Liga II - 2019/2020

Gloria Buzau12FC Metaloglobus Bucuresti

Finished

1
X
2
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
14
9
4
1
31:9
31
  • ?
  • UTA Arad - Concordia Chiajna
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
2
Champions League (Promotion)
16
8
6
2
28:15
30
  • ?
  • Concordia Chiajna - CS Mioveni
    17/11/2019 09:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
8
4
3
17:13
28
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti
    16/11/2019 17:30
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Luceafarul Oradea
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
4
15
8
3
4
28:17
27
  • ?
  • Turris-Oltul - Universitatea Cluj
    17/11/2019 14:30
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • ?
  • Turris-Oltul - Daco-Getica Bucuresti
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
5
16
7
5
4
18:12
26
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad
    17/11/2019 12:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
6
15
7
4
4
22:15
25
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Rapid Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
7
17
7
4
6
20:15
25
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • ?
  • Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
8
16
7
4
5
22:21
25
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti
    16/11/2019 17:30
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
9
16
5
6
5
15:10
21
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov
    16/11/2019 12:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
10
16
5
6
5
22:18
21
  • ?
  • Turris-Oltul - Universitatea Cluj
    17/11/2019 14:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Universitatea Cluj
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
11
16
6
3
7
19:23
21
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
12
16
6
2
8
22:20
20
  • ?
  • Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
13
15
5
4
6
20:21
19
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Dunarea Calarasi
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
14
15
5
4
6
14:19
19
  • ?
  • UTA Arad - Concordia Chiajna
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Concordia Chiajna
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
15
Relegation (Championship)
16
5
4
7
13:18
19
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
16
Relegation (Championship)
16
4
7
5
18:24
19
  • ?
  • CSM Resita - Ripensia Timisoara
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Luceafarul Oradea
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
17
Relegation (Championship)
16
4
4
8
20:27
16
  • ?
  • CSM Resita - Ripensia Timisoara
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
16
2
2
12
13:39
8
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov
    16/11/2019 12:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
19
Relegation (Championship)
16
1
4
11
9:35
7
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Pandurii
    16/11/2019 10:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Pandurii - Daco-Getica Bucuresti
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
6
1
0
17:1
19
  • ?
  • UTA Arad - Concordia Chiajna
    12/10/2019 08:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • ?
  • UTA Arad - Luceafarul Oradea
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    20/10/2019 08:00
  • ?
  • UTA Arad - Daco-Getica Bucuresti
    28/09/2019 08:00
2
Champions League (Promotion)
8
4
3
1
16:10
15
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • W
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(CS Mioveni - CS Sportul Snagov)
    16/10/2019 12:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
4
2
1
9:5
14
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Luceafarul Oradea
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ASU Politehnica Timisoara)
    02/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 0(Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna)
    19/10/2019 08:30
4
8
6
2
0
17:6
20
  • ?
  • Turris-Oltul - Universitatea Cluj
    17/11/2019 14:30
  • ?
  • Turris-Oltul - Daco-Getica Bucuresti
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - UTA Arad)
    16/10/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Gloria Buzau)
    08/10/2019 16:35
  • ?
  • Turris-Oltul - Luceafarul Oradea
    21/09/2019 08:00
5
9
5
2
2
9:3
17
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad
    17/11/2019 12:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    19/10/2019 08:00
6
8
4
3
1
10:6
15
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Pandurii
    16/11/2019 10:00
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti)
    16/10/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Rapid Bucuresti - Gloria Buzau)
    22/09/2019 09:30
7
8
7
1
0
15:2
22
  • ?
  • Farul Constanta - Rapid Bucuresti
    30/11/2019 09:00
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • ?
  • Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti
    16/11/2019 09:00
  • W
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 3 : 2(Farul Constanta - Universitatea Cluj)
    16/10/2019 12:00
8
9
5
2
2
15:12
17
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti
    16/11/2019 17:30
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(FC Arges Pitesti - Gloria Buzau)
    28/10/2019 16:00
9
8
2
5
1
6:3
11
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov
    16/11/2019 12:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Arges Pitesti)
    05/10/2019 11:00
10
7
3
3
1
13:7
12
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • ?
  • Universitatea Cluj - Daco-Getica Bucuresti
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - Ripensia Timisoara)
    06/10/2019 10:00
11
8
4
1
3
9:11
13
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Arges Pitesti)
    16/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Farul Constanta)
    12/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 4(Viitorul Pandurii Targu Jiu - ASU Politehnica Timisoara)
    28/09/2019 08:00
12
8
4
1
3
13:6
13
  • ?
  • Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
  • ?
  • Gloria Buzau - Luceafarul Oradea
    19/10/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    19/10/2019 08:00
13
7
3
1
3
12:12
10
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
  • W
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - Turris-Oltul)
    19/10/2019 08:00
14
8
5
2
1
10:7
17
  • ?
  • Concordia Chiajna - CS Mioveni
    17/11/2019 09:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - FC Dunarea Calarasi)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/10/2019 08:00
15
Relegation (Championship)
8
4
4
0
12:6
16
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Rapid Bucuresti)
    19/10/2019 13:00
16
Relegation (Championship)
7
3
1
3
9:12
10
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Luceafarul Oradea
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti
    20/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 5(Ripensia Timisoara - CS Mioveni)
    12/10/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
9
4
2
3
15:17
14
  • ?
  • CSM Resita - Ripensia Timisoara
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CSM Resita - UTA Arad)
    27/10/2019 10:30
  • W
  • 2 : 1(CSM Resita - Gloria Buzau)
    16/10/2019 12:00
  • ?
  • CSM Resita - Luceafarul Oradea
    05/10/2019 08:00
18
Relegation (Championship)
8
2
1
5
9:17
7
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
7
0
3
4
2:10
3
  • ?
  • Pandurii - Concordia Chiajna
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Pandurii - Daco-Getica Bucuresti
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Ripensia Timisoara)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Petrolul Ploiesti)
    05/10/2019 09:00
  • L
  • 2 : 5(Pandurii - UTA Arad)
    21/09/2019 08:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
3
3
1
14:8
12
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad
    17/11/2019 12:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • W
  • 2 : 3(CSM Resita - UTA Arad)
    27/10/2019 10:30
2
Champions League (Promotion)
8
4
3
1
12:5
15
  • ?
  • Concordia Chiajna - CS Mioveni
    17/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
  • W
  • 0 : 5(Ripensia Timisoara - CS Mioveni)
    12/10/2019 08:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - CS Mioveni)
    01/10/2019 14:45
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
2
2
8:8
14
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti
    16/11/2019 17:30
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Rapid Bucuresti - Petrolul Ploiesti)
    16/10/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Petrolul Ploiesti)
    05/10/2019 09:00
4
7
2
1
4
11:11
7
  • ?
  • CS Mioveni - Turris-Oltul
    26/11/2019 15:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 2(FC Dunarea Calarasi - Turris-Oltul)
    19/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Turris-Oltul)
    12/10/2019 10:30
5
7
2
3
2
9:9
9
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Metaloglobus Bucuresti
    26/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    16/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - FC Metaloglobus Bucuresti)
    05/10/2019 08:00
6
7
3
1
3
12:9
10
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Rapid Bucuresti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Rapid Bucuresti)
    03/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Rapid Bucuresti)
    19/10/2019 13:00
7
9
0
3
6
5:13
3
  • ?
  • UTA Arad - Farul Constanta
    24/11/2019 09:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
  • D
  • 2 : 2(FC Arges Pitesti - Farul Constanta)
    21/10/2019 15:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Farul Constanta
    12/10/2019 08:00
8
7
2
2
3
7:9
8
  • ?
  • Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Arges Pitesti)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(ASU Politehnica Timisoara - FC Arges Pitesti)
    05/10/2019 11:00
9
8
3
1
4
9:7
10
  • ?
  • Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara
    23/11/2019 10:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - ASU Politehnica Timisoara)
    02/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - ASU Politehnica Timisoara)
    20/10/2019 08:00
10
9
2
3
4
9:11
9
  • ?
  • Turris-Oltul - Universitatea Cluj
    17/11/2019 14:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Universitatea Cluj
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Farul Constanta - Universitatea Cluj)
    16/10/2019 12:00
11
8
2
2
4
10:12
8
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • L
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Gloria Buzau - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    19/10/2019 08:00
  • W
  • 1 : 7(CSM Resita - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    05/10/2019 08:00
12
8
2
1
5
9:14
7
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau
    25/11/2019 16:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(FC Arges Pitesti - Gloria Buzau)
    28/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(CSM Resita - Gloria Buzau)
    16/10/2019 12:00
13
8
2
3
3
8:9
9
  • ?
  • Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Dunarea Calarasi
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - FC Dunarea Calarasi)
    16/10/2019 12:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - FC Dunarea Calarasi
    05/10/2019 08:00
14
7
0
2
5
4:12
2
  • ?
  • UTA Arad - Concordia Chiajna
    12/10/2019 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Concordia Chiajna
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 0(Petrolul Ploiesti - Concordia Chiajna)
    19/10/2019 08:30
  • L
  • 2 : 1(Gloria Buzau - Concordia Chiajna)
    28/09/2019 08:00
15
Relegation (Championship)
8
1
0
7
1:12
3
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
  • L
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Miercurea Ciuc
    16/10/2019 12:00
16
Relegation (Championship)
9
1
6
2
9:12
9
  • ?
  • CSM Resita - Ripensia Timisoara
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Ripensia Timisoara)
    16/10/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
7
0
2
5
5:10
2
  • ?
  • CS Sportul Snagov - CSM Resita
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - CSM Resita)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CSM Resita)
    19/10/2019 08:00
18
Relegation (Championship)
8
0
1
7
4:22
1
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov
    16/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Sportul Snagov
    26/10/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(CS Mioveni - CS Sportul Snagov)
    16/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Farul Constanta - CS Sportul Snagov)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 3 : 1(Ripensia Timisoara - CS Sportul Snagov)
    29/09/2019 08:00
19
Relegation (Championship)
9
1
1
7
7:25
4
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Pandurii
    16/11/2019 10:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(CS Mioveni - Pandurii)
    02/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 2(CS Sportul Snagov - Pandurii)
    19/10/2019 08:00