2. Division: PFL Grp. 3 - 2020/2021

Khimik-Arsenal03Saturn Ramenskoye

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestRed card65''
red cardEmrah Nabatov
Yellow and red card68''
yellow and red cardIlya Kuleshin
Goal11''
goalKonstantin Korzh
Goal34''
goalMaksim Shirokov
Goal72''
goalKonstantin Korzh
Red card72''
red cardArtur Maksimchuk

TV Channels:

Official Streams:

Summary
11'
goalKonstantin Korzh
34'
goalMaksim Shirokov
Second half
red cardEmrah Nabatov
65'
yellow-red cardIlya Kuleshin
68'
72'
goalKonstantin Korzh
72'
red cardArtur Maksimchuk
72'

SENT OFF! - After a serious foul Artur Maksimchuk is dismissed

72'

G O O O A A L - Konstantin Korzh scores in the penalty shoot-out.

68'

RED CARD! - Ilya Kuleshin receives his second yellow card and is sent off!

65'

SENT OFF! - After a serious foul Emrah Nabatov is dismissed

34'

G O O O A A L - Maksim Shirokov scores in the penalty shoot-out.

11'

G O O O A A L - Konstantin Korzh scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
11
7
3
1
20:5
24
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    23/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
2
11
7
2
2
24:7
23
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
3
11
6
3
2
19:12
21
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • W
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
4
11
6
1
4
18:14
19
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
5
11
5
4
2
16:5
19
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • W
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
6
11
5
4
2
14:7
19
  • ?
  • Sakhalin - Krasny
    24/10/2020 07:00
  • W
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
7
11
5
1
5
15:11
16
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
8
11
4
4
3
12:13
16
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
9
11
4
2
5
12:18
14
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    23/10/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • L
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
10
11
4
2
5
12:20
14
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
11
11
3
5
3
15:13
14
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
12
11
4
0
7
15:19
12
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
13
11
4
0
7
14:26
12
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
14
11
2
5
4
10:15
11
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
15
11
2
0
9
9:25
6
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
16
Relegation (Championship)
11
1
2
8
6:21
5
  • ?
  • Sakhalin - Krasny
    24/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
5
4
1
0
11:0
13
  • ?
  • Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Sakhalin)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 5 : 0(Sokol Saratov - Kvant Obninsk)
    15/08/2020 13:00
2
5
5
0
0
13:0
15
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • W
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    12/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Saturn Ramenskoye - Metalurg Vidnoe)
    29/08/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(Saturn Ramenskoye - Sakhalin)
    15/08/2020 14:00
3
6
2
3
1
10:5
9
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Metalurg Lypetsk - Krasny)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 2 : 2(Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    23/08/2020 14:00
4
6
3
1
2
10:7
10
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Ryazan - Salyut Belgorod)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(FC Ryazan - Fakel-M Voronezh)
    23/08/2020 15:00
5
6
3
2
1
12:3
11
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal)
    12/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Krasny)
    29/08/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    15/08/2020 14:00
6
6
2
2
2
7:5
8
  • ?
  • Krasny - Sokol Saratov
    03/11/2020 13:00
  • W
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Krasny - Strogino)
    06/09/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Znamya Noginsk)
    23/08/2020 14:00
7
5
3
0
2
11:6
9
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Kaluga - Sakhalin)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Kaluga - Kvant Obninsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - FC Ryazan)
    15/08/2020 11:00
8
6
3
1
2
7:8
10
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Znamya Noginsk)
    06/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    23/08/2020 11:00
9
5
2
2
1
7:6
8
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    23/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • W
  • 2 : 1(Strogino - FC Ryazan)
    12/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    23/08/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Znamya Noginsk)
    09/08/2020 13:00
10
6
3
1
2
8:7
10
  • ?
  • Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoye
    29/10/2020 13:00
  • L
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Kvant Obninsk - Fakel-M Voronezh)
    06/09/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Avangard Kursk)
    23/08/2020 14:00
11
4
1
1
2
6:5
4
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - Kvant Obninsk)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - FC Ryazan)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Znamya Noginsk - Metalurg Lypetsk)
    15/08/2020 14:00
12
6
3
0
3
11:10
9
  • ?
  • Metalurg Vidnoe - Krasny
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
  • L
  • 0 : 4(Metalurg Vidnoe - Sokol Saratov)
    07/09/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Sakhalin)
    24/08/2020 15:00
13
6
3
0
3
8:7
9
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    29/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki 2 - Kaluga)
    07/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Sokol Saratov)
    23/08/2020 11:00
14
6
2
4
0
9:5
10
  • ?
  • Avangard Kursk - Strogino
    29/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Avangard Kursk - Metalurg Vidnoe)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - Sakhalin)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Khimki 2)
    29/08/2020 14:00
15
5
2
0
3
7:9
6
  • ?
  • Fakel-M Voronezh - Znamya Noginsk
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 3 : 4(Fakel-M Voronezh - Khimki 2)
    12/09/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel-M Voronezh - Khimik-Arsenal)
    29/08/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Fakel-M Voronezh - Krasny)
    15/08/2020 15:00
16
Relegation (Championship)
5
1
1
3
5:6
4
  • ?
  • Sakhalin - Krasny
    24/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
6
3
2
1
9:5
11
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    23/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    12/09/2020 14:00
  • W
  • 0 : 4(Metalurg Vidnoe - Sokol Saratov)
    07/09/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Khimki 2 - Sokol Saratov)
    23/08/2020 11:00
2
6
2
2
2
11:7
8
  • ?
  • Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoye
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
  • D
  • 2 : 2(Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    23/08/2020 13:00
3
5
4
0
1
9:7
12
  • ?
  • Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk
    29/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • W
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Znamya Noginsk - Metalurg Lypetsk)
    15/08/2020 14:00
4
5
3
0
2
8:7
9
  • ?
  • Sakhalin - FC Ryazan
    29/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Strogino - FC Ryazan)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - FC Ryazan)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - FC Ryazan)
    15/08/2020 11:00
5
5
2
2
1
4:2
8
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    29/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Ryazan - Salyut Belgorod)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    23/08/2020 14:00
6
5
3
2
0
7:2
11
  • ?
  • Sakhalin - Krasny
    24/10/2020 07:00
  • W
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Metalurg Lypetsk - Krasny)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Krasny)
    29/08/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Fakel-M Voronezh - Krasny)
    15/08/2020 15:00
7
6
2
1
3
4:5
7
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki 2 - Kaluga)
    07/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    23/08/2020 11:00
8
5
1
3
1
5:5
6
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    29/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel-M Voronezh - Khimik-Arsenal)
    29/08/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Khimik-Arsenal)
    15/08/2020 14:00
9
6
2
0
4
5:12
6
  • ?
  • Avangard Kursk - Strogino
    29/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Krasny - Strogino)
    06/09/2020 11:00
10
5
1
1
3
4:13
4
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • W
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - Kvant Obninsk)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Kaluga - Kvant Obninsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 5 : 0(Sokol Saratov - Kvant Obninsk)
    15/08/2020 13:00
11
7
2
4
1
9:8
10
  • ?
  • Fakel-M Voronezh - Znamya Noginsk
    29/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Znamya Noginsk)
    06/09/2020 11:00
12
5
1
0
4
4:9
3
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 3 : 0(Avangard Kursk - Metalurg Vidnoe)
    12/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Saturn Ramenskoye - Metalurg Vidnoe)
    29/08/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Metalurg Vidnoe)
    09/08/2020 14:00
13
5
1
0
4
6:19
3
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • L
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 4(Fakel-M Voronezh - Khimki 2)
    12/09/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Khimki 2)
    29/08/2020 14:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Khimki 2)
    14/08/2020 16:00
14
5
0
1
4
1:10
1
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • L
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Avangard Kursk)
    23/08/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(FC Ryazan - Avangard Kursk)
    09/08/2020 15:00
15
6
0
0
6
2:16
0
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • L
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
  • L
  • 1 : 0(Kvant Obninsk - Fakel-M Voronezh)
    06/09/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(FC Ryazan - Fakel-M Voronezh)
    23/08/2020 15:00
16
Relegation (Championship)
6
0
1
5
1:15
1
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Sakhalin
    03/11/2020 13:00
  • L
  • 3 : 1(Kaluga - Sakhalin)
    12/09/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - Sakhalin)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Sakhalin)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Sakhalin)
    24/08/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Saturn Ramenskoye - Sakhalin)
    15/08/2020 14:00