First League: 1. Liga - 2019/2020First League: 1. Liga - 2019/2020

Bohemians 190500Slovacko

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestYellow card30''
yellow cardJosef Jindrisek
Yellow card61''
yellow cardDavid Bartek
Player substitution76''
inAntonin Vanicek
inJan Vodhanel
Player substitution78''
inMichael Ugwu
inJakub Necas
Player substitution90''
inDaniel Kostl
inIbrahim Keita
Player substitution72''
inJan Juroska
inJan Kalabiska
Yellow card76''
yellow cardStanislav Hofmann
Player substitution86''
inLukas Sadilek
inTomas Zajic
Yellow card90''
yellow cardMatous Trmal

TV Channels:

Official Streams:

Summary
yellow cardJosef Jindrisek
30'
Second half
yellow cardDavid Bartek
61'
72'
inJan Juroska
outJan Kalabiska
76'
yellow cardStanislav Hofmann
inAntonin Vanicek
outJan Vodhanel
76'
inMichael Ugwu
outJakub Necas
78'
86'
inLukas Sadilek
outTomas Zajic
90'
yellow cardMatous Trmal
inDaniel Kostl
outIbrahim Keita
90'
90'

Bohemians 1905 make a substitution. Ibrahim Keita runs off the field and in comes Daniel Kostl

90'

Matous Trmal is shown a yellow card by the referee

86'

Slovacko make a substitution. Tomas Zajic runs off the field and in comes Lukas Sadilek

78'

Bohemians 1905 make a substitution. Jakub Necas runs off the field and in comes Michael Ugwu

76'

Bohemians 1905 make a substitution. Jan Vodhanel runs off the field and in comes Antonin Vanicek

76'

Stanislav Hofmann is shown a yellow card by the referee

72'

Slovacko make a substitution. Jan Kalabiska runs off the field and in comes Jan Juroska

61'

David Bartek is shown a yellow card by the referee

30'

Josef Jindrisek is shown a yellow card by the referee

Dolicek Stadion
Goalkeeper
89Patrik Le Giangyellow card90'Matous Trmal29
Starting Lineups
39Jakub PodanyJosef Divisek14
21Lukas PokornyMichal Kadlec3
28Lukas Hulkayellow card76'Stanislav Hofmann6
5David Bartekyellow card61'Peter Reinberk23
17Jan Vodhanelout76'Vlastimil Danicek28
20Jakub RadaMarek Havlik20
4Josef Jindrisekyellow card30'Jan Navratil10
18Milan HavelOndrej Sasinka21
9Ibrahim Keitaout90'out72'Jan Kalabiska19
10Jakub Necasout78'out86'Tomas Zajic17
Substitutes
3Till Schumacherin72'Jan Juroska24
29Michael Ugwuin78'Patrik Simko16
1Roman ValesMilan Petrzela11
22Antonin Vanicekin76'Jiri Krejci26
8Jan Zaviskain86'Lukas Sadilek18
23Daniel Kostlin90'Patrik Hellebrand13
15Daniel KrchMichal Danek25
Coach
Martin HasekMartin Svedik
#TeamMPWDLGPtsForm
1
21
17
3
1
45:5
54
  • ?
  • Slavia Prague - Opava
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Slavia Prague)
    16/02/2020 16:00
  • W
  • 4 : 1(Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 3(Slovan Liberec - Slavia Prague)
    06/12/2019 18:30
  • W
  • 2 : 0(Slavia Prague - Karvina)
    01/12/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Sigma Olomouc - Slavia Prague)
    23/11/2019 16:00
2
21
12
5
4
38:19
41
  • ?
  • Viktoria Plzen - Pribram
    22/02/2020 15:30
  • W
  • 0 : 3(Opava - Viktoria Plzen)
    16/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Viktoria Plzen - Teplice)
    15/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Slovacko - Viktoria Plzen)
    07/12/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Bohemians 1905)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Viktoria Plzen)
    24/11/2019 16:00
3
21
11
5
5
39:27
38
  • ?
  • Banik Ostrava - Jablonec
    24/02/2020 17:00
  • W
  • 4 : 0(Jablonec - Pribram)
    17/02/2020 17:00
  • W
  • 2 : 3(Mlada Boleslav - Jablonec)
    13/12/2019 17:00
  • W
  • 1 : 2(Opava - Jablonec)
    07/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Jablonec)
    25/11/2019 17:00
4
21
10
4
7
31:23
34
  • ?
  • Banik Ostrava - Jablonec
    24/02/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Slovacko - Banik Ostrava)
    15/02/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Sparta Prague)
    14/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Bohemians 1905 - Banik Ostrava)
    06/12/2019 16:30
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Opava)
    29/11/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Banik Ostrava)
    24/11/2019 13:30
5
21
9
6
6
39:28
33
  • ?
  • Sigma Olomouc - Sparta Prague
    23/02/2020 16:00
  • L
  • 0 : 2(Sparta Prague - Slovan Liberec)
    15/02/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Sparta Prague)
    14/12/2019 16:00
  • W
  • 5 : 2(Sparta Prague - Mlada Boleslav)
    08/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Pribram - Sparta Prague)
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    22/11/2019 17:00
6
21
10
3
8
36:33
33
  • ?
  • FC Fastav Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice
    23/02/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav)
    14/02/2020 17:00
  • L
  • 4 : 1(Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/12/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Pribram)
    08/12/2019 13:30
  • W
  • 0 : 1(Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    22/11/2019 17:00
7
21
10
2
9
39:35
32
  • ?
  • Mlada Boleslav - Slovacko
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav)
    14/02/2020 17:00
  • L
  • 2 : 3(Mlada Boleslav - Jablonec)
    13/12/2019 17:00
  • L
  • 5 : 2(Sparta Prague - Mlada Boleslav)
    08/12/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Mlada Boleslav - Teplice)
    01/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(Opava - Mlada Boleslav)
    23/11/2019 13:30
8
21
9
5
7
28:27
32
  • ?
  • Mlada Boleslav - Slovacko
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 0 : 1(Slovacko - Banik Ostrava)
    15/02/2020 13:30
  • W
  • 1 : 4(Pribram - Slovacko)
    14/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Slovacko - Viktoria Plzen)
    07/12/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(FC Fastav Zlin - Slovacko)
    30/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Jablonec)
    25/11/2019 17:00
9
21
9
3
9
35:30
30
  • ?
  • Slovan Liberec - Bohemians 1905
    22/02/2020 13:30
  • W
  • 0 : 2(Sparta Prague - Slovan Liberec)
    15/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 0(Slovan Liberec - Karvina)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 3(Slovan Liberec - Slavia Prague)
    06/12/2019 18:30
  • L
  • 1 : 0(Sigma Olomouc - Slovan Liberec)
    30/11/2019 13:30
  • W
  • 5 : 0(Slovan Liberec - FC Fastav Zlin)
    23/11/2019 13:30
10
21
6
10
5
28:26
28
  • ?
  • Sigma Olomouc - Sparta Prague
    23/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Teplice - Sigma Olomouc)
    15/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Sigma Olomouc - Bohemians 1905)
    14/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Sigma Olomouc)
    08/12/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Sigma Olomouc - Slovan Liberec)
    30/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Sigma Olomouc - Slavia Prague)
    23/11/2019 16:00
11
Relegation Playoff
21
6
5
10
21:32
23
  • ?
  • Slovan Liberec - Bohemians 1905
    22/02/2020 13:30
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Slavia Prague)
    16/02/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Sigma Olomouc - Bohemians 1905)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Bohemians 1905 - Banik Ostrava)
    06/12/2019 16:30
  • L
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Bohemians 1905)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Pribram)
    23/11/2019 13:30
12
Relegation Playoff
21
5
8
8
19:32
23
  • ?
  • Karvina - Teplice
    23/02/2020 13:30
  • L
  • 1 : 3(Teplice - Sigma Olomouc)
    15/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Viktoria Plzen - Teplice)
    15/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Teplice - FC Fastav Zlin)
    07/12/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Mlada Boleslav - Teplice)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Banik Ostrava)
    24/11/2019 13:30
13
Relegation Playoff
21
6
3
12
16:32
21
  • ?
  • FC Fastav Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice
    23/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(Karvina - FC Fastav Zlin)
    15/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Fastav Zlin - Opava)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Teplice - FC Fastav Zlin)
    07/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(FC Fastav Zlin - Slovacko)
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 5 : 0(Slovan Liberec - FC Fastav Zlin)
    23/11/2019 13:30
14
Relegation Playoff
21
3
7
11
15:30
16
  • ?
  • Karvina - Teplice
    23/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(Karvina - FC Fastav Zlin)
    15/02/2020 13:30
  • L
  • 3 : 0(Slovan Liberec - Karvina)
    14/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Sigma Olomouc)
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Slavia Prague - Karvina)
    01/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Viktoria Plzen)
    24/11/2019 16:00
15
Relegation Playoff
21
3
5
13
9:34
14
  • ?
  • Slavia Prague - Opava
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 0 : 3(Opava - Viktoria Plzen)
    16/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(FC Fastav Zlin - Opava)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(Opava - Jablonec)
    07/12/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Opava)
    29/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Opava - Mlada Boleslav)
    23/11/2019 13:30
16
Relegation Playoff
21
3
4
14
15:40
13
  • ?
  • Viktoria Plzen - Pribram
    22/02/2020 15:30
  • L
  • 4 : 0(Jablonec - Pribram)
    17/02/2020 17:00
  • L
  • 1 : 4(Pribram - Slovacko)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Pribram)
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Pribram - Sparta Prague)
    30/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Pribram)
    23/11/2019 13:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
10
10
0
0
26:2
30
  • ?
  • Slavia Prague - Opava
    22/02/2020 13:30
  • W
  • 4 : 1(Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/12/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Slavia Prague - Karvina)
    01/12/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
2
11
8
1
2
23:10
25
  • ?
  • Viktoria Plzen - Pribram
    22/02/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Viktoria Plzen - Teplice)
    15/12/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Bohemians 1905)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
3
11
7
2
2
26:11
23
  • ?
  • Jablonec - Viktoria Plzen
    29/02/2020 13:30
  • W
  • 4 : 0(Jablonec - Pribram)
    17/02/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
4
11
6
3
2
22:8
21
  • ?
  • Banik Ostrava - Jablonec
    24/02/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Sparta Prague)
    14/12/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Opava)
    29/11/2019 17:00
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
5
11
6
2
3
26:15
20
  • ?
  • Sparta Prague - FC Fastav Zlin
    29/02/2020 16:00
  • L
  • 0 : 2(Sparta Prague - Slovan Liberec)
    15/02/2020 16:00
  • W
  • 5 : 2(Sparta Prague - Mlada Boleslav)
    08/12/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
6
11
6
2
3
18:12
20
  • ?
  • SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
    28/02/2020 17:00
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav)
    14/02/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Pribram)
    08/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
7
11
9
0
2
31:15
27
  • ?
  • Mlada Boleslav - Slovacko
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 3(Mlada Boleslav - Jablonec)
    13/12/2019 17:00
  • W
  • 3 : 1(Mlada Boleslav - Teplice)
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
8
10
5
3
2
15:8
18
  • ?
  • Slovacko - Slavia Prague
    01/03/2020 13:30
  • L
  • 0 : 1(Slovacko - Banik Ostrava)
    15/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 1(Slovacko - Viktoria Plzen)
    07/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Jablonec)
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
9
10
5
2
3
22:14
17
  • ?
  • Slovan Liberec - Bohemians 1905
    22/02/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(Slovan Liberec - Karvina)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 3(Slovan Liberec - Slavia Prague)
    06/12/2019 18:30
  • W
  • 5 : 0(Slovan Liberec - FC Fastav Zlin)
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
10
10
4
5
1
13:9
17
  • ?
  • Sigma Olomouc - Sparta Prague
    23/02/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Sigma Olomouc - Bohemians 1905)
    14/12/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Sigma Olomouc - Slovan Liberec)
    30/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Sigma Olomouc - Slavia Prague)
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
11
Relegation Playoff
10
6
3
1
13:7
21
  • ?
  • Bohemians 1905 - Karvina
    01/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Slavia Prague)
    16/02/2020 16:00
  • L
  • 0 : 2(Bohemians 1905 - Banik Ostrava)
    06/12/2019 16:30
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Pribram)
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
12
Relegation Playoff
10
3
4
3
11:15
13
  • ?
  • Teplice - Slovan Liberec
    29/02/2020 13:30
  • L
  • 1 : 3(Teplice - Sigma Olomouc)
    15/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 1(Teplice - FC Fastav Zlin)
    07/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Banik Ostrava)
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
13
Relegation Playoff
11
5
1
5
10:13
16
  • ?
  • FC Fastav Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice
    23/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Fastav Zlin - Opava)
    14/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(FC Fastav Zlin - Slovacko)
    30/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
14
Relegation Playoff
10
1
5
4
6:9
8
  • ?
  • Karvina - Teplice
    23/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(Karvina - FC Fastav Zlin)
    15/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Sigma Olomouc)
    08/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Viktoria Plzen)
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
15
Relegation Playoff
10
2
2
6
5:14
8
  • ?
  • Opava - Sigma Olomouc
    29/02/2020 13:30
  • L
  • 0 : 3(Opava - Viktoria Plzen)
    16/02/2020 13:30
  • L
  • 1 : 2(Opava - Jablonec)
    07/12/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Opava - Mlada Boleslav)
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
16
Relegation Playoff
11
3
4
4
12:12
13
  • ?
  • Pribram - Mlada Boleslav
    29/02/2020 13:30
  • L
  • 1 : 4(Pribram - Slovacko)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Pribram - Sparta Prague)
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
11
7
3
1
19:3
24
  • ?
  • Slovacko - Slavia Prague
    01/03/2020 13:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Slavia Prague)
    16/02/2020 16:00
  • W
  • 0 : 3(Slovan Liberec - Slavia Prague)
    06/12/2019 18:30
  • D
  • 0 : 0(Sigma Olomouc - Slavia Prague)
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
2
10
4
4
2
15:9
16
  • ?
  • Jablonec - Viktoria Plzen
    29/02/2020 13:30
  • W
  • 0 : 3(Opava - Viktoria Plzen)
    16/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 1(Slovacko - Viktoria Plzen)
    07/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Viktoria Plzen)
    24/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
3
10
4
3
3
13:16
15
  • ?
  • Banik Ostrava - Jablonec
    24/02/2020 17:00
  • W
  • 2 : 3(Mlada Boleslav - Jablonec)
    13/12/2019 17:00
  • W
  • 1 : 2(Opava - Jablonec)
    07/12/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Jablonec)
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
4
10
4
1
5
9:15
13
  • ?
  • SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava
    28/02/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Slovacko - Banik Ostrava)
    15/02/2020 13:30
  • W
  • 0 : 2(Bohemians 1905 - Banik Ostrava)
    06/12/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Banik Ostrava)
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
5
10
3
4
3
13:13
13
  • ?
  • Sigma Olomouc - Sparta Prague
    23/02/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Sparta Prague)
    14/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Pribram - Sparta Prague)
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
6
10
4
1
5
18:21
13
  • ?
  • FC Fastav Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice
    23/02/2020 13:30
  • L
  • 4 : 1(Slavia Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/12/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
7
10
1
2
7
8:20
5
  • ?
  • Pribram - Mlada Boleslav
    29/02/2020 13:30
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav)
    14/02/2020 17:00
  • L
  • 5 : 2(Sparta Prague - Mlada Boleslav)
    08/12/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Opava - Mlada Boleslav)
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
8
11
4
2
5
13:19
14
  • ?
  • Mlada Boleslav - Slovacko
    22/02/2020 13:30
  • W
  • 1 : 4(Pribram - Slovacko)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FC Fastav Zlin - Slovacko)
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
9
11
4
1
6
13:16
13
  • ?
  • Teplice - Slovan Liberec
    29/02/2020 13:30
  • W
  • 0 : 2(Sparta Prague - Slovan Liberec)
    15/02/2020 16:00
  • L
  • 1 : 0(Sigma Olomouc - Slovan Liberec)
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
10
11
2
5
4
15:17
11
  • ?
  • Opava - Sigma Olomouc
    29/02/2020 13:30
  • W
  • 1 : 3(Teplice - Sigma Olomouc)
    15/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Sigma Olomouc)
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
11
Relegation Playoff
11
0
2
9
8:25
2
  • ?
  • Slovan Liberec - Bohemians 1905
    22/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Sigma Olomouc - Bohemians 1905)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Bohemians 1905)
    01/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
12
Relegation Playoff
11
2
4
5
8:17
10
  • ?
  • Karvina - Teplice
    23/02/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Viktoria Plzen - Teplice)
    15/12/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Mlada Boleslav - Teplice)
    01/12/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
13
Relegation Playoff
10
1
2
7
6:19
5
  • ?
  • Sparta Prague - FC Fastav Zlin
    29/02/2020 16:00
  • L
  • 2 : 0(Karvina - FC Fastav Zlin)
    15/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 1(Teplice - FC Fastav Zlin)
    07/12/2019 13:30
  • L
  • 5 : 0(Slovan Liberec - FC Fastav Zlin)
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
14
Relegation Playoff
11
2
2
7
9:21
8
  • ?
  • Bohemians 1905 - Karvina
    01/03/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(Slovan Liberec - Karvina)
    14/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Slavia Prague - Karvina)
    01/12/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
15
Relegation Playoff
11
1
3
7
4:20
6
  • ?
  • Slavia Prague - Opava
    22/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(FC Fastav Zlin - Opava)
    14/12/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Banik Ostrava - Opava)
    29/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
16
Relegation Playoff
10
0
0
10
3:28
0
  • ?
  • Viktoria Plzen - Pribram
    22/02/2020 15:30
  • L
  • 4 : 0(Jablonec - Pribram)
    17/02/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Pribram)
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Pribram)
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00