1. Division: 1. Liga - 2019/2020

Pribram00Opava

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestPlayer substitution46''
inKarel Soldat
inSoufiane Drame
Player substitution79''
inMiroslav Slepicka
inMarko Alvir
Player substitution71''
inVaclav Jurena
inJan Reznicek
Player substitution85''
inFilip Soucek
inPavel Sulc
Player substitution90''
inJan Schaffartzik
inMartin Sus

TV Channels:

Official Streams:

Summary
Second half
inKarel Soldat
outSoufiane Drame
46'
71'
inVaclav Jurena
outJan Reznicek
inMiroslav Slepicka
outMarko Alvir
79'
85'
inFilip Soucek
outPavel Sulc
90'
inJan Schaffartzik
outMartin Sus
90'

Opava make a substitution. Martin Sus runs off the field and in comes Jan Schaffartzik

85'

Opava make a substitution. Pavel Sulc runs off the field and in comes Filip Soucek

79'

Pribram make a substitution. Marko Alvir runs off the field and in comes Miroslav Slepicka

71'

Opava make a substitution. Jan Reznicek runs off the field and in comes Vaclav Jurena

46'

Pribram make a substitution. Soufiane Drame runs off the field and in comes Karel Soldat

Goalkeeper
26Ondrej KociVilem Fendrich30
Starting Lineups
20Jaroslav TreglerJan Zidek5
28David SimekMatej Helebrand4
23Marek KodrDominik Simersky2
32Martin NovyMatej Hrabina9
99Martin ZemanKarol Mondek20
21Jan Rezekout71'Jan Reznicek6
44Soufiane Drameout46'out85'Pavel Sulc11
77Marko Alvirout79'Pavel Zavadil7
12Matej Polidarout90'Martin Sus44
11Michal SkodaRene Dedic26
Substitutes
10Miroslav Slepickain79'Budje Manzia16
13Mihailo CmiljanovicJaroslav Svozil23
31Marek BohacVojtech Srom1
14Pavel Hajekin90'Jan Schaffartzik14
50Filip Stuparevicin71'Vaclav Jurena21
25Karel Soldatin46'Bronislav Stana25
16Dominik Krizin85'Filip Soucek10
Coach
Roman NadvornikAlois Grussmann
#TeamMPWDLGPtsForm
1
16
14
2
0
36:3
44
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
2
16
10
3
3
31:15
33
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
3
16
9
2
5
32:22
29
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
4
16
8
4
4
29:22
28
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
5
16
7
4
5
30:21
25
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
6
16
8
1
7
27:22
25
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
7
16
7
4
5
20:21
25
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
8
16
7
2
7
26:26
23
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • W
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
9
16
6
3
7
25:26
21
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
10
16
4
7
5
22:23
19
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
11
Relegation Playoff
16
4
6
6
13:23
18
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
12
Relegation Playoff
16
4
4
8
18:28
16
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
13
Relegation Playoff
16
4
3
9
11:22
15
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
14
Relegation Playoff
16
3
4
9
14:28
13
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
15
Relegation Playoff
16
2
5
9
11:23
11
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
16
Relegation Playoff
16
2
4
10
7:27
10
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
#TeamMPWDLGPtsForm
1
8
8
0
0
20:1
24
  • ?
  • Slavia Prague - Karvina
    01/12/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Slavia Prague - Mlada Boleslav)
    28/09/2019 17:00
  • W
  • 3 : 0(Slavia Prague - Slovacko)
    14/09/2019 17:00
2
9
7
0
2
21:9
21
  • ?
  • Viktoria Plzen - Bohemians 1905
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Sparta Prague)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 3 : 2(Viktoria Plzen - Jablonec)
    16/09/2019 16:00
3
9
8
0
1
26:11
24
  • ?
  • Mlada Boleslav - Teplice
    01/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(Mlada Boleslav - Banik Ostrava)
    22/09/2019 13:30
  • W
  • 6 : 0(Mlada Boleslav - Pribram)
    14/09/2019 14:30
4
9
6
2
1
22:10
20
  • ?
  • Jablonec - SK Dynamo Ceske Budejovice
    01/12/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sigma Olomouc)
    23/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Jablonec - Banik Ostrava)
    01/09/2019 14:30
5
8
5
1
2
18:8
16
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
  • L
  • 0 : 3(Sparta Prague - Slavia Prague)
    22/09/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - Sigma Olomouc)
    01/09/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Sparta Prague - Banik Ostrava)
    18/08/2019 13:00
6
9
6
1
2
22:8
19
  • ?
  • Banik Ostrava - Opava
    29/11/2019 17:00
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
  • W
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Pribram)
    30/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Banik Ostrava - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/09/2019 15:00
7
7
4
2
1
12:5
14
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Teplice)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Mlada Boleslav)
    31/08/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Slovacko - Pribram)
    17/08/2019 15:00
8
9
4
2
3
13:12
14
  • ?
  • SK Dynamo Ceske Budejovice - Pribram
    08/12/2019 13:30
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen)
    21/09/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Fastav Zlin)
    01/09/2019 14:30
9
7
3
2
2
14:11
11
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • W
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • W
  • 4 : 2(Slovan Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    30/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovan Liberec - Teplice)
    14/09/2019 14:30
  • W
  • 3 : 1(Slovan Liberec - Sparta Prague)
    25/08/2019 17:00
10
7
3
3
1
11:8
12
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Slovacko)
    28/09/2019 14:30
  • W
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Opava)
    13/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Teplice)
    23/08/2019 16:00
11
Relegation Playoff
7
2
3
2
7:10
9
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Teplice - Bohemians 1905)
    27/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 0(Teplice - Mlada Boleslav)
    18/09/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Teplice - Karvina)
    01/09/2019 14:30
12
Relegation Playoff
7
4
3
0
11:5
15
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Bohemians 1905 - FC Fastav Zlin)
    20/09/2019 16:00
  • W
  • 2 : 1(Bohemians 1905 - Slovan Liberec)
    31/08/2019 13:00
  • W
  • 3 : 2(Bohemians 1905 - Sigma Olomouc)
    17/08/2019 17:30
13
Relegation Playoff
9
3
1
5
6:12
10
  • ?
  • FC Fastav Zlin - Slovacko
    30/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 0 : 1(FC Fastav Zlin - Jablonec)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Sparta Prague)
    15/09/2019 13:00
14
Relegation Playoff
9
3
4
2
11:7
13
  • ?
  • Pribram - Sparta Prague
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(Pribram - Karvina)
    21/09/2019 14:30
  • L
  • 1 : 2(Pribram - Viktoria Plzen)
    31/08/2019 17:30
15
Relegation Playoff
7
0
3
4
2:7
3
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Opava)
    29/09/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Karvina - Bohemians 1905)
    15/09/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Karvina - Slovan Liberec)
    18/08/2019 15:00
16
Relegation Playoff
7
1
2
4
3:9
5
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slovan Liberec)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slavia Prague)
    01/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 3(Opava - FC Fastav Zlin)
    17/08/2019 15:05
#TeamMPWDLGPtsForm
1
8
6
2
0
16:2
20
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slavia Prague
    23/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Viktoria Plzen - Slavia Prague)
    27/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(Jablonec - Slavia Prague)
    06/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 3(Sparta Prague - Slavia Prague)
    22/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slavia Prague)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slavia Prague)
    16/08/2019 16:00
2
7
3
3
1
10:6
12
  • ?
  • Karvina - Viktoria Plzen
    24/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Fastav Zlin - Viktoria Plzen)
    04/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Viktoria Plzen)
    06/10/2019 13:30
  • W
  • 0 : 3(SK Dynamo Ceske Budejovice - Viktoria Plzen)
    21/09/2019 17:00
  • W
  • 1 : 2(Pribram - Viktoria Plzen)
    31/08/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Viktoria Plzen)
    18/08/2019 17:00
3
7
1
2
4
6:11
5
  • ?
  • Opava - Mlada Boleslav
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Mlada Boleslav)
    02/11/2019 13:30
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 1 : 0(Slavia Prague - Mlada Boleslav)
    28/09/2019 17:00
  • L
  • 2 : 0(Teplice - Mlada Boleslav)
    18/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Mlada Boleslav)
    31/08/2019 15:00
4
7
2
2
3
7:12
8
  • ?
  • Slovacko - Jablonec
    25/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 1(Karvina - Jablonec)
    03/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Slovan Liberec - Jablonec)
    19/10/2019 12:30
  • W
  • 0 : 1(FC Fastav Zlin - Jablonec)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 3 : 2(Viktoria Plzen - Jablonec)
    16/09/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Pribram - Jablonec)
    24/08/2019 15:00
5
8
2
3
3
12:13
9
  • ?
  • Pribram - Sparta Prague
    30/11/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sparta Prague)
    09/11/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Sparta Prague)
    03/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Teplice - Sparta Prague)
    20/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Viktoria Plzen - Sparta Prague)
    29/09/2019 16:00
  • W
  • 0 : 2(FC Fastav Zlin - Sparta Prague)
    15/09/2019 13:00
6
7
2
0
5
5:14
6
  • ?
  • Teplice - Banik Ostrava
    24/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slavia Prague - Banik Ostrava)
    02/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Viktoria Plzen - Banik Ostrava)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Mlada Boleslav - Banik Ostrava)
    22/09/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Jablonec - Banik Ostrava)
    01/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Sparta Prague - Banik Ostrava)
    18/08/2019 13:00
7
9
3
2
4
8:16
11
  • ?
  • FC Fastav Zlin - Slovacko
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Slovacko)
    10/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Bohemians 1905 - Slovacko)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Karvina - Slovacko)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Sigma Olomouc - Slovacko)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Slovacko)
    14/09/2019 17:00
8
7
3
0
4
13:14
9
  • ?
  • Sparta Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 1 : 3(Teplice - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    03/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Sigma Olomouc - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    19/10/2019 14:30
  • L
  • 4 : 2(Slovan Liberec - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    30/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Banik Ostrava - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    15/09/2019 15:00
  • L
  • 4 : 2(Mlada Boleslav - SK Dynamo Ceske Budejovice)
    25/08/2019 14:30
9
9
3
1
5
11:15
10
  • ?
  • Sigma Olomouc - Slovan Liberec
    30/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(Viktoria Plzen - Slovan Liberec)
    10/11/2019 13:30
  • W
  • 1 : 3(Mlada Boleslav - Slovan Liberec)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slovacko - Slovan Liberec)
    04/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Opava - Slovan Liberec)
    21/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 1(Bohemians 1905 - Slovan Liberec)
    31/08/2019 13:00
10
9
1
4
4
11:15
7
  • ?
  • Karvina - Sigma Olomouc
    08/12/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(FC Fastav Zlin - Sigma Olomouc)
    09/11/2019 13:30
  • D
  • 2 : 2(Banik Ostrava - Sigma Olomouc)
    26/10/2019 12:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Sigma Olomouc)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Jablonec - Sigma Olomouc)
    23/09/2019 16:00
  • D
  • 3 : 3(Sparta Prague - Sigma Olomouc)
    01/09/2019 17:00
11
Relegation Playoff
9
2
3
4
6:13
9
  • ?
  • Mlada Boleslav - Teplice
    01/12/2019 13:30
  • L
  • 3 : 0(Slavia Prague - Teplice)
    10/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(Jablonec - Teplice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 0 : 1(Opava - Teplice)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovacko - Teplice)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Slovan Liberec - Teplice)
    14/09/2019 14:30
12
Relegation Playoff
9
0
1
8
7:23
1
  • ?
  • Viktoria Plzen - Bohemians 1905
    01/12/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(Mlada Boleslav - Bohemians 1905)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Bohemians 1905)
    26/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(SK Dynamo Ceske Budejovice - Bohemians 1905)
    06/10/2019 13:30
  • L
  • 1 : 0(Teplice - Bohemians 1905)
    27/09/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Karvina - Bohemians 1905)
    15/09/2019 13:00
13
Relegation Playoff
7
1
2
4
5:10
5
  • ?
  • Slovan Liberec - FC Fastav Zlin
    23/11/2019 13:30
  • D
  • 0 : 0(Pribram - FC Fastav Zlin)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 4 : 0(Banik Ostrava - FC Fastav Zlin)
    05/10/2019 14:30
  • D
  • 2 : 2(Bohemians 1905 - FC Fastav Zlin)
    20/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Fastav Zlin)
    01/09/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(Opava - FC Fastav Zlin)
    17/08/2019 15:05
14
Relegation Playoff
7
0
0
7
3:21
0
  • ?
  • Bohemians 1905 - Pribram
    23/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 2(Slovan Liberec - Pribram)
    03/11/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Slavia Prague - Pribram)
    19/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Pribram)
    30/09/2019 16:00
  • L
  • 6 : 0(Mlada Boleslav - Pribram)
    14/09/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Slovacko - Pribram)
    17/08/2019 15:00
15
Relegation Playoff
9
2
2
5
9:16
8
  • ?
  • Slavia Prague - Karvina
    01/12/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Banik Ostrava - Karvina)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 3 : 0(SK Dynamo Ceske Budejovice - Karvina)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Sparta Prague - Karvina)
    05/10/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(Pribram - Karvina)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 0 : 0(Teplice - Karvina)
    01/09/2019 14:30
16
Relegation Playoff
9
1
2
6
4:18
5
  • ?
  • Banik Ostrava - Opava
    29/11/2019 17:00
  • D
  • 0 : 0(Pribram - Opava)
    09/11/2019 13:30
  • L
  • 4 : 0(Slovacko - Opava)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Bohemians 1905 - Opava)
    20/10/2019 13:30
  • D
  • 1 : 1(Karvina - Opava)
    29/09/2019 13:30
  • L
  • 2 : 0(Sigma Olomouc - Opava)
    13/09/2019 16:00