National League - 2019/2020

Bromley22Stockport County

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal18''
goalRecco Hackett-Fairchild
Goal37''
goalSam Miniham
Player substitution64''
inRarmani Edmonds-Green
inAdam Mekki
Player substitution67''
inFrankie Raymond
inJosh Rees
Player substitution72''
inAdrian Clifton
inMichael Klass
Goal24''
goalElliot Osborne
Goal34''
goalThomas Walker
Player substitution52''
inBen Jackson
inThomas Walker
Player substitution62''
inNyal Bell
inEuan Mulhern
Player substitution88''
inDan Cowan
inElliot Osborne
Summary
goalRecco Hackett-Fairchild
18'
24'
goalElliot Osborne
34'
goalThomas Walker
goalSam Miniham
37'
Second half
52'
inBen Jackson
outThomas Walker
62'
inNyal Bell
outEuan Mulhern
inRarmani Edmonds-Green
outAdam Mekki
64'
inFrankie Raymond
outJosh Rees
67'
inAdrian Clifton
outMichael Klass
72'
88'
inDan Cowan
outElliot Osborne
88'

Stockport County make a substitution. Elliot Osborne runs off the field and in comes Dan Cowan

72'

Bromley make a substitution. Michael Klass runs off the field and in comes Adrian Clifton

67'

Bromley make a substitution. Josh Rees runs off the field and in comes Frankie Raymond

64'

Bromley make a substitution. Adam Mekki runs off the field and in comes Rarmani Edmonds-Green

62'

Stockport County make a substitution. Euan Mulhern runs off the field and in comes Nyal Bell

52'

Stockport County make a substitution. Thomas Walker runs off the field and in comes Ben Jackson

37'

G O O O A A A L - disaster for Sam Miniham as he scores an own goal!

34'

G O O O A A L - Thomas Walker scores in the penalty shoot-out.

24'

G O O O A A L - Elliot Osborne scores in the penalty shoot-out.

18'

G O O O A A L - Recco Hackett-Fairchild scores in the penalty shoot-out.

Goalkeeper
23Ryan HuddartBen Hinchliffe1
Starting Lineups
3Sam WoodTyler Garratt22
13Chris BushJordan Keane6
7Luke CoulsonAshley Palmer5
2Joseph Kizzigoal37'Sam Miniham2
9Michael CheekSam Walker8
15Michael Klassout72'goal24'out88'Elliot Osborne10
6Jack HollandAdam Thomas7
11Adam Mekkiout64'Festus Arthur18
25Josh Reesout67'out62'Euan Mulhern9
19Recco Hackett-Fairchildgoal18'goal34'out52'Thomas Walker26
Substitutes
26Rarmani Edmonds-Greenin64'Ian Ormson13
8Frankie Raymondin67'in88'Dan Cowan3
17Adrian Cliftonin72'in52'Ben Jackson21
16Korrey Henryin62'Nyal Bell16
28Tarek NajiaAdam Hammill25
Coach
Neil SmithJim Gannon
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
15
2
7
46:27
47
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
12
8
5
43:31
44
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
5
7
40:28
41
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
8
6
37:31
41
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
4
8
37:25
40
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
7
7
38:34
40
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
11
5
8
32:30
38
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
8
25
11
5
9
35:39
38
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
9
25
10
7
8
36:28
37
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
10
24
9
7
8
36:33
34
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
11
25
10
4
11
43:43
34
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
12
24
8
9
7
36:28
33
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
13
24
8
9
7
30:32
33
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
14
24
8
8
8
37:34
32
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
15
23
9
5
9
29:32
32
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
16
25
9
4
12
32:35
31
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
17
25
8
6
11
30:33
30
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
18
23
7
6
10
29:38
27
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
19
25
7
6
12
26:36
27
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
20
25
6
8
11
30:35
26
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
24
6
8
10
26:31
26
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
25
5
8
12
36:48
23
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
24
5
8
11
32:45
23
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
25
4
11
10
23:43
23
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
8
1
3
18:10
25
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
5
1
26:16
23
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
3
3
22:14
24
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
16:16
20
  • ?
  • Woking - Sutton United
    26/12/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
9
0
2
22:9
27
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
8
3
2
20:12
27
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
16:14
17
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
8
13
7
1
5
20:21
22
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
9
12
5
3
4
17:13
18
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
10
13
6
4
3
21:15
22
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
11
12
6
1
5
20:20
19
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
12
13
5
6
2
20:13
21
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
13
13
5
6
2
18:14
21
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
14
11
3
4
4
17:18
13
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
15
13
2
4
7
16:22
10
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
16
12
2
3
7
12:18
9
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
17
13
5
3
5
22:20
18
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
18
10
4
3
3
12:14
15
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
19
12
4
3
5
16:16
15
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
20
13
5
5
3
16:13
20
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
21
Relegation (Championship)
12
2
4
6
14:18
10
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
12
2
4
6
18:26
10
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
23
Relegation (Championship)
12
3
2
7
16:23
11
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
24
Relegation (Championship)
12
3
4
5
10:19
13
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
1
4
28:17
22
  • ?
  • Solihull Moors - Barrow
    21/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
17:15
21
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
18:14
17
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
21:15
21
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • W
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
3
4
6
15:16
13
  • ?
  • Chesterfield - Solihull Moors
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
3
4
5
18:22
13
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
16:16
21
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
8
12
4
4
4
15:18
16
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
9
13
5
4
4
19:15
19
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
10
11
3
3
5
15:18
12
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
11
13
4
3
6
23:23
15
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
12
11
3
3
5
16:15
12
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
13
11
3
3
5
12:18
12
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
14
13
5
4
4
20:16
19
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
15
10
7
1
2
13:10
22
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
16
13
7
1
5
20:17
22
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
17
12
3
3
6
8:13
12
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
18
13
3
3
7
17:24
12
  • ?
  • Barrow - AFC Fylde
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
19
13
3
3
7
10:20
12
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
20
12
1
3
8
14:22
6
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
12
4
4
4
12:13
16
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
22
Relegation (Championship)
13
3
4
6
18:22
13
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
12
2
6
4
16:22
12
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
24
Relegation (Championship)
13
1
7
5
13:24
10
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00