National Football League - 2019/2020

Luch Energiya Vladivostok11Chayka

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestYellow card30''
yellow cardDenis Magadiev
Goal42''
goalDaur Kvekveskiri
Player substitution55''
inMaksim Nasadyuk
inAleksandr Makarenko
Yellow card56''
yellow cardMaksim Nasadyuk
Player substitution58''
inRuslan Gordienko
inAleksandr Nosov
Yellow and red card65''
yellow and red cardMaksim Nasadyuk
Player substitution67''
inAnton Krotov
inSaid Aliev
Player substitution83''
inVladislav Rudenko
inAleksandr Kutyin
Player substitution90''
inAleksey Aravin
inVadim Steklov
Yellow card36''
yellow cardDenis Tumasyan
Player substitution54''
inArtem Korzhunov
inNikita Chalyi
Player substitution61''
inAleksadr Podbeltsev
inIlya Belous
Player substitution63''
inAndrey Tekuchev
inMaksim Mashnev
Goal70''
goalAndrey Tekuchev
Player substitution80''
inMaksim Vasiljev
inNikita Glushkov
Yellow card86''
yellow cardDmitry Kartashov
Summary
yellow cardDenis Magadiev
30'
36'
yellow cardDenis Tumasyan
goalDaur Kvekveskiri
42'
Second half
54'
inArtem Korzhunov
outNikita Chalyi
inMaksim Nasadyuk
outAleksandr Makarenko
55'
yellow cardMaksim Nasadyuk
56'
inRuslan Gordienko
outAleksandr Nosov
58'
61'
inAleksadr Podbeltsev
outIlya Belous
63'
inAndrey Tekuchev
outMaksim Mashnev
yellow-red cardMaksim Nasadyuk
65'
inAnton Krotov
outSaid Aliev
67'
70'
goalAndrey Tekuchev
80'
inMaksim Vasiljev
outNikita Glushkov
inVladislav Rudenko
outAleksandr Kutyin
83'
86'
yellow cardDmitry Kartashov
inAleksey Aravin
outVadim Steklov
90'
90'

Luch Energiya Vladivostok make a substitution. Vadim Steklov runs off the field and in comes Aleksey Aravin

86'

Dmitry Kartashov is shown a yellow card by the referee

83'

Luch Energiya Vladivostok make a substitution. Aleksandr Kutyin runs off the field and in comes Vladislav Rudenko

80'

Chayka make a substitution. Nikita Glushkov runs off the field and in comes Maksim Vasiljev

70'

G O O O A A L - Andrey Tekuchev scores in the penalty shoot-out.

67'

Luch Energiya Vladivostok make a substitution. Said Aliev runs off the field and in comes Anton Krotov

65'

RED CARD! - Maksim Nasadyuk receives his second yellow card and is sent off!

63'

Chayka make a substitution. Maksim Mashnev runs off the field and in comes Andrey Tekuchev

61'

Chayka make a substitution. Ilya Belous runs off the field and in comes Aleksadr Podbeltsev

58'

Luch Energiya Vladivostok make a substitution. Aleksandr Nosov runs off the field and in comes Ruslan Gordienko

56'

Maksim Nasadyuk is shown a yellow card by the referee

55'

Luch Energiya Vladivostok make a substitution. Aleksandr Makarenko runs off the field and in comes Maksim Nasadyuk

54'

Chayka make a substitution. Nikita Chalyi runs off the field and in comes Artem Korzhunov

42'

G O O O A A L - Daur Kvekveskiri scores in the penalty shoot-out.

36'

Denis Tumasyan is shown a yellow card by the referee

30'

Denis Magadiev is shown a yellow card by the referee

BookmakerCS1
Ladbrokes0:06.50
Bet3650:06.50
Coral0:06.50
BWin0:05.50
William Hill0:06.00
Betway0:06.50
BookmakerCS1
Ladbrokes0:17.50
Bet3650:18.00
Coral0:17.50
BWin0:18.00
William Hill0:17.50
BookmakerCS1
Ladbrokes0:215.00
Bet3650:215.00
Coral0:215.00
BWin0:216.00
William Hill0:215.00
BookmakerCS1
Ladbrokes0:346.00
Bet3650:341.00
Coral0:346.00
BWin0:336.00
William Hill0:341.00
BookmakerCS1
Ladbrokes0:4126.00
Bet3650:481.00
Coral0:4126.00
BWin0:4101.00
Expekt0:4101.00
William Hill0:491.00
188Bet0:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:5201.00
10Bet0:51.00
William Hill0:5126.00
Betway0:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6201.00
10Bet0:61.00
William Hill0:6151.00
Betway0:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7201.00
10Bet0:71.00
William Hill0:7151.00
Betway0:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8201.00
10Bet0:81.00
William Hill0:8151.00
Betway0:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9201.00
10Bet0:91.00
William Hill0:9151.00
Betway0:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10201.00
Betway0:101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11201.00
BookmakerCS1
Ladbrokes1:05.75
Bet3651:06.00
Coral1:05.75
BWin1:06.50
William Hill1:05.50
BookmakerCS1
Paddy Power1:15.00
Ladbrokes1:15.75
Bet3651:16.00
Coral1:15.75
BWin1:16.25
William Hill1:15.50
BookmakerCS1
Ladbrokes1:212.00
Bet3651:213.00
Coral1:212.00
BWin1:213.00
William Hill1:213.00
BookmakerCS1
Ladbrokes1:334.00
Bet3651:334.00
Coral1:334.00
BWin1:331.00
William Hill1:336.00
BookmakerCS1
Ladbrokes1:4126.00
Bet3651:481.00
Coral1:4126.00
BWin1:481.00
Expekt1:4101.00
William Hill1:491.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:5201.00
10Bet1:51.00
William Hill1:5126.00
Betway1:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6201.00
10Bet1:61.00
William Hill1:6151.00
Betway1:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7201.00
10Bet1:71.00
William Hill1:7151.00
Betway1:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8201.00
10Bet1:81.00
Betway1:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9201.00
10Bet1:91.00
Betway1:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10201.00
Betway1:101.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:09.50
Bet3652:09.50
Coral2:09.50
BWin2:010.00
William Hill2:09.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:19.50
Bet3652:110.00
Coral2:19.50
BWin2:110.50
William Hill2:110.00
Betway2:110.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:217.00
Bet3652:219.00
Coral2:217.00
BWin2:218.00
William Hill2:219.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:351.00
Bet3652:351.00
Coral2:351.00
BWin2:341.00
William Hill2:351.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:4151.00
Bet3652:4126.00
Coral2:4151.00
BWin2:4101.00
Expekt2:4101.00
William Hill2:4101.00
188Bet2:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5201.00
10Bet2:51.00
William Hill2:5126.00
Betway2:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6201.00
10Bet2:61.00
William Hill2:6151.00
Betway2:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7201.00
10Bet2:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8201.00
10Bet2:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9201.00
10Bet2:91.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:023.00
Bet3653:021.00
Coral3:023.00
BWin3:021.00
William Hill3:021.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:123.00
Bet3653:123.00
Coral3:123.00
BWin3:121.00
William Hill3:123.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:241.00
Bet3653:241.00
Coral3:241.00
BWin3:236.00
William Hill3:241.00
Betway3:234.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:3101.00
Bet3653:367.00
Coral3:3101.00
BWin3:381.00
Expekt3:3101.00
William Hill3:381.00
Marathon3:364.00
Betway3:381.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:4201.00
Ladbrokes3:4201.00
Coral3:4201.00
10Bet3:41.00
Unibet3:4276.00
BWin3:4151.00
Expekt3:4101.00
William Hill3:4126.00
888Sport3:4276.00
188Bet3:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5201.00
10Bet3:51.00
Betway3:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6201.00
10Bet3:61.00
Betway3:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7201.00
10Bet3:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8201.00
10Bet3:81.00
BookmakerCS1
10Bet3:91.00
BookmakerCS1
Ladbrokes4:067.00
Bet3654:051.00
Coral4:067.00
BWin4:051.00
William Hill4:051.00
Betway4:051.00
BookmakerCS1
Ladbrokes4:167.00
Bet3654:151.00
Coral4:167.00
BWin4:151.00
William Hill4:156.00
Betway4:151.00
BookmakerCS1
Ladbrokes4:2126.00
Bet3654:281.00
Coral4:2126.00
BWin4:281.00
Expekt4:2101.00
William Hill4:281.00
Marathon4:267.00
Betway4:281.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:3201.00
Ladbrokes4:3201.00
Coral4:3201.00
10Bet4:31.00
BWin4:3151.00
Expekt4:3101.00
William Hill4:3126.00
188Bet4:3201.00
Betway4:3201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4201.00
10Bet4:41.00
BWin4:4201.00
Expekt4:4101.00
William Hill4:4151.00
188Bet4:4201.00
Betway4:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5201.00
10Bet4:51.00
Betway4:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6201.00
10Bet4:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7201.00
10Bet4:71.00
BookmakerCS1
10Bet4:81.00
BookmakerCS1
10Bet4:91.00
BookmakerCS1
Ladbrokes5:0201.00
Bet3655:0126.00
Coral5:0201.00
William Hill5:0101.00
BookmakerCS1
Ladbrokes5:1201.00
Bet3655:1126.00
Coral5:1201.00
William Hill5:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2201.00
10Bet5:21.00
Unibet5:2276.00
William Hill5:2126.00
888Sport5:2276.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3201.00
10Bet5:31.00
Betway5:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4201.00
10Bet5:41.00
Betway5:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5201.00
10Bet5:51.00
Betway5:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6201.00
10Bet5:61.00
BookmakerCS1
10Bet5:71.00
BookmakerCS1
10Bet5:81.00
BookmakerCS1
10Bet5:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0201.00
10Bet6:01.00
William Hill6:0126.00
Betway6:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1201.00
10Bet6:11.00
William Hill6:1126.00
Betway6:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2201.00
10Bet6:21.00
William Hill6:2151.00
Betway6:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3201.00
10Bet6:31.00
Betway6:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4201.00
10Bet6:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5201.00
10Bet6:51.00
BookmakerCS1
10Bet6:61.00
BookmakerCS1
10Bet6:71.00
BookmakerCS1
10Bet6:81.00
BookmakerCS1
10Bet6:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0201.00
10Bet7:01.00
William Hill7:0151.00
Betway7:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1201.00
10Bet7:11.00
William Hill7:1151.00
Betway7:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2201.00
10Bet7:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3201.00
10Bet7:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4201.00
10Bet7:41.00
BookmakerCS1
10Bet7:51.00
BookmakerCS1
10Bet7:61.00
BookmakerCS1
10Bet7:71.00
BookmakerCS1
10Bet7:81.00
BookmakerCS1
10Bet7:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0201.00
10Bet8:01.00
William Hill8:0151.00
Betway8:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1201.00
10Bet8:11.00
Betway8:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2201.00
10Bet8:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3201.00
10Bet8:31.00
BookmakerCS1
10Bet8:41.00
BookmakerCS1
10Bet8:51.00
BookmakerCS1
10Bet8:61.00
BookmakerCS1
10Bet8:71.00
BookmakerCS1
10Bet8:81.00
BookmakerCS1
10Bet8:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0201.00
10Bet9:01.00
William Hill9:0151.00
Betway9:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1201.00
10Bet9:11.00
Betway9:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2201.00
10Bet9:21.00
BookmakerCS1
10Bet9:31.00
BookmakerCS1
10Bet9:41.00
BookmakerCS1
10Bet9:51.00
BookmakerCS1
10Bet9:61.00
BookmakerCS1
10Bet9:71.00
BookmakerCS1
10Bet9:81.00
BookmakerCS1
10Bet9:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0201.00
William Hill10:0151.00
Betway10:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1201.00
Betway10:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0201.00
Goalkeeper
31Mikhail PonomarenkoDmitri Arapov35
Starting Lineups
32Astemir AbazovAndrei Pavlenko17
30Erving Botaka-Yobomayellow card36'Denis Tumasyan34
5Denis Magadievyellow card30'Andrey Bychkov25
18Kirill MarushchakVladislav Dubovoy2
20Vadim Steklovout90'out63'Maksim Mashnev19
8Aleksandr Makarenkoout55'yellow card86'Dmitry Kartashov8
10Aleksandr Nosovout58'out61'Ilya Belous88
7Daur Kvekveskirigoal42'out80'Nikita Glushkov23
11Said Alievout67'out54'Nikita Chalyi27
48Aleksandr Kutyinout83'Aleksandr Korotaev13
Substitutes
4Pavel Stepanetsin63'goal70'Andrey Tekuchev36
1Aleksandr Kotlyarovin54'Artem Korzhunov11
77Vladislav Rudenkoin83'in80'Maksim Vasiljev72
2Aleksey Aravinin90'in61'Aleksadr Podbeltsev9
21Nikita BelunovIgor Leontyev52
70Dmitri KaluginAndrey Demchenko77
3Maksim Nasadyukin55'yellow card56'yellow/red card65'Maksim Kiselev16
9Ruslan Gordienkoin58'
22Dimitriy Rebrov
23Anton Krotovin67'
27Arkadiy Simanov
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
16
3
5
37:21
51
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
24
15
4
5
37:20
49
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
15
4
5
43:15
49
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
9
3
31:18
45
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
5
24
12
7
5
34:22
43
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
6
24
11
6
7
32:21
39
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
7
24
10
7
7
37:27
37
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
8
24
10
7
7
37:33
37
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
9
24
9
9
6
30:20
36
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
10
24
9
6
9
28:27
33
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
11
24
8
8
8
26:27
32
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
12
24
6
9
9
28:28
27
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
13
24
6
9
9
22:26
27
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
14
24
5
11
8
25:35
26
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
15
24
6
7
11
21:36
25
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
24
6
6
12
36:42
24
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
17
Relegation (Championship)
24
5
8
11
25:38
23
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
18
Relegation (Championship)
24
5
2
17
24:48
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
24
3
7
14
13:41
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
20
Relegation (Championship)
24
3
7
14
17:38
16
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
14
11
1
2
25:12
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
11
6
3
2
20:14
21
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
4
2
17:10
19
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    21/09/2019 15:00
5
11
4
5
2
14:12
17
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
6
11
6
2
3
15:8
20
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
7
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
8
11
4
2
5
14:17
14
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
9
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
10
11
5
2
4
12:10
17
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
10
2
5
3
13:11
11
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Fakel)
    30/09/2019 14:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
16
Relegation (Championship)
12
4
1
7
19:21
13
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
18
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
12
1
5
6
4:16
8
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    07/09/2019 15:00
20
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
2
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
4
3
18:8
19
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
7
11
3
4
4
18:18
13
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
8
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
9
12
3
5
4
13:14
14
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
10
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
11
11
4
4
3
13:10
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Nizhny Novgorod)
    29/09/2019 13:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
11
2
2
7
10:16
8
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Armavir FC)
    29/09/2019 13:00
14
11
1
5
5
9:16
8
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Nizhny Novgorod - Avangard Kursk)
    21/09/2019 12:00
15
13
3
3
7
8:20
12
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
10
3
3
4
11:16
12
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • L
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
1
9
11:22
7
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Tekstilshchik)
    21/09/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
11
1
3
7
9:21
6
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Mordovya)
    29/09/2019 10:00