National League - 2019/2020National League - 2019/2020

Barnet22Boreham Wood

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal11''
goalCallum Reynolds
Player substitution46''
inJames Dunne
inCallum Reynolds
Player substitution78''
inEphron Mason-Clark
inCharlee Adams
Goal79''
goalPaul McCallum
Goal61''
goalKane Smith
Goal73''
goalTyrone Marsh
Summary
goalCallum Reynolds
11'
Second half
inJames Dunne
outCallum Reynolds
46'
61'
goalKane Smith
73'
goalTyrone Marsh
inEphron Mason-Clark
outCharlee Adams
78'
goalPaul McCallum
79'
79'

G O O O A A L - Paul McCallum scores in the penalty shoot-out.

78'

Barnet make a substitution. Charlee Adams runs off the field and in comes Ephron Mason-Clark

73'

G O O O A A L - Tyrone Marsh scores in the penalty shoot-out.

61'

G O O O A A L - Kane Smith scores in the penalty shoot-out.

46'

Barnet make a substitution. Callum Reynolds runs off the field and in comes James Dunne

11'

G O O O A A L - Callum Reynolds scores in the penalty shoot-out.

The Hive Stadium
Goalkeeper
1Scott LoachNathan Ashmore17
Starting Lineups
4Callum Reynoldsgoal11'out46'David Stephens6
16Harry TaylorFemi Ilesanmi3
3Elliot JohnsonJamal Fyfield12
2Cheye AlexanderSorba Thomas14
26Dan SweeneyTom Champion5
11Daniel SparkesMark Ricketts4
8Charlee Adamsout78'goal61'Kane Smith19
5Ricardo Santosgoal73'Tyrone Marsh11
15Paul McCallumgoal79'Kabongo Tshimanga9
14Simeon AkinolaMatthew Rhead21
Substitutes
6James Dunnein46'Ricky Shakes15
22Josh WalkerDan Woodards2
13Rihards MatrevicsAdi Yussuf16
20Mauro VilhetePiero Mingoia7
27Ephron Mason-Clarkin78'Grant Smith1
Coach
Darren CurrieLuke Garrard
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
37
21
7
9
68:39
70
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
19
9
9
61:44
66
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • W
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
38
17
12
9
61:38
63
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
9
11
61:44
60
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
16
12
9
55:40
60
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
7
13
50:49
58
  • ?
  • Boreham Wood - FC Halifax Town
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
39
16
10
13
51:54
58
  • ?
  • Stockport County - Notts County
    24/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
8
38
15
10
13
48:37
55
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
9
39
14
13
12
56:50
55
  • ?
  • Hartlepool United - FC Halifax Town
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
10
38
15
10
13
50:55
55
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
11
35
14
12
9
52:42
54
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
12
38
15
9
14
49:49
54
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
13
38
14
10
14
57:52
52
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
14
38
12
14
12
47:42
50
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
15
36
14
6
16
56:61
48
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
16
39
12
10
17
43:55
46
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
17
37
11
13
13
43:55
46
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
18
37
11
11
15
40:44
44
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
19
38
11
11
16
55:65
44
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
20
37
11
10
16
46:49
43
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
21
Relegation (Championship)
39
10
12
17
47:68
42
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
38
12
5
21
44:58
41
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
23
Relegation (Championship)
37
9
12
16
44:60
39
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
24
Relegation (Championship)
38
4
14
20
31:65
26
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
13
2
4
33:15
41
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Barrow - Bromley)
    18/01/2020 17:20
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
12
4
3
32:16
40
  • ?
  • Harrogate - Barrow
    01/04/2020 18:45
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Harrogate - Wrexham)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    04/01/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
10
8
2
36:16
38
  • ?
  • Notts County - Harrogate
    07/04/2020 18:45
  • W
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Notts County - Chesterfield)
    01/02/2020 17:20
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Dover)
    18/01/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
9
6
3
34:19
33
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Hartlepool United)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Yeovil Town - Solihull Moors)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 6 : 2(Yeovil Town - Torquay United)
    26/12/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
7
4
24:18
28
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Barrow)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Barnet)
    01/01/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Boreham Wood - Eastleigh)
    28/12/2019 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
10
3
7
31:26
33
  • ?
  • FC Halifax Town - Wrexham
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Dover)
    28/01/2020 19:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
9
3
7
28:28
30
  • ?
  • Stockport County - Notts County
    24/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Stockport County - Dover)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stockport County - Sutton United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Boreham Wood)
    04/01/2020 15:00
8
19
12
1
6
29:15
37
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Solihull Moors - Maidenhead United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Barrow)
    28/01/2020 19:45
9
19
8
5
6
28:23
29
  • ?
  • Hartlepool United - FC Halifax Town
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Aldershot Town)
    08/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Stockport County)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Eastleigh)
    07/01/2020 19:45
10
19
8
6
5
22:22
30
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Woking - Yeovil Town)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Woking - Chorley)
    04/01/2020 15:00
11
16
7
6
3
26:19
27
  • ?
  • Barnet - Barrow
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Hartlepool United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barnet - FC Halifax Town)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
12
20
6
6
8
30:27
24
  • ?
  • Dover - Barnet
    28/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Dover - Aldershot Town)
    25/01/2020 15:00
13
19
8
6
5
37:26
30
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barnet)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Bromley - Dover)
    01/01/2020 15:00
14
19
6
7
6
31:26
25
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Solihull Moors)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 6 : 2(Sutton United - Woking)
    01/01/2020 15:00
15
18
9
2
7
27:26
29
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Torquay United - Yeovil Town)
    01/01/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(Torquay United - Woking)
    28/12/2019 15:00
16
19
7
6
6
28:25
27
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Harrogate)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Aldershot Town - Chorley)
    18/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Aldershot Town - Eastleigh)
    01/01/2020 15:00
17
17
6
8
3
22:18
26
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Woking)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Aldershot Town)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Chesterfield)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
18
19
7
6
6
29:24
27
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Dover
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Notts County)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Torquay United)
    04/01/2020 15:00
19
19
6
4
9
31:34
22
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - AFC Fylde)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    04/01/2020 15:00
20
18
7
7
4
23:16
28
  • ?
  • Wrexham - Boreham Wood
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Wrexham - Woking)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Wrexham - Aldershot Town)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Wrexham - Chorley)
    26/12/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
19
4
6
9
23:33
18
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Sutton United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Woking)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Ebbsfleet United - Harrogate)
    18/01/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
20
4
4
12
20:30
16
  • ?
  • Maidenhead United - Torquay United
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Maidenhead United - Eastleigh)
    25/01/2020 15:00
23
Relegation (Championship)
19
5
6
8
20:26
21
  • ?
  • AFC Fylde - Maidenhead United
    24/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Boreham Wood)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(AFC Fylde - Torquay United)
    18/01/2020 15:00
24
Relegation (Championship)
19
3
5
11
13:30
14
  • ?
  • Chorley - AFC Fylde
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Chorley - FC Halifax Town)
    25/01/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Chorley - Wrexham)
    01/01/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
18
8
5
5
35:24
29
  • ?
  • Barnet - Barrow
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • L
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Barrow)
    28/01/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Barrow)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Fylde - Barrow)
    01/01/2020 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
5
6
29:28
26
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Harrogate)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Ebbsfleet United - Harrogate)
    18/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Harrogate)
    01/01/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
4
7
25:22
25
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Notts County)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Maidenhead United - Notts County)
    01/01/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
8
3
8
27:25
27
  • ?
  • Eastleigh - Yeovil Town
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Woking - Yeovil Town)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Torquay United - Yeovil Town)
    01/01/2020 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
9
5
5
31:22
32
  • ?
  • Wrexham - Boreham Wood
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Boreham Wood)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Solihull Moors - Boreham Wood)
    18/01/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
7
4
6
19:23
25
  • ?
  • Boreham Wood - FC Halifax Town
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Chorley - FC Halifax Town)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barnet - FC Halifax Town)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 5 : 1(Stockport County - FC Halifax Town)
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
7
7
6
23:26
28
  • ?
  • Barrow - Stockport County
    28/03/2020 17:30
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Stockport County)
    25/01/2020 15:00
8
19
3
9
7
19:22
18
  • ?
  • Torquay United - Solihull Moors
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Solihull Moors)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Yeovil Town - Solihull Moors)
    04/01/2020 15:00
9
20
6
8
6
28:27
26
  • ?
  • AFC Fylde - Hartlepool United
    28/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Hartlepool United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Hartlepool United)
    18/01/2020 15:00
10
19
7
4
8
28:33
25
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Woking)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Woking)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Wrexham - Woking)
    18/01/2020 15:00
11
19
7
6
6
26:23
27
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barnet)
    25/01/2020 15:00
12
18
9
3
6
19:22
30
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Stockport County - Dover)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Dover)
    28/01/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Dover)
    18/01/2020 15:00
13
19
6
4
9
20:26
22
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Barrow - Bromley)
    18/01/2020 17:20
  • L
  • 2 : 1(Notts County - Bromley)
    04/01/2020 15:00
14
19
6
7
6
16:16
25
  • ?
  • Barnet - Sutton United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Sutton United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stockport County - Sutton United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    04/01/2020 15:00
15
18
5
4
9
29:35
19
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(AFC Fylde - Torquay United)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Torquay United)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 6 : 2(Yeovil Town - Torquay United)
    26/12/2019 15:00
16
20
5
4
11
15:30
19
  • ?
  • Bromley - Aldershot Town
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Aldershot Town)
    08/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Aldershot Town)
    28/01/2020 19:45
17
20
5
5
10
21:37
20
  • ?
  • Sutton United - Eastleigh
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Maidenhead United - Eastleigh)
    25/01/2020 15:00
18
18
4
5
9
11:20
17
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    01/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Bromley - Dagenham & Redbridge)
    28/12/2019 15:00
19
19
5
7
7
24:31
22
  • ?
  • Yeovil Town - Chesterfield
    24/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Notts County - Chesterfield)
    01/02/2020 17:20
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Chesterfield)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Chesterfield)
    01/01/2020 15:00
20
19
4
3
12
23:33
15
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Harrogate - Wrexham)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chorley - Wrexham)
    01/01/2020 15:00
21
Relegation (Championship)
20
6
6
8
24:35
24
  • ?
  • Yeovil Town - Ebbsfleet United
    28/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
18
8
1
9
24:28
25
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Solihull Moors - Maidenhead United)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 5 : 2(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Notts County - Maidenhead United)
    26/12/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
18
4
6
8
24:34
18
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • L
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - AFC Fylde)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barrow - AFC Fylde)
    26/12/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
19
1
9
9
18:35
12
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Aldershot Town - Chorley)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Woking - Chorley)
    04/01/2020 15:00