Superettan - 2020

Oestersunds FK00Joenkoepings Soedra

Cancelled

1
X
2

TV Channels:

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
25
16
6
3
54:20
54
  • ?
  • Degerfors - Akropolis IF
    31/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 4 : 1(Degerfors - Vaesteraas SK)
    05/10/2020 17:00
2
Champions League (Promotion)
25
16
5
4
43:16
53
  • ?
  • Oesters IF - Halmstads BK
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • ?
  • Oestersunds FK - Halmstads BK
    04/10/2020 17:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
15
3
7
46:31
48
  • ?
  • Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • ?
  • Oestersunds FK - Joenkoepings Soedra
    18/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
4
25
13
6
6
37:29
45
  • ?
  • Oesters IF - Halmstads BK
    31/10/2020 16:30
  • L
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 1(Oesters IF - Dalkurd FF)
    04/10/2020 11:30
5
25
10
7
8
44:37
37
  • ?
  • GIF Sundsvall - Oergryte FF
    31/10/2020 16:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • W
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
  • L
  • 2 : 3(GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna)
    03/10/2020 15:30
6
25
8
13
4
37:33
37
  • ?
  • Degerfors - Akropolis IF
    31/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • L
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
7
25
9
6
10
31:35
33
  • ?
  • Norrby - IK Brage
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
8
25
8
5
12
32:39
29
  • ?
  • Vaesteraas SK - Trelleborgs FF
    01/11/2020 16:30
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oestersunds FK
    07/11/2020 18:00
  • L
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • W
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
9
25
8
5
12
29:36
29
  • ?
  • GIF Sundsvall - Oergryte FF
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
10
25
7
8
10
25:37
29
  • ?
  • GAIS - AFC Eskilstuna
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
11
25
6
10
9
32:33
28
  • ?
  • Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra
    31/10/2020 14:00
  • ?
  • Oestersunds FK - Dalkurd FF
    01/11/2020 18:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • L
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
12
25
6
10
9
30:35
28
  • ?
  • Norrby - IK Brage
    02/11/2020 18:00
  • W
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
13
Relegation Playoff
25
8
4
13
29:44
28
  • ?
  • GAIS - AFC Eskilstuna
    02/11/2020 18:00
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Oestersunds FK
    25/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
14
Relegation Playoff
25
6
8
11
27:32
26
  • ?
  • Vaesteraas SK - Trelleborgs FF
    01/11/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • L
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
15
Relegation (Championship)
25
4
9
12
23:40
21
  • ?
  • Ljungskile - Umeaa
    01/11/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
16
Relegation (Championship)
25
4
7
14
23:45
19
  • ?
  • Ljungskile - Umeaa
    01/11/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • W
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
10
0
2
30:10
30
  • ?
  • Degerfors - Akropolis IF
    31/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Degerfors - Vaesteraas SK)
    05/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(Degerfors - Dalkurd FF)
    16/09/2020 17:00
  • W
  • 4 : 2(Degerfors - Joenkoepings Soedra)
    12/09/2020 15:30
  • L
  • 0 : 2(Degerfors - Halmstads BK)
    29/08/2020 13:00
2
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
24:10
28
  • ?
  • Halmstads BK - Dalkurd FF
    07/11/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 0(Halmstads BK - Ljungskile)
    26/09/2020 15:30
  • W
  • 4 : 0(Halmstads BK - Umeaa)
    16/09/2020 17:00
  • L
  • 1 : 4(Halmstads BK - Degerfors)
    07/09/2020 17:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
10
2
1
25:9
32
  • ?
  • Joenkoepings Soedra - Norrby
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Halmstads BK)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 4 : 1(Joenkoepings Soedra - Oesters IF)
    19/09/2020 15:30
  • W
  • 2 : 0(Joenkoepings Soedra - Oergryte FF)
    16/09/2020 17:00
  • W
  • 3 : 0(Joenkoepings Soedra - AFC Eskilstuna)
    05/09/2020 15:30
4
12
8
2
2
21:10
26
  • ?
  • Oesters IF - Halmstads BK
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Oesters IF - Dalkurd FF)
    04/10/2020 11:30
  • W
  • 1 : 0(Oesters IF - Trelleborgs FF)
    15/09/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Oesters IF - GAIS)
    29/08/2020 15:30
5
12
6
2
4
25:19
20
  • ?
  • GIF Sundsvall - Oergryte FF
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 3(GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 2 : 1(GIF Sundsvall - Trelleborgs FF)
    27/09/2020 12:30
  • L
  • 1 : 2(GIF Sundsvall - Akropolis IF)
    16/09/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(GIF Sundsvall - Oesters IF)
    05/09/2020 15:30
6
13
4
8
1
21:17
20
  • ?
  • Akropolis IF - IK Brage
    22/11/2020 16:30
  • L
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Akropolis IF - Halmstads BK)
    20/09/2020 12:30
  • D
  • 2 : 2(Akropolis IF - Oesters IF)
    11/09/2020 17:00
7
13
4
4
5
15:16
16
  • ?
  • IK Brage - Vaesteraas SK
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(IK Brage - Oesters IF)
    26/09/2020 15:30
  • W
  • 2 : 1(IK Brage - GAIS)
    16/09/2020 17:00
8
12
6
3
3
21:17
21
  • ?
  • Vaesteraas SK - Trelleborgs FF
    01/11/2020 16:30
  • ?
  • Vaesteraas SK - Oestersunds FK
    07/11/2020 18:00
  • W
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
  • D
  • 2 : 2(Vaesteraas SK - Joenkoepings Soedra)
    26/09/2020 15:30
  • L
  • 0 : 1(Vaesteraas SK - AFC Eskilstuna)
    17/09/2020 17:00
9
13
7
1
5
21:17
22
  • ?
  • Oergryte FF - Akropolis IF
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
  • L
  • 0 : 2(Oergryte FF - GAIS)
    28/09/2020 17:00
  • W
  • 4 : 0(Oergryte FF - Ljungskile)
    11/09/2020 17:00
10
12
5
5
2
15:12
20
  • ?
  • GAIS - AFC Eskilstuna
    02/11/2020 18:00
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 0(GAIS - Vaesteraas SK)
    21/09/2020 17:00
  • W
  • 3 : 1(GAIS - GIF Sundsvall)
    12/09/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(GAIS - Trelleborgs FF)
    04/09/2020 17:00
11
12
3
7
2
18:13
16
  • ?
  • Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra
    31/10/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Akropolis IF)
    26/09/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - IK Brage)
    20/09/2020 12:30
  • D
  • 0 : 0(Dalkurd FF - Umeaa)
    11/09/2020 17:00
12
12
3
3
6
13:16
12
  • ?
  • Norrby - IK Brage
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • L
  • 0 : 2(Norrby - Degerfors)
    26/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Norrby - GIF Sundsvall)
    22/09/2020 17:00
  • W
  • 3 : 1(Norrby - Vaesteraas SK)
    13/09/2020 12:30
13
Relegation Playoff
13
5
2
6
16:19
17
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Degerfors
    21/11/2020 14:00
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Oestersunds FK
    25/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Eskilstuna - Ljungskile)
    21/09/2020 17:00
14
Relegation Playoff
13
3
7
3
15:13
16
  • ?
  • Trelleborgs FF - Ljungskile
    08/11/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
  • ?
  • Trelleborgs FF - Oestersunds FK
    27/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Oergryte FF)
    19/09/2020 15:30
15
Relegation (Championship)
13
2
5
6
13:21
11
  • ?
  • Umeaa - GIF Sundsvall
    09/11/2020 18:00
  • W
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 3(Umeaa - AFC Eskilstuna)
    27/09/2020 15:30
  • L
  • 0 : 6(Umeaa - Degerfors)
    21/09/2020 17:00
16
Relegation (Championship)
12
3
4
5
13:17
13
  • ?
  • Ljungskile - Umeaa
    01/11/2020 13:30
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
  • ?
  • Ljungskile - Oestersunds FK
    20/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Ljungskile - Norrby)
    17/09/2020 17:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
13
6
6
1
24:10
24
  • ?
  • AFC Eskilstuna - Degerfors
    21/11/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Degerfors)
    25/10/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Degerfors)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(IK Brage - Degerfors)
    10/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Degerfors)
    26/09/2020 11:00
  • W
  • 0 : 6(Umeaa - Degerfors)
    21/09/2020 17:00
2
Champions League (Promotion)
12
7
4
1
19:6
25
  • ?
  • Oesters IF - Halmstads BK
    31/10/2020 16:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Halmstads BK)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 3(GAIS - Halmstads BK)
    10/10/2020 15:30
  • ?
  • Oestersunds FK - Halmstads BK
    04/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - Halmstads BK)
    03/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Akropolis IF - Halmstads BK)
    20/09/2020 12:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
1
6
21:22
16
  • ?
  • Dalkurd FF - Joenkoepings Soedra
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(IK Brage - Joenkoepings Soedra)
    26/10/2020 18:00
  • ?
  • Oestersunds FK - Joenkoepings Soedra
    18/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(GIF Sundsvall - Joenkoepings Soedra)
    17/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(Umeaa - Joenkoepings Soedra)
    10/10/2020 13:00
  • D
  • 2 : 2(Vaesteraas SK - Joenkoepings Soedra)
    26/09/2020 15:30
4
13
5
4
4
16:19
19
  • ?
  • GAIS - Oesters IF
    21/11/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(Oergryte FF - Oesters IF)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Norrby - Oesters IF)
    11/10/2020 15:30
  • W
  • 1 : 2(IK Brage - Oesters IF)
    26/09/2020 15:30
  • L
  • 4 : 1(Joenkoepings Soedra - Oesters IF)
    19/09/2020 15:30
  • D
  • 2 : 2(Akropolis IF - Oesters IF)
    11/09/2020 17:00
5
13
4
5
4
19:18
17
  • ?
  • Umeaa - GIF Sundsvall
    09/11/2020 18:00
  • D
  • 0 : 0(Ljungskile - GIF Sundsvall)
    26/10/2020 18:00
  • W
  • 1 : 3(Dalkurd FF - GIF Sundsvall)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(Vaesteraas SK - GIF Sundsvall)
    11/10/2020 12:30
  • W
  • 0 : 1(Norrby - GIF Sundsvall)
    22/09/2020 17:00
  • ?
  • Oestersunds FK - GIF Sundsvall
    13/09/2020 17:00
6
12
4
5
3
16:16
17
  • ?
  • Degerfors - Akropolis IF
    31/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Vaesteraas SK - Akropolis IF)
    21/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Akropolis IF)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - Akropolis IF)
    26/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(GIF Sundsvall - Akropolis IF)
    16/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Ljungskile - Akropolis IF)
    05/09/2020 13:00
7
12
5
2
5
16:19
17
  • ?
  • Norrby - IK Brage
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 2 : 0(Halmstads BK - IK Brage)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 3(Oergryte FF - IK Brage)
    03/10/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(Dalkurd FF - IK Brage)
    20/09/2020 12:30
  • W
  • 0 : 1(Trelleborgs FF - IK Brage)
    11/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Umeaa - IK Brage)
    06/09/2020 12:30
8
13
2
2
9
11:22
8
  • ?
  • IK Brage - Vaesteraas SK
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Halmstads BK - Vaesteraas SK)
    24/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 2(Ljungskile - Vaesteraas SK)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 4 : 1(Degerfors - Vaesteraas SK)
    05/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(GAIS - Vaesteraas SK)
    21/09/2020 17:00
  • L
  • 3 : 1(Norrby - Vaesteraas SK)
    13/09/2020 12:30
9
12
1
4
7
8:19
7
  • ?
  • GIF Sundsvall - Oergryte FF
    31/10/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(Degerfors - Oergryte FF)
    21/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Eskilstuna - Oergryte FF)
    12/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trelleborgs FF - Oergryte FF)
    19/09/2020 15:30
  • L
  • 2 : 0(Joenkoepings Soedra - Oergryte FF)
    16/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Norrby - Oergryte FF)
    31/08/2020 17:00
10
13
2
3
8
10:25
9
  • ?
  • Degerfors - GAIS
    07/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 0(Umeaa - GAIS)
    26/10/2020 18:00
  • L
  • 1 : 0(Joenkoepings Soedra - GAIS)
    22/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Ljungskile - GAIS)
    04/10/2020 12:30
  • W
  • 0 : 2(Oergryte FF - GAIS)
    28/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(IK Brage - GAIS)
    16/09/2020 17:00
11
13
3
3
7
14:20
12
  • ?
  • Halmstads BK - Dalkurd FF
    07/11/2020 14:00
  • ?
  • Oestersunds FK - Dalkurd FF
    01/11/2020 18:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Eskilstuna - Dalkurd FF)
    25/10/2020 13:30
  • W
  • 1 : 2(Oergryte FF - Dalkurd FF)
    17/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 1(Oesters IF - Dalkurd FF)
    04/10/2020 11:30
  • L
  • 2 : 1(Degerfors - Dalkurd FF)
    16/09/2020 17:00
12
13
3
7
3
17:19
16
  • ?
  • Joenkoepings Soedra - Norrby
    07/11/2020 16:30
  • W
  • 1 : 3(Akropolis IF - Norrby)
    25/10/2020 13:30
  • D
  • 3 : 3(GAIS - Norrby)
    16/10/2020 17:00
  • D
  • 2 : 2(Trelleborgs FF - Norrby)
    05/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Ljungskile - Norrby)
    17/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Oergryte FF - Norrby)
    05/09/2020 15:30
13
Relegation Playoff
12
3
2
7
13:25
11
  • ?
  • GAIS - AFC Eskilstuna
    02/11/2020 18:00
  • L
  • 3 : 2(Akropolis IF - AFC Eskilstuna)
    16/10/2020 17:00
  • W
  • 2 : 3(GIF Sundsvall - AFC Eskilstuna)
    03/10/2020 15:30
  • W
  • 0 : 3(Umeaa - AFC Eskilstuna)
    27/09/2020 15:30
  • W
  • 0 : 1(Vaesteraas SK - AFC Eskilstuna)
    17/09/2020 17:00
  • L
  • 3 : 0(Joenkoepings Soedra - AFC Eskilstuna)
    05/09/2020 15:30
14
Relegation Playoff
12
3
1
8
12:19
10
  • ?
  • Vaesteraas SK - Trelleborgs FF
    01/11/2020 16:30
  • L
  • 3 : 2(AFC Eskilstuna - Trelleborgs FF)
    21/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Umeaa - Trelleborgs FF)
    16/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(GIF Sundsvall - Trelleborgs FF)
    27/09/2020 12:30
  • L
  • 1 : 0(Oesters IF - Trelleborgs FF)
    15/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(GAIS - Trelleborgs FF)
    04/09/2020 17:00
15
Relegation (Championship)
12
2
4
6
10:19
10
  • ?
  • Ljungskile - Umeaa
    01/11/2020 13:30
  • L
  • 2 : 0(Oesters IF - Umeaa)
    21/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Akropolis IF - Umeaa)
    04/10/2020 15:30
  • ?
  • Oestersunds FK - Umeaa
    23/09/2020 17:00
  • L
  • 4 : 0(Halmstads BK - Umeaa)
    16/09/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Dalkurd FF - Umeaa)
    11/09/2020 17:00
16
Relegation (Championship)
13
1
3
9
10:28
6
  • ?
  • Trelleborgs FF - Ljungskile
    08/11/2020 16:30
  • W
  • 0 : 1(IK Brage - Ljungskile)
    22/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Dalkurd FF - Ljungskile)
    10/10/2020 15:30
  • L
  • 2 : 0(Halmstads BK - Ljungskile)
    26/09/2020 15:30
  • D
  • 0 : 0(AFC Eskilstuna - Ljungskile)
    21/09/2020 17:00
  • L
  • 4 : 0(Oergryte FF - Ljungskile)
    11/09/2020 17:00