National League - 2019/2020

Barrow10Aldershot Town

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal22''
goalDior Angus
Player substitution76''
inOlly Dyson
inLewis Hardcastle
Player substitution82''
inJack Hindle
inDior Angus
Player substitution87''
inByron Harrison
inScott Quigley
Player substitution63''
inShamir Mullings
inLewis Walker
Player substitution72''
inAlefe Santos
inMax Hunt
Player substitution82''
inAaron Eyoma
inHarry Panayiotou
Summary
goalDior Angus
22'
Second half
63'
inShamir Mullings
outLewis Walker
72'
inAlefe Santos
outMax Hunt
inOlly Dyson
outLewis Hardcastle
76'
inJack Hindle
outDior Angus
82'
82'
inAaron Eyoma
outHarry Panayiotou
inByron Harrison
outScott Quigley
87'
87'

Barrow make a substitution. Scott Quigley runs off the field and in comes Byron Harrison

82'

Aldershot Town make a substitution. Harry Panayiotou runs off the field and in comes Aaron Eyoma

82'

Barrow make a substitution. Dior Angus runs off the field and in comes Jack Hindle

76'

Barrow make a substitution. Lewis Hardcastle runs off the field and in comes Olly Dyson

72'

Aldershot Town make a substitution. Max Hunt runs off the field and in comes Alefe Santos

63'

Aldershot Town make a substitution. Lewis Walker runs off the field and in comes Shamir Mullings

22'

G O O O A A L - Dior Angus scores in the penalty shoot-out.

Progression Solicitors Stadium
Goalkeeper
1Joel DixonMitchell Walker1
Starting Lineups
16Matthew PlattMyles Anderson5
8John RooneyDean Rance4
27Bradley Barryout72'Max Hunt25
3Patrick BroughRobbie Tinkler2
10Lewis Hardcastleout76'Alfy Whittingham12
18Tom WhiteJack Powell34
11Josh KayLewis Kinsella3
6Samuel HirdAlex Finney15
9Scott Quigleyout87'out63'Lewis Walker24
20Dior Angusgoal22'out82'out82'Harry Panayiotou11
Substitutes
2Connor BrownConnor Shields10
24Byron Harrisonin87'in72'Alefe Santos7
23Olly Dysonin76'in82'Aaron Eyoma14
7Jack Hindlein82'in63'Shamir Mullings9
14Oliver GreavesKodi Lyons-Foster6
Coach
Ian EvattDanny Searle
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
15
2
7
46:27
47
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
12
8
5
43:31
44
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
5
7
40:28
41
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
8
6
37:31
41
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
4
8
37:25
40
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
7
7
38:34
40
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
11
5
8
32:30
38
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
8
25
11
5
9
35:39
38
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
9
25
10
7
8
36:28
37
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
10
24
9
7
8
36:33
34
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
11
25
10
4
11
43:43
34
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
12
24
8
9
7
36:28
33
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
13
24
8
9
7
30:32
33
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
14
24
8
8
8
37:34
32
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
15
23
9
5
9
29:32
32
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
16
25
9
4
12
32:35
31
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
17
25
8
6
11
30:33
30
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
18
23
7
6
10
29:38
27
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
19
25
7
6
12
26:36
27
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
20
25
6
8
11
30:35
26
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
24
6
8
10
26:31
26
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
25
5
8
12
36:48
23
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
24
5
8
11
32:45
23
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
25
4
11
10
23:43
23
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
8
1
3
18:10
25
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
5
1
26:16
23
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
3
3
22:14
24
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
16:16
20
  • ?
  • Woking - Sutton United
    26/12/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
9
0
2
22:9
27
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
8
3
2
20:12
27
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
16:14
17
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
8
13
7
1
5
20:21
22
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
9
12
5
3
4
17:13
18
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
10
13
6
4
3
21:15
22
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
11
12
6
1
5
20:20
19
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
12
13
5
6
2
20:13
21
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
13
13
5
6
2
18:14
21
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
14
11
3
4
4
17:18
13
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
15
13
2
4
7
16:22
10
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
16
12
2
3
7
12:18
9
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
17
13
5
3
5
22:20
18
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
18
10
4
3
3
12:14
15
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
19
12
4
3
5
16:16
15
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
20
13
5
5
3
16:13
20
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
21
Relegation (Championship)
12
2
4
6
14:18
10
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
12
2
4
6
18:26
10
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
23
Relegation (Championship)
12
3
2
7
16:23
11
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
24
Relegation (Championship)
12
3
4
5
10:19
13
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
1
4
28:17
22
  • ?
  • Solihull Moors - Barrow
    21/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
17:15
21
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
18:14
17
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
21:15
21
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • W
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
3
4
6
15:16
13
  • ?
  • Chesterfield - Solihull Moors
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
3
4
5
18:22
13
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
16:16
21
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
8
12
4
4
4
15:18
16
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
9
13
5
4
4
19:15
19
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
10
11
3
3
5
15:18
12
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
11
13
4
3
6
23:23
15
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
12
11
3
3
5
16:15
12
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
13
11
3
3
5
12:18
12
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
14
13
5
4
4
20:16
19
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
15
10
7
1
2
13:10
22
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
16
13
7
1
5
20:17
22
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
17
12
3
3
6
8:13
12
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
18
13
3
3
7
17:24
12
  • ?
  • Barrow - AFC Fylde
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
19
13
3
3
7
10:20
12
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
20
12
1
3
8
14:22
6
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
12
4
4
4
12:13
16
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
22
Relegation (Championship)
13
3
4
6
18:22
13
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
12
2
6
4
16:22
12
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
24
Relegation (Championship)
13
1
7
5
13:24
10
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00