National Football League - 2019/2020

Chertanovo Moscow12FC Krasnodar II

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestYellow card37''
yellow cardDanil Prutsev
Goal43''
goalVladislav Sarveli
Player substitution64''
inDmitri Tsypchenko
inNikolay Prudnikov
Yellow card66''
yellow cardLeonid Gerchikov
Player substitution71''
inYury Zavezyon
inLeonid Gerchikov
Player substitution76''
inIliya Kamyshev
inEgor Kondakov
Player substitution85''
inDmitri Velikorodnyi
inVladislav Sarveli
Goal9''
goalDaniil Utkin
Yellow card15''
yellow cardDenis Adamov
Yellow card18''
yellow cardSergey Borodin
Yellow card22''
yellow cardIlya Martynov
Yellow card35''
yellow cardNikolay Bochko
Yellow card45''
yellow cardLeon Sabua
Player substitution58''
inNikita Sergeev
inEduard Spertsyan
Player substitution58''
inRustam Khalnazarov
inLeon Sabua
Yellow card79''
yellow cardVyacheslav Yakimov
Player substitution79''
inIlya Zhigulev
inAleks Matsukatov
Player substitution80''
inNikolay Markov
inSergey Borodin
Player substitution82''
inGerman Onugkha
inMaksim Kutovoy
Yellow card82''
yellow cardIlya Zhigulev
Yellow card86''
yellow cardDaniil Utkin
Goal90''
goalDaniil Utkin

TV Channels:

Official Streams:

Summary
9'
goalDaniil Utkin
15'
yellow cardDenis Adamov
18'
yellow cardSergey Borodin
22'
yellow cardIlya Martynov
35'
yellow cardNikolay Bochko
yellow cardDanil Prutsev
37'
goalVladislav Sarveli
43'
45'
yellow cardLeon Sabua
Second half
58'
inNikita Sergeev
outEduard Spertsyan
58'
inRustam Khalnazarov
outLeon Sabua
inDmitri Tsypchenko
outNikolay Prudnikov
64'
yellow cardLeonid Gerchikov
66'
inYury Zavezyon
outLeonid Gerchikov
71'
inIliya Kamyshev
outEgor Kondakov
76'
79'
yellow cardVyacheslav Yakimov
79'
inIlya Zhigulev
outAleks Matsukatov
80'
inNikolay Markov
outSergey Borodin
82'
inGerman Onugkha
outMaksim Kutovoy
82'
yellow cardIlya Zhigulev
inDmitri Velikorodnyi
outVladislav Sarveli
85'
86'
yellow cardDaniil Utkin
90'
goalDaniil Utkin
90'

G O O O A A L - Daniil Utkin scores in the penalty shoot-out.

86'

Daniil Utkin is shown a yellow card by the referee

85'

Chertanovo Moscow make a substitution. Vladislav Sarveli runs off the field and in comes Dmitri Velikorodnyi

82'

Ilya Zhigulev is shown a yellow card by the referee

82'

FC Krasnodar II make a substitution. Maksim Kutovoy runs off the field and in comes German Onugkha

80'

FC Krasnodar II make a substitution. Sergey Borodin runs off the field and in comes Nikolay Markov

79'

FC Krasnodar II make a substitution. Aleks Matsukatov runs off the field and in comes Ilya Zhigulev

79'

Vyacheslav Yakimov is shown a yellow card by the referee

76'

Chertanovo Moscow make a substitution. Egor Kondakov runs off the field and in comes Iliya Kamyshev

71'

Chertanovo Moscow make a substitution. Leonid Gerchikov runs off the field and in comes Yury Zavezyon

66'

Leonid Gerchikov is shown a yellow card by the referee

64'

Chertanovo Moscow make a substitution. Nikolay Prudnikov runs off the field and in comes Dmitri Tsypchenko

58'

FC Krasnodar II make a substitution. Leon Sabua runs off the field and in comes Rustam Khalnazarov

58'

FC Krasnodar II make a substitution. Eduard Spertsyan runs off the field and in comes Nikita Sergeev

45'

Leon Sabua is shown a yellow card by the referee

43'

G O O O A A L - Vladislav Sarveli scores in the penalty shoot-out.

37'

Danil Prutsev is shown a yellow card by the referee

35'

Nikolay Bochko is shown a yellow card by the referee

22'

Ilya Martynov is shown a yellow card by the referee

18'

Sergey Borodin is shown a yellow card by the referee

15'

Denis Adamov is shown a yellow card by the referee

9'

G O O O A A L - Daniil Utkin scores in the penalty shoot-out.

BookmakerCS1
Bet3650:08.50
BWin0:07.00
William Hill0:08.50
BookmakerCS1
Bet3650:110.00
BWin0:19.75
William Hill0:19.50
BookmakerCS1
Bet3650:219.00
BWin0:217.00
William Hill0:219.00
BookmakerCS1
Bet3650:341.00
BWin0:341.00
William Hill0:341.00
BookmakerCS1
Bet3650:481.00
BWin0:4101.00
Expekt0:4101.00
William Hill0:491.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:5201.00
10Bet0:51.00
William Hill0:5126.00
Betway0:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6201.00
10Bet0:61.00
William Hill0:6151.00
Betway0:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7201.00
10Bet0:71.00
William Hill0:7151.00
Betway0:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8201.00
10Bet0:81.00
William Hill0:8151.00
Betway0:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9201.00
10Bet0:91.00
William Hill0:9151.00
Betway0:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10201.00
Betway0:101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11201.00
BookmakerCS1
Bet3651:07.00
BWin1:06.75
William Hill1:06.00
BookmakerCS1
Bet3651:16.00
BWin1:17.00
William Hill1:16.00
Betway1:16.50
BookmakerCS1
Bet3651:213.00
BWin1:213.00
William Hill1:213.00
BookmakerCS1
Bet3651:334.00
BWin1:329.00
William Hill1:334.00
BookmakerCS1
Bet3651:467.00
BWin1:481.00
Expekt1:4101.00
William Hill1:481.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:5201.00
Coral1:5201.00
10Bet1:51.00
Unibet1:5251.00
William Hill1:5126.00
888Sport1:5251.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6201.00
10Bet1:61.00
William Hill1:6151.00
Betway1:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7201.00
10Bet1:71.00
William Hill1:7151.00
Betway1:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8201.00
10Bet1:81.00
Betway1:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9201.00
10Bet1:91.00
Betway1:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10201.00
Betway1:101.00
BookmakerCS1
Bet3652:09.00
BWin2:09.25
William Hill2:08.50
BookmakerCS1
Bet3652:19.00
BWin2:19.25
William Hill2:18.50
Betway2:18.50
BookmakerCS1
Bet3652:215.00
Unibet2:215.00
BWin2:216.50
William Hill2:215.00
888Sport2:215.00
BookmakerCS1
Bet3652:341.00
SportingBet2:341.00
BWin2:341.00
William Hill2:341.00
BookmakerCS1
Bet3652:4101.00
SportingBet2:4101.00
BWin2:4101.00
Expekt2:4101.00
William Hill2:491.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5201.00
10Bet2:51.00
William Hill2:5126.00
Betway2:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6201.00
10Bet2:61.00
William Hill2:6151.00
Betway2:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7201.00
10Bet2:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8201.00
10Bet2:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9201.00
10Bet2:91.00
BookmakerCS1
Bet3653:017.00
BWin3:017.00
William Hill3:017.00
BookmakerCS1
Bet3653:117.00
BWin3:117.00
William Hill3:117.00
BookmakerCS1
Bet3653:229.00
Unibet3:226.00
BWin3:229.00
William Hill3:229.00
888Sport3:226.00
BookmakerCS1
Bet3653:351.00
Unibet3:361.00
SportingBet3:367.00
BWin3:367.00
William Hill3:361.00
888Sport3:361.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:4201.00
Bet3653:4151.00
BWin3:4126.00
Expekt3:4101.00
William Hill3:4101.00
188Bet3:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5201.00
10Bet3:51.00
Betway3:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6201.00
10Bet3:61.00
Betway3:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7201.00
10Bet3:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8201.00
10Bet3:81.00
BookmakerCS1
10Bet3:91.00
BookmakerCS1
Bet3654:041.00
BWin4:031.00
William Hill4:041.00
BookmakerCS1
Bet3654:141.00
BWin4:134.00
William Hill4:136.00
BookmakerCS1
Bet3654:251.00
BWin4:251.00
William Hill4:261.00
Betway4:251.00
BookmakerCS1
Bet3654:3126.00
SportingBet4:3101.00
BWin4:3101.00
Expekt4:3101.00
William Hill4:3101.00
188Bet4:3201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4201.00
10Bet4:41.00
BWin4:4151.00
Expekt4:4101.00
William Hill4:4126.00
188Bet4:4201.00
Betway4:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5201.00
10Bet4:51.00
Betway4:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6201.00
10Bet4:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7201.00
10Bet4:71.00
BookmakerCS1
10Bet4:81.00
BookmakerCS1
10Bet4:91.00
BookmakerCS1
Bet3655:081.00
William Hill5:081.00
BookmakerCS1
Bet3655:181.00
William Hill5:181.00
Betway5:181.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2201.00
Bet3655:2151.00
William Hill5:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3201.00
10Bet5:31.00
Betway5:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4201.00
10Bet5:41.00
Betway5:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5201.00
10Bet5:51.00
Betway5:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6201.00
10Bet5:61.00
BookmakerCS1
10Bet5:71.00
BookmakerCS1
10Bet5:81.00
BookmakerCS1
10Bet5:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0201.00
Bet3656:0151.00
10Bet6:01.00
Unibet6:0251.00
William Hill6:0126.00
888Sport6:0251.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1201.00
Ladbrokes6:1201.00
Coral6:1201.00
10Bet6:11.00
William Hill6:1126.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2201.00
10Bet6:21.00
William Hill6:2126.00
Betway6:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3201.00
10Bet6:31.00
Betway6:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4201.00
10Bet6:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5201.00
10Bet6:51.00
BookmakerCS1
10Bet6:61.00
BookmakerCS1
10Bet6:71.00
BookmakerCS1
10Bet6:81.00
BookmakerCS1
10Bet6:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0201.00
10Bet7:01.00
William Hill7:0151.00
Betway7:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1201.00
10Bet7:11.00
William Hill7:1151.00
Betway7:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2201.00
10Bet7:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3201.00
10Bet7:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4201.00
10Bet7:41.00
BookmakerCS1
10Bet7:51.00
BookmakerCS1
10Bet7:61.00
BookmakerCS1
10Bet7:71.00
BookmakerCS1
10Bet7:81.00
BookmakerCS1
10Bet7:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0201.00
10Bet8:01.00
William Hill8:0151.00
Betway8:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1201.00
10Bet8:11.00
Betway8:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2201.00
10Bet8:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3201.00
10Bet8:31.00
BookmakerCS1
10Bet8:41.00
BookmakerCS1
10Bet8:51.00
BookmakerCS1
10Bet8:61.00
BookmakerCS1
10Bet8:71.00
BookmakerCS1
10Bet8:81.00
BookmakerCS1
10Bet8:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0201.00
10Bet9:01.00
William Hill9:0151.00
Betway9:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1201.00
10Bet9:11.00
Betway9:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2201.00
10Bet9:21.00
BookmakerCS1
10Bet9:31.00
BookmakerCS1
10Bet9:41.00
BookmakerCS1
10Bet9:51.00
BookmakerCS1
10Bet9:61.00
BookmakerCS1
10Bet9:71.00
BookmakerCS1
10Bet9:81.00
BookmakerCS1
10Bet9:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0201.00
William Hill10:0151.00
Betway10:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1201.00
Betway10:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0201.00
BookmakerCS1
Bet3650:02.62
SportingBet0:02.55
BWin0:02.55
BookmakerCS1
Bet3650:15.50
BWin0:15.75
BookmakerCS1
Bet3650:221.00
BWin0:219.00
BookmakerCS1
Bet3650:367.00
SportingBet0:381.00
BWin0:381.00
BookmakerCS1
BWin0:4126.00
BookmakerCS1
Bet3651:04.00
BWin1:04.10
BookmakerCS1
Bet3651:18.50
BWin1:18.25
888Sport1:18.00
BookmakerCS1
Bet3651:234.00
BWin1:226.00
BookmakerCS1
Bet3651:3101.00
BWin1:3101.00
BookmakerCS1
BWin1:4201.00
BookmakerCS1
Bet3652:011.00
BWin2:011.00
BookmakerCS1
Bet3652:123.00
SportingBet2:119.50
BWin2:119.50
BookmakerCS1
Bet3652:267.00
BWin2:241.00
BookmakerCS1
10Bet2:31.00
BWin2:3126.00
BookmakerCS1
SportingBet2:4201.00
BWin2:4201.00
BookmakerCS1
Bet3653:041.00
BWin3:031.00
BookmakerCS1
Bet3653:167.00
BWin3:151.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:2251.00
Coral3:2201.00
10Bet3:21.00
BWin3:2101.00
BookmakerCS1
10Bet3:31.00
SportingBet3:3201.00
BWin3:3201.00
BookmakerCS1
BWin3:4151.00
BookmakerCS1
Ladbrokes4:0201.00
Bet3654:0126.00
Coral4:0201.00
BWin4:0101.00
BookmakerCS1
BWin4:1126.00
888Sport4:1301.00
BookmakerCS1
BWin4:2201.00
BookmakerCS1
BWin4:3151.00
BookmakerCS1
BWin4:4201.00
BookmakerCS1
888Sport0:4251.00
BookmakerCS1
888Sport1:17.00
BookmakerCS1
888Sport2:241.00
Goalkeeper
81Ilya Abaevyellow card15'Denis Adamov66
Starting Lineups
23Yuri GorshkovAndrey Ivashin40
13Vladimir Bartasevichyellow card18'out80'Sergey Borodin44
4Dmitri Redkovichyellow card22'Ilya Martynov61
3Egor Kondakovout76'yellow card35'Nikolay Bochko65
8Maksim Vityugovyellow card79'Vyacheslav Yakimov23
25Danil Prutsevyellow card37'yellow card45'out58'Leon Sabua81
11Roman Ezhovout58'Eduard Spertsyan74
9Vladislav Sarveligoal43'out85'goal9'yellow card86'goal90'Daniil Utkin47
68Leonid Gerchikovyellow card66'out71'out79'Aleks Matsukatov62
17Nikolay Prudnikovout64'out82'Maksim Kutovoy67
Substitutes
1Ivan Lomaevin79'yellow card82'Ilya Zhigulev20
91Dmitri Tsypchenkoin64'in80'Nikolay Markov15
19Aleksandr RuslanovichStanislav Agkatsev58
5Iliya Kamyshevin76'in58'Rustam Khalnazarov72
31Yury Zavezyonin71'in82'German Onugkha60
96Aleksandr KonevArutyun Grigoryan87
21Dmitri Velikorodnyiin85'Ivan Taranov22
10Egor Rudkovskyin58'Nikita Sergeev63
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
16
3
5
37:21
51
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
24
15
4
5
37:20
49
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
15
4
5
43:15
49
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
9
3
31:18
45
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
5
24
12
7
5
34:22
43
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
6
24
11
6
7
32:21
39
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
7
24
10
7
7
37:27
37
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
8
24
10
7
7
37:33
37
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
9
24
9
9
6
30:20
36
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
10
24
9
6
9
28:27
33
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
11
24
8
8
8
26:27
32
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
12
24
6
9
9
28:28
27
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
13
24
6
9
9
22:26
27
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
14
24
5
11
8
25:35
26
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
15
24
6
7
11
21:36
25
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
24
6
6
12
36:42
24
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
17
Relegation (Championship)
24
5
8
11
25:38
23
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
18
Relegation (Championship)
24
5
2
17
24:48
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
24
3
7
14
13:41
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
20
Relegation (Championship)
24
3
7
14
17:38
16
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
14
11
1
2
25:12
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
11
6
3
2
20:14
21
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
4
2
17:10
19
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    21/09/2019 15:00
5
11
4
5
2
14:12
17
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
6
11
6
2
3
15:8
20
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
7
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
8
11
4
2
5
14:17
14
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
9
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
10
11
5
2
4
12:10
17
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
10
2
5
3
13:11
11
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Fakel)
    30/09/2019 14:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
16
Relegation (Championship)
12
4
1
7
19:21
13
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
18
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
12
1
5
6
4:16
8
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    07/09/2019 15:00
20
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
2
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
4
3
18:8
19
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
7
11
3
4
4
18:18
13
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
8
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
9
12
3
5
4
13:14
14
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
10
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
11
11
4
4
3
13:10
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Nizhny Novgorod)
    29/09/2019 13:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
11
2
2
7
10:16
8
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Armavir FC)
    29/09/2019 13:00
14
11
1
5
5
9:16
8
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Nizhny Novgorod - Avangard Kursk)
    21/09/2019 12:00
15
13
3
3
7
8:20
12
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
10
3
3
4
11:16
12
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • L
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
1
9
11:22
7
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Tekstilshchik)
    21/09/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
11
1
3
7
9:21
6
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Mordovya)
    29/09/2019 10:00