National League - 2019/2020

Notts County22Hartlepool United

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal44''
goalWesley Thomas
Player substitution46''
inRegan Booty
inSean Shields
Goal61''
goalWesley Thomas
Player substitution88''
inKristian Dennis
inWesley Thomas
Goal8''
goalGavan Holohan
Goal42''
goalLuke James
Player substitution72''
inNiko Muir
inLuke James
Player substitution81''
inJason Kennedy
inRyan Donaldson
Player substitution89''
inLuke Williams
inGavan Holohan
Summary
8'
goalGavan Holohan
42'
goalLuke James
goalWesley Thomas
44'
Second half
inRegan Booty
outSean Shields
46'
goalWesley Thomas
61'
72'
inNiko Muir
outLuke James
81'
inJason Kennedy
outRyan Donaldson
inKristian Dennis
outWesley Thomas
88'
89'
inLuke Williams
outGavan Holohan
89'

Hartlepool United make a substitution. Gavan Holohan runs off the field and in comes Luke Williams

88'

Notts County make a substitution. Wesley Thomas runs off the field and in comes Kristian Dennis

81'

Hartlepool United make a substitution. Ryan Donaldson runs off the field and in comes Jason Kennedy

72'

Hartlepool United make a substitution. Luke James runs off the field and in comes Niko Muir

61'

G O O O A A L - Wesley Thomas scores in the penalty shoot-out.

46'

Notts County make a substitution. Sean Shields runs off the field and in comes Regan Booty

44'

G O O O A A L - Wesley Thomas scores in the penalty shoot-out.

42'

G O O O A A L - Luke James scores in the penalty shoot-out.

8'

G O O O A A L - Gavan Holohan scores in the penalty shoot-out.

Goalkeeper
1Sam SlocombeBen Killip1
Starting Lineups
3Damien McCroryMichael Raynes4
20Richard BrindleyMark Kitching3
13Connell RawlinsonFraser Kerr5
5Ben TurnerPeter Kioso2
7Wesley Thomasgoal44'goal61'out88'out81'Ryan Donaldson7
11Enzio Boldewijngoal8'out89'Gavan Holohan14
8Michael DoyleNicky Featherstone8
4Mitchell RoseGus Mafuta15
32Sean Shieldsout46'Nicke Kabamba9
14Kyle Woottongoal42'out72'Luke James33
Substitutes
10Nathan TysonAaron Cunningham20
23Samuel OsborneJosh Hawkes11
17Zoumana Bakayogoin81'Jason Kennedy28
15Regan Bootyin46'in89'Luke Williams18
9Kristian Dennisin88'in72'Niko Muir10
Coach
Neal ArdleyAntony Sweeney
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
15
2
7
46:27
47
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
12
8
5
43:31
44
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
5
7
40:28
41
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
8
6
37:31
41
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
4
8
37:25
40
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
11
7
7
38:34
40
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
11
5
8
32:30
38
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
8
25
11
5
9
35:39
38
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
9
25
10
7
8
36:28
37
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
10
24
9
7
8
36:33
34
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
11
25
10
4
11
43:43
34
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
12
24
8
9
7
36:28
33
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
13
24
8
9
7
30:32
33
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
14
24
8
8
8
37:34
32
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
15
23
9
5
9
29:32
32
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
16
25
9
4
12
32:35
31
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
17
25
8
6
11
30:33
30
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
18
23
7
6
10
29:38
27
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
19
25
7
6
12
26:36
27
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
20
25
6
8
11
30:35
26
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
24
6
8
10
26:31
26
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
22
Relegation (Championship)
25
5
8
12
36:48
23
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
24
5
8
11
32:45
23
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
25
4
11
10
23:43
23
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
8
1
3
18:10
25
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Barrow - Boreham Wood)
    08/10/2019 18:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
5
1
26:16
23
  • ?
  • Bromley - Eastleigh
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
3
3
22:14
24
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
16:16
20
  • ?
  • Woking - Sutton United
    26/12/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
9
0
2
22:9
27
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 1(Solihull Moors - Wrexham)
    01/10/2019 18:45
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
8
3
2
20:12
27
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
16:14
17
  • ?
  • FC Halifax Town - Dover
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(FC Halifax Town - Chorley)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Harrogate)
    24/09/2019 18:45
8
13
7
1
5
20:21
22
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
9
12
5
3
4
17:13
18
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Solihull Moors)
    05/10/2019 14:00
10
13
6
4
3
21:15
22
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
11
12
6
1
5
20:20
19
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Torquay United - AFC Fylde)
    05/10/2019 14:00
12
13
5
6
2
20:13
21
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
13
13
5
6
2
18:14
21
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • W
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00
14
11
3
4
4
17:18
13
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Hartlepool United - Chesterfield)
    24/09/2019 18:45
15
13
2
4
7
16:22
10
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
16
12
2
3
7
12:18
9
  • ?
  • Maidenhead United - Barnet
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - FC Halifax Town)
    05/10/2019 14:00
17
13
5
3
5
22:20
18
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
18
10
4
3
3
12:14
15
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
  • L
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
  • W
  • 3 : 2(AFC Fylde - Wrexham)
    24/09/2019 18:45
19
12
4
3
5
16:16
15
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
20
13
5
5
3
16:13
20
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
21
Relegation (Championship)
12
2
4
6
14:18
10
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
22
Relegation (Championship)
12
2
4
6
18:26
10
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 4(Ebbsfleet United - Torquay United)
    08/10/2019 18:45
23
Relegation (Championship)
12
3
2
7
16:23
11
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • L
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
24
Relegation (Championship)
12
3
4
5
10:19
13
  • ?
  • Chorley - Dover
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chorley - Aldershot Town)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
1
4
28:17
22
  • ?
  • Solihull Moors - Barrow
    21/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 4(Maidenhead United - Barrow)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Notts County - Barrow)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dagenham & Redbridge - Barrow)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 4 : 2(Torquay United - Barrow)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barrow)
    05/10/2019 14:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
17:15
21
  • ?
  • Dover - Bromley
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Bromley)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Bromley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Sutton United - Bromley)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Wrexham - Bromley)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Bromley)
    12/10/2019 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
2
4
18:14
17
  • ?
  • Chesterfield - Yeovil Town
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Bromley - Yeovil Town)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Wrexham - Yeovil Town)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Yeovil Town)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Hartlepool United - Yeovil Town)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 3(Aldershot Town - Yeovil Town)
    24/09/2019 18:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
3
3
21:15
21
  • ?
  • Ebbsfleet United - Woking
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Woking)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Maidenhead United - Woking)
    23/11/2019 17:20
  • W
  • 1 : 3(Stockport County - Woking)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Woking)
    12/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Yeovil Town - Woking)
    08/10/2019 18:45
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
3
4
6
15:16
13
  • ?
  • Chesterfield - Solihull Moors
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Wrexham - Solihull Moors)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 4(Stockport County - Solihull Moors)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Solihull Moors)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Solihull Moors)
    05/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Maidenhead United - Solihull Moors)
    26/10/2019 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
3
4
5
18:22
13
  • ?
  • Boreham Wood - Harrogate
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Sutton United - Harrogate)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 3 : 3(Bromley - Harrogate)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Eastleigh - Harrogate)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Yeovil Town - Harrogate)
    12/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Wrexham - Harrogate)
    08/10/2019 18:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
6
3
4
16:16
21
  • ?
  • Stockport County - FC Halifax Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Harrogate - FC Halifax Town)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 0 : 0(Woking - FC Halifax Town)
    16/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sutton United - FC Halifax Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 5 : 0(Bromley - FC Halifax Town)
    26/10/2019 14:00
8
12
4
4
4
15:18
16
  • ?
  • Aldershot Town - Stockport County
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Torquay United - Stockport County)
    30/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Barnet - Stockport County)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Stockport County)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 1(Dover - Stockport County)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Stockport County)
    05/10/2019 14:00
9
13
5
4
4
19:15
19
  • ?
  • Barnet - Boreham Wood
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Dover - Boreham Wood)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Boreham Wood)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Hartlepool United - Boreham Wood)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Boreham Wood)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Boreham Wood)
    12/10/2019 14:00
10
11
3
3
5
15:18
12
  • ?
  • Solihull Moors - Barnet
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Barnet)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Barnet)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Barnet)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Barnet)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 4(AFC Fylde - Barnet)
    01/10/2019 18:45
11
13
4
3
6
23:23
15
  • ?
  • Yeovil Town - Torquay United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Harrogate - Torquay United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Eastleigh - Torquay United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Torquay United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 4(FC Halifax Town - Torquay United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Torquay United)
    12/10/2019 14:00
12
11
3
3
5
16:15
12
  • ?
  • AFC Fylde - Notts County
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Aldershot Town - Notts County)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Woking - Notts County)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Notts County)
    26/10/2019 16:20
  • D
  • 2 : 2(Dover - Notts County)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Boreham Wood - Notts County)
    24/09/2019 18:45
13
11
3
3
5
12:18
12
  • ?
  • Hartlepool United - Eastleigh
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Halifax Town - Eastleigh)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Dover - Eastleigh)
    29/10/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Woking - Eastleigh)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chesterfield - Eastleigh)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Torquay United - Eastleigh)
    24/09/2019 18:45
14
13
5
4
4
20:16
19
  • ?
  • Harrogate - Hartlepool United
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Woking - Hartlepool United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 5(Chesterfield - Hartlepool United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Hartlepool United)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Notts County - Hartlepool United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(Aldershot Town - Hartlepool United)
    12/10/2019 14:00
15
10
7
1
2
13:10
22
  • ?
  • Barrow - Dover
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Yeovil Town - Dover)
    16/11/2019 17:20
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Dover)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 4 : 0(Aldershot Town - Dover)
    08/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Dover)
    24/09/2019 18:45
  • W
  • 0 : 2(Hartlepool United - Dover)
    21/09/2019 14:00
16
13
7
1
5
20:17
22
  • ?
  • Notts County - Maidenhead United
    26/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Maidenhead United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 3 : 4(Dover - Maidenhead United)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Boreham Wood - Maidenhead United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Aldershot Town - Maidenhead United)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Ebbsfleet United - Maidenhead United)
    12/10/2019 14:00
17
12
3
3
6
8:13
12
  • ?
  • Hartlepool United - Dagenham & Redbridge
    21/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chorley - Dagenham & Redbridge)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(AFC Fylde - Dagenham & Redbridge)
    23/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Dagenham & Redbridge)
    09/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Solihull Moors - Dagenham & Redbridge)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Notts County - Dagenham & Redbridge)
    08/10/2019 18:45
18
13
3
3
7
17:24
12
  • ?
  • Barrow - AFC Fylde
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - AFC Fylde)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 3 : 1(Solihull Moors - AFC Fylde)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Maidenhead United - AFC Fylde)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 0 : 2(Boreham Wood - AFC Fylde)
    26/10/2019 14:00
19
13
3
3
7
10:20
12
  • ?
  • Eastleigh - Aldershot Town
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Aldershot Town)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Aldershot Town)
    26/11/2019 19:45
  • L
  • 6 : 1(Dagenham & Redbridge - Aldershot Town)
    16/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Aldershot Town)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Aldershot Town)
    26/10/2019 14:00
20
12
1
3
8
14:22
6
  • ?
  • Sutton United - Wrexham
    21/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Wrexham)
    03/12/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Wrexham)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - Wrexham)
    29/10/2019 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dagenham & Redbridge - Wrexham)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Wrexham)
    05/10/2019 14:00
21
Relegation (Championship)
12
4
4
4
12:13
16
  • ?
  • AFC Fylde - Sutton United
    10/12/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Sutton United)
    07/12/2019 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - Sutton United)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 1 : 2(Torquay United - Sutton United)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Sutton United)
    02/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Solihull Moors - Sutton United)
    08/10/2019 18:45
22
Relegation (Championship)
13
3
4
6
18:22
13
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Ebbsfleet United
    26/12/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(Barnet - Ebbsfleet United)
    26/11/2019 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Ebbsfleet United)
    23/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 4(Chorley - Ebbsfleet United)
    29/10/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Sutton United - Ebbsfleet United)
    26/10/2019 14:00
23
Relegation (Championship)
12
2
6
4
16:22
12
  • ?
  • Torquay United - Chesterfield
    21/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Aldershot Town - Chesterfield)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 3 : 1(Harrogate - Chesterfield)
    23/11/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Ebbsfleet United - Chesterfield)
    02/11/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Wrexham - Chesterfield)
    15/10/2019 18:45
  • W
  • 1 : 3(AFC Fylde - Chesterfield)
    08/10/2019 18:45
24
Relegation (Championship)
13
1
7
5
13:24
10
  • ?
  • Wrexham - Chorley
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Stockport County - Chorley)
    07/12/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barrow - Chorley)
    26/11/2019 19:45
  • W
  • 2 : 3(Chesterfield - Chorley)
    16/11/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Chorley)
    02/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Chorley)
    12/10/2019 14:00