2. Division Grp. 1 - 2020/2021

Holstebro Boldklub22Jammerbugt FC

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal17''
goalFrederik Soevndahl
Goal90''
goalAndreas Kiilerich
Goal18''
goalSoeren Pedersen
Goal89''
goalLasse Lund Storvang
Summary
goalFrederik Soevndahl
17'
18'
goalSoeren Pedersen
Second half
89'
goalLasse Lund Storvang
goalAndreas Kiilerich
90'
90'

G O O O A A L - Andreas Kiilerich scores in the penalty shoot-out.

89'

G O O O A A L - Lasse Lund Storvang scores in the penalty shoot-out.

18'

G O O O A A L - Soeren Pedersen scores in the penalty shoot-out.

17'

G O O O A A L - Frederik Soevndahl scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
6
2
0
21:10
20
  • ?
  • Jammerbugt FC - Holbaek B&I
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Holstebro Boldklub - Jammerbugt FC)
    18/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Jammerbugt FC)
    10/10/2020 11:30
  • W
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - Thisted)
    02/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 3(FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC)
    26/09/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Jammerbugt FC - Dalum IF)
    19/09/2020 12:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
4
0
11:5
16
  • ?
  • Naesby - Frem
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Frem - Thisted)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Frem - Brabrand)
    10/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(B 93 - Frem)
    03/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Dalum IF - Frem)
    26/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Frem - Holstebro Boldklub)
    19/09/2020 13:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
5
0
3
15:11
15
  • ?
  • Aarhus Fremad - B 93
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(B 93 - Naesby)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Middelfart - B 93)
    10/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(B 93 - Frem)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 2(B 93 - Brabrand)
    26/09/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Thisted - B 93)
    20/09/2020 11:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
3
1
9:5
15
  • ?
  • VSK Aarhus - Thisted
    24/10/2020 12:30
  • W
  • 1 : 2(SfB-Oure FA - VSK Aarhus)
    17/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Jammerbugt FC)
    10/10/2020 11:30
  • W
  • 0 : 1(Holstebro Boldklub - VSK Aarhus)
    04/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(VSK Aarhus - Holbaek B&I)
    26/09/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Aarhus Fremad - VSK Aarhus)
    19/09/2020 12:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
1
3
12:8
13
  • ?
  • VSK Aarhus - Thisted
    24/10/2020 12:30
  • D
  • 1 : 1(Frem - Thisted)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 4 : 2(Thisted - Naesby)
    11/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - Thisted)
    02/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(Thisted - Aarhus Fremad)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Thisted - B 93)
    20/09/2020 11:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
3
3
2
12:10
12
  • ?
  • Aarhus Fremad - B 93
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Brabrand - Aarhus Fremad)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Holbaek B&I - Aarhus Fremad)
    11/10/2020 11:30
  • W
  • 4 : 0(Aarhus Fremad - FC Sydvest 05)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Thisted - Aarhus Fremad)
    27/09/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Aarhus Fremad - VSK Aarhus)
    19/09/2020 12:00
7
Relegation Playoff
8
3
3
2
10:11
12
  • ?
  • SfB-Oure FA - Dalum IF
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 3(Dalum IF - Middelfart)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Dalum IF - Holstebro Boldklub)
    10/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Brabrand - Dalum IF)
    03/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Dalum IF - Frem)
    26/09/2020 12:00
  • L
  • 4 : 1(Jammerbugt FC - Dalum IF)
    19/09/2020 12:00
8
Relegation Playoff
8
3
0
5
17:15
9
  • ?
  • Middelfart - Holstebro Boldklub
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 3(Dalum IF - Middelfart)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Middelfart - B 93)
    10/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(SfB-Oure FA - Middelfart)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 5 : 0(Middelfart - Naesby)
    26/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Brabrand - Middelfart)
    19/09/2020 12:00
9
Relegation Playoff
8
2
2
4
9:11
8
  • ?
  • FC Sydvest 05 - Brabrand
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Brabrand - Aarhus Fremad)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Frem - Brabrand)
    10/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Brabrand - Dalum IF)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 2(B 93 - Brabrand)
    26/09/2020 13:00
  • L
  • 0 : 2(Brabrand - Middelfart)
    19/09/2020 12:00
10
Relegation Playoff
8
2
2
4
10:14
8
  • ?
  • Jammerbugt FC - Holbaek B&I
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(Holbaek B&I - FC Sydvest 05)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Holbaek B&I - Aarhus Fremad)
    11/10/2020 11:30
  • D
  • 2 : 2(Naesby - Holbaek B&I)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(VSK Aarhus - Holbaek B&I)
    26/09/2020 11:30
  • L
  • 0 : 2(Holbaek B&I - SfB-Oure FA)
    20/09/2020 11:30
10
Relegation Playoff
8
2
2
4
10:14
8
  • ?
  • FC Sydvest 05 - Brabrand
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 3(Holbaek B&I - FC Sydvest 05)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 3 : 3(FC Sydvest 05 - SfB-Oure FA)
    10/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(Aarhus Fremad - FC Sydvest 05)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC)
    26/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Naesby - FC Sydvest 05)
    20/09/2020 12:00
12
Relegation Playoff
8
2
1
5
11:20
7
  • ?
  • Naesby - Frem
    24/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 3(B 93 - Naesby)
    17/10/2020 13:00
  • L
  • 4 : 2(Thisted - Naesby)
    11/10/2020 11:00
  • D
  • 2 : 2(Naesby - Holbaek B&I)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 5 : 0(Middelfart - Naesby)
    26/09/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Naesby - FC Sydvest 05)
    20/09/2020 12:00
13
Relegation Playoff
8
2
1
5
9:19
7
  • ?
  • SfB-Oure FA - Dalum IF
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(SfB-Oure FA - VSK Aarhus)
    17/10/2020 11:00
  • D
  • 3 : 3(FC Sydvest 05 - SfB-Oure FA)
    10/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(SfB-Oure FA - Middelfart)
    03/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Holstebro Boldklub - SfB-Oure FA)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Holbaek B&I - SfB-Oure FA)
    20/09/2020 11:30
14
Relegation Playoff
8
1
2
5
11:14
5
  • ?
  • Middelfart - Holstebro Boldklub
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Holstebro Boldklub - Jammerbugt FC)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Dalum IF - Holstebro Boldklub)
    10/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Holstebro Boldklub - VSK Aarhus)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Holstebro Boldklub - SfB-Oure FA)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Frem - Holstebro Boldklub)
    19/09/2020 13:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
3
0
0
8:1
9
  • ?
  • Jammerbugt FC - Holbaek B&I
    24/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - Thisted)
    02/10/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Jammerbugt FC - Dalum IF)
    19/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - SfB-Oure FA)
    29/08/2020 12:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
3
2
0
10:5
11
  • ?
  • Frem - VSK Aarhus
    31/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Frem - Thisted)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Frem - Brabrand)
    10/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 1(Frem - Holstebro Boldklub)
    19/09/2020 13:00
  • W
  • 2 : 0(Frem - Middelfart)
    12/09/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Frem - Aarhus Fremad)
    29/08/2020 13:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
1
0
3
6:8
3
  • ?
  • B 93 - FC Sydvest 05
    31/10/2020 14:00
  • L
  • 2 : 3(B 93 - Naesby)
    17/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 1(B 93 - Frem)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 2(B 93 - Brabrand)
    26/09/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(B 93 - Jammerbugt FC)
    13/09/2020 13:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
0
2
1
2:3
2
  • ?
  • VSK Aarhus - Thisted
    24/10/2020 12:30
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Jammerbugt FC)
    10/10/2020 11:30
  • L
  • 0 : 1(VSK Aarhus - Holbaek B&I)
    26/09/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Dalum IF)
    05/09/2020 11:30
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
3
0
1
7:3
9
  • ?
  • Thisted - Middelfart
    01/11/2020 12:00
  • W
  • 4 : 2(Thisted - Naesby)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Thisted - Aarhus Fremad)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Thisted - B 93)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Thisted - Holbaek B&I)
    30/08/2020 11:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
2
1
0
7:2
7
  • ?
  • Aarhus Fremad - B 93
    24/10/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Aarhus Fremad - FC Sydvest 05)
    03/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Aarhus Fremad - VSK Aarhus)
    19/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Aarhus Fremad - Holstebro Boldklub)
    05/09/2020 12:00
7
Relegation Playoff
5
3
2
0
8:5
11
  • ?
  • Dalum IF - B 93
    07/11/2020 13:00
  • W
  • 4 : 3(Dalum IF - Middelfart)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Dalum IF - Holstebro Boldklub)
    10/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Dalum IF - Frem)
    26/09/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Dalum IF - Holbaek B&I)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Dalum IF - FC Sydvest 05)
    29/08/2020 12:00
8
Relegation Playoff
4
1
0
3
9:9
3
  • ?
  • Middelfart - Holstebro Boldklub
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Middelfart - B 93)
    10/10/2020 12:00
  • W
  • 5 : 0(Middelfart - Naesby)
    26/09/2020 12:00
  • L
  • 3 : 5(Middelfart - Jammerbugt FC)
    05/09/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Middelfart - VSK Aarhus)
    29/08/2020 12:00
9
Relegation Playoff
4
2
1
1
4:3
7
  • ?
  • Brabrand - SfB-Oure FA
    31/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Brabrand - Aarhus Fremad)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Brabrand - Dalum IF)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Brabrand - Middelfart)
    19/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Brabrand - Thisted)
    05/09/2020 12:00
10
Relegation Playoff
4
1
0
3
5:8
3
  • ?
  • Holbaek B&I - Holstebro Boldklub
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 2 : 3(Holbaek B&I - FC Sydvest 05)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Holbaek B&I - Aarhus Fremad)
    11/10/2020 11:30
  • L
  • 0 : 2(Holbaek B&I - SfB-Oure FA)
    20/09/2020 11:30
  • L
  • 0 : 3(Holbaek B&I - B 93)
    06/09/2020 11:30
10
Relegation Playoff
4
0
2
2
5:7
2
  • ?
  • FC Sydvest 05 - Brabrand
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 3 : 3(FC Sydvest 05 - SfB-Oure FA)
    10/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC)
    26/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(FC Sydvest 05 - VSK Aarhus)
    12/09/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Sydvest 05 - Frem)
    05/09/2020 11:00
12
Relegation Playoff
4
1
1
2
5:7
4
  • ?
  • Naesby - Frem
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Naesby - Holbaek B&I)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Naesby - FC Sydvest 05)
    20/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Naesby - Aarhus Fremad)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Naesby - Brabrand)
    29/08/2020 12:00
13
Relegation Playoff
4
1
0
3
3:10
3
  • ?
  • SfB-Oure FA - Dalum IF
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(SfB-Oure FA - VSK Aarhus)
    17/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(SfB-Oure FA - Middelfart)
    03/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 4(SfB-Oure FA - Thisted)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(SfB-Oure FA - Naesby)
    05/09/2020 11:00
14
Relegation Playoff
5
1
2
2
9:8
5
  • ?
  • Holstebro Boldklub - Naesby
    08/11/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Holstebro Boldklub - Jammerbugt FC)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Holstebro Boldklub - VSK Aarhus)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Holstebro Boldklub - SfB-Oure FA)
    27/09/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Holstebro Boldklub - Brabrand)
    13/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Holstebro Boldklub - B 93)
    30/08/2020 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
3
2
0
13:9
11
  • ?
  • Aarhus Fremad - Jammerbugt FC
    31/10/2020 13:00
  • D
  • 2 : 2(Holstebro Boldklub - Jammerbugt FC)
    18/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Jammerbugt FC)
    10/10/2020 11:30
  • W
  • 2 : 3(FC Sydvest 05 - Jammerbugt FC)
    26/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(B 93 - Jammerbugt FC)
    13/09/2020 13:00
  • W
  • 3 : 5(Middelfart - Jammerbugt FC)
    05/09/2020 12:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
1
2
0
1:0
5
  • ?
  • Naesby - Frem
    24/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(B 93 - Frem)
    03/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Dalum IF - Frem)
    26/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Sydvest 05 - Frem)
    05/09/2020 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
4
0
0
9:3
12
  • ?
  • Aarhus Fremad - B 93
    24/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Middelfart - B 93)
    10/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(Thisted - B 93)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Holbaek B&I - B 93)
    06/09/2020 11:30
  • W
  • 2 : 3(Holstebro Boldklub - B 93)
    30/08/2020 11:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
4
1
0
7:2
13
  • ?
  • Frem - VSK Aarhus
    31/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(SfB-Oure FA - VSK Aarhus)
    17/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Holstebro Boldklub - VSK Aarhus)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Aarhus Fremad - VSK Aarhus)
    19/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(FC Sydvest 05 - VSK Aarhus)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Middelfart - VSK Aarhus)
    29/08/2020 12:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
1
1
2
5:5
4
  • ?
  • VSK Aarhus - Thisted
    24/10/2020 12:30
  • D
  • 1 : 1(Frem - Thisted)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - Thisted)
    02/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 4(SfB-Oure FA - Thisted)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Brabrand - Thisted)
    05/09/2020 12:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
1
2
2
5:8
5
  • ?
  • SfB-Oure FA - Aarhus Fremad
    07/11/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Brabrand - Aarhus Fremad)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Holbaek B&I - Aarhus Fremad)
    11/10/2020 11:30
  • L
  • 1 : 0(Thisted - Aarhus Fremad)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Naesby - Aarhus Fremad)
    12/09/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Frem - Aarhus Fremad)
    29/08/2020 13:00
7
Relegation Playoff
3
0
1
2
2:6
1
  • ?
  • SfB-Oure FA - Dalum IF
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Brabrand - Dalum IF)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 1(Jammerbugt FC - Dalum IF)
    19/09/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(VSK Aarhus - Dalum IF)
    05/09/2020 11:30
8
Relegation Playoff
4
2
0
2
8:6
6
  • ?
  • Thisted - Middelfart
    01/11/2020 12:00
  • L
  • 4 : 3(Dalum IF - Middelfart)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(SfB-Oure FA - Middelfart)
    03/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Brabrand - Middelfart)
    19/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(Frem - Middelfart)
    12/09/2020 12:00
9
Relegation Playoff
4
0
1
3
5:8
1
  • ?
  • FC Sydvest 05 - Brabrand
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(Frem - Brabrand)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 2(B 93 - Brabrand)
    26/09/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Holstebro Boldklub - Brabrand)
    13/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(Naesby - Brabrand)
    29/08/2020 12:00
10
Relegation Playoff
4
1
2
1
5:6
5
  • ?
  • Jammerbugt FC - Holbaek B&I
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Naesby - Holbaek B&I)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(VSK Aarhus - Holbaek B&I)
    26/09/2020 11:30
  • D
  • 2 : 2(Dalum IF - Holbaek B&I)
    12/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(Thisted - Holbaek B&I)
    30/08/2020 11:00
10
Relegation Playoff
4
2
0
2
5:7
6
  • ?
  • B 93 - FC Sydvest 05
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 2 : 3(Holbaek B&I - FC Sydvest 05)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 0(Aarhus Fremad - FC Sydvest 05)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Naesby - FC Sydvest 05)
    20/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Dalum IF - FC Sydvest 05)
    29/08/2020 12:00
12
Relegation Playoff
4
1
0
3
6:13
3
  • ?
  • Holstebro Boldklub - Naesby
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 3(B 93 - Naesby)
    17/10/2020 13:00
  • L
  • 4 : 2(Thisted - Naesby)
    11/10/2020 11:00
  • L
  • 5 : 0(Middelfart - Naesby)
    26/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(SfB-Oure FA - Naesby)
    05/09/2020 11:00
13
Relegation Playoff
4
1
1
2
6:9
4
  • ?
  • Brabrand - SfB-Oure FA
    31/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(FC Sydvest 05 - SfB-Oure FA)
    10/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Holstebro Boldklub - SfB-Oure FA)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Holbaek B&I - SfB-Oure FA)
    20/09/2020 11:30
  • L
  • 2 : 0(Jammerbugt FC - SfB-Oure FA)
    29/08/2020 12:00
14
Relegation Playoff
3
0
0
3
2:6
0
  • ?
  • Middelfart - Holstebro Boldklub
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Dalum IF - Holstebro Boldklub)
    10/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Frem - Holstebro Boldklub)
    19/09/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(Aarhus Fremad - Holstebro Boldklub)
    05/09/2020 12:00