Liga II - 2019/2020

Petrolul Ploiesti00FC Metaloglobus Bucuresti

Finished

1
X
2

TV Channels:

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
20
12
5
3
37:13
41
  • ?
  • Miercurea Ciuc - UTA Arad
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Dunarea Calarasi - UTA Arad)
    01/12/2019 11:05
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
20
10
7
3
35:19
37
  • ?
  • CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
  • W
  • 5 : 2(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    26/11/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
10
5
5
32:19
35
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Turris-Oltul
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti)
    27/11/2019 12:00
4
20
9
6
5
28:23
33
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    06/12/2019 16:00
  • W
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • D
  • 0 : 0(Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti)
    23/11/2019 09:00
5
19
9
5
5
33:24
32
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Turris-Oltul
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • ?
  • Turris-Oltul - Daco-Getica Bucuresti
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    26/11/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
6
20
8
7
5
19:10
31
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
7
20
8
7
5
23:16
31
  • ?
  • Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti)
    23/11/2019 09:00
8
20
8
7
5
19:19
31
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau)
    25/11/2019 16:00
9
20
8
5
7
24:18
29
  • ?
  • Farul Constanta - Concordia Chiajna
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
  • W
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Farul Constanta)
    24/11/2019 09:30
10
20
8
4
8
30:25
28
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Gloria Buzau
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Gloria Buzau)
    30/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau)
    25/11/2019 16:00
11
20
7
6
7
26:26
27
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Dunarea Calarasi - UTA Arad)
    01/12/2019 11:05
  • D
  • 0 : 0(FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti)
    27/11/2019 12:00
12
20
7
6
7
26:27
27
  • ?
  • CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • W
  • 2 : 5(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
13
20
5
10
5
25:21
25
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Universitatea Cluj
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
14
20
5
9
6
24:30
24
  • ?
  • Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Luceafarul Oradea
    23/11/2019 09:00
15
Relegation (Championship)
20
5
7
8
15:23
22
  • ?
  • Miercurea Ciuc - UTA Arad
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Gloria Buzau)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti)
    23/11/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
19
5
6
8
16:24
21
  • ?
  • Farul Constanta - Concordia Chiajna
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Concordia Chiajna
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Concordia Chiajna)
    23/11/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
20
4
6
10
25:34
18
  • ?
  • Pandurii - CSM Resita
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(CS Sportul Snagov - CSM Resita)
    23/11/2019 09:00
18
Relegation (Championship)
20
2
3
15
18:52
9
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Gloria Buzau
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    06/12/2019 16:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 5(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 3 : 3(CS Sportul Snagov - CSM Resita)
    23/11/2019 09:00
19
Relegation (Championship)
20
1
5
14
9:41
8
  • ?
  • Pandurii - CSM Resita
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Concordia Chiajna)
    23/11/2019 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
9
1
0
22:1
28
  • ?
  • UTA Arad - Ripensia Timisoara
    28/02/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - Farul Constanta)
    24/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
10
5
3
2
21:13
18
  • ?
  • CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
  • W
  • 5 : 2(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    26/11/2019 15:00
  • L
  • 1 : 5(CS Mioveni - Rapid Bucuresti)
    13/11/2019 17:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
6
3
1
16:6
21
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Turris-Oltul
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • W
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Ripensia Timisoara)
    26/10/2019 09:00
4
11
6
3
2
19:13
21
  • ?
  • FC Arges Pitesti - CS Mioveni
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    06/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(FC Arges Pitesti - UTA Arad)
    09/11/2019 13:00
5
10
6
4
0
19:8
22
  • ?
  • Turris-Oltul - Concordia Chiajna
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Turris-Oltul - Daco-Getica Bucuresti
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - UTA Arad)
    16/10/2019 16:30
6
10
4
5
1
9:3
17
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
7
11
6
3
2
13:4
21
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
8
9
4
3
2
9:6
15
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau)
    25/11/2019 16:00
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Luceafarul Oradea
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • W
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
9
9
8
1
0
18:3
25
  • ?
  • Farul Constanta - Concordia Chiajna
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • W
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • ?
  • Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti
    16/11/2019 09:00
  • W
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
10
10
5
2
3
19:10
17
  • ?
  • Gloria Buzau - Universitatea Cluj
    28/02/2020 09:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
11
11
5
3
3
17:14
18
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Dunarea Calarasi - UTA Arad)
    01/12/2019 11:05
  • D
  • 0 : 0(FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti)
    27/11/2019 12:00
12
10
4
3
3
11:13
15
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Arges Pitesti)
    16/10/2019 12:00
13
9
3
5
1
14:8
14
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - UTA Arad)
    06/11/2019 15:50
  • ?
  • Universitatea Cluj - Daco-Getica Bucuresti
    02/11/2019 09:00
14
9
3
2
4
10:14
11
  • ?
  • Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Luceafarul Oradea
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
15
Relegation (Championship)
10
4
6
0
13:7
18
  • ?
  • Miercurea Ciuc - UTA Arad
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Gloria Buzau)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti)
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
16
Relegation (Championship)
10
5
3
2
12:11
18
  • ?
  • Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara
    07/03/2020 09:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - Miercurea Ciuc)
    26/10/2019 08:00
17
Relegation (Championship)
11
4
2
5
16:20
14
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CSM Resita - UTA Arad)
    27/10/2019 10:30
18
Relegation (Championship)
10
2
2
6
14:25
8
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Gloria Buzau
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Luceafarul Oradea
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 5(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 3 : 3(CS Sportul Snagov - CSM Resita)
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
9
0
4
5
2:11
4
  • ?
  • Pandurii - CSM Resita
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Concordia Chiajna)
    23/11/2019 09:00
  • ?
  • Pandurii - Daco-Getica Bucuresti
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Universitatea Cluj)
    25/10/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Ripensia Timisoara)
    16/10/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
3
4
3
15:12
13
  • ?
  • Miercurea Ciuc - UTA Arad
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • L
  • 1 : 0(FC Dunarea Calarasi - UTA Arad)
    01/12/2019 11:05
  • L
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
10
5
4
1
14:6
19
  • ?
  • FC Arges Pitesti - CS Mioveni
    28/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(Farul Constanta - CS Mioveni)
    26/10/2019 08:00
  • D
  • 2 : 2(Universitatea Cluj - CS Mioveni)
    20/10/2019 08:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
4
2
4
16:13
14
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti)
    27/11/2019 12:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Rapid Bucuresti
    23/11/2019 09:00
4
9
3
3
3
9:10
12
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • D
  • 0 : 0(Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti)
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - FC Arges Pitesti)
    02/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Arges Pitesti
    16/10/2019 12:00
5
9
3
1
5
14:16
10
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Turris-Oltul
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    26/11/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(CS Sportul Snagov - Turris-Oltul)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - Turris-Oltul)
    01/11/2019 16:00
6
10
4
2
4
10:7
14
  • ?
  • Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara
    07/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - ASU Politehnica Timisoara)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
7
9
2
4
3
10:12
10
  • ?
  • Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti)
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Metaloglobus Bucuresti
    26/10/2019 08:00
  • L
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
8
11
4
4
3
10:13
16
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti
    07/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
9
11
0
4
7
6:15
4
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Farul Constanta
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Farul Constanta)
    24/11/2019 09:30
  • L
  • 1 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Farul Constanta)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Gloria Buzau - Farul Constanta)
    02/11/2019 09:00
10
10
3
2
5
11:15
11
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Gloria Buzau
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Gloria Buzau)
    30/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau)
    25/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
11
9
2
3
4
9:12
9
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Dunarea Calarasi
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(ASU Politehnica Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Concordia Chiajna - FC Dunarea Calarasi)
    16/10/2019 12:00
12
10
3
3
4
15:14
12
  • ?
  • CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 5(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
  • L
  • 2 : 0(UTA Arad - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    03/11/2019 12:00
13
11
2
5
4
11:13
11
  • ?
  • Gloria Buzau - Universitatea Cluj
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Universitatea Cluj
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Rapid Bucuresti - Universitatea Cluj)
    10/11/2019 10:00
14
11
2
7
2
14:16
13
  • ?
  • UTA Arad - Ripensia Timisoara
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 3 : 3(Turris-Oltul - Ripensia Timisoara)
    08/11/2019 15:30
15
Relegation (Championship)
10
1
1
8
2:16
4
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Petrolul Ploiesti - Miercurea Ciuc)
    05/11/2019 15:45
16
Relegation (Championship)
9
0
3
6
4:13
3
  • ?
  • Farul Constanta - Concordia Chiajna
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Concordia Chiajna
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Concordia Chiajna)
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(Universitatea Cluj - Concordia Chiajna)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Ripensia Timisoara - Concordia Chiajna)
    02/11/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
9
0
4
5
9:14
4
  • ?
  • Pandurii - CSM Resita
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(CS Sportul Snagov - CSM Resita)
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Miercurea Ciuc - CSM Resita)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(FC Arges Pitesti - CSM Resita)
    06/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
10
0
1
9
4:27
1
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    06/12/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Sportul Snagov
    26/10/2019 08:00
  • L
  • 2 : 1(CS Mioveni - CS Sportul Snagov)
    16/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
11
1
1
9
7:30
4
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • L
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00
  • L
  • 5 : 0(Farul Constanta - Pandurii)
    09/11/2019 09:00