2. Division: PFL Grp. 3 - 2020/2021

Kvant Obninsk23FC Ryazan

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal12''
goalNikolay Abramov
Goal72''
goalAnatoli Semkin
Goal2''
goalVladislav Faskhutdinov
Goal34''
goalGeorgi Zhuravlev
Goal63''
goalAleksandr Barkov

TV Channels:

Official Streams:

Summary
2'
goalVladislav Faskhutdinov
goalNikolay Abramov
12'
34'
goalGeorgi Zhuravlev
Second half
63'
goalAleksandr Barkov
goalAnatoli Semkin
72'
72'

G O O O A A L - Anatoli Semkin scores in the penalty shoot-out.

63'

G O O O A A L - Aleksandr Barkov scores in the penalty shoot-out.

34'

G O O O A A L - Georgi Zhuravlev scores in the penalty shoot-out.

12'

G O O O A A L - Nikolay Abramov scores in the penalty shoot-out.

2'

G O O O A A L - Vladislav Faskhutdinov scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
3
2
22:8
24
  • ?
  • Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk
    29/10/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Strogino - Sokol Saratov)
    23/10/2020 10:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
2
11
7
2
2
24:7
23
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
3
11
6
3
2
19:12
21
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • W
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
4
11
6
1
4
18:14
19
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
5
11
5
4
2
16:5
19
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • W
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
6
12
5
4
3
14:11
19
  • ?
  • Metalurg Vidnoe - Krasny
    29/10/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Sakhalin - Krasny)
    24/10/2020 06:00
  • W
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
7
12
5
2
5
15:20
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Strogino
    29/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(Strogino - Sokol Saratov)
    23/10/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
8
11
5
1
5
15:11
16
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
9
11
4
4
3
12:13
16
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
10
11
4
2
5
12:20
14
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
11
11
3
5
3
15:13
14
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
12
11
4
0
7
15:19
12
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
13
11
4
0
7
14:26
12
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
14
11
2
5
4
10:15
11
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
15
12
2
2
8
10:21
8
  • ?
  • Sakhalin - FC Ryazan
    29/10/2020 08:00
  • W
  • 4 : 0(Sakhalin - Krasny)
    24/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
16
Relegation (Championship)
11
2
0
9
9:25
6
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
5
4
1
0
11:0
13
  • ?
  • Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk
    29/10/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Sakhalin)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 5 : 0(Sokol Saratov - Kvant Obninsk)
    15/08/2020 13:00
2
5
5
0
0
13:0
15
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • W
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    12/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Saturn Ramenskoye - Metalurg Vidnoe)
    29/08/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(Saturn Ramenskoye - Sakhalin)
    15/08/2020 14:00
3
6
2
3
1
10:5
9
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Metalurg Lypetsk - Krasny)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 2 : 2(Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    23/08/2020 14:00
4
6
3
1
2
10:7
10
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Ryazan - Salyut Belgorod)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(FC Ryazan - Fakel-M Voronezh)
    23/08/2020 15:00
5
6
3
2
1
12:3
11
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal)
    12/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Krasny)
    29/08/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    15/08/2020 14:00
6
6
2
2
2
7:5
8
  • ?
  • Krasny - Sokol Saratov
    03/11/2020 13:00
  • W
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Krasny - Strogino)
    06/09/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Znamya Noginsk)
    23/08/2020 14:00
7
6
3
2
1
10:8
11
  • ?
  • Strogino - Kaluga
    03/11/2020 13:00
  • W
  • 3 : 2(Strogino - Sokol Saratov)
    23/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • W
  • 2 : 1(Strogino - FC Ryazan)
    12/09/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    23/08/2020 13:00
8
5
3
0
2
11:6
9
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    29/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Kaluga - Sakhalin)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Kaluga - Kvant Obninsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - FC Ryazan)
    15/08/2020 11:00
9
6
3
1
2
7:8
10
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Znamya Noginsk)
    06/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    23/08/2020 11:00
10
6
3
1
2
8:7
10
  • ?
  • Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoye
    29/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Kvant Obninsk - Fakel-M Voronezh)
    06/09/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Avangard Kursk)
    23/08/2020 14:00
11
4
1
1
2
6:5
4
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - Kvant Obninsk)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - FC Ryazan)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Znamya Noginsk - Metalurg Lypetsk)
    15/08/2020 14:00
12
6
3
0
3
11:10
9
  • ?
  • Metalurg Vidnoe - Krasny
    29/10/2020 15:00
  • W
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
  • L
  • 0 : 4(Metalurg Vidnoe - Sokol Saratov)
    07/09/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Sakhalin)
    24/08/2020 15:00
13
6
3
0
3
8:7
9
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    29/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki 2 - Kaluga)
    07/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Khimki 2 - Sokol Saratov)
    23/08/2020 11:00
14
6
2
4
0
9:5
10
  • ?
  • Avangard Kursk - Strogino
    29/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Avangard Kursk - Metalurg Vidnoe)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - Sakhalin)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Khimki 2)
    29/08/2020 14:00
15
6
2
1
3
9:6
7
  • ?
  • Sakhalin - FC Ryazan
    29/10/2020 08:00
  • W
  • 4 : 0(Sakhalin - Krasny)
    24/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • L
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
16
Relegation (Championship)
5
2
0
3
7:9
6
  • ?
  • Fakel-M Voronezh - Znamya Noginsk
    29/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 3 : 4(Fakel-M Voronezh - Khimki 2)
    12/09/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel-M Voronezh - Khimik-Arsenal)
    29/08/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Fakel-M Voronezh - Krasny)
    15/08/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
3
2
2
11:8
11
  • ?
  • Krasny - Sokol Saratov
    03/11/2020 13:00
  • L
  • 3 : 2(Strogino - Sokol Saratov)
    23/10/2020 10:00
  • D
  • 1 : 1(Znamya Noginsk - Sokol Saratov)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Sokol Saratov)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    12/09/2020 14:00
  • W
  • 0 : 4(Metalurg Vidnoe - Sokol Saratov)
    07/09/2020 15:00
2
6
2
2
2
11:7
8
  • ?
  • Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoye
    29/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 4(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    04/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Krasny - Saturn Ramenskoye)
    20/09/2020 14:00
  • D
  • 2 : 2(Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    23/08/2020 13:00
3
5
4
0
1
9:7
12
  • ?
  • Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk
    29/10/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Metalurg Lypetsk)
    18/10/2020 07:00
  • W
  • 1 : 2(Kvant Obninsk - Metalurg Lypetsk)
    04/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(FC Ryazan - Metalurg Lypetsk)
    20/09/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Znamya Noginsk - Metalurg Lypetsk)
    15/08/2020 14:00
4
5
3
0
2
8:7
9
  • ?
  • Sakhalin - FC Ryazan
    29/10/2020 08:00
  • W
  • 2 : 3(Kvant Obninsk - FC Ryazan)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Krasny - FC Ryazan)
    26/09/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Strogino - FC Ryazan)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - FC Ryazan)
    29/08/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - FC Ryazan)
    15/08/2020 11:00
5
5
2
2
1
4:2
8
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    29/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    17/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Sakhalin - Salyut Belgorod)
    04/10/2020 06:00
  • D
  • 0 : 0(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    19/09/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Ryazan - Salyut Belgorod)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    23/08/2020 14:00
6
6
3
2
1
7:6
11
  • ?
  • Metalurg Vidnoe - Krasny
    29/10/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Sakhalin - Krasny)
    24/10/2020 06:00
  • W
  • 1 : 2(Khimki 2 - Krasny)
    19/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Khimik-Arsenal - Krasny)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Metalurg Lypetsk - Krasny)
    12/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Krasny)
    29/08/2020 14:00
7
6
2
0
4
5:12
6
  • ?
  • Avangard Kursk - Strogino
    29/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(Metalurg Vidnoe - Strogino)
    19/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Sakhalin - Strogino)
    11/10/2020 06:00
  • L
  • 2 : 0(Khimki 2 - Strogino)
    05/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Strogino)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Krasny - Strogino)
    06/09/2020 11:00
8
6
2
1
3
4:5
7
  • ?
  • Znamya Noginsk - Kaluga
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    11/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Kaluga)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Metalurg Vidnoe - Kaluga)
    21/09/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki 2 - Kaluga)
    07/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    23/08/2020 11:00
9
5
1
3
1
5:5
6
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    29/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Khimik-Arsenal)
    10/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    27/09/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Salyut Belgorod - Khimik-Arsenal)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel-M Voronezh - Khimik-Arsenal)
    29/08/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Khimik-Arsenal)
    15/08/2020 14:00
10
5
1
1
3
4:13
4
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 4 : 1(Krasny - Kvant Obninsk)
    11/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Strogino - Kvant Obninsk)
    27/09/2020 12:30
  • W
  • 1 : 2(Znamya Noginsk - Kvant Obninsk)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Kaluga - Kvant Obninsk)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 5 : 0(Sokol Saratov - Kvant Obninsk)
    15/08/2020 13:00
11
7
2
4
1
9:8
10
  • ?
  • Fakel-M Voronezh - Znamya Noginsk
    29/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Avangard Kursk - Znamya Noginsk)
    18/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Metalurg Vidnoe - Znamya Noginsk)
    05/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sakhalin - Znamya Noginsk)
    27/09/2020 06:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Znamya Noginsk)
    21/09/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(Khimik-Arsenal - Znamya Noginsk)
    06/09/2020 11:00
12
5
1
0
4
4:9
3
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Metalurg Vidnoe
    24/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Salyut Belgorod - Metalurg Vidnoe)
    11/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Fakel-M Voronezh - Metalurg Vidnoe)
    27/09/2020 14:00
  • L
  • 3 : 0(Avangard Kursk - Metalurg Vidnoe)
    12/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Saturn Ramenskoye - Metalurg Vidnoe)
    29/08/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Metalurg Vidnoe)
    09/08/2020 14:00
13
5
1
0
4
6:19
3
  • ?
  • FC Ryazan - Khimki 2
    24/10/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(Metalurg Lypetsk - Khimki 2)
    11/10/2020 13:00
  • L
  • 6 : 0(Salyut Belgorod - Khimki 2)
    27/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 4(Fakel-M Voronezh - Khimki 2)
    12/09/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Khimki 2)
    29/08/2020 14:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Khimki 2)
    14/08/2020 16:00
14
5
0
1
4
1:10
1
  • ?
  • Salyut Belgorod - Avangard Kursk
    24/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Fakel-M Voronezh - Avangard Kursk)
    11/10/2020 15:00
  • L
  • 5 : 0(Saturn Ramenskoye - Avangard Kursk)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sokol Saratov - Avangard Kursk)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Avangard Kursk)
    23/08/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(FC Ryazan - Avangard Kursk)
    09/08/2020 15:00
15
6
0
1
5
1:15
1
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Sakhalin
    03/11/2020 13:00
  • L
  • 3 : 1(Kaluga - Sakhalin)
    12/09/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Avangard Kursk - Sakhalin)
    06/09/2020 14:00
  • L
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Sakhalin)
    29/08/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Vidnoe - Sakhalin)
    24/08/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Saturn Ramenskoye - Sakhalin)
    15/08/2020 14:00
16
Relegation (Championship)
6
0
0
6
2:16
0
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Fakel-M Voronezh
    24/10/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Kaluga - Fakel-M Voronezh)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Saratov - Fakel-M Voronezh)
    04/10/2020 11:00
  • L
  • 5 : 1(Sakhalin - Fakel-M Voronezh)
    20/09/2020 06:00
  • L
  • 1 : 0(Kvant Obninsk - Fakel-M Voronezh)
    06/09/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(FC Ryazan - Fakel-M Voronezh)
    23/08/2020 15:00