National League - 2018/2019

Dover21AFC Fylde

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestPlayer substitution62''
inAlfie Pavey
inJai Reason
Red card66''
red cardAnthony Jeffrey
Player substitution71''
inNortei Nortey
inJamie Allen
Goal83''
goalInih Effiong
Goal90''
goalInih Effiong
Goal26''
goalDanny Rowe
Player substitution64''
inLewis Montrose
inJames Kellermann
Player substitution75''
inGime Toure
inArthur Gnahoua
Player substitution83''
inDanny Williams
inRyan Croasdale
Summary
26'
goalDanny Rowe
Second half
inAlfie Pavey
outJai Reason
62'
64'
inLewis Montrose
outJames Kellermann
red cardAnthony Jeffrey
66'
inNortei Nortey
outJamie Allen
71'
75'
inGime Toure
outArthur Gnahoua
goalInih Effiong
83'
83'
inDanny Williams
outRyan Croasdale
goalInih Effiong
90'
90'

G O O O A A L - Inih Effiong scores in the penalty shoot-out.

83'

AFC Fylde make a substitution. Ryan Croasdale runs off the field and in comes Danny Williams

83'

G O O O A A L - Inih Effiong scores in the penalty shoot-out.

75'

AFC Fylde make a substitution. Arthur Gnahoua runs off the field and in comes Gime Toure

71'

Dover make a substitution. Jamie Allen runs off the field and in comes Nortei Nortey

66'

SENT OFF! - After a serious foul Anthony Jeffrey is dismissed

64'

AFC Fylde make a substitution. James Kellermann runs off the field and in comes Lewis Montrose

62'

Dover make a substitution. Jai Reason runs off the field and in comes Alfie Pavey

26'

G O O O A A L - Danny Rowe scores in the penalty shoot-out.

BookmakerHandicap12
Bet365-1.256.801.10
BookmakerHandicap12
Bet3651.251.107.00
BookmakerOddEven
Bet3651.951.90
BWin1.871.83
BookmakerOddEven
Bet3652.101.72
BookmakerOddEven
Bet3651.901.80
BookmakerCS1
Bet3650:02.75
BWin0:02.90
BookmakerCS1
Bet3650:14.00
BWin0:14.33
BookmakerCS1
Bet3650:211.00
BWin0:210.50
BookmakerCS1
Bet3650:341.00
BWin0:329.00
BookmakerCS1
Bet3650:4126.00
BWin0:4101.00
BookmakerCS1
Bet3651:05.50
BWin1:05.50
BookmakerCS1
Bet3651:17.50
BWin1:17.50
BookmakerCS1
Bet3651:221.00
BWin1:217.50
BookmakerCS1
Bet3651:351.00
BWin1:351.00
BookmakerCS1
Bet3651:4251.00
BWin1:4126.00
BookmakerCS1
Bet3652:019.00
BWin2:017.00
BookmakerCS1
Bet3652:129.00
BWin2:123.00
BookmakerCS1
Bet3652:251.00
BWin2:251.00
BookmakerCS1
Bet3652:3151.00
BWin2:3101.00
BookmakerCS1
BWin2:4126.00
BookmakerCS1
Bet3653:067.00
BWin3:051.00
BookmakerCS1
Bet3653:181.00
BWin3:181.00
BookmakerCS1
Bet3653:2251.00
BWin3:2126.00
BookmakerCS1
BWin3:3151.00
BookmakerCS1
BWin3:4151.00
BookmakerCS1
Bet3654:0401.00
BWin4:0126.00
BookmakerCS1
BWin4:1101.00
BookmakerCS1
BWin4:2151.00
BookmakerCS1
BWin4:3151.00
BookmakerCS1
BWin4:4151.00
Crabble Athletic Ground
Goalkeeper
1Mitchell WalkerJay Lynch1
Starting Lineups
29Bobby-Joe TaylorLuke Burke12
27Stuart LewisDaniel Philliskirk10
8Mitch BrundleNeill Byrne4
2Josh PassleyZaine Francis-Angol3
30Jai Reasonout62'Nicolas Haughton27
23Bedsente Gomisout64'James Kellermann18
5Kevin Lokkoout83'Ryan Croasdale8
12Inih Effionggoal83'goal90'Jordan Tunnicliffe5
10Jamie Allenout71'goal26'Danny Rowe9
7Anthony Jeffreyred card66'out75'Arthur Gnahoua11
Substitutes
18Nortei Norteyin71'in83'Danny Williams26
11Kadell DanielSerhat Tasdemir20
4Moussa Diarrain64'Lewis Montrose2
14Alfie Paveyin62'Tom Brewitt21
31Lee Worganin75'Gime Toure17
Coach
Andy HessenthalerDave Challinor
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
46
25
14
7
73:35
89
  • D
  • 0 : 0(Leyton Orient - Braintree Town)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Leyton Orient)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Leyton Orient - Harrogate)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Sutton United - Leyton Orient)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 2(Leyton Orient - Eastleigh)
    09/04/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Leyton Orient - FC Halifax Town)
    06/04/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
25
11
10
73:43
86
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Leyton Orient)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    19/04/2019 14:05
  • W
  • 3 : 2(Solihull Moors - Havant and Waterlooville)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Solihull Moors - Dover)
    30/03/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
25
10
11
77:45
85
  • L
  • 3 : 2(Hartlepool United - Salford City)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 0 : 1(Salford City - AFC Fylde)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Boreham Wood - Salford City)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Salford City - Maidenhead United)
    13/04/2019 11:35
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Salford City)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Salford City - Bromley)
    30/03/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
25
9
12
58:39
84
  • W
  • 2 : 1(Wrexham - Harrogate)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Wrexham)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Sutton United)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Wrexham)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Wrexham - Braintree Town)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 2(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/03/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
22
15
9
72:41
81
  • L
  • 0 : 2(AFC Fylde - FC Halifax Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 0 : 1(Salford City - AFC Fylde)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Barnet)
    19/04/2019 14:05
  • L
  • 2 : 1(Braintree Town - AFC Fylde)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Gateshead FC - AFC Fylde)
    09/04/2019 18:45
  • W
  • 4 : 2(AFC Fylde - Eastleigh)
    06/04/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
21
11
14
78:57
74
  • L
  • 2 : 1(Wrexham - Harrogate)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Gateshead FC)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Leyton Orient - Harrogate)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Harrogate - Boreham Wood)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Harrogate)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - Maidstone)
    30/03/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
46
22
8
16
62:63
74
  • D
  • 3 : 3(Boreham Wood - Eastleigh)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidenhead United)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Eastleigh)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Eastleigh - Gateshead FC)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Leyton Orient - Eastleigh)
    09/04/2019 18:45
  • L
  • 4 : 2(AFC Fylde - Eastleigh)
    06/04/2019 14:00
8
46
18
13
15
64:50
67
  • L
  • 5 : 1(Bromley - Ebbsfleet United)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dover)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 3 : 3(Havant and Waterlooville - Ebbsfleet United)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Ebbsfleet United)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 4 : 2(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/03/2019 15:00
9
46
19
9
18
52:48
66
  • L
  • 0 : 2(Gateshead FC - Barrow)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Gateshead FC)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Gateshead FC - Chesterfield)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Eastleigh - Gateshead FC)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Gateshead FC - AFC Fylde)
    09/04/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Ebbsfleet United)
    06/04/2019 14:00
10
46
17
14
15
55:60
65
  • L
  • 3 : 0(Dover - Sutton United)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Maidstone)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Sutton United)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Sutton United - Leyton Orient)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Sutton United)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Havant and Waterlooville)
    30/03/2019 15:00
11
46
17
13
16
52:51
64
  • W
  • 0 : 2(Gateshead FC - Barrow)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Hartlepool United)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Barrow)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Barrow - Dover)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barrow - Boreham Wood)
    30/03/2019 15:00
12
46
16
12
18
68:69
60
  • W
  • 5 : 1(Bromley - Ebbsfleet United)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Barnet - Bromley)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    19/04/2019 14:05
  • D
  • 2 : 2(FC Halifax Town - Bromley)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Aldershot Town)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Bromley - Leyton Orient)
    02/04/2019 18:45
13
46
16
12
18
45:50
60
  • W
  • 0 : 2(Havant and Waterlooville - Barnet)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Barnet - Bromley)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Barnet)
    19/04/2019 14:05
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Wrexham)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Maidstone - Barnet)
    09/04/2019 18:45
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Barnet)
    06/04/2019 14:00
14
46
16
12
18
58:64
60
  • W
  • 3 : 0(Dover - Sutton United)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dover)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Dover - Aldershot Town)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Barrow - Dover)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dover - Chesterfield)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Solihull Moors - Dover)
    30/03/2019 15:00
15
46
14
17
15
55:53
59
  • L
  • 2 : 0(Maidenhead United - Chesterfield)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Boreham Wood)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Gateshead FC - Chesterfield)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 4 : 1(Chesterfield - Maidstone)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dover - Chesterfield)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Chesterfield - Dagenham & Redbridge)
    30/03/2019 15:00
16
46
13
20
13
44:43
59
  • W
  • 0 : 2(AFC Fylde - FC Halifax Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Wrexham)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - FC Halifax Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(FC Halifax Town - Bromley)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Leyton Orient - FC Halifax Town)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    30/03/2019 15:00
17
46
15
14
17
56:62
59
  • W
  • 3 : 2(Hartlepool United - Salford City)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Hartlepool United)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - FC Halifax Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Hartlepool United)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Hartlepool United)
    30/03/2019 15:00
18
46
15
11
20
50:56
56
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Braintree Town - Dagenham & Redbridge)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Eastleigh)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    02/04/2019 18:45
19
46
16
6
24
45:70
54
  • W
  • 2 : 0(Maidenhead United - Chesterfield)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidenhead United)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Barrow)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Salford City - Maidenhead United)
    13/04/2019 11:35
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Barnet)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    30/03/2019 15:00
20
46
12
16
18
53:65
52
  • D
  • 3 : 3(Boreham Wood - Eastleigh)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Boreham Wood)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Boreham Wood - Salford City)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Harrogate - Boreham Wood)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Boreham Wood - Sutton United)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barrow - Boreham Wood)
    30/03/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
46
11
11
24
38:67
44
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Aldershot Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Havant and Waterlooville)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Dover - Aldershot Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Hartlepool United)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Aldershot Town)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Aldershot Town - AFC Fylde)
    30/03/2019 12:35
22
Relegation (Championship)
46
11
8
27
48:78
41
  • D
  • 0 : 0(Leyton Orient - Braintree Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Braintree Town - Dagenham & Redbridge)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Braintree Town)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Braintree Town - AFC Fylde)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Wrexham - Braintree Town)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Braintree Town - Gateshead FC)
    30/03/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
46
9
13
24
62:84
40
  • L
  • 0 : 2(Havant and Waterlooville - Barnet)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Havant and Waterlooville)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 3 : 3(Havant and Waterlooville - Ebbsfleet United)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Solihull Moors - Havant and Waterlooville)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Harrogate)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Havant and Waterlooville)
    30/03/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
46
9
7
30
37:82
34
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Aldershot Town)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Maidstone)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Braintree Town)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 1(Chesterfield - Maidstone)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Maidstone - Barnet)
    09/04/2019 18:45
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Salford City)
    06/04/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
23
14
6
3
39:15
48
  • D
  • 0 : 0(Leyton Orient - Braintree Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Leyton Orient - Harrogate)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 2(Leyton Orient - Eastleigh)
    09/04/2019 18:45
  • D
  • 2 : 2(Leyton Orient - FC Halifax Town)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Leyton Orient - AFC Fylde)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Leyton Orient - Wrexham)
    09/03/2019 12:35
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
12
8
3
38:17
44
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Leyton Orient)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 2(Solihull Moors - Havant and Waterlooville)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Solihull Moors - Dover)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Braintree Town)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Solihull Moors - Gateshead FC)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 5 : 0(Solihull Moors - Maidstone)
    02/03/2019 17:20
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
14
5
4
43:21
47
  • L
  • 0 : 1(Salford City - AFC Fylde)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Salford City - Maidenhead United)
    13/04/2019 11:35
  • W
  • 2 : 1(Salford City - Bromley)
    30/03/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Salford City - Barnet)
    23/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Salford City - Solihull Moors)
    09/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Salford City - Sutton United)
    05/03/2019 19:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
17
3
3
36:13
54
  • W
  • 2 : 1(Wrexham - Harrogate)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Sutton United)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Wrexham - Braintree Town)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Maidstone)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Wrexham - Barrow)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Chesterfield)
    02/03/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
15
4
4
45:21
49
  • L
  • 0 : 2(AFC Fylde - FC Halifax Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Barnet)
    19/04/2019 14:05
  • W
  • 4 : 2(AFC Fylde - Eastleigh)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    02/04/2019 18:45
  • W
  • 4 : 2(AFC Fylde - Hartlepool United)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(AFC Fylde - Maidenhead United)
    02/03/2019 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
6
6
41:27
39
  • W
  • 2 : 0(Harrogate - Gateshead FC)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Harrogate - Boreham Wood)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - Maidstone)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Harrogate - Salford City)
    27/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Bromley)
    05/03/2019 19:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
5
7
28:25
38
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidenhead United)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Eastleigh - Gateshead FC)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Eastleigh - Barnet)
    02/04/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Hartlepool United)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Eastleigh - Barrow)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidstone)
    12/03/2019 19:50
8
23
10
3
10
32:23
33
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dover)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 4 : 2(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 2(Ebbsfleet United - Boreham Wood)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Salford City)
    02/03/2019 15:00
9
23
9
7
7
25:20
34
  • L
  • 0 : 2(Gateshead FC - Barrow)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(Gateshead FC - Chesterfield)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Gateshead FC - AFC Fylde)
    09/04/2019 18:45
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Ebbsfleet United)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Gateshead FC - Barnet)
    09/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Wrexham)
    23/02/2019 15:00
10
23
9
9
5
30:28
36
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Maidstone)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Sutton United - Leyton Orient)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Havant and Waterlooville)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Sutton United - Gateshead FC)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Sutton United - Braintree Town)
    12/03/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Hartlepool United)
    02/03/2019 15:00
11
23
9
6
8
29:28
33
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Hartlepool United)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 3(Barrow - Dover)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barrow - Boreham Wood)
    30/03/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Harrogate)
    23/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Aldershot Town)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Barrow - Leyton Orient)
    05/03/2019 19:45
12
23
11
5
7
40:30
38
  • W
  • 5 : 1(Bromley - Ebbsfleet United)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    19/04/2019 14:05
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Aldershot Town)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Bromley - Leyton Orient)
    02/04/2019 18:45
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Chesterfield)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Boreham Wood)
    02/03/2019 15:00
13
23
7
8
8
24:26
29
  • D
  • 1 : 1(Barnet - Bromley)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Wrexham)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Leyton Orient)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Barnet - Aldershot Town)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Barnet - Harrogate)
    19/03/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Hartlepool United)
    16/03/2019 15:00
14
23
9
5
9
31:30
32
  • W
  • 3 : 0(Dover - Sutton United)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 1 : 0(Dover - Aldershot Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dover - Chesterfield)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Dover - FC Halifax Town)
    16/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Boreham Wood)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(Dover - Braintree Town)
    02/03/2019 15:00
15
23
8
8
7
28:25
32
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Boreham Wood)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 4 : 1(Chesterfield - Maidstone)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Chesterfield - Dagenham & Redbridge)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    23/03/2019 12:30
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Eastleigh)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Chesterfield - Harrogate)
    23/02/2019 15:00
16
23
8
11
4
23:13
35
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Wrexham)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(FC Halifax Town - Bromley)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    30/03/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(FC Halifax Town - Solihull Moors)
    23/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(FC Halifax Town - Barnet)
    05/03/2019 19:45
17
23
9
6
8
31:30
33
  • W
  • 3 : 2(Hartlepool United - Salford City)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - FC Halifax Town)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Hartlepool United - Wrexham)
    23/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 2(Hartlepool United - Dover)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Hartlepool United - Bromley)
    23/02/2019 15:00
18
23
8
8
7
31:29
32
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Eastleigh)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Dagenham & Redbridge - Dover)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(Dagenham & Redbridge - Bromley)
    09/03/2019 15:05
  • W
  • 1 : 0(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    23/02/2019 15:00
19
23
9
4
10
27:34
31
  • W
  • 2 : 0(Maidenhead United - Chesterfield)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Barrow)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Barnet)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Maidenhead United - Havant and Waterlooville)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Maidenhead United - Sutton United)
    09/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Dagenham & Redbridge)
    05/03/2019 19:45
20
23
7
7
9
26:34
28
  • D
  • 3 : 3(Boreham Wood - Eastleigh)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 3(Boreham Wood - Salford City)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Boreham Wood - Sutton United)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Boreham Wood - Solihull Moors)
    26/03/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Boreham Wood - Aldershot Town)
    23/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - AFC Fylde)
    09/03/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
23
7
6
10
19:26
27
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Havant and Waterlooville)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Hartlepool United)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Aldershot Town - AFC Fylde)
    30/03/2019 12:35
  • L
  • 0 : 1(Aldershot Town - Salford City)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Aldershot Town - Leyton Orient)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Aldershot Town - Gateshead FC)
    02/03/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
23
6
3
14
25:44
21
  • W
  • 2 : 0(Braintree Town - Dagenham & Redbridge)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Braintree Town - AFC Fylde)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Braintree Town - Gateshead FC)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(Braintree Town - Bromley)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Braintree Town - Harrogate)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Braintree Town - Chesterfield)
    05/03/2019 19:45
23
Relegation (Championship)
23
7
6
10
37:32
27
  • L
  • 0 : 2(Havant and Waterlooville - Barnet)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 3 : 3(Havant and Waterlooville - Ebbsfleet United)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Harrogate)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Chesterfield)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Havant and Waterlooville - Dagenham & Redbridge)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Leyton Orient)
    02/03/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
23
3
4
16
17:39
13
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Aldershot Town)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Braintree Town)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Maidstone - Barnet)
    09/04/2019 18:45
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Salford City)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Maidstone - Ebbsfleet United)
    23/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Maidstone - Havant and Waterlooville)
    09/03/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
23
11
8
4
34:20
41
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Leyton Orient)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Sutton United - Leyton Orient)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Bromley - Leyton Orient)
    02/04/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Leyton Orient)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Aldershot Town - Leyton Orient)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Barrow - Leyton Orient)
    05/03/2019 19:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
13
3
7
35:26
42
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    19/04/2019 14:05
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Boreham Wood - Solihull Moors)
    26/03/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(FC Halifax Town - Solihull Moors)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Salford City - Solihull Moors)
    09/03/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
5
7
34:24
38
  • L
  • 3 : 2(Hartlepool United - Salford City)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 2 : 3(Boreham Wood - Salford City)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Salford City)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Harrogate - Salford City)
    27/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Aldershot Town - Salford City)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Salford City)
    02/03/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
8
6
9
22:26
30
  • L
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Wrexham)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Wrexham)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 2(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Hartlepool United - Wrexham)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Leyton Orient - Wrexham)
    09/03/2019 12:35
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Wrexham)
    23/02/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
7
11
5
27:20
32
  • W
  • 0 : 1(Salford City - AFC Fylde)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Braintree Town - AFC Fylde)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Gateshead FC - AFC Fylde)
    09/04/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Aldershot Town - AFC Fylde)
    30/03/2019 12:35
  • L
  • 2 : 0(Leyton Orient - AFC Fylde)
    26/03/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - AFC Fylde)
    09/03/2019 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
10
5
8
37:30
35
  • L
  • 2 : 1(Wrexham - Harrogate)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Leyton Orient - Harrogate)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Harrogate)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Harrogate)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barnet - Harrogate)
    19/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 4(Braintree Town - Harrogate)
    09/03/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
11
3
9
34:38
36
  • D
  • 3 : 3(Boreham Wood - Eastleigh)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Eastleigh)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Leyton Orient - Eastleigh)
    09/04/2019 18:45
  • L
  • 4 : 2(AFC Fylde - Eastleigh)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Eastleigh)
    09/03/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Salford City - Eastleigh)
    23/02/2019 15:00
8
23
8
10
5
32:27
34
  • L
  • 5 : 1(Bromley - Ebbsfleet United)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 3 : 3(Havant and Waterlooville - Ebbsfleet United)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Gateshead FC - Ebbsfleet United)
    06/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Ebbsfleet United)
    23/03/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Barrow - Ebbsfleet United)
    23/02/2019 15:05
9
23
10
2
11
27:28
32
  • L
  • 2 : 0(Harrogate - Gateshead FC)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Eastleigh - Gateshead FC)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Braintree Town - Gateshead FC)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Sutton United - Gateshead FC)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Solihull Moors - Gateshead FC)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Aldershot Town - Gateshead FC)
    02/03/2019 15:00
10
23
8
5
10
25:32
29
  • L
  • 3 : 0(Dover - Sutton United)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Sutton United)
    19/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Sutton United)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    23/03/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Sutton United)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Salford City - Sutton United)
    05/03/2019 19:45
11
23
8
7
8
23:23
31
  • W
  • 0 : 2(Gateshead FC - Barrow)
    27/04/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Barrow)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Eastleigh - Barrow)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 1 : 3(Wrexham - Barrow)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Barnet - Barrow)
    02/03/2019 15:00
12
23
5
7
11
28:39
22
  • D
  • 1 : 1(Barnet - Bromley)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(FC Halifax Town - Bromley)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Salford City - Bromley)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(Braintree Town - Bromley)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Dagenham & Redbridge - Bromley)
    09/03/2019 15:05
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Bromley)
    05/03/2019 19:45
13
23
9
4
10
21:24
31
  • W
  • 0 : 2(Havant and Waterlooville - Barnet)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Barnet)
    19/04/2019 14:05
  • L
  • 2 : 1(Maidstone - Barnet)
    09/04/2019 18:45
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Barnet)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Eastleigh - Barnet)
    02/04/2019 18:45
  • D
  • 0 : 0(Salford City - Barnet)
    23/03/2019 15:00
14
23
7
7
9
27:34
28
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dover)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Barrow - Dover)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Solihull Moors - Dover)
    30/03/2019 15:00
  • W
  • 1 : 3(Dagenham & Redbridge - Dover)
    26/03/2019 19:45
  • L
  • 3 : 2(Hartlepool United - Dover)
    09/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Dover)
    23/02/2019 15:00
15
23
6
9
8
27:28
27
  • L
  • 2 : 0(Maidenhead United - Chesterfield)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(Gateshead FC - Chesterfield)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Dover - Chesterfield)
    06/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Havant and Waterlooville - Chesterfield)
    16/03/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Chesterfield)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 1 : 3(Braintree Town - Chesterfield)
    05/03/2019 19:45
16
23
5
9
9
21:30
24
  • W
  • 0 : 2(AFC Fylde - FC Halifax Town)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - FC Halifax Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Leyton Orient - FC Halifax Town)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Dover - FC Halifax Town)
    16/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barnet - FC Halifax Town)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Eastleigh - FC Halifax Town)
    02/03/2019 15:00
17
23
6
8
9
25:32
26
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Hartlepool United)
    22/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Hartlepool United)
    13/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Hartlepool United)
    30/03/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Barnet - Hartlepool United)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(AFC Fylde - Hartlepool United)
    12/03/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Hartlepool United)
    02/03/2019 15:00
18
23
7
3
13
19:27
24
  • L
  • 2 : 0(Braintree Town - Dagenham & Redbridge)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    02/04/2019 18:45
  • L
  • 2 : 0(Chesterfield - Dagenham & Redbridge)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Havant and Waterlooville - Dagenham & Redbridge)
    12/03/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - Dagenham & Redbridge)
    05/03/2019 19:45
19
23
7
2
14
18:36
23
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidenhead United)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 0(Salford City - Maidenhead United)
    13/04/2019 11:35
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(AFC Fylde - Maidenhead United)
    02/03/2019 15:00
20
23
5
9
9
27:31
24
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Boreham Wood)
    22/04/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Harrogate - Boreham Wood)
    13/04/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Barrow - Boreham Wood)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Ebbsfleet United - Boreham Wood)
    16/03/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Boreham Wood)
    12/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Boreham Wood)
    02/03/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
23
4
5
14
19:41
17
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Aldershot Town)
    27/04/2019 11:30
  • L
  • 1 : 0(Dover - Aldershot Town)
    19/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Aldershot Town)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Barnet - Aldershot Town)
    26/03/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Boreham Wood - Aldershot Town)
    23/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Aldershot Town)
    09/03/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
23
5
5
13
23:34
20
  • D
  • 0 : 0(Leyton Orient - Braintree Town)
    27/04/2019 11:30
  • W
  • 0 : 2(Maidstone - Braintree Town)
    19/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Wrexham - Braintree Town)
    06/04/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Braintree Town)
    16/03/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Sutton United - Braintree Town)
    12/03/2019 19:45
  • L
  • 3 : 0(Dover - Braintree Town)
    02/03/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
23
2
7
14
25:52
13
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Havant and Waterlooville)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Solihull Moors - Havant and Waterlooville)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Havant and Waterlooville)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Maidenhead United - Havant and Waterlooville)
    26/03/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(Maidstone - Havant and Waterlooville)
    09/03/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Havant and Waterlooville)
    23/02/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
23
6
3
14
20:43
21
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Maidstone)
    22/04/2019 14:00
  • L
  • 4 : 1(Chesterfield - Maidstone)
    13/04/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - Maidstone)
    30/03/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Maidstone)
    16/03/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Maidstone)
    12/03/2019 19:50
  • L
  • 5 : 0(Solihull Moors - Maidstone)
    02/03/2019 17:20