2. Division: PFL Zone West - 2019/2020

Leningradets00Znamya

Finished

1
X
2

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
16
11
3
2
34:13
36
  • ?
  • Luki-Energiya - Veles Moscow
    29/03/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Veles Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Zvezda Saint Petersburg - Veles Moscow)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 6 : 0(Veles Moscow - Pskov 747)
    18/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Veles Moscow - FC Dolgoprudny)
    12/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Murom - Veles Moscow)
    05/10/2019 16:00
2
17
11
2
4
29:16
35
  • ?
  • FC Dolgoprudny - Olimp Khimki
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Rodina - FC Dolgoprudny)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Kolomna)
    02/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Luki-Energiya - FC Dolgoprudny)
    26/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dolgoprudny - Zenit St. Petersburg II)
    19/10/2019 13:00
  • L
  • 3 : 1(Veles Moscow - FC Dolgoprudny)
    12/10/2019 11:00
3
17
9
5
3
30:14
32
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Pskov 747
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Zenit St. Petersburg II - Zvezda Saint Petersburg)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Veles Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    02/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg II - Torpedo Vladimir)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dolgoprudny - Zenit St. Petersburg II)
    19/10/2019 13:00
  • W
  • 3 : 0(Zenit St. Petersburg II - Znamya)
    12/10/2019 11:00
4
17
8
6
3
23:17
30
  • ?
  • Torpedo Vladimir - Rodina
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Kolomna - Torpedo Vladimir)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 0(Torpedo Vladimir - Luki-Energiya)
    02/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg II - Torpedo Vladimir)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Zvezda Saint Petersburg)
    19/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 3(Pskov 747 - Torpedo Vladimir)
    12/10/2019 12:00
5
17
7
7
3
27:20
28
  • ?
  • Murom - Leningradets
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Znamya)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 5(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Leningradets)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Pskov 747 - Leningradets)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Olimp Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Kolomna - Leningradets)
    12/10/2019 11:00
6
16
7
5
4
18:15
26
  • ?
  • Olimp Khimki - Murom
    29/03/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Znamya - Olimp Khimki)
    02/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Olimp Khimki - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    26/10/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Olimp Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Rodina - Olimp Khimki)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Olimp Khimki - Kolomna)
    05/10/2019 13:00
7
16
7
3
6
31:23
24
  • ?
  • Olimp Khimki - Murom
    29/03/2020 11:00
  • L
  • 3 : 4(Murom - Rodina)
    02/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 4(Kolomna - Murom)
    26/10/2019 11:30
  • W
  • 5 : 1(Murom - Luki-Energiya)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 4(Zvezda Saint Petersburg - Murom)
    12/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Murom - Veles Moscow)
    05/10/2019 16:00
8
17
6
4
7
27:31
22
  • ?
  • Torpedo Vladimir - Rodina
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Rodina - FC Dolgoprudny)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 4(Murom - Rodina)
    02/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Rodina - Znamya)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 5 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Rodina)
    18/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Rodina - Olimp Khimki)
    12/10/2019 12:00
9
16
6
3
7
15:26
21
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Pskov 747
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Pskov 747)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Pskov 747 - Leningradets)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 6 : 0(Veles Moscow - Pskov 747)
    18/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(Pskov 747 - Torpedo Vladimir)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Pskov 747 - Rodina)
    05/10/2019 12:00
10
16
4
5
7
26:27
17
  • ?
  • Znamya - Lokomotiv-Kazanka Moscow
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 4 : 5(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Leningradets)
    02/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Olimp Khimki - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    26/10/2019 13:00
  • W
  • 5 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Rodina)
    18/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Luki-Energiya - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    05/10/2019 14:00
11
17
4
3
10
15:24
15
  • ?
  • Veles Moscow - Kolomna
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Kolomna - Torpedo Vladimir)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Kolomna)
    02/11/2019 13:00
  • L
  • 3 : 4(Kolomna - Murom)
    26/10/2019 11:30
  • L
  • 2 : 0(Znamya - Kolomna)
    19/10/2019 10:00
  • W
  • 3 : 2(Kolomna - Leningradets)
    12/10/2019 11:00
12
17
3
6
8
14:23
15
  • ?
  • Znamya - Lokomotiv-Kazanka Moscow
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Znamya)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya - Olimp Khimki)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Rodina - Znamya)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Znamya - Kolomna)
    19/10/2019 10:00
  • L
  • 3 : 0(Zenit St. Petersburg II - Znamya)
    12/10/2019 11:00
13
16
3
4
9
15:29
13
  • ?
  • Luki-Energiya - Veles Moscow
    29/03/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Vladimir - Luki-Energiya)
    02/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Luki-Energiya - FC Dolgoprudny)
    26/10/2019 13:00
  • L
  • 5 : 1(Murom - Luki-Energiya)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Luki-Energiya - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • L
  • 3 : 1(Leningradets - Luki-Energiya)
    05/10/2019 12:00
14
17
2
0
15
9:35
6
  • ?
  • Zvezda Saint Petersburg - Luki-Energiya
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Zenit St. Petersburg II - Zvezda Saint Petersburg)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Pskov 747)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Zvezda Saint Petersburg - Veles Moscow)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Zvezda Saint Petersburg)
    19/10/2019 13:00
  • L
  • 1 : 4(Zvezda Saint Petersburg - Murom)
    12/10/2019 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
6
1
1
20:4
19
  • ?
  • Veles Moscow - Kolomna
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Veles Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 6 : 0(Veles Moscow - Pskov 747)
    18/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Veles Moscow - FC Dolgoprudny)
    12/10/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(Veles Moscow - Znamya)
    28/09/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Veles Moscow - Leningradets)
    15/09/2019 11:00
2
9
7
2
0
20:4
23
  • ?
  • FC Dolgoprudny - Olimp Khimki
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Kolomna)
    02/11/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dolgoprudny - Zenit St. Petersburg II)
    19/10/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Torpedo Vladimir)
    05/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(FC Dolgoprudny - Pskov 747)
    27/09/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(FC Dolgoprudny - Znamya)
    13/09/2019 15:00
3
8
5
3
0
16:5
18
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Pskov 747
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Zenit St. Petersburg II - Zvezda Saint Petersburg)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg II - Torpedo Vladimir)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(Zenit St. Petersburg II - Znamya)
    12/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Zenit St. Petersburg II - Leningradets)
    28/09/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg II - Rodina)
    14/09/2019 11:00
4
8
5
2
1
10:5
17
  • ?
  • Torpedo Vladimir - Rodina
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Torpedo Vladimir - Luki-Energiya)
    02/11/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Zvezda Saint Petersburg)
    19/10/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Torpedo Vladimir - Murom)
    29/09/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    15/09/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Vladimir - Olimp Khimki)
    30/08/2019 15:00
5
9
4
4
1
14:9
16
  • ?
  • Leningradets - FC Dolgoprudny
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Znamya)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Olimp Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Leningradets - Luki-Energiya)
    05/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Leningradets - Zvezda Saint Petersburg)
    21/09/2019 12:00
  • L
  • 2 : 4(Leningradets - Torpedo Vladimir)
    06/09/2019 14:00
6
8
2
2
4
10:12
8
  • ?
  • Olimp Khimki - Murom
    29/03/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Olimp Khimki - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    26/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(Olimp Khimki - Kolomna)
    05/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 5(Olimp Khimki - Zenit St. Petersburg II)
    21/09/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Olimp Khimki - Veles Moscow)
    06/09/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Olimp Khimki - FC Dolgoprudny)
    23/08/2019 14:00
7
9
4
0
5
17:14
12
  • ?
  • Murom - Leningradets
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 4(Murom - Rodina)
    02/11/2019 14:00
  • W
  • 5 : 1(Murom - Luki-Energiya)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Murom - Veles Moscow)
    05/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 2(Murom - FC Dolgoprudny)
    21/09/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Murom - Pskov 747)
    14/09/2019 16:00
8
8
3
2
3
15:14
11
  • ?
  • Rodina - Veles Moscow
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Rodina - FC Dolgoprudny)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Rodina - Znamya)
    26/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Rodina - Olimp Khimki)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Rodina - Luki-Energiya)
    22/09/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Rodina - Zvezda Saint Petersburg)
    06/09/2019 12:00
9
8
3
2
3
9:9
11
  • ?
  • Pskov 747 - Znamya
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Pskov 747 - Leningradets)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 2 : 3(Pskov 747 - Torpedo Vladimir)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Pskov 747 - Rodina)
    05/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Pskov 747 - Kolomna)
    21/09/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Pskov 747 - Luki-Energiya)
    06/09/2019 14:00
10
9
2
3
4
16:15
9
  • ?
  • Lokomotiv-Kazanka Moscow - Murom
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 4 : 5(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Leningradets)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 5 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Rodina)
    18/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Veles Moscow)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Lokomotiv-Kazanka Moscow - FC Dolgoprudny)
    06/09/2019 14:00
11
8
3
2
3
9:9
11
  • ?
  • Kolomna - Zvezda Saint Petersburg
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Kolomna - Torpedo Vladimir)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 3 : 4(Kolomna - Murom)
    26/10/2019 11:30
  • W
  • 3 : 2(Kolomna - Leningradets)
    12/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Kolomna - Rodina)
    28/09/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Kolomna - Zenit St. Petersburg II)
    06/09/2019 13:00
12
9
2
3
4
10:11
9
  • ?
  • Znamya - Lokomotiv-Kazanka Moscow
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znamya - Olimp Khimki)
    02/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 0(Znamya - Kolomna)
    19/10/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Znamya - Zvezda Saint Petersburg)
    05/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Znamya - Torpedo Vladimir)
    21/09/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Znamya - Murom)
    06/09/2019 13:30
13
7
2
2
3
8:8
8
  • ?
  • Luki-Energiya - Veles Moscow
    29/03/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Luki-Energiya - FC Dolgoprudny)
    26/10/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Luki-Energiya - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Luki-Energiya - Olimp Khimki)
    28/09/2019 13:00
  • W
  • 4 : 2(Luki-Energiya - Kolomna)
    13/09/2019 15:30
  • W
  • 2 : 0(Luki-Energiya - Zvezda Saint Petersburg)
    23/08/2019 15:30
14
8
1
0
7
5:15
3
  • ?
  • Zvezda Saint Petersburg - Luki-Energiya
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Pskov 747)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Zvezda Saint Petersburg - Veles Moscow)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 4(Zvezda Saint Petersburg - Murom)
    12/10/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    28/09/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Olimp Khimki)
    14/09/2019 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
5
2
1
14:9
17
  • ?
  • Luki-Energiya - Veles Moscow
    29/03/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Zvezda Saint Petersburg - Veles Moscow)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Murom - Veles Moscow)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Veles Moscow)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 3 : 3(Zenit St. Petersburg II - Veles Moscow)
    10/09/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Olimp Khimki - Veles Moscow)
    06/09/2019 14:00
2
8
4
0
4
9:12
12
  • ?
  • Leningradets - FC Dolgoprudny
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Rodina - FC Dolgoprudny)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Luki-Energiya - FC Dolgoprudny)
    26/10/2019 13:00
  • L
  • 3 : 1(Veles Moscow - FC Dolgoprudny)
    12/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Murom - FC Dolgoprudny)
    21/09/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Lokomotiv-Kazanka Moscow - FC Dolgoprudny)
    06/09/2019 14:00
3
9
4
2
3
14:9
14
  • ?
  • Luki-Energiya - Zenit St. Petersburg II
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Veles Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dolgoprudny - Zenit St. Petersburg II)
    19/10/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Zenit St. Petersburg II)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 5(Olimp Khimki - Zenit St. Petersburg II)
    21/09/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Kolomna - Zenit St. Petersburg II)
    06/09/2019 13:00
4
9
3
4
2
13:12
13
  • ?
  • Olimp Khimki - Torpedo Vladimir
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Kolomna - Torpedo Vladimir)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Zenit St. Petersburg II - Torpedo Vladimir)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 3(Pskov 747 - Torpedo Vladimir)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Torpedo Vladimir)
    05/10/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Znamya - Torpedo Vladimir)
    21/09/2019 11:00
5
8
3
3
2
13:11
12
  • ?
  • Murom - Leningradets
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 5(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Leningradets)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Pskov 747 - Leningradets)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 2(Kolomna - Leningradets)
    12/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Zenit St. Petersburg II - Leningradets)
    28/09/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Veles Moscow - Leningradets)
    15/09/2019 11:00
6
8
5
3
0
8:3
18
  • ?
  • FC Dolgoprudny - Olimp Khimki
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Znamya - Olimp Khimki)
    02/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Olimp Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Rodina - Olimp Khimki)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luki-Energiya - Olimp Khimki)
    28/09/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Olimp Khimki)
    14/09/2019 11:00
7
7
3
3
1
14:9
12
  • ?
  • Olimp Khimki - Murom
    29/03/2020 11:00
  • W
  • 3 : 4(Kolomna - Murom)
    26/10/2019 11:30
  • W
  • 1 : 4(Zvezda Saint Petersburg - Murom)
    12/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Torpedo Vladimir - Murom)
    29/09/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(Znamya - Murom)
    06/09/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Leningradets - Murom)
    25/08/2019 12:00
8
9
3
2
4
12:17
11
  • ?
  • Torpedo Vladimir - Rodina
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 4(Murom - Rodina)
    02/11/2019 14:00
  • L
  • 5 : 1(Lokomotiv-Kazanka Moscow - Rodina)
    18/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Pskov 747 - Rodina)
    05/10/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Kolomna - Rodina)
    28/09/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Zenit St. Petersburg II - Rodina)
    14/09/2019 11:00
9
8
3
1
4
6:17
10
  • ?
  • Zenit St. Petersburg II - Pskov 747
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Pskov 747)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 6 : 0(Veles Moscow - Pskov 747)
    18/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Dolgoprudny - Pskov 747)
    27/09/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Murom - Pskov 747)
    14/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Znamya - Pskov 747)
    30/08/2019 13:30
10
7
2
2
3
10:12
8
  • ?
  • Znamya - Lokomotiv-Kazanka Moscow
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Olimp Khimki - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    26/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 2(Luki-Energiya - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • L
  • 3 : 1(Zvezda Saint Petersburg - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    28/09/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    15/09/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Murom - Lokomotiv-Kazanka Moscow)
    30/08/2019 16:00
11
9
1
1
7
6:15
4
  • ?
  • Veles Moscow - Kolomna
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dolgoprudny - Kolomna)
    02/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(Znamya - Kolomna)
    19/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 0(Olimp Khimki - Kolomna)
    05/10/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Pskov 747 - Kolomna)
    21/09/2019 13:00
  • L
  • 4 : 2(Luki-Energiya - Kolomna)
    13/09/2019 15:30
12
8
1
3
4
4:12
6
  • ?
  • Pskov 747 - Znamya
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Leningradets - Znamya)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Rodina - Znamya)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Zenit St. Petersburg II - Znamya)
    12/10/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(Veles Moscow - Znamya)
    28/09/2019 10:00
  • L
  • 2 : 0(FC Dolgoprudny - Znamya)
    13/09/2019 15:00
13
9
1
2
6
7:21
5
  • ?
  • Zvezda Saint Petersburg - Luki-Energiya
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Vladimir - Luki-Energiya)
    02/11/2019 13:00
  • L
  • 5 : 1(Murom - Luki-Energiya)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Leningradets - Luki-Energiya)
    05/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Rodina - Luki-Energiya)
    22/09/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Pskov 747 - Luki-Energiya)
    06/09/2019 14:00
14
9
1
0
8
4:20
3
  • ?
  • Kolomna - Zvezda Saint Petersburg
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Zenit St. Petersburg II - Zvezda Saint Petersburg)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Vladimir - Zvezda Saint Petersburg)
    19/10/2019 13:00
  • W
  • 0 : 1(Znamya - Zvezda Saint Petersburg)
    05/10/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Leningradets - Zvezda Saint Petersburg)
    21/09/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Rodina - Zvezda Saint Petersburg)
    06/09/2019 12:00