Super Liga - 2019/2020

Macva Sabac01Vojvodina

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal7''
goalBojan Matic
Summary
7'
goalBojan Matic
7'

G O O O A A L - Bojan Matic scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
15
13
1
1
34:11
40
  • ?
  • FK Crvena Zvezda - Cukaricki
    24/08/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Javor - FK Crvena Zvezda)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(Proleter - FK Crvena Zvezda)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - TSC Backa Topola)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 5(FK Radnik Surdulica - FK Crvena Zvezda)
    26/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Rad Beograd)
    18/10/2019 18:00
2
16
10
3
3
29:15
33
  • ?
  • Vojvodina - Napredak
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Vojvodina)
    09/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Partizan Beograd - Vojvodina)
    02/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Vojvodina - Indjija)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Vojvodina - Javor)
    26/10/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Cukaricki - Vojvodina)
    18/10/2019 16:00
3
15
10
3
2
20:11
33
  • ?
  • FK Crvena Zvezda - Cukaricki
    24/08/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Napredak - Cukaricki)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Macva Sabac - Cukaricki)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Cukaricki - Partizan Beograd)
    30/10/2019 14:30
  • W
  • 1 : 3(Indjija - Cukaricki)
    27/10/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Cukaricki - Vojvodina)
    18/10/2019 16:00
4
15
10
2
3
35:9
32
  • ?
  • FK Radnik Surdulica - Partizan Beograd
    24/08/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(Partizan Beograd - Indjija)
    10/11/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Partizan Beograd - Vojvodina)
    02/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Cukaricki - Partizan Beograd)
    30/10/2019 14:30
  • W
  • 4 : 0(Partizan Beograd - FK Spartak Subotica)
    27/10/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Mladost Lucani - Partizan Beograd)
    19/10/2019 13:00
5
16
8
5
3
28:17
29
  • ?
  • Mladost Lucani - TSC Backa Topola
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(TSC Backa Topola - Vozdovac)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Radnicki Nis)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - TSC Backa Topola)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(TSC Backa Topola - Proleter)
    27/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 2(Javor - TSC Backa Topola)
    19/10/2019 16:00
6
16
7
5
4
29:23
26
  • ?
  • Vozdovac - Proleter
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(TSC Backa Topola - Vozdovac)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(FK Radnik Surdulica - Vozdovac)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Vozdovac - Rad Beograd)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(Napredak - Vozdovac)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Vozdovac - Macva Sabac)
    19/10/2019 16:00
7
15
8
1
6
20:19
25
  • ?
  • Proleter - Radnicki Nis
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Radnicki Nis)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Radnicki Nis - FK Radnik Surdulica)
    30/10/2019 14:30
  • W
  • 1 : 2(Rad Beograd - Radnicki Nis)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Radnicki Nis - Napredak)
    19/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Radnicki Nis)
    05/10/2019 16:00
8
16
6
4
6
16:19
22
  • ?
  • Mladost Lucani - TSC Backa Topola
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(FK Radnik Surdulica - Mladost Lucani)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Rad Beograd - Mladost Lucani)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Mladost Lucani - Napredak)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Mladost Lucani)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Mladost Lucani - Partizan Beograd)
    19/10/2019 13:00
9
Relegation Playoff
16
7
0
9
17:25
21
  • ?
  • FK Spartak Subotica - FK Radnik Surdulica
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Rad Beograd - FK Spartak Subotica)
    09/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Napredak - FK Spartak Subotica)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(FK Spartak Subotica - Macva Sabac)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Partizan Beograd - FK Spartak Subotica)
    27/10/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(FK Spartak Subotica - Indjija)
    19/10/2019 16:00
10
Relegation Playoff
16
5
5
6
23:24
20
  • ?
  • Partizan Beograd - Javor
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Javor - FK Crvena Zvezda)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 3(Indjija - Javor)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Javor - Proleter)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Vojvodina - Javor)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 2(Javor - TSC Backa Topola)
    19/10/2019 16:00
11
Relegation Playoff
16
5
3
8
20:22
18
  • ?
  • Vojvodina - Napredak
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Napredak - Cukaricki)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Napredak - FK Spartak Subotica)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mladost Lucani - Napredak)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(Napredak - Vozdovac)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(Radnicki Nis - Napredak)
    19/10/2019 16:00
12
Relegation Playoff
15
4
4
7
13:20
16
  • ?
  • Proleter - Radnicki Nis
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Proleter - FK Crvena Zvezda)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Javor - Proleter)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(TSC Backa Topola - Proleter)
    27/10/2019 17:00
  • W
  • 2 : 1(Proleter - FK Radnik Surdulica)
    19/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Rad Beograd - Proleter)
    05/10/2019 16:00
13
Relegation Playoff
15
4
3
8
15:24
15
  • ?
  • FK Radnik Surdulica - Partizan Beograd
    24/08/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(FK Radnik Surdulica - Mladost Lucani)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(FK Radnik Surdulica - Vozdovac)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Radnicki Nis - FK Radnik Surdulica)
    30/10/2019 14:30
  • L
  • 0 : 5(FK Radnik Surdulica - FK Crvena Zvezda)
    26/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Proleter - FK Radnik Surdulica)
    19/10/2019 16:00
14
Relegation Playoff
16
3
2
11
12:31
11
  • ?
  • Cukaricki - Rad Beograd
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Rad Beograd - FK Spartak Subotica)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Rad Beograd - Mladost Lucani)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Vozdovac - Rad Beograd)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 1 : 2(Rad Beograd - Radnicki Nis)
    26/10/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Rad Beograd)
    18/10/2019 18:00
15
Relegation Playoff
16
2
1
13
11:31
7
  • ?
  • Indjija - Macva Sabac
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Partizan Beograd - Indjija)
    10/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Indjija - Javor)
    03/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Vojvodina - Indjija)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 1 : 3(Indjija - Cukaricki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FK Spartak Subotica - Indjija)
    19/10/2019 16:00
16
Relegation Playoff
16
0
4
12
7:28
4
  • ?
  • Indjija - Macva Sabac
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Vojvodina)
    09/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Macva Sabac - Cukaricki)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(FK Spartak Subotica - Macva Sabac)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Mladost Lucani)
    26/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Vozdovac - Macva Sabac)
    19/10/2019 16:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
7
7
0
0
17:4
21
  • ?
  • FK Crvena Zvezda - Cukaricki
    24/08/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - TSC Backa Topola)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Rad Beograd)
    18/10/2019 18:00
  • W
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Macva Sabac)
    28/09/2019 17:00
  • W
  • 2 : 1(FK Crvena Zvezda - Indjija)
    14/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(FK Crvena Zvezda - Mladost Lucani)
    09/08/2019 18:00
2
8
4
2
2
17:9
14
  • ?
  • Vojvodina - Napredak
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Vojvodina - Indjija)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Vojvodina - Javor)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Vojvodina - FK Spartak Subotica)
    04/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 2(Vojvodina - Vozdovac)
    21/09/2019 18:00
  • L
  • 1 : 2(Vojvodina - FK Crvena Zvezda)
    31/08/2019 16:45
3
8
7
1
0
10:2
22
  • ?
  • Cukaricki - Rad Beograd
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Cukaricki - Partizan Beograd)
    30/10/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Cukaricki - Vojvodina)
    18/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Cukaricki - Javor)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Cukaricki - Mladost Lucani)
    21/09/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Cukaricki - Radnicki Nis)
    01/09/2019 18:00
4
8
6
1
1
22:3
19
  • ?
  • Partizan Beograd - Javor
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Partizan Beograd - Indjija)
    10/11/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Partizan Beograd - Vojvodina)
    02/11/2019 13:00
  • W
  • 4 : 0(Partizan Beograd - FK Spartak Subotica)
    27/10/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Partizan Beograd - Vozdovac)
    06/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Partizan Beograd - FK Crvena Zvezda)
    22/09/2019 16:00
5
8
5
3
0
15:4
18
  • ?
  • TSC Backa Topola - FK Spartak Subotica
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(TSC Backa Topola - Vozdovac)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Radnicki Nis)
    03/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(TSC Backa Topola - Proleter)
    27/10/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Rad Beograd)
    29/09/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(TSC Backa Topola - Macva Sabac)
    15/09/2019 17:00
6
8
5
1
2
16:10
16
  • ?
  • Vozdovac - Proleter
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Vozdovac - Rad Beograd)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Vozdovac - Macva Sabac)
    19/10/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Vozdovac - Indjija)
    29/09/2019 18:00
  • L
  • 1 : 3(Vozdovac - FK Crvena Zvezda)
    25/09/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Vozdovac - Cukaricki)
    14/09/2019 18:00
7
8
5
0
3
15:12
15
  • ?
  • Radnicki Nis - FK Crvena Zvezda
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Radnicki Nis - FK Radnik Surdulica)
    30/10/2019 14:30
  • W
  • 4 : 1(Radnicki Nis - Napredak)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 4(Radnicki Nis - Partizan Beograd)
    28/09/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Radnicki Nis - Vojvodina)
    13/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Radnicki Nis - FK Spartak Subotica)
    25/08/2019 16:30
8
8
3
3
2
11:9
12
  • ?
  • Mladost Lucani - TSC Backa Topola
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Mladost Lucani - Napredak)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Mladost Lucani - Partizan Beograd)
    19/10/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Mladost Lucani - Vojvodina)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Mladost Lucani - FK Spartak Subotica)
    15/09/2019 17:00
  • D
  • 3 : 3(Mladost Lucani - Javor)
    01/09/2019 18:00
9
Relegation Playoff
8
5
0
3
14:9
15
  • ?
  • FK Spartak Subotica - FK Radnik Surdulica
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(FK Spartak Subotica - Macva Sabac)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 3 : 0(FK Spartak Subotica - Indjija)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(FK Spartak Subotica - Cukaricki)
    29/09/2019 18:00
  • W
  • 1 : 0(FK Spartak Subotica - Javor)
    21/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(FK Spartak Subotica - Vozdovac)
    31/08/2019 18:00
10
Relegation Playoff
8
4
3
1
13:8
15
  • ?
  • Javor - Radnicki Nis
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Javor - FK Crvena Zvezda)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Javor - Proleter)
    30/10/2019 17:00
  • W
  • 3 : 2(Javor - TSC Backa Topola)
    19/10/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Javor - FK Radnik Surdulica)
    30/09/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Javor - Partizan Beograd)
    25/09/2019 15:00
11
Relegation Playoff
8
2
2
4
11:11
8
  • ?
  • Napredak - Indjija
    30/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Napredak - Cukaricki)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Napredak - FK Spartak Subotica)
    03/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Napredak - Vozdovac)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Napredak - FK Crvena Zvezda)
    06/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 3(Napredak - TSC Backa Topola)
    21/09/2019 16:00
12
Relegation Playoff
7
2
1
4
6:10
7
  • ?
  • Proleter - Radnicki Nis
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Proleter - FK Crvena Zvezda)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Proleter - FK Radnik Surdulica)
    19/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Proleter - Napredak)
    29/09/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Proleter - Partizan Beograd)
    14/09/2019 18:30
  • L
  • 0 : 1(Proleter - Vojvodina)
    24/08/2019 18:00
13
Relegation Playoff
7
2
1
4
8:16
7
  • ?
  • FK Radnik Surdulica - Partizan Beograd
    24/08/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(FK Radnik Surdulica - Mladost Lucani)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(FK Radnik Surdulica - Vozdovac)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 5(FK Radnik Surdulica - FK Crvena Zvezda)
    26/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(FK Radnik Surdulica - TSC Backa Topola)
    05/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 4(FK Radnik Surdulica - Napredak)
    14/09/2019 17:00
14
Relegation Playoff
8
3
2
3
9:7
11
  • ?
  • Rad Beograd - Vojvodina
    30/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Rad Beograd - FK Spartak Subotica)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Rad Beograd - Mladost Lucani)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Rad Beograd - Radnicki Nis)
    26/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Rad Beograd - Proleter)
    05/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Rad Beograd - FK Radnik Surdulica)
    21/09/2019 16:00
15
Relegation Playoff
8
2
0
6
7:13
6
  • ?
  • Indjija - Macva Sabac
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 3(Indjija - Javor)
    03/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Indjija - Cukaricki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Indjija - Mladost Lucani)
    06/10/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Indjija - Radnicki Nis)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Indjija - Proleter)
    01/09/2019 15:00
16
Relegation Playoff
8
0
3
5
3:8
3
  • ?
  • Macva Sabac - Partizan Beograd
    30/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Vojvodina)
    09/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Macva Sabac - Cukaricki)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Mladost Lucani)
    26/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Radnicki Nis)
    05/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Macva Sabac - Proleter)
    21/09/2019 18:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
8
6
1
1
17:7
19
  • ?
  • Radnicki Nis - FK Crvena Zvezda
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Javor - FK Crvena Zvezda)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(Proleter - FK Crvena Zvezda)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 5(FK Radnik Surdulica - FK Crvena Zvezda)
    26/10/2019 13:30
  • W
  • 0 : 1(Napredak - FK Crvena Zvezda)
    06/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Vozdovac - FK Crvena Zvezda)
    25/09/2019 17:00
2
8
6
1
1
12:6
19
  • ?
  • Rad Beograd - Vojvodina
    30/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Vojvodina)
    09/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Partizan Beograd - Vojvodina)
    02/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Cukaricki - Vojvodina)
    18/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Mladost Lucani - Vojvodina)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Radnicki Nis - Vojvodina)
    13/09/2019 16:00
3
7
3
2
2
10:9
11
  • ?
  • FK Crvena Zvezda - Cukaricki
    24/08/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Napredak - Cukaricki)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Macva Sabac - Cukaricki)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Indjija - Cukaricki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(FK Spartak Subotica - Cukaricki)
    29/09/2019 18:00
  • D
  • 2 : 2(Vozdovac - Cukaricki)
    14/09/2019 18:00
4
7
4
1
2
13:6
13
  • ?
  • FK Radnik Surdulica - Partizan Beograd
    24/08/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Cukaricki - Partizan Beograd)
    30/10/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Mladost Lucani - Partizan Beograd)
    19/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 4(Radnicki Nis - Partizan Beograd)
    28/09/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Javor - Partizan Beograd)
    25/09/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Proleter - Partizan Beograd)
    14/09/2019 18:30
5
8
3
2
3
13:13
11
  • ?
  • Mladost Lucani - TSC Backa Topola
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - TSC Backa Topola)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 2(Javor - TSC Backa Topola)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FK Radnik Surdulica - TSC Backa Topola)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 3(Napredak - TSC Backa Topola)
    21/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Partizan Beograd - TSC Backa Topola)
    01/09/2019 18:00
6
8
2
4
2
13:13
10
  • ?
  • FK Crvena Zvezda - Vozdovac
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(TSC Backa Topola - Vozdovac)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(FK Radnik Surdulica - Vozdovac)
    03/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Napredak - Vozdovac)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Partizan Beograd - Vozdovac)
    06/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Vojvodina - Vozdovac)
    21/09/2019 18:00
7
7
3
1
3
5:7
10
  • ?
  • Proleter - Radnicki Nis
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Radnicki Nis)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Rad Beograd - Radnicki Nis)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Radnicki Nis)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Indjija - Radnicki Nis)
    21/09/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Cukaricki - Radnicki Nis)
    01/09/2019 18:00
8
8
3
1
4
5:10
10
  • ?
  • Proleter - Mladost Lucani
    30/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(FK Radnik Surdulica - Mladost Lucani)
    09/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Rad Beograd - Mladost Lucani)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Mladost Lucani)
    26/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Indjija - Mladost Lucani)
    06/10/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(Cukaricki - Mladost Lucani)
    21/09/2019 16:00
9
Relegation Playoff
8
2
0
6
3:16
6
  • ?
  • TSC Backa Topola - FK Spartak Subotica
    30/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Rad Beograd - FK Spartak Subotica)
    09/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Napredak - FK Spartak Subotica)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Partizan Beograd - FK Spartak Subotica)
    27/10/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Vojvodina - FK Spartak Subotica)
    04/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Mladost Lucani - FK Spartak Subotica)
    15/09/2019 17:00
10
Relegation Playoff
8
1
2
5
10:16
5
  • ?
  • Partizan Beograd - Javor
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Indjija - Javor)
    03/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Vojvodina - Javor)
    26/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Cukaricki - Javor)
    05/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FK Spartak Subotica - Javor)
    21/09/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Mladost Lucani - Javor)
    01/09/2019 18:00
11
Relegation Playoff
8
3
1
4
9:11
10
  • ?
  • Vojvodina - Napredak
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Mladost Lucani - Napredak)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 4 : 1(Radnicki Nis - Napredak)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Proleter - Napredak)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 1 : 4(FK Radnik Surdulica - Napredak)
    14/09/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Javor - Napredak)
    24/08/2019 18:00
12
Relegation Playoff
8
2
3
3
7:10
9
  • ?
  • Vozdovac - Proleter
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Javor - Proleter)
    30/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(TSC Backa Topola - Proleter)
    27/10/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(Rad Beograd - Proleter)
    05/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Macva Sabac - Proleter)
    21/09/2019 18:00
  • W
  • 1 : 2(Indjija - Proleter)
    01/09/2019 15:00
13
Relegation Playoff
8
2
2
4
7:8
8
  • ?
  • FK Spartak Subotica - FK Radnik Surdulica
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Radnicki Nis - FK Radnik Surdulica)
    30/10/2019 14:30
  • L
  • 2 : 1(Proleter - FK Radnik Surdulica)
    19/10/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Javor - FK Radnik Surdulica)
    30/09/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Rad Beograd - FK Radnik Surdulica)
    21/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Macva Sabac - FK Radnik Surdulica)
    31/08/2019 18:00
14
Relegation Playoff
8
0
0
8
3:24
0
  • ?
  • Cukaricki - Rad Beograd
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Vozdovac - Rad Beograd)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Rad Beograd)
    18/10/2019 18:00
  • L
  • 2 : 0(TSC Backa Topola - Rad Beograd)
    29/09/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Javor - Rad Beograd)
    14/09/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Napredak - Rad Beograd)
    01/09/2019 18:00
15
Relegation Playoff
8
0
1
7
4:18
1
  • ?
  • Napredak - Indjija
    30/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Partizan Beograd - Indjija)
    10/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(Vojvodina - Indjija)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(FK Spartak Subotica - Indjija)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(Vozdovac - Indjija)
    29/09/2019 18:00
  • L
  • 2 : 1(FK Crvena Zvezda - Indjija)
    14/09/2019 16:00
16
Relegation Playoff
8
0
1
7
4:20
1
  • ?
  • Indjija - Macva Sabac
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FK Spartak Subotica - Macva Sabac)
    30/10/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(Vozdovac - Macva Sabac)
    19/10/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FK Crvena Zvezda - Macva Sabac)
    28/09/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(TSC Backa Topola - Macva Sabac)
    15/09/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(Rad Beograd - Macva Sabac)
    24/08/2019 18:00