakharov

77'

Nizhny Novgorod make a substitution. Maxim Palienko runs off the field and in comes Artur Sagitov

72'

RED CARD! - Vladimir Khozin receives his second yellow card and is sent off!

70'

Nizhny Novgorod make a substitution. Alexander Sapeta runs off the field and in comes Aleksandr Salugin

69'

Nizhny Novgorod make a substitution. Pavel Ignatovich runs off the field and in comes Ivan Chudin

65'

Nizhny Novgorod make a substitution. Alexander Stavpets runs off the field and in comes Pavel Golyshev

65'

G O O O A A L - Nikita Glushkov scores in the penalty shoot-out.

60'

Baltika make a substitution. Stanislav Prychynenko runs off the field and in comes Nikita Glushkov

59'

Ivan Maklakov is shown a yellow card by the referee

52'

Vitaliy Fedoriv is shown a yellow card by the referee

42'

Baltika make a substitution. Maksim Plopa runs off the field and in comes Ivan Maklakov

38'

Vladimir Khozin is shown a yellow card by the referee

30'

G O O O A A L - Maxim Palienko scores in the penalty shoot-out.

29'

G O O O A A L - Mikhail Markin scores in the penalty shoot-out.

17'

Alexander Sapeta is shown a yellow card by the referee

BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.068.00
Betsafe0.501.096.20
Betsson Sportsbook0.501.096.20
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.501.363.00
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.502.101.70
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.503.751.25
BookmakerTotalOverUnder
Bet3654.507.001.08
Unibet4.508.001.07
888Sport4.508.001.07
BookmakerTotalOverUnder
Bet3655.5010.501.02
BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.442.62
William Hill0.501.532.38
BookmakerTotalOverUnder
SBOBET1.002.111.72
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.503.251.33
William Hill1.503.401.30
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.509.001.07
William Hill2.509.001.05
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.5023.001.01
William Hill3.5017.001.01
BookmakerTotalOverUnder
Bet3650.501.283.50
William Hill0.501.363.00
BookmakerTotalOverUnder
Bet3651.502.201.61
William Hill1.502.621.44
BookmakerTotalOverUnder
Bet3652.505.001.16
William Hill2.506.001.11
BookmakerTotalOverUnder
Bet3653.5013.001.04
William Hill3.5015.001.02
BookmakerCS1
Bet3650:08.00
William Hill0:07.50
BookmakerCS1
Bet3650:17.00
William Hill0:16.50
BookmakerCS1
Bet3650:210.00
William Hill0:29.50
BookmakerCS1
Bet3650:321.00
William Hill0:319.00
BookmakerCS1
Bet3650:441.00
William Hill0:446.00
BookmakerCS1
Bet3650:5101.00
William Hill0:591.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6201.00
10Bet0:61.00
William Hill0:6126.00
Betway0:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7201.00
10Bet0:71.00
William Hill0:7151.00
Betway0:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8201.00
10Bet0:81.00
William Hill0:8151.00
Betway0:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9201.00
10Bet0:91.00
William Hill0:9151.00
Betway0:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10201.00
William Hill0:10151.00
Betway0:101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11201.00
BookmakerCS1
Bet3651:09.50
William Hill1:08.50
BookmakerCS1
Paddy Power1:15.00
Bet3651:16.00
William Hill1:15.50
BookmakerCS1
Bet3651:29.50
William Hill1:29.00
BookmakerCS1
Bet3651:319.00
William Hill1:319.00
BookmakerCS1
Bet3651:441.00
William Hill1:446.00
BookmakerCS1
Bet3651:581.00
William Hill1:591.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6201.00
10Bet1:61.00
William Hill1:6126.00
Betway1:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7201.00
10Bet1:71.00
William Hill1:7151.00
Betway1:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8201.00
10Bet1:81.00
Betway1:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9201.00
10Bet1:91.00
Betway1:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10201.00
Betway1:101.00
BookmakerCS1
Bet3652:017.00
William Hill2:017.00
BookmakerCS1
Bet3652:113.00
William Hill2:112.00
BookmakerCS1
Bet3652:215.00
William Hill2:215.00
BookmakerCS1
Bet3652:334.00
William Hill2:334.00
BookmakerCS1
Bet3652:451.00
William Hill2:467.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5201.00
William Hill2:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6201.00
10Bet2:61.00
William Hill2:6126.00
Betway2:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7201.00
10Bet2:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8201.00
10Bet2:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9201.00
10Bet2:91.00
BookmakerCS1
Bet3653:034.00
William Hill3:041.00
BookmakerCS1
Bet3653:129.00
William Hill3:129.00
BookmakerCS1
Bet3653:241.00
William Hill3:241.00
BookmakerCS1
Bet3653:351.00
William Hill3:361.00
BookmakerCS1
Bet3653:4126.00
Expekt3:4101.00
William Hill3:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5201.00
10Bet3:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6201.00
10Bet3:61.00
Betway3:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7201.00
10Bet3:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8201.00
10Bet3:81.00
BookmakerCS1
10Bet3:91.00
BookmakerCS1
Bet3654:067.00
Expekt4:0101.00
William Hill4:081.00
BookmakerCS1
Bet3654:167.00
William Hill4:171.00
BookmakerCS1
Bet3654:281.00
Expekt4:2101.00
William Hill4:291.00
Marathon4:271.00
BookmakerCS1
Bet3654:3151.00
Expekt4:3101.00
William Hill4:3126.00
188Bet4:3201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4201.00
Ladbrokes4:4201.00
Coral4:4201.00
10Bet4:41.00
Expekt4:4101.00
William Hill4:4126.00
188Bet4:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5201.00
10Bet4:51.00
Betway4:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6201.00
10Bet4:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7201.00
10Bet4:71.00
BookmakerCS1
10Bet4:81.00
BookmakerCS1
10Bet4:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:0201.00
10Bet5:01.00
William Hill5:0126.00
Betway5:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:1201.00
Ladbrokes5:1201.00
Bet3655:1151.00
Coral5:1201.00
10Bet5:11.00
William Hill5:1126.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2201.00
Ladbrokes5:2201.00
Coral5:2201.00
10Bet5:21.00
William Hill5:2126.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3201.00
10Bet5:31.00
Betway5:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4201.00
10Bet5:41.00
Betway5:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5201.00
10Bet5:51.00
Betway5:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6201.00
10Bet5:61.00
BookmakerCS1
10Bet5:71.00
BookmakerCS1
10Bet5:81.00
BookmakerCS1
10Bet5:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0201.00
Betsafe6:0200.00
Betsson Sportsbook6:0200.00
10Bet6:01.00
William Hill6:0151.00
Betway6:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1201.00
10Bet6:11.00
William Hill6:1151.00
Betway6:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2201.00
10Bet6:21.00
William Hill6:2151.00
Betway6:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3201.00
10Bet6:31.00
Betway6:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4201.00
10Bet6:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5201.00
10Bet6:51.00
BookmakerCS1
10Bet6:61.00
BookmakerCS1
10Bet6:71.00
BookmakerCS1
10Bet6:81.00
BookmakerCS1
10Bet6:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0201.00
10Bet7:01.00
William Hill7:0151.00
Betway7:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1201.00
10Bet7:11.00
William Hill7:1151.00
Betway7:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2201.00
10Bet7:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3201.00
10Bet7:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4201.00
10Bet7:41.00
BookmakerCS1
10Bet7:51.00
BookmakerCS1
10Bet7:61.00
BookmakerCS1
10Bet7:71.00
BookmakerCS1
10Bet7:81.00
BookmakerCS1
10Bet7:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0201.00
10Bet8:01.00
William Hill8:0151.00
Betway8:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1201.00
10Bet8:11.00
Betway8:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2201.00
10Bet8:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3201.00
10Bet8:31.00
BookmakerCS1
10Bet8:41.00
BookmakerCS1
10Bet8:51.00
BookmakerCS1
10Bet8:61.00
BookmakerCS1
10Bet8:71.00
BookmakerCS1
10Bet8:81.00
BookmakerCS1
10Bet8:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0201.00
10Bet9:01.00
William Hill9:0151.00
Betway9:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1201.00
10Bet9:11.00
Betway9:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2201.00
10Bet9:21.00
BookmakerCS1
10Bet9:31.00
BookmakerCS1
10Bet9:41.00
BookmakerCS1
10Bet9:51.00
BookmakerCS1
10Bet9:61.00
BookmakerCS1
10Bet9:71.00
BookmakerCS1
10Bet9:81.00
BookmakerCS1
10Bet9:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0201.00
Betway10:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1201.00
Betway10:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0201.00
BookmakerCS1
Bet3650:02.62
BookmakerCS1
Bet3650:14.33
BookmakerCS1
Bet3650:212.00
BookmakerCS1
Bet3650:341.00
BookmakerCS1
Ladbrokes0:4201.00
Bet3650:4126.00
Coral0:4201.00
BookmakerCS1
Bet3651:05.00
BookmakerCS1
Bet3651:18.50
BookmakerCS1
Bet3651:226.00
BookmakerCS1
Bet3651:367.00
BookmakerCS1
Bet3652:019.00
BookmakerCS1
Bet3652:129.00
BookmakerCS1
Bet3652:267.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:3201.00
Coral2:3201.00
10Bet2:31.00
BookmakerCS1
Bet3653:051.00
BookmakerCS1
Bet3653:1101.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:2201.00
Coral3:2201.00
10Bet3:21.00
888Sport3:2276.00
BookmakerCS1
10Bet3:31.00
BookmakerCS1
888Sport4:1276.00
Goalkeeper
Evgeny LatishonokNikolay Sysuev99
Starting Lineups
10Ilnur Alshinyellow card88'yellow card90'Yuri Lebedev87
3Maksim Plopaout42'yellow card38'yellow/red card72'Vladimir Khozin29
2Nailsonyellow card52'Vitaliy Fedoriv24
44Maksim TyshkinYuri Morozov55
17Alan Chochiyevout78'goal30'out77'Maxim Palienko10
96Maksim Kuzminyellow card17'out70'Alexander Sapeta41
18Mladen Kascelanyellow card83'yellow card87'Pavel Komolov20
23Stanislav Prychynenkoout60'out69'Pavel Ignatovich13
9Artyom Makarchukout86'Igor Portnyagin97
11Mikhail Markingoal29'out65'Alexander Stavpets61
Substitutes
5Mutalip Alibekovin86'in77'Artur Sagitov71
43Stanislav Cherchesovin65'yellow card85'Pavel Golyshev17
33AllefArtem Abramov4
67Maksim BoriskoArtur Anisimov1
14Ruslan Kisilin70'Aleksandr Salugin77
7Nikita Glushkovin60'goal65'Aleksandr Sergeev11
27Ivan Maklakovin42'yellow card59'in69'Ivan Chudin8
32Evgeniy PomazanIlya Zuev58
81Vitali Zhironkin
21Dmitri Zakharovin78'
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
25
16
4
5
39:20
52
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
25
16
3
6
37:23
51
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
15
5
5
45:17
50
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
13
9
3
32:18
48
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
5
25
13
7
5
35:22
46
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
6
25
11
7
7
40:33
40
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
7
25
11
6
8
32:23
39
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
8
25
10
7
8
37:28
37
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
9
25
10
6
9
29:27
36
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
10
25
9
9
7
30:22
36
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
11
25
9
8
8
28:27
35
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
12
25
6
10
9
30:30
28
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
13
25
6
9
10
22:27
27
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
14
25
5
12
8
26:36
27
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
15
25
6
8
11
27:38
26
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
25
6
7
12
37:43
25
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
17
Relegation (Championship)
25
6
7
12
21:37
25
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
25
4
7
14
19:38
19
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
19
Relegation (Championship)
25
5
2
18
24:51
17
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
25
3
7
15
13:43
16
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
3
2
22:14
24
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
15
11
1
3
25:14
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - FC Rotor Volgograd
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
4
2
18:10
22
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
5
12
5
5
2
15:12
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
6
12
5
2
5
17:17
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
7
12
6
2
4
15:10
20
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
8
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
9
12
6
2
4
13:10
20
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
10
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
11
2
6
3
15:13
12
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
16
Relegation (Championship)
13
4
2
7
20:22
14
  • ?
  • Spartak Moscow II - Khimki
    29/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
18
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
13
1
5
7
4:18
8
  • ?
  • Fakel - Luch Energiya Vladivostok
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
20:10
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
7
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
8
12
3
4
5
18:19
13
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
9
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
10
13
3
5
5
13:16
14
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
11
12
5
4
3
15:10
19
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
12
2
2
8
10:17
8
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
14
12
1
6
5
10:17
9
  • ?
  • Chayka - Avangard Kursk
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
15
11
4
3
4
13:16
15
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
14
3
3
8
8:21
12
  • ?
  • Chayka - FC Yenisey Krasnoyarsk
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
3
7
11:21
9
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
13
2
1
10
11:25
7
  • ?
  • Fakel - Tekstilshchik
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00