National League - 2019/2020

Dagenham & Redbridge61Aldershot Town

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal6''
goalBen House
Goal15''
goalBen House
Goal17''
goalEmmanuel Onariase
Goal25''
goalJoan Luque
Player substitution44''
inWill Wright
inEmmanuel Onariase
Player substitution57''
inJoe Quigley
inSam Deering
Goal69''
goalWill Wright
Player substitution72''
inReece Grant
inBen House
Goal76''
goalJoe Quigley
Player substitution46''
inMohamed Bettamer
inEthan Chislett
Player substitution46''
inJames Rowe
inAlefe Santos
Player substitution63''
inJacob Berkeley-Agyepong
inHarry Panayiotou
Goal77''
goalRobbie Tinkler
Summary
goalBen House
6'
goalBen House
15'
goalEmmanuel Onariase
17'
goalJoan Luque
25'
inWill Wright
outEmmanuel Onariase
44'
Second half
46'
inMohamed Bettamer
outEthan Chislett
46'
inJames Rowe
outAlefe Santos
inJoe Quigley
outSam Deering
57'
63'
inJacob Berkeley-Agyepong
outHarry Panayiotou
goalWill Wright
69'
inReece Grant
outBen House
72'
goalJoe Quigley
76'
77'
goalRobbie Tinkler
77'

G O O O A A L - Robbie Tinkler scores in the penalty shoot-out.

76'

G O O O A A L - Joe Quigley scores in the penalty shoot-out.

72'

Dagenham & Redbridge make a substitution. Ben House runs off the field and in comes Reece Grant

69'

G O O O A A L - Will Wright scores in the penalty shoot-out.

63'

Aldershot Town make a substitution. Harry Panayiotou runs off the field and in comes Jacob Berkeley-Agyepong

57'

Dagenham & Redbridge make a substitution. Sam Deering runs off the field and in comes Joe Quigley

46'

Aldershot Town make a substitution. Alefe Santos runs off the field and in comes James Rowe

46'

Aldershot Town make a substitution. Ethan Chislett runs off the field and in comes Mohamed Bettamer

44'

Dagenham & Redbridge make a substitution. Emmanuel Onariase runs off the field and in comes Will Wright

25'

G O O O A A L - Joan Luque scores in the penalty shoot-out.

17'

G O O O A A L - Emmanuel Onariase scores in the penalty shoot-out.

15'

G O O O A A L - Ben House scores in the penalty shoot-out.

6'

G O O O A A L - Ben House scores in the penalty shoot-out.

Goalkeeper
1Elliot JusthamMitchell Walker1
Starting Lineups
18Toby StevensonKodi Lyons-Foster6
12Matt RobinsonJack Powell34
4Emmanuel Onariasegoal17'out44'Max Hunt25
22Andrew Eleftheriougoal77'Robbie Tinkler2
9Chike Kandiout63'Harry Panayiotou11
24Sam Deeringout57'out46'Alefe Santos7
8Mitch BrundleDean Rance4
6Kenny ClarkAlex Finney15
21Ben Housegoal6'goal15'out72'Shamir Mullings9
19Joan Luquegoal25'out46'Ethan Chislett20
Substitutes
11Bagasan GrahamRyan Hall13
15Joe Quigleyin57'goal76'Alfy Whittingham12
2Will Wrightin44'goal69'in46'Mohamed Bettamer19
20James Dobsonin46'James Rowe8
14Reece Grantin72'in63'Jacob Berkeley-Agyepong21
Coach
Peter TaylorDanny Searle
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
23
14
2
7
45:27
44
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
11
8
5
41:30
41
  • ?
  • Chesterfield - Bromley
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
12
4
7
37:23
40
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
5
7
38:28
38
  • ?
  • Yeovil Town - FC Halifax Town
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
10
8
6
35:30
38
  • ?
  • Woking - Hartlepool United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
5
7
32:28
38
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
10
7
7
36:33
37
  • ?
  • Harrogate - Torquay United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
8
24
10
5
9
31:37
35
  • ?
  • Stockport County - Chorley
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
9
24
9
7
8
34:28
34
  • ?
  • Dover - Boreham Wood
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
10
24
10
4
10
42:41
34
  • ?
  • Harrogate - Torquay United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
11
23
8
8
7
35:27
32
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
12
23
8
8
7
36:32
32
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
13
22
9
5
8
29:30
32
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
14
23
8
8
7
29:31
32
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
15
23
8
7
8
34:32
31
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
16
24
8
6
10
29:31
30
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
17
24
8
4
12
30:34
28
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
18
22
7
6
9
28:36
27
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
19
24
7
6
11
26:35
27
  • ?
  • Barrow - Aldershot Town
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
20
23
6
7
10
25:30
25
  • ?
  • Notts County - Sutton United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
24
5
8
11
28:35
23
  • ?
  • Wrexham - Solihull Moors
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
23
5
8
10
31:43
23
  • ?
  • Chesterfield - Bromley
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
24
4
11
9
21:39
23
  • ?
  • Stockport County - Chorley
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
24
5
7
12
35:47
22
  • ?
  • Eastleigh - Ebbsfleet United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
11
7
1
3
17:10
22
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 2 : 0(Barrow - Maidenhead United)
    28/09/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
5
1
26:16
23
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
9
0
2
22:9
27
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
20:14
21
  • ?
  • Yeovil Town - FC Halifax Town
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
4
5
3
14:15
17
  • ?
  • Woking - Hartlepool United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
16:14
17
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
7
3
2
18:11
24
  • ?
  • Harrogate - Torquay United
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20
8
12
6
1
5
16:19
19
  • ?
  • Stockport County - Chorley
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
9
12
5
3
4
17:13
18
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
10
12
6
1
5
20:20
19
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
11
12
5
5
2
19:12
20
  • ?
  • Notts County - Sutton United
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
12
11
3
4
4
17:18
13
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
13
12
2
4
6
16:20
10
  • ?
  • Dover - Boreham Wood
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
14
12
5
5
2
17:13
20
  • ?
  • Eastleigh - Ebbsfleet United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
15
12
5
4
3
19:14
19
  • ?
  • Barnet - AFC Fylde
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
16
12
5
3
4
21:18
18
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
17
12
2
3
7
12:18
9
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
18
10
4
3
3
12:14
15
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
19
12
4
3
5
16:16
15
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
20
12
2
4
6
14:18
10
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
12
4
5
3
14:13
17
  • ?
  • Wrexham - Solihull Moors
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
22
Relegation (Championship)
11
3
2
6
15:21
11
  • ?
  • Chesterfield - Bromley
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Chesterfield - Aldershot Town)
    28/09/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
12
3
4
5
10:19
13
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
24
Relegation (Championship)
12
2
4
6
18:26
10
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
1
4
28:17
22
  • ?
  • Solihull Moors - Barrow
    21/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
3
4
15:14
18
  • ?
  • Chesterfield - Bromley
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Bromley)
    08/10/2019 18:45
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
3
4
5
15:14
13
  • ?
  • Wrexham - Solihull Moors
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
18:14
17
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
21:15
21
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • W
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
16:14
21
  • ?
  • Yeovil Town - FC Halifax Town
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
3
4
5
18:22
13
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
8
12
4
4
4
15:18
16
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
9
12
4
4
4
17:15
16
  • ?
  • Dover - Boreham Wood
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
10
12
4
3
5
22:21
15
  • ?
  • Harrogate - Torquay United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
11
11
3
3
5
16:15
12
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
12
12
5
4
3
19:14
19
  • ?
  • Woking - Hartlepool United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Stockport County - Hartlepool United)
    09/10/2019 18:45
13
10
7
1
2
13:10
22
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
14
11
3
3
5
12:18
12
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
15
11
3
3
5
15:18
12
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
16
12
3
3
6
8:13
12
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
17
12
6
1
5
18:16
19
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Maidenhead United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Eastleigh - Maidenhead United)
    08/10/2019 18:45
18
12
3
3
6
16:22
12
  • ?
  • Barnet - AFC Fylde
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
19
12
3
3
6
10:19
12
  • ?
  • Barrow - Aldershot Town
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
20
11
4
3
4
11:12
15
  • ?
  • Notts County - Sutton United
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Sutton United)
    28/09/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
12
1
3
8
14:22
6
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
12
2
6
4
16:22
12
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
23
Relegation (Championship)
12
1
7
4
11:20
10
  • ?
  • Stockport County - Chorley
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
24
Relegation (Championship)
12
3
3
6
17:21
12
  • ?
  • Eastleigh - Ebbsfleet United
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Ebbsfleet United)
    05/10/2019 16:20