National Football League - 2019/2020

Neftekhimik12FC Rotor Volgograd

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestYellow card39''
yellow cardAndrey Kireev
Yellow card45''
yellow cardMikhail Kanaev
Player substitution46''
inDenis Makarov
inAnton Antonov
Player substitution46''
inMerabi Uridia
inRuslan Galiakberov
Player substitution46''
inVagiz Galiulin
inDmitri Michurenkov
Player substitution51''
inDavid Khubaev
inMaksim Shiryaev
Yellow card57''
yellow cardMarat Sitdikov
Player substitution63''
inPavel Shadrin
inAndrey Kireev
Goal80''
goalDenis Makarov
Yellow card9''
yellow cardKamil Mullin
Yellow card37''
yellow cardAnzor Sanaya
Goal43''
goalMukhammad Sultonov
Goal48''
goalKamil Mullin
Player substitution65''
inArtem Popov
inIgor Gorbunov
Player substitution66''
inVladimir Lobkarev
inMukhammad Sultonov
Yellow card71''
yellow cardArtyom Samsonov
Player substitution73''
inOleg Nikolaev
inMaksim Nenakhov
Player substitution74''
inRoman Yanushkovskiy
inAlbert Sharipov
Player substitution78''
inAleksey Evseev
inKamil Mullin
Yellow card90''
yellow cardYuri Nesterenko

TV Channels:

Official Streams:

Summary
9'
yellow cardKamil Mullin
37'
yellow cardAnzor Sanaya
yellow cardAndrey Kireev
39'
43'
goalMukhammad Sultonov
yellow cardMikhail Kanaev
45'
Second half
inDenis Makarov
outAnton Antonov
46'
inMerabi Uridia
outRuslan Galiakberov
46'
inVagiz Galiulin
outDmitri Michurenkov
46'
48'
goalKamil Mullin
inDavid Khubaev
outMaksim Shiryaev
51'
yellow cardMarat Sitdikov
57'
inPavel Shadrin
outAndrey Kireev
63'
65'
inArtem Popov
outIgor Gorbunov
66'
inVladimir Lobkarev
outMukhammad Sultonov
71'
yellow cardArtyom Samsonov
73'
inOleg Nikolaev
outMaksim Nenakhov
74'
inRoman Yanushkovskiy
outAlbert Sharipov
78'
inAleksey Evseev
outKamil Mullin
goalDenis Makarov
80'
90'
yellow cardYuri Nesterenko
90'

Yuri Nesterenko is shown a yellow card by the referee

80'

G O O O A A L - Denis Makarov scores in the penalty shoot-out.

78'

FC Rotor Volgograd make a substitution. Kamil Mullin runs off the field and in comes Aleksey Evseev

74'

FC Rotor Volgograd make a substitution. Albert Sharipov runs off the field and in comes Roman Yanushkovskiy

73'

FC Rotor Volgograd make a substitution. Maksim Nenakhov runs off the field and in comes Oleg Nikolaev

71'

Artyom Samsonov is shown a yellow card by the referee

66'

FC Rotor Volgograd make a substitution. Mukhammad Sultonov runs off the field and in comes Vladimir Lobkarev

65'

FC Rotor Volgograd make a substitution. Igor Gorbunov runs off the field and in comes Artem Popov

63'

Neftekhimik make a substitution. Andrey Kireev runs off the field and in comes Pavel Shadrin

57'

Marat Sitdikov is shown a yellow card by the referee

51'

Neftekhimik make a substitution. Maksim Shiryaev runs off the field and in comes David Khubaev

48'

G O O O A A L - Kamil Mullin scores in the penalty shoot-out.

46'

Neftekhimik make a substitution. Dmitri Michurenkov runs off the field and in comes Vagiz Galiulin

46'

Neftekhimik make a substitution. Ruslan Galiakberov runs off the field and in comes Merabi Uridia

46'

Neftekhimik make a substitution. Anton Antonov runs off the field and in comes Denis Makarov

45'

Mikhail Kanaev is shown a yellow card by the referee

43'

G O O O A A L - Mukhammad Sultonov scores in the penalty shoot-out.

39'

Andrey Kireev is shown a yellow card by the referee

37'

Anzor Sanaya is shown a yellow card by the referee

9'

Kamil Mullin is shown a yellow card by the referee

BookmakerCS1
Bet3650:06.50
BWin0:06.00
William Hill0:06.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:15.00
Bet3650:15.50
BWin0:16.00
William Hill0:15.00
BookmakerCS1
Bet3650:27.50
Unibet0:28.00
BWin0:28.75
William Hill0:27.50
888Sport0:28.00
BookmakerCS1
Bet3650:315.00
BWin0:316.00
William Hill0:315.00
BookmakerCS1
Bet3650:434.00
BWin0:434.00
William Hill0:436.00
BookmakerCS1
Bet3650:567.00
William Hill0:581.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6201.00
Bet3650:6151.00
10Bet0:61.00
Unibet0:6276.00
William Hill0:6126.00
888Sport0:6276.00
Betway0:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7201.00
10Bet0:71.00
William Hill0:7151.00
Betway0:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8201.00
10Bet0:81.00
William Hill0:8151.00
Betway0:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9201.00
10Bet0:91.00
William Hill0:9151.00
Betway0:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10201.00
William Hill0:10151.00
Betway0:101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11201.00
BookmakerCS1
Bet3651:09.50
BWin1:09.75
William Hill1:08.50
BookmakerCS1
Bet3651:16.50
BWin1:16.75
William Hill1:16.00
BookmakerCS1
Bet3651:29.50
Unibet1:28.50
BWin1:29.50
William Hill1:29.50
888Sport1:28.50
BookmakerCS1
Bet3651:319.00
BWin1:317.50
William Hill1:319.00
BookmakerCS1
Bet3651:441.00
BWin1:434.00
William Hill1:446.00
BookmakerCS1
Bet3651:581.00
William Hill1:591.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6201.00
10Bet1:61.00
William Hill1:6126.00
Betway1:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7201.00
10Bet1:71.00
William Hill1:7151.00
Betway1:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8201.00
10Bet1:81.00
Betway1:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9201.00
10Bet1:91.00
Betway1:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10201.00
Betway1:101.00
BookmakerCS1
Bet3652:021.00
BWin2:020.00
William Hill2:021.00
BookmakerCS1
Bet3652:117.00
BWin2:115.00
William Hill2:115.00
BookmakerCS1
Bet3652:221.00
BWin2:218.00
William Hill2:221.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:341.00
Bet3652:341.00
Coral2:341.00
BWin2:331.00
William Hill2:341.00
BookmakerCS1
Bet3652:467.00
SportingBet2:467.00
BWin2:467.00
Expekt2:4101.00
William Hill2:481.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5201.00
Ladbrokes2:5201.00
Bet3652:5151.00
Coral2:5201.00
William Hill2:5126.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6201.00
10Bet2:61.00
William Hill2:6126.00
Betway2:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7201.00
10Bet2:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8201.00
10Bet2:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9201.00
10Bet2:91.00
BookmakerCS1
Bet3653:051.00
BWin3:051.00
William Hill3:061.00
BookmakerCS1
Bet3653:141.00
BWin3:136.00
William Hill3:146.00
BookmakerCS1
Bet3653:251.00
SportingBet3:251.00
BWin3:251.00
William Hill3:261.00
Betway3:251.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:3101.00
Bet3653:381.00
BWin3:367.00
Expekt3:3101.00
William Hill3:381.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:4201.00
Ladbrokes3:4201.00
Bet3653:4151.00
Coral3:4201.00
BWin3:4151.00
Expekt3:4101.00
William Hill3:4126.00
188Bet3:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5201.00
10Bet3:51.00
Betway3:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6201.00
10Bet3:61.00
Betway3:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7201.00
10Bet3:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8201.00
10Bet3:81.00
BookmakerCS1
10Bet3:91.00
BookmakerCS1
Bet3654:0151.00
BWin4:0101.00
Expekt4:0101.00
William Hill4:0126.00
188Bet4:0201.00
BookmakerCS1
Bet3654:1126.00
BWin4:1126.00
Expekt4:1101.00
William Hill4:1101.00
188Bet4:1201.00
BookmakerCS1
Bet3654:2151.00
BWin4:281.00
Expekt4:2101.00
William Hill4:2126.00
188Bet4:2201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:3201.00
Ladbrokes4:3201.00
Coral4:3201.00
10Bet4:31.00
BWin4:3151.00
Expekt4:3101.00
William Hill4:3126.00
188Bet4:3201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4201.00
10Bet4:41.00
BWin4:4201.00
Expekt4:4101.00
William Hill4:4151.00
188Bet4:4201.00
Betway4:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5201.00
10Bet4:51.00
Betway4:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6201.00
10Bet4:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7201.00
10Bet4:71.00
BookmakerCS1
10Bet4:81.00
BookmakerCS1
10Bet4:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:0201.00
10Bet5:01.00
William Hill5:0151.00
Betway5:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:1201.00
10Bet5:11.00
William Hill5:1126.00
Betway5:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2201.00
10Bet5:21.00
William Hill5:2151.00
Betway5:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3201.00
10Bet5:31.00
Betway5:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4201.00
10Bet5:41.00
Betway5:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5201.00
10Bet5:51.00
Betway5:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6201.00
10Bet5:61.00
BookmakerCS1
10Bet5:71.00
BookmakerCS1
10Bet5:81.00
BookmakerCS1
10Bet5:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0201.00
10Bet6:01.00
William Hill6:0151.00
Betway6:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1201.00
10Bet6:11.00
William Hill6:1151.00
Betway6:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2201.00
10Bet6:21.00
William Hill6:2151.00
Betway6:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3201.00
10Bet6:31.00
Betway6:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4201.00
10Bet6:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5201.00
10Bet6:51.00
BookmakerCS1
10Bet6:61.00
BookmakerCS1
10Bet6:71.00
BookmakerCS1
10Bet6:81.00
BookmakerCS1
10Bet6:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0201.00
10Bet7:01.00
William Hill7:0151.00
Betway7:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1201.00
10Bet7:11.00
William Hill7:1151.00
Betway7:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2201.00
10Bet7:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3201.00
10Bet7:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4201.00
10Bet7:41.00
BookmakerCS1
10Bet7:51.00
BookmakerCS1
10Bet7:61.00
BookmakerCS1
10Bet7:71.00
BookmakerCS1
10Bet7:81.00
BookmakerCS1
10Bet7:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0201.00
10Bet8:01.00
William Hill8:0151.00
Betway8:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1201.00
10Bet8:11.00
Betway8:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2201.00
10Bet8:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3201.00
10Bet8:31.00
BookmakerCS1
10Bet8:41.00
BookmakerCS1
10Bet8:51.00
BookmakerCS1
10Bet8:61.00
BookmakerCS1
10Bet8:71.00
BookmakerCS1
10Bet8:81.00
BookmakerCS1
10Bet8:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0201.00
10Bet9:01.00
William Hill9:0151.00
Betway9:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1201.00
10Bet9:11.00
Betway9:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2201.00
10Bet9:21.00
BookmakerCS1
10Bet9:31.00
BookmakerCS1
10Bet9:41.00
BookmakerCS1
10Bet9:51.00
BookmakerCS1
10Bet9:61.00
BookmakerCS1
10Bet9:71.00
BookmakerCS1
10Bet9:81.00
BookmakerCS1
10Bet9:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0201.00
Betway10:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1201.00
Betway10:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0201.00
Goalkeeper
18Vyacheslav Isupovyellow card90'Yuri Nesterenko1
Starting Lineups
5Lev Potapovout73'Maksim Nenakhov24
88Andrey Kireevyellow card39'out63'Azat Bayryev28
4Andrey SemenovIvan Khomukha4
21Denis KaykovAnton Piskunov5
95Ilya Petrovout65'Igor Gorbunov70
22Marat Sitdikovyellow card57'out74'Albert Sharipov10
9Anton Antonovout46'yellow card71'Artyom Samsonov21
12Maksim Shiryaevout51'goal43'out66'Mukhammad Sultonov22
19Dmitri Michurenkovout46'yellow card9'goal48'out78'Kamil Mullin72
8Ruslan Galiakberovout46'yellow card37'Anzor Sanaya9
Substitutes
24Mikhail Solovjevin78'Aleksey Evseev11
10Merabi Uridiain46'Miroslav Lobantsev41
6Farkhod VasievEduard Bulia7
33Rail Abdulinin65'Artem Popov25
20Vagiz Galiulinin46'Azim Fatullayev15
23Anatoli MalashenkoIgor Udaly33
13David Khubaevin51'in73'Oleg Nikolaev18
25Denis Makarovin46'goal80'in66'Vladimir Lobkarev77
3Alexander Kulikovin74'Roman Yanushkovskiy17
7Pavel Shadrinin63'
17Mikhail Kanaevyellow card45'
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
25
16
4
5
39:20
52
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
25
16
3
6
37:23
51
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
15
5
5
45:17
50
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
13
9
3
32:18
48
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
5
25
13
7
5
35:22
46
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
6
25
11
7
7
40:33
40
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
7
25
11
6
8
32:23
39
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
8
25
10
7
8
37:28
37
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
9
25
10
6
9
29:27
36
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
10
25
9
9
7
30:22
36
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
11
25
9
8
8
28:27
35
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
12
25
6
10
9
30:30
28
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
13
25
6
9
10
22:27
27
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
14
25
5
12
8
26:36
27
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
15
25
6
8
11
27:38
26
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
25
6
7
12
37:43
25
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
17
Relegation (Championship)
25
6
7
12
21:37
25
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
25
4
7
14
19:38
19
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
19
Relegation (Championship)
25
5
2
18
24:51
17
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
25
3
7
15
13:43
16
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
3
2
22:14
24
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
15
11
1
3
25:14
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - FC Rotor Volgograd
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
4
2
18:10
22
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
5
12
5
5
2
15:12
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
6
12
5
2
5
17:17
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
7
12
6
2
4
15:10
20
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
8
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
9
12
6
2
4
13:10
20
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
10
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
11
2
6
3
15:13
12
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
16
Relegation (Championship)
13
4
2
7
20:22
14
  • ?
  • Spartak Moscow II - Khimki
    29/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
18
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
13
1
5
7
4:18
8
  • ?
  • Fakel - Luch Energiya Vladivostok
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
20:10
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
7
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
8
12
3
4
5
18:19
13
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
9
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
10
13
3
5
5
13:16
14
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
11
12
5
4
3
15:10
19
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
12
2
2
8
10:17
8
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
14
12
1
6
5
10:17
9
  • ?
  • Chayka - Avangard Kursk
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
15
11
4
3
4
13:16
15
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
14
3
3
8
8:21
12
  • ?
  • Chayka - FC Yenisey Krasnoyarsk
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
3
7
11:21
9
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
13
2
1
10
11:25
7
  • ?
  • Fakel - Tekstilshchik
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00