Liga II - 2018/2019

Dacia Unirea Braila06CS Mioveni

Finished

1
X
2
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
36
25
7
4
73:32
82
  • ?
  • Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • W
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
36
26
3
7
72:21
81
  • ?
  • FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti
    24/05/2019 15:30
  • W
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
36
23
5
8
71:33
74
  • ?
  • UTA Arad - Petrolul Ploiesti
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • L
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
4
35
22
7
6
80:26
73
  • ?
  • Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov
    21/05/2019 17:30
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • L
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
  • W
  • 0 : 8(Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj)
    21/04/2019 08:30
5
35
20
7
8
53:33
67
  • ?
  • Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov
    21/05/2019 17:30
  • W
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    20/04/2019 08:00
6
36
19
8
9
50:29
65
  • ?
  • FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti
    24/05/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
7
36
16
7
13
56:40
55
  • ?
  • ACS Poli Timisoara - CS Mioveni
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
8
36
13
10
13
50:55
49
  • ?
  • Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
9
36
13
8
15
53:57
47
  • ?
  • UTA Arad - Petrolul Ploiesti
    26/05/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
10
36
13
7
16
40:54
46
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
11
36
12
9
15
37:37
45
  • ?
  • Pandurii - ASU Politehnica Timisoara
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • L
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
12
36
12
9
15
42:52
45
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • W
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
13
36
10
13
13
50:53
43
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
14
36
13
4
19
43:59
43
  • ?
  • Dacia Unirea Braila - Farul Constanta
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • W
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
15
36
11
8
17
56:63
41
  • ?
  • Pandurii - ASU Politehnica Timisoara
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • L
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
36
9
12
15
46:50
39
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
36
10
5
21
53:65
35
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • W
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
18
Relegation (Championship)
36
7
8
21
29:60
29
  • ?
  • ACS Poli Timisoara - CS Mioveni
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
19
Relegation (Championship)
36
6
6
24
29:79
24
  • ?
  • CS Balotesti - Universitatea Cluj
    25/05/2019 09:00
  • L
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
20
Relegation (Championship)
36
4
7
25
30:115
19
  • ?
  • Dacia Unirea Braila - Farul Constanta
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • L
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
18
14
3
1
46:19
45
  • ?
  • Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - ACS Poli Timisoara)
    14/04/2019 09:00
  • W
  • 3 : 0(Chindia Targoviste - Dacia Unirea Braila)
    05/04/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
18
14
2
2
42:8
44
  • ?
  • FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti
    24/05/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(FC Academica Clinceni - CS Balotesti)
    10/04/2019 09:00
  • W
  • 5 : 0(FC Academica Clinceni - Luceafarul Oradea)
    30/03/2019 09:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
12
4
2
43:14
40
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • W
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - FC Arges Pitesti)
    10/04/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj)
    30/03/2019 16:30
4
17
12
3
2
39:13
39
  • ?
  • Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov
    21/05/2019 17:30
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Farul Constanta)
    13/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    06/04/2019 16:30
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti)
    24/03/2019 18:00
5
18
11
3
4
26:14
36
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 4(CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(CS Sportul Snagov - FC Academica Clinceni)
    07/04/2019 09:30
6
18
13
3
2
34:9
42
  • ?
  • FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    15/04/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - CS Aerostar Bacau)
    30/03/2019 09:00
7
18
10
3
5
33:22
33
  • ?
  • CS Mioveni - UTA Arad
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • L
  • 1 : 2(CS Mioveni - Petrolul Ploiesti)
    23/04/2019 16:30
  • W
  • 2 : 0(CS Mioveni - CS Aerostar Bacau)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    29/03/2019 16:00
8
18
10
5
3
35:16
35
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 3 : 1(Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti)
    14/04/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti)
    06/04/2019 08:00
9
18
8
4
6
32:29
28
  • ?
  • UTA Arad - Petrolul Ploiesti
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • D
  • 2 : 2(UTA Arad - Chindia Targoviste)
    20/04/2019 10:00
  • D
  • 3 : 3(UTA Arad - Pandurii)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(UTA Arad - CS Sportul Snagov)
    31/03/2019 10:00
10
18
9
4
5
24:12
31
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • W
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    14/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    06/04/2019 08:00
11
18
6
5
7
23:20
23
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Dacia Unirea Braila)
    14/04/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    06/04/2019 14:00
12
18
7
4
7
18:20
25
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    20/04/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Chindia Targoviste)
    11/04/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Pandurii)
    30/03/2019 09:00
13
18
7
6
5
30:25
27
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 6(Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj)
    09/04/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Daco-Getica Bucuresti - ACS Energeticianul)
    30/03/2019 09:00
14
18
9
3
6
27:22
30
  • ?
  • Farul Constanta - Ripensia Timisoara
    01/06/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara)
    10/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Farul Constanta - Chindia Targoviste)
    30/03/2019 12:30
15
18
8
3
7
32:26
27
  • ?
  • Pandurii - ASU Politehnica Timisoara
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • W
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(Pandurii - FC Academica Clinceni)
    13/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Pandurii - ACS Poli Timisoara)
    06/04/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
18
8
4
6
32:23
28
  • ?
  • ACS Energeticianul - Chindia Targoviste
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 3(ACS Energeticianul - Ripensia Timisoara)
    14/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(ACS Energeticianul - Farul Constanta)
    06/04/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
18
8
2
8
33:23
26
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - CS Balotesti
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(CS Aerostar Bacau - Daco-Getica Bucuresti)
    13/04/2019 08:00
  • L
  • 0 : 2(CS Aerostar Bacau - Petrolul Ploiesti)
    07/04/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
18
5
5
8
19:25
20
  • ?
  • ACS Poli Timisoara - CS Mioveni
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(ACS Poli Timisoara - ACS Energeticianul)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    10/04/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(ACS Poli Timisoara - CS Balotesti)
    30/03/2019 09:00
19
Relegation (Championship)
18
4
5
9
17:30
17
  • ?
  • CS Balotesti - Universitatea Cluj
    25/05/2019 09:00
  • L
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - Luceafarul Oradea)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - CS Sportul Snagov)
    13/04/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(CS Balotesti - UTA Arad)
    06/04/2019 08:00
20
Relegation (Championship)
18
4
4
10
17:41
16
  • ?
  • Dacia Unirea Braila - Farul Constanta
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 0 : 8(Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj)
    21/04/2019 08:30
  • W
  • 3 : 1(Dacia Unirea Braila - ACS Energeticianul)
    10/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Metaloglobus Bucuresti)
    30/03/2019 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
18
11
4
3
27:13
37
  • ?
  • ACS Energeticianul - Chindia Targoviste
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - Chindia Targoviste)
    14/05/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(CS Sportul Snagov - Chindia Targoviste)
    06/05/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(UTA Arad - Chindia Targoviste)
    20/04/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Chindia Targoviste)
    11/04/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - Chindia Targoviste)
    30/03/2019 12:30
2
Champions League (Promotion)
18
12
1
5
30:13
37
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Academica Clinceni
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Aerostar Bacau - FC Academica Clinceni)
    19/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(ASU Politehnica Timisoara - FC Academica Clinceni)
    11/05/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - FC Academica Clinceni)
    25/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Pandurii - FC Academica Clinceni)
    13/04/2019 08:00
  • W
  • 0 : 2(CS Sportul Snagov - FC Academica Clinceni)
    07/04/2019 09:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
11
1
6
28:19
34
  • ?
  • UTA Arad - Petrolul Ploiesti
    26/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Ripensia Timisoara - Petrolul Ploiesti)
    16/05/2019 17:00
  • W
  • 0 : 3(Farul Constanta - Petrolul Ploiesti)
    04/05/2019 12:30
  • W
  • 1 : 2(CS Mioveni - Petrolul Ploiesti)
    23/04/2019 16:30
  • L
  • 3 : 1(Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti)
    14/04/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(CS Aerostar Bacau - Petrolul Ploiesti)
    07/04/2019 12:00
4
18
10
4
4
41:13
34
  • ?
  • CS Balotesti - Universitatea Cluj
    25/05/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(FC Academica Clinceni - Universitatea Cluj)
    16/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(ACS Poli Timisoara - Universitatea Cluj)
    05/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 8(Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj)
    21/04/2019 08:30
  • W
  • 2 : 6(Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj)
    09/04/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Universitatea Cluj)
    30/03/2019 16:30
5
17
9
4
4
27:19
31
  • ?
  • Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov
    21/05/2019 17:30
  • D
  • 3 : 3(ACS Energeticianul - CS Sportul Snagov)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    26/04/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - CS Sportul Snagov)
    13/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(UTA Arad - CS Sportul Snagov)
    31/03/2019 10:00
  • W
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - CS Sportul Snagov)
    17/03/2019 09:00
6
18
6
5
7
16:20
23
  • ?
  • FC Academica Clinceni - FC Arges Pitesti
    24/05/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Arges Pitesti)
    15/05/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Arges Pitesti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 2(Petrolul Ploiesti - FC Arges Pitesti)
    10/04/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti)
    06/04/2019 08:00
7
18
6
4
8
23:18
22
  • ?
  • ACS Poli Timisoara - CS Mioveni
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 6(Dacia Unirea Braila - CS Mioveni)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Luceafarul Oradea - CS Mioveni)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    15/04/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    06/04/2019 16:30
8
18
3
5
10
15:39
14
  • ?
  • Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea
    25/05/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea)
    15/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Luceafarul Oradea)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Balotesti - Luceafarul Oradea)
    20/04/2019 08:00
  • W
  • 2 : 4(CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 5 : 0(FC Academica Clinceni - Luceafarul Oradea)
    30/03/2019 09:00
9
18
5
4
9
21:28
19
  • ?
  • CS Mioveni - UTA Arad
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    12/05/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(ACS Energeticianul - UTA Arad)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    14/04/2019 08:00
  • W
  • 1 : 3(CS Balotesti - UTA Arad)
    06/04/2019 08:00
10
18
4
3
11
16:42
15
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(Chindia Targoviste - FC Metaloglobus Bucuresti)
    19/05/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Balotesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    04/05/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Academica Clinceni - FC Metaloglobus Bucuresti)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(ACS Poli Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    10/04/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Dacia Unirea Braila - FC Metaloglobus Bucuresti)
    30/03/2019 09:00
11
18
6
4
8
14:17
22
  • ?
  • Pandurii - ASU Politehnica Timisoara
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    15/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    04/05/2019 10:30
  • W
  • 0 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    20/04/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    29/03/2019 16:00
12
18
5
5
8
24:32
20
  • ?
  • Farul Constanta - Ripensia Timisoara
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 4 : 1(CS Mioveni - Ripensia Timisoara)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - Ripensia Timisoara)
    10/05/2019 08:00
  • W
  • 2 : 3(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    26/04/2019 15:30
  • W
  • 2 : 3(ACS Energeticianul - Ripensia Timisoara)
    14/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    06/04/2019 08:00
13
18
3
7
8
20:28
16
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti
    25/05/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti)
    15/05/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Luceafarul Oradea - Daco-Getica Bucuresti)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 3(Petrolul Ploiesti - Daco-Getica Bucuresti)
    27/04/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(CS Aerostar Bacau - Daco-Getica Bucuresti)
    13/04/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - Daco-Getica Bucuresti)
    06/04/2019 14:00
14
18
4
1
13
16:37
13
  • ?
  • Dacia Unirea Braila - Farul Constanta
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 5 : 0(Luceafarul Oradea - Farul Constanta)
    18/05/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Farul Constanta)
    09/05/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    28/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Farul Constanta)
    13/04/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(ACS Energeticianul - Farul Constanta)
    06/04/2019 08:00
15
18
3
5
10
24:37
14
  • ?
  • Universitatea Cluj - Pandurii
    01/06/2019 08:00
  • W
  • 1 : 2(ACS Energeticianul - Pandurii)
    19/05/2019 08:00
  • L
  • 6 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Pandurii)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    20/04/2019 08:00
  • D
  • 3 : 3(UTA Arad - Pandurii)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Pandurii)
    30/03/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
18
1
8
9
14:27
11
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul
    25/05/2019 08:00
  • W
  • 1 : 4(CS Balotesti - ACS Energeticianul)
    15/05/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(FC Academica Clinceni - ACS Energeticianul)
    04/05/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ACS Poli Timisoara - ACS Energeticianul)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(Dacia Unirea Braila - ACS Energeticianul)
    10/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Daco-Getica Bucuresti - ACS Energeticianul)
    30/03/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
18
2
3
13
20:42
9
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau
    25/05/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(UTA Arad - CS Aerostar Bacau)
    15/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ripensia Timisoara - CS Aerostar Bacau)
    04/05/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Farul Constanta - CS Aerostar Bacau)
    20/04/2019 08:00
  • L
  • 2 : 0(CS Mioveni - CS Aerostar Bacau)
    10/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(FC Arges Pitesti - CS Aerostar Bacau)
    30/03/2019 09:00
18
Relegation (Championship)
18
2
3
13
10:35
9
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ACS Poli Timisoara
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ACS Poli Timisoara)
    20/05/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(CS Aerostar Bacau - ACS Poli Timisoara)
    11/05/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(ASU Politehnica Timisoara - ACS Poli Timisoara)
    26/04/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chindia Targoviste - ACS Poli Timisoara)
    14/04/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Pandurii - ACS Poli Timisoara)
    06/04/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
18
2
1
15
12:49
7
  • ?
  • CS Aerostar Bacau - CS Balotesti
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 4 : 3(ASU Politehnica Timisoara - CS Balotesti)
    18/05/2019 08:00
  • L
  • 6 : 0(Chindia Targoviste - CS Balotesti)
    11/05/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(Pandurii - CS Balotesti)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 4 : 0(FC Academica Clinceni - CS Balotesti)
    10/04/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(ACS Poli Timisoara - CS Balotesti)
    30/03/2019 09:00
20
Relegation (Championship)
18
0
3
15
13:74
3
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Dacia Unirea Braila
    01/06/2019 08:00
  • L
  • 5 : 2(Daco-Getica Bucuresti - Dacia Unirea Braila)
    18/05/2019 11:00
  • L
  • 9 : 1(Petrolul Ploiesti - Dacia Unirea Braila)
    11/05/2019 08:00
  • L
  • 9 : 0(CS Aerostar Bacau - Dacia Unirea Braila)
    26/04/2019 08:00
  • L
  • 4 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Dacia Unirea Braila)
    14/04/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Chindia Targoviste - Dacia Unirea Braila)
    05/04/2019 14:00