MHL - 2019/2020MHL - 2019/2020

Status:FinishedP1P2P3ETScore
233-8
020-2

Finished

1
X
2

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
64
44
0
5
278:107
114
  • L
  • 3 : 2(Loko - SKA-1946)
    04/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 4(Loko - SKA-1946)
    03/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    29/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    28/02/2020 15:30
  • L
  • 1 : 3(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    20/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    19/02/2020 16:00
2
64
44
0
10
251:119
105
  • W
  • 3 : 2(Loko - SKA-1946)
    04/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 4(Loko - SKA-1946)
    03/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 4(MHC Dynamo - Loko)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 3(MHC Dynamo - Loko)
    28/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    21/02/2020 08:00
  • W
  • 3 : 5(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    20/02/2020 08:00
3
64
44
0
9
266:127
102
  • L
  • 2 : 3(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    29/02/2020 08:00
  • W
  • 6 : 1(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    28/02/2020 12:00
  • W
  • 7 : 1(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    21/02/2020 12:00
  • W
  • 9 : 0(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    20/02/2020 12:00
  • W
  • 10 : 1(Tolpar - Sarmaty)
    18/02/2020 12:00
  • W
  • 5 : 0(Tolpar - Sarmaty)
    16/02/2020 08:00
4
64
43
0
11
236:137
100
  • W
  • 2 : 3(Chaika - Omskie Yastreby)
    02/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Chaika - Omskie Yastreby)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 3(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    28/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 0 : 10(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    18/02/2020 08:00
  • W
  • 0 : 8(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    17/02/2020 14:00
5
64
37
0
9
205:100
100
  • W
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    04/03/2020 10:00
  • L
  • 3 : 4(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 6 : 0(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    01/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 5(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 0 : 2(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    21/02/2020 15:00
6
64
35
0
11
216:124
94
  • L
  • 1 : 3(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    06/03/2020 15:30
  • W
  • 7 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    05/03/2020 15:30
  • W
  • 4 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    02/03/2020 15:30
  • W
  • 1 : 0(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 11(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    26/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 10(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    25/02/2020 16:00
7
64
37
0
15
185:121
91
  • W
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 0 : 3(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    28/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 4(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 5 : 4(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 1 : 2(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    18/02/2020 11:30
8
64
35
0
17
207:144
91
  • L
  • 3 : 5(Almaz - MHC Dynamo)
    04/03/2020 15:30
  • W
  • 5 : 0(Almaz - MHC Dynamo)
    03/03/2020 15:30
  • W
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    28/02/2020 15:30
  • L
  • 5 : 2(Tayfun - Almaz)
    21/02/2020 07:00
  • W
  • 3 : 5(Tayfun - Almaz)
    20/02/2020 06:30
9
64
32
0
17
209:133
89
  • W
  • 2 : 3(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    29/02/2020 08:00
  • L
  • 6 : 1(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    28/02/2020 12:00
  • W
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    24/02/2020 09:00
  • W
  • 11 : 0(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    23/02/2020 08:00
  • W
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    21/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 5(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    20/02/2020 09:00
10
64
26
0
17
205:160
86
  • W
  • 1 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 5(Sarmaty - Belye Medvedi)
    27/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 3(Sarmaty - Belye Medvedi)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 7 : 4(Belye Medvedi - Reaktor)
    19/02/2020 09:00
  • W
  • 6 : 2(Belye Medvedi - Reaktor)
    18/02/2020 13:00
11
64
30
0
16
207:169
85
  • W
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    27/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 5 : 4(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 1 : 2(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    18/02/2020 11:30
  • W
  • 6 : 4(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    16/02/2020 06:00
  • L
  • 2 : 5(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    14/02/2020 11:30
12
64
35
0
21
186:127
83
  • W
  • 6 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 3 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    27/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 0 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    19/02/2020 12:30
  • W
  • 1 : 4(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    18/02/2020 12:30
13
64
32
0
20
186:155
82
  • L
  • 3 : 2(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    02/03/2020 14:00
  • W
  • 2 : 4(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    01/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 6(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    27/02/2020 13:00
  • W
  • 2 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    26/02/2020 13:00
  • W
  • 5 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 1 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    18/02/2020 11:00
14
64
28
0
22
207:168
79
  • L
  • 2 : 3(Chaika - Omskie Yastreby)
    02/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Chaika - Omskie Yastreby)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 6 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    27/02/2020 15:00
  • W
  • 7 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    26/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 5(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 0 : 6(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    18/02/2020 11:30
15
64
33
0
24
179:144
78
  • W
  • 3 : 5(Almaz - MHC Dynamo)
    04/03/2020 15:30
  • L
  • 5 : 0(Almaz - MHC Dynamo)
    03/03/2020 15:30
  • L
  • 2 : 4(MHC Dynamo - Loko)
    29/02/2020 10:00
  • L
  • 2 : 3(MHC Dynamo - Loko)
    28/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    20/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    19/02/2020 16:00
16
64
26
0
21
170:144
77
  • W
  • 7 : 2(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    02/03/2020 14:00
  • W
  • 6 : 1(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    27/02/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 5 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 1 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    18/02/2020 11:00
17
64
28
0
21
183:176
76
  • W
  • 2 : 1(HC Riga - ORG Juniors)
    07/03/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(HC Riga - ORG Juniors)
    06/03/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    04/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 4(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 4 : 2(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    22/02/2020 11:00
  • L
  • 3 : 4(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    21/02/2020 16:30
18
64
28
0
25
177:154
74
  • W
  • 3 : 2(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 1 : 4(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    27/02/2020 10:00
  • L
  • 1 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    21/02/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    20/02/2020 16:00
19
64
30
0
28
165:161
68
  • L
  • 3 : 1(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    02/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 5(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 0 : 2(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    21/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    18/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    17/02/2020 15:00
20
64
24
0
27
167:184
68
  • W
  • 3 : 2(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 2 : 4(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    01/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 5(Sarmaty - Belye Medvedi)
    27/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Sarmaty - Belye Medvedi)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    21/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 5(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    20/02/2020 09:00
21
64
23
0
27
165:177
67
  • L
  • 4 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    02/03/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 3(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    27/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    26/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    21/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    20/02/2020 16:00
22
64
25
0
31
184:226
62
  • W
  • 5 : 2(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    02/03/2020 15:00
  • W
  • 6 : 1(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    28/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 8(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    26/02/2020 15:00
  • L
  • 7 : 4(Belye Medvedi - Reaktor)
    19/02/2020 09:00
  • L
  • 6 : 2(Belye Medvedi - Reaktor)
    18/02/2020 13:00
23
64
16
0
29
179:227
61
  • W
  • 9 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    07/03/2020 07:00
  • W
  • 6 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    06/03/2020 08:00
  • L
  • 5 : 2(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    02/03/2020 15:00
  • L
  • 6 : 1(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    27/02/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    26/02/2020 14:00
24
64
23
0
32
159:177
57
  • W
  • 9 : 1(Atlanty - ORG Juniors)
    04/03/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Atlanty - ORG Juniors)
    03/03/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Atlanty)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 3 : 5(Kapitan Stupino - Atlanty)
    21/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    18/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    17/02/2020 15:00
25
64
20
0
35
158:175
57
  • L
  • 3 : 2(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 1 : 4(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 1 : 3(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    21/02/2020 08:00
  • L
  • 3 : 5(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    20/02/2020 08:00
  • L
  • 2 : 4(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    17/02/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    16/02/2020 03:00
26
64
22
0
34
174:197
55
  • L
  • 3 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    27/02/2020 10:00
  • W
  • 1 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 5 : 2(Tayfun - Almaz)
    21/02/2020 07:00
  • L
  • 3 : 5(Tayfun - Almaz)
    20/02/2020 06:30
  • L
  • 2 : 3(Tayfun - Loko)
    17/02/2020 07:00
  • L
  • 2 : 4(Tayfun - Loko)
    16/02/2020 03:00
27
64
17
0
33
175:208
53
  • W
  • 3 : 1(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    02/03/2020 16:00
  • L
  • 1 : 3(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Atlanty)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 5(Kapitan Stupino - Atlanty)
    21/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    18/02/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    17/02/2020 16:00
28
64
16
0
36
136:214
50
  • L
  • 3 : 4(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 5 : 2(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 3(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    27/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    26/02/2020 16:00
  • W
  • 4 : 5(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 4(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    21/02/2020 16:00
29
64
13
0
41
144:228
40
  • W
  • 1 : 3(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    06/03/2020 15:30
  • L
  • 7 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    05/03/2020 15:30
  • W
  • 3 : 4(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 5 : 2(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    17/02/2020 09:30
  • L
  • 2 : 3(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    16/02/2020 03:00
30
64
14
0
43
151:253
39
  • L
  • 1 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 6(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    27/02/2020 13:00
  • L
  • 2 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    26/02/2020 13:00
  • L
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    24/02/2020 09:00
  • L
  • 11 : 0(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    23/02/2020 08:00
31
64
9
0
42
159:247
36
  • L
  • 7 : 2(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 6 : 1(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    28/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 8(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    26/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    23/02/2020 11:00
  • W
  • 2 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    22/02/2020 11:00
32
64
11
0
46
145:292
32
  • L
  • 6 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    03/03/2020 14:00
  • L
  • 3 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 3 : 5(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 0 : 6(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    18/02/2020 11:30
  • L
  • 2 : 10(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    15/02/2020 06:00
  • L
  • 0 : 5(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    14/02/2020 11:30
33
64
8
0
53
94:266
20
  • L
  • 9 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    07/03/2020 07:00
  • L
  • 6 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    06/03/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 6 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    27/02/2020 15:00
  • L
  • 7 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    26/02/2020 15:00
34
64
1
0
61
84:451
4
  • L
  • 2 : 1(HC Riga - ORG Juniors)
    07/03/2020 11:00
  • L
  • 4 : 2(HC Riga - ORG Juniors)
    06/03/2020 16:30
  • L
  • 9 : 1(Atlanty - ORG Juniors)
    04/03/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Atlanty - ORG Juniors)
    03/03/2020 16:00
  • L
  • 6 : 0(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    01/03/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    29/02/2020 10:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
32
24
0
3
150:51
57
  • L
  • 1 : 3(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    20/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    19/02/2020 16:00
  • W
  • 5 : 2(SKA-1946 - SKA-Varyagi)
    14/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(SKA-1946 - Sakhalinskie Akuly)
    11/02/2020 16:00
  • W
  • 4 : 2(SKA-1946 - Sakhalinskie Akuly)
    10/02/2020 16:00
  • W
  • 9 : 2(SKA-1946 - Tayfun)
    07/02/2020 16:00
2
32
20
0
7
125:59
48
  • W
  • 3 : 2(Loko - SKA-1946)
    04/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 4(Loko - SKA-1946)
    03/03/2020 15:00
  • W
  • 7 : 0(Loko - Krylya Sovetov)
    11/02/2020 15:00
  • W
  • 6 : 1(Loko - Krylya Sovetov)
    10/02/2020 15:00
  • W
  • 7 : 4(Loko - Amurskie Tigry)
    07/02/2020 15:00
  • W
  • 7 : 3(Loko - Amurskie Tigry)
    06/02/2020 15:00
3
32
24
0
2
151:60
56
  • L
  • 2 : 3(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    29/02/2020 08:00
  • W
  • 6 : 1(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    28/02/2020 12:00
  • W
  • 7 : 1(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    21/02/2020 12:00
  • W
  • 9 : 0(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    20/02/2020 12:00
  • W
  • 10 : 1(Tolpar - Sarmaty)
    18/02/2020 12:00
  • W
  • 5 : 0(Tolpar - Sarmaty)
    16/02/2020 08:00
4
32
21
0
6
101:66
49
  • W
  • 3 : 0(Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery)
    09/02/2020 07:00
  • L
  • 4 : 5(Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery)
    08/02/2020 07:00
  • W
  • 6 : 2(Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi)
    05/02/2020 13:00
  • W
  • 6 : 3(Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi)
    04/02/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Omskie Yastreby - Stalnye Lisy)
    19/01/2020 07:00
  • L
  • 2 : 5(Omskie Yastreby - Stalnye Lisy)
    18/01/2020 07:00
5
32
17
0
5
93:44
48
  • W
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    04/03/2020 10:00
  • L
  • 3 : 4(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 6 : 0(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    01/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 0(Krasnaya Armiya - Loko)
    08/01/2020 10:00
  • L
  • 0 : 1(Krasnaya Armiya - Loko)
    07/01/2020 10:00
6
32
19
0
7
112:64
45
  • L
  • 1 : 3(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    06/03/2020 15:30
  • W
  • 7 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    05/03/2020 15:30
  • W
  • 4 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    02/03/2020 15:30
  • W
  • 1 : 0(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 3(Dynamo St. Petersburg Juniors - Atlanty)
    31/01/2020 15:30
  • W
  • 3 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Atlanty)
    30/01/2020 15:30
7
32
21
0
5
90:57
51
  • W
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 0 : 3(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    28/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 4(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 5 : 2(Irbis Kazan - Snezhnye Barsy)
    07/02/2020 14:00
  • W
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Snezhnye Barsy)
    06/02/2020 14:00
8
32
19
0
6
107:65
50
  • L
  • 3 : 5(Almaz - MHC Dynamo)
    04/03/2020 15:30
  • W
  • 5 : 0(Almaz - MHC Dynamo)
    03/03/2020 15:30
  • W
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    28/02/2020 15:30
  • W
  • 3 : 1(Almaz - Amurskie Tigry)
    11/02/2020 15:30
  • L
  • 3 : 4(Almaz - Amurskie Tigry)
    10/02/2020 15:30
9
32
17
0
11
101:62
41
  • W
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    24/02/2020 09:00
  • W
  • 11 : 0(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    23/02/2020 08:00
  • W
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    21/02/2020 13:30
  • L
  • 2 : 5(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    20/02/2020 09:00
  • L
  • 2 : 4(Avto Yekaterinburg - Mamonty Yugry)
    29/01/2020 13:30
  • L
  • 2 : 4(Avto Yekaterinburg - Mamonty Yugry)
    28/01/2020 13:30
10
32
15
0
5
98:63
50
  • W
  • 7 : 4(Belye Medvedi - Reaktor)
    19/02/2020 09:00
  • W
  • 6 : 2(Belye Medvedi - Reaktor)
    18/02/2020 13:00
  • W
  • 3 : 2(Belye Medvedi - Sputnik Almetyevsk)
    16/02/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Belye Medvedi - Sputnik Almetyevsk)
    14/02/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Belye Medvedi - Chaika)
    29/01/2020 13:00
  • W
  • 4 : 2(Belye Medvedi - Chaika)
    28/01/2020 13:00
11
32
18
0
7
113:81
47
  • W
  • 5 : 4(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 1 : 2(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    18/02/2020 11:30
  • W
  • 6 : 4(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    16/02/2020 06:00
  • L
  • 2 : 5(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    14/02/2020 11:30
  • W
  • 7 : 2(Sibirskie Snaipery - Altay Ust-Kamenogorsk)
    20/01/2020 11:30
  • W
  • 4 : 0(Sibirskie Snaipery - Altay Ust-Kamenogorsk)
    19/01/2020 06:00
12
32
17
0
11
96:60
41
  • W
  • 6 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 3 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    27/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 4 : 3(Mamonty Yugry - Belye Medvedi)
    09/02/2020 08:00
  • L
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Belye Medvedi)
    08/02/2020 08:00
13
32
19
0
6
110:72
48
  • W
  • 5 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 1 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    18/02/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(Stalnye Lisy - Reaktor)
    16/02/2020 08:00
  • W
  • 5 : 3(Stalnye Lisy - Reaktor)
    14/02/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(Stalnye Lisy - Irbis Kazan)
    29/01/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Stalnye Lisy - Irbis Kazan)
    28/01/2020 12:00
14
32
14
0
11
105:79
41
  • L
  • 2 : 3(Chaika - Omskie Yastreby)
    02/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Chaika - Omskie Yastreby)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 6 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    27/02/2020 15:00
  • W
  • 7 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    26/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Chaika - Altay Ust-Kamenogorsk)
    07/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Chaika - Altay Ust-Kamenogorsk)
    06/02/2020 15:00
15
32
16
0
12
90:65
39
  • L
  • 2 : 4(MHC Dynamo - Loko)
    29/02/2020 10:00
  • L
  • 2 : 3(MHC Dynamo - Loko)
    28/02/2020 16:00
  • W
  • 6 : 5(MHC Dynamo - Tayfun)
    11/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 0(MHC Dynamo - Tayfun)
    10/02/2020 16:00
  • W
  • 7 : 2(MHC Dynamo - Sakhalinskie Akuly)
    08/02/2020 10:00
  • W
  • 4 : 1(MHC Dynamo - Sakhalinskie Akuly)
    06/02/2020 16:00
16
32
17
0
8
103:63
46
  • W
  • 7 : 2(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    02/03/2020 14:00
  • W
  • 6 : 1(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    27/02/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Sputnik Almetyevsk - Avto Yekaterinburg)
    09/02/2020 10:00
  • L
  • 1 : 3(Sputnik Almetyevsk - Avto Yekaterinburg)
    08/02/2020 10:00
17
32
14
0
9
97:88
40
  • W
  • 2 : 1(HC Riga - ORG Juniors)
    07/03/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(HC Riga - ORG Juniors)
    06/03/2020 16:30
  • W
  • 4 : 2(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    22/02/2020 11:00
  • L
  • 3 : 4(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    21/02/2020 16:30
  • L
  • 2 : 3(HC Riga - SKA-Varyagi)
    18/02/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(HC Riga - SKA-Varyagi)
    17/02/2020 16:30
18
32
16
0
11
90:71
41
  • W
  • 3 : 2(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 1 : 4(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    27/02/2020 10:00
  • L
  • 1 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(MHC Spartak - HC Riga)
    10/02/2020 14:00
  • W
  • 4 : 3(MHC Spartak - HC Riga)
    09/02/2020 10:00
19
32
12
0
17
78:89
29
  • L
  • 2 : 5(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 0 : 2(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    21/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    18/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    17/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(Russkie Vityazi - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    11/02/2020 10:00
  • L
  • 0 : 1(Russkie Vityazi - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    10/02/2020 15:00
20
32
12
0
12
81:84
36
  • W
  • 3 : 2(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 2 : 4(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    01/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 5(Sarmaty - Belye Medvedi)
    27/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 3(Sarmaty - Belye Medvedi)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 5 : 3(Sarmaty - Reaktor)
    28/01/2020 14:00
  • W
  • 6 : 2(Sarmaty - Reaktor)
    27/01/2020 14:00
21
32
12
0
12
93:74
38
  • W
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    21/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    20/02/2020 16:00
  • L
  • 1 : 5(Krylya Sovetov - MHC Dynamo)
    31/01/2020 16:00
  • W
  • 3 : 1(Krylya Sovetov - MHC Dynamo)
    30/01/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Krylya Sovetov - SKA-1946)
    27/01/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Krylya Sovetov - SKA-1946)
    26/01/2020 10:00
22
32
16
0
9
105:100
43
  • W
  • 5 : 2(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    02/03/2020 15:00
  • W
  • 6 : 1(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    28/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 8(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    26/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 5(Reaktor - Tolpar)
    09/02/2020 10:00
  • L
  • 2 : 3(Reaktor - Tolpar)
    08/02/2020 10:00
23
32
12
0
8
112:104
42
  • W
  • 9 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    07/03/2020 07:00
  • W
  • 6 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    06/03/2020 08:00
  • L
  • 4 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    23/02/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    22/02/2020 11:00
  • L
  • 0 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    19/02/2020 12:30
  • L
  • 1 : 4(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    18/02/2020 12:30
24
32
13
0
15
81:89
30
  • W
  • 9 : 1(Atlanty - ORG Juniors)
    04/03/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Atlanty - ORG Juniors)
    03/03/2020 16:00
  • L
  • 1 : 3(Atlanty - HC Riga)
    13/02/2020 16:00
  • W
  • 4 : 2(Atlanty - HC Riga)
    12/02/2020 16:00
  • L
  • 2 : 3(Atlanty - Krasnaya Armiya)
    09/02/2020 10:00
  • W
  • 4 : 3(Atlanty - Krasnaya Armiya)
    08/02/2020 10:00
25
32
9
0
19
74:87
26
  • L
  • 1 : 3(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    21/02/2020 08:00
  • L
  • 3 : 5(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    20/02/2020 08:00
  • L
  • 2 : 4(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    17/02/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    16/02/2020 03:00
  • W
  • 5 : 3(Sakhalinskie Akuly - Tayfun)
    29/01/2020 08:00
  • W
  • 3 : 2(Sakhalinskie Akuly - Tayfun)
    28/01/2020 08:00
26
32
11
0
17
96:90
29
  • W
  • 5 : 2(Tayfun - Almaz)
    21/02/2020 07:00
  • L
  • 3 : 5(Tayfun - Almaz)
    20/02/2020 06:30
  • L
  • 2 : 3(Tayfun - Loko)
    17/02/2020 07:00
  • L
  • 2 : 4(Tayfun - Loko)
    16/02/2020 03:00
  • L
  • 0 : 1(Tayfun - Krylya Sovetov)
    21/01/2020 07:00
  • L
  • 3 : 4(Tayfun - Krylya Sovetov)
    20/01/2020 07:00
27
32
10
0
14
97:98
31
  • W
  • 3 : 1(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    02/03/2020 16:00
  • L
  • 1 : 3(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Atlanty)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 5(Kapitan Stupino - Atlanty)
    21/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    18/02/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    17/02/2020 16:00
28
32
9
0
16
76:104
28
  • L
  • 3 : 4(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 5 : 2(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 3(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    27/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    26/02/2020 16:00
  • L
  • 1 : 7(SKA-Varyagi - Krasnaya Armiya)
    31/01/2020 15:00
  • L
  • 2 : 6(SKA-Varyagi - Krasnaya Armiya)
    30/01/2020 16:00
29
32
6
0
21
71:112
19
  • W
  • 3 : 2(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    17/02/2020 09:30
  • L
  • 2 : 3(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    16/02/2020 03:00
  • L
  • 2 : 3(Amurskie Tigry - SKA-1946)
    31/01/2020 03:00
  • L
  • 6 : 11(Amurskie Tigry - SKA-1946)
    30/01/2020 09:00
  • L
  • 3 : 4(Amurskie Tigry - MHC Dynamo)
    27/01/2020 09:00
  • L
  • 3 : 6(Amurskie Tigry - MHC Dynamo)
    26/01/2020 07:00
30
32
12
0
17
94:109
30
  • L
  • 1 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 4 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 6(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    27/02/2020 13:00
  • L
  • 2 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    26/02/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Sarmaty)
    08/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 4(Ladya Togliatti Juniors - Sarmaty)
    07/02/2020 13:00
31
32
5
0
22
77:116
17
  • L
  • 1 : 2(Snezhnye Barsy - Mamonty Yugry)
    16/02/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(Snezhnye Barsy - Mamonty Yugry)
    14/02/2020 13:00
  • L
  • 3 : 4(Snezhnye Barsy - Altay Ust-Kamenogorsk)
    11/02/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Snezhnye Barsy - Altay Ust-Kamenogorsk)
    10/02/2020 13:00
  • L
  • 4 : 6(Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby)
    28/01/2020 13:00
  • L
  • 0 : 4(Snezhnye Barsy - Omskie Yastreby)
    27/01/2020 13:00
32
32
6
0
23
84:156
15
  • L
  • 3 : 5(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    19/02/2020 11:30
  • L
  • 0 : 6(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    18/02/2020 11:30
  • L
  • 2 : 10(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    15/02/2020 06:00
  • L
  • 0 : 5(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    14/02/2020 11:30
  • L
  • 0 : 1(Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery)
    27/01/2020 11:30
  • L
  • 3 : 13(Kuznetskie Medvedi - Sibirskie Snaipery)
    26/01/2020 06:00
33
32
4
0
27
52:131
10
  • L
  • 0 : 10(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    18/02/2020 08:00
  • L
  • 0 : 8(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    17/02/2020 14:00
  • W
  • 6 : 1(Tyumensky Legion - Kuznetskie Medvedi)
    09/02/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Tyumensky Legion - Kuznetskie Medvedi)
    08/02/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(Tyumensky Legion - Sibirskie Snaipery)
    05/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 5(Tyumensky Legion - Sibirskie Snaipery)
    04/02/2020 14:00
34
32
0
0
31
45:231
1
  • L
  • 0 : 11(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    26/02/2020 16:00
  • L
  • 2 : 10(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    25/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 5(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 2 : 4(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    21/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 8(ORG Juniors - Krasnaya Armiya)
    13/02/2020 16:00
  • L
  • 0 : 10(ORG Juniors - Krasnaya Armiya)
    12/02/2020 16:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
32
20
0
2
128:56
57
  • L
  • 3 : 2(Loko - SKA-1946)
    04/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 4(Loko - SKA-1946)
    03/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    29/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 2(Almaz - SKA-1946)
    28/02/2020 15:30
  • W
  • 2 : 3(Amurskie Tigry - SKA-1946)
    31/01/2020 03:00
  • W
  • 6 : 11(Amurskie Tigry - SKA-1946)
    30/01/2020 09:00
2
32
24
0
3
126:60
57
  • W
  • 2 : 4(MHC Dynamo - Loko)
    29/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 3(MHC Dynamo - Loko)
    28/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    21/02/2020 08:00
  • W
  • 3 : 5(Sakhalinskie Akuly - Loko)
    20/02/2020 08:00
  • W
  • 2 : 3(Tayfun - Loko)
    17/02/2020 07:00
  • W
  • 2 : 4(Tayfun - Loko)
    16/02/2020 03:00
3
32
20
0
7
115:67
46
  • W
  • 1 : 5(Reaktor - Tolpar)
    09/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 3(Reaktor - Tolpar)
    08/02/2020 10:00
  • L
  • 6 : 5(Sputnik Almetyevsk - Tolpar)
    06/02/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Sputnik Almetyevsk - Tolpar)
    04/02/2020 14:00
  • L
  • 3 : 2(Chaika - Tolpar)
    20/01/2020 10:00
  • W
  • 5 : 6(Chaika - Tolpar)
    19/01/2020 10:00
4
32
22
0
5
135:71
51
  • W
  • 2 : 3(Chaika - Omskie Yastreby)
    02/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Chaika - Omskie Yastreby)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 3(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    28/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 4(Irbis Kazan - Omskie Yastreby)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 0 : 10(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    18/02/2020 08:00
  • W
  • 0 : 8(Tyumensky Legion - Omskie Yastreby)
    17/02/2020 14:00
5
32
20
0
4
112:56
52
  • W
  • 2 : 5(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 0 : 2(Russkie Vityazi - Krasnaya Armiya)
    21/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    18/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Kapitan Stupino - Krasnaya Armiya)
    17/02/2020 16:00
  • W
  • 3 : 8(ORG Juniors - Krasnaya Armiya)
    13/02/2020 16:00
  • W
  • 0 : 10(ORG Juniors - Krasnaya Armiya)
    12/02/2020 16:00
6
32
16
0
4
104:60
49
  • W
  • 0 : 11(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    26/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 10(ORG Juniors - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    25/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 2(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    22/02/2020 11:00
  • W
  • 3 : 4(HC Riga - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    21/02/2020 16:30
  • W
  • 2 : 3(Russkie Vityazi - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    11/02/2020 10:00
  • W
  • 0 : 1(Russkie Vityazi - Dynamo St. Petersburg Juniors)
    10/02/2020 15:00
7
32
16
0
10
95:64
40
  • L
  • 5 : 4(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 1 : 2(Sibirskie Snaipery - Irbis Kazan)
    18/02/2020 11:30
  • W
  • 2 : 10(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    15/02/2020 06:00
  • W
  • 0 : 5(Kuznetskie Medvedi - Irbis Kazan)
    14/02/2020 11:30
  • L
  • 3 : 2(Stalnye Lisy - Irbis Kazan)
    29/01/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Stalnye Lisy - Irbis Kazan)
    28/01/2020 12:00
8
32
16
0
11
100:79
41
  • L
  • 5 : 2(Tayfun - Almaz)
    21/02/2020 07:00
  • W
  • 3 : 5(Tayfun - Almaz)
    20/02/2020 06:30
  • W
  • 2 : 4(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    17/02/2020 08:00
  • L
  • 3 : 2(Sakhalinskie Akuly - Almaz)
    16/02/2020 03:00
  • L
  • 4 : 3(HC Riga - Almaz)
    27/01/2020 16:30
  • L
  • 4 : 1(HC Riga - Almaz)
    26/01/2020 11:00
9
32
15
0
6
108:71
48
  • W
  • 2 : 3(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    29/02/2020 08:00
  • L
  • 6 : 1(Tolpar - Avto Yekaterinburg)
    28/02/2020 12:00
  • W
  • 1 : 3(Sputnik Almetyevsk - Avto Yekaterinburg)
    09/02/2020 10:00
  • W
  • 1 : 3(Sputnik Almetyevsk - Avto Yekaterinburg)
    08/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 2(Reaktor - Avto Yekaterinburg)
    05/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Reaktor - Avto Yekaterinburg)
    04/02/2020 15:00
10
32
11
0
12
107:97
36
  • W
  • 1 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Belye Medvedi)
    01/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 5(Sarmaty - Belye Medvedi)
    27/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 3(Sarmaty - Belye Medvedi)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 4 : 3(Mamonty Yugry - Belye Medvedi)
    09/02/2020 08:00
  • W
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Belye Medvedi)
    08/02/2020 08:00
11
32
12
0
9
94:88
38
  • W
  • 2 : 3(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    27/02/2020 14:00
  • L
  • 1 : 0(Mamonty Yugry - Sibirskie Snaipery)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 3 : 0(Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery)
    09/02/2020 07:00
  • W
  • 4 : 5(Omskie Yastreby - Sibirskie Snaipery)
    08/02/2020 07:00
  • W
  • 0 : 3(Tyumensky Legion - Sibirskie Snaipery)
    05/02/2020 14:00
  • W
  • 1 : 5(Tyumensky Legion - Sibirskie Snaipery)
    04/02/2020 14:00
12
32
18
0
10
90:67
42
  • W
  • 0 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    19/02/2020 12:30
  • W
  • 1 : 4(Altay Ust-Kamenogorsk - Mamonty Yugry)
    18/02/2020 12:30
  • W
  • 1 : 2(Snezhnye Barsy - Mamonty Yugry)
    16/02/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Snezhnye Barsy - Mamonty Yugry)
    14/02/2020 13:00
  • W
  • 2 : 4(Avto Yekaterinburg - Mamonty Yugry)
    29/01/2020 13:30
  • W
  • 2 : 4(Avto Yekaterinburg - Mamonty Yugry)
    28/01/2020 13:30
13
32
13
0
14
76:83
34
  • L
  • 3 : 2(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    02/03/2020 14:00
  • W
  • 2 : 4(Sarmaty - Stalnye Lisy)
    01/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 6(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    27/02/2020 13:00
  • W
  • 2 : 5(Ladya Togliatti Juniors - Stalnye Lisy)
    26/02/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(Mamonty Yugry - Stalnye Lisy)
    05/02/2020 14:00
  • L
  • 6 : 1(Mamonty Yugry - Stalnye Lisy)
    04/02/2020 14:00
14
32
14
0
11
102:89
38
  • W
  • 3 : 5(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 0 : 6(Kuznetskie Medvedi - Chaika)
    18/02/2020 11:30
  • L
  • 6 : 4(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    16/02/2020 06:00
  • W
  • 2 : 5(Sibirskie Snaipery - Chaika)
    14/02/2020 11:30
  • L
  • 1 : 0(Belye Medvedi - Chaika)
    29/01/2020 13:00
  • L
  • 4 : 2(Belye Medvedi - Chaika)
    28/01/2020 13:00
15
32
17
0
12
89:79
39
  • W
  • 3 : 5(Almaz - MHC Dynamo)
    04/03/2020 15:30
  • L
  • 5 : 0(Almaz - MHC Dynamo)
    03/03/2020 15:30
  • W
  • 1 : 3(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    20/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-1946 - MHC Dynamo)
    19/02/2020 16:00
  • W
  • 1 : 5(Krylya Sovetov - MHC Dynamo)
    31/01/2020 16:00
  • L
  • 3 : 1(Krylya Sovetov - MHC Dynamo)
    30/01/2020 16:00
16
32
9
0
13
67:81
31
  • L
  • 5 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    19/02/2020 11:30
  • W
  • 1 : 2(Stalnye Lisy - Sputnik Almetyevsk)
    18/02/2020 11:00
  • L
  • 3 : 2(Belye Medvedi - Sputnik Almetyevsk)
    16/02/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(Belye Medvedi - Sputnik Almetyevsk)
    14/02/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Ladya Togliatti Juniors - Sputnik Almetyevsk)
    28/01/2020 13:00
  • L
  • 4 : 3(Ladya Togliatti Juniors - Sputnik Almetyevsk)
    26/01/2020 10:00
17
32
14
0
12
86:88
36
  • L
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    04/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 4(Krasnaya Armiya - HC Riga)
    03/03/2020 14:00
  • W
  • 1 : 3(Atlanty - HC Riga)
    13/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 2(Atlanty - HC Riga)
    12/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(MHC Spartak - HC Riga)
    10/02/2020 14:00
  • L
  • 4 : 3(MHC Spartak - HC Riga)
    09/02/2020 10:00
18
32
12
0
14
87:83
33
  • L
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    21/02/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Krylya Sovetov - MHC Spartak)
    20/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    17/02/2020 09:30
  • W
  • 2 : 3(Amurskie Tigry - MHC Spartak)
    16/02/2020 03:00
  • L
  • 5 : 4(Kapitan Stupino - MHC Spartak)
    31/01/2020 16:00
  • L
  • 5 : 3(Kapitan Stupino - MHC Spartak)
    30/01/2020 16:00
19
32
18
0
11
87:72
39
  • L
  • 3 : 1(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    02/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Kapitan Stupino - Russkie Vityazi)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Almaz - Russkie Vityazi)
    20/01/2020 15:30
  • L
  • 4 : 1(Almaz - Russkie Vityazi)
    19/01/2020 11:00
  • L
  • 3 : 2(Loko - Russkie Vityazi)
    16/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Loko - Russkie Vityazi)
    15/01/2020 15:00
20
32
12
0
15
86:100
32
  • L
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    21/02/2020 13:30
  • W
  • 2 : 5(Avto Yekaterinburg - Sarmaty)
    20/02/2020 09:00
  • L
  • 10 : 1(Tolpar - Sarmaty)
    18/02/2020 12:00
  • L
  • 5 : 0(Tolpar - Sarmaty)
    16/02/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(Ladya Togliatti Juniors - Sarmaty)
    08/02/2020 10:00
  • W
  • 3 : 4(Ladya Togliatti Juniors - Sarmaty)
    07/02/2020 13:00
21
32
11
0
15
72:103
29
  • L
  • 4 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    02/03/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(Dynamo St. Petersburg Juniors - Krylya Sovetov)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 3(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    27/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Varyagi - Krylya Sovetov)
    26/02/2020 16:00
  • L
  • 7 : 0(Loko - Krylya Sovetov)
    11/02/2020 15:00
  • L
  • 6 : 1(Loko - Krylya Sovetov)
    10/02/2020 15:00
22
32
9
0
22
79:126
19
  • L
  • 7 : 4(Belye Medvedi - Reaktor)
    19/02/2020 09:00
  • L
  • 6 : 2(Belye Medvedi - Reaktor)
    18/02/2020 13:00
  • L
  • 4 : 1(Stalnye Lisy - Reaktor)
    16/02/2020 08:00
  • L
  • 5 : 3(Stalnye Lisy - Reaktor)
    14/02/2020 12:00
  • L
  • 5 : 3(Sarmaty - Reaktor)
    28/01/2020 14:00
  • L
  • 6 : 2(Sarmaty - Reaktor)
    27/01/2020 14:00
23
32
4
0
21
67:123
19
  • L
  • 5 : 2(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    02/03/2020 15:00
  • L
  • 6 : 1(Reaktor - Altay Ust-Kamenogorsk)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    27/02/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Sputnik Almetyevsk - Altay Ust-Kamenogorsk)
    26/02/2020 14:00
  • W
  • 3 : 4(Snezhnye Barsy - Altay Ust-Kamenogorsk)
    11/02/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(Snezhnye Barsy - Altay Ust-Kamenogorsk)
    10/02/2020 13:00
24
32
10
0
17
78:88
27
  • L
  • 3 : 2(Kapitan Stupino - Atlanty)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 3 : 5(Kapitan Stupino - Atlanty)
    21/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    18/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 3(Russkie Vityazi - Atlanty)
    17/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 2(Loko - Atlanty)
    04/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 2(Loko - Atlanty)
    03/02/2020 15:00
25
32
11
0
16
84:88
31
  • L
  • 3 : 2(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    02/03/2020 10:00
  • W
  • 1 : 4(MHC Spartak - Sakhalinskie Akuly)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(SKA-1946 - Sakhalinskie Akuly)
    11/02/2020 16:00
  • L
  • 4 : 2(SKA-1946 - Sakhalinskie Akuly)
    10/02/2020 16:00
  • L
  • 7 : 2(MHC Dynamo - Sakhalinskie Akuly)
    08/02/2020 10:00
  • L
  • 4 : 1(MHC Dynamo - Sakhalinskie Akuly)
    06/02/2020 16:00
26
32
11
0
17
78:107
26
  • L
  • 3 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    27/02/2020 10:00
  • W
  • 1 : 2(MHC Spartak - Tayfun)
    26/02/2020 14:00
  • L
  • 6 : 5(MHC Dynamo - Tayfun)
    11/02/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(MHC Dynamo - Tayfun)
    10/02/2020 16:00
  • L
  • 9 : 2(SKA-1946 - Tayfun)
    07/02/2020 16:00
  • L
  • 10 : 1(SKA-1946 - Tayfun)
    06/02/2020 16:00
27
32
7
0
19
78:110
22
  • L
  • 4 : 1(Loko - Kapitan Stupino)
    20/01/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(Loko - Kapitan Stupino)
    19/01/2020 10:00
  • L
  • 3 : 2(Almaz - Kapitan Stupino)
    17/01/2020 15:30
  • L
  • 3 : 1(Almaz - Kapitan Stupino)
    15/01/2020 15:30
  • W
  • 3 : 5(Amurskie Tigry - Kapitan Stupino)
    20/12/2019 09:00
  • L
  • 4 : 3(Amurskie Tigry - Kapitan Stupino)
    19/12/2019 09:00
28
32
7
0
20
60:110
22
  • W
  • 4 : 5(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    22/02/2020 10:00
  • W
  • 2 : 4(ORG Juniors - SKA-Varyagi)
    21/02/2020 16:00
  • W
  • 2 : 3(HC Riga - SKA-Varyagi)
    18/02/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(HC Riga - SKA-Varyagi)
    17/02/2020 16:30
  • L
  • 5 : 2(SKA-1946 - SKA-Varyagi)
    14/02/2020 10:00
  • W
  • 4 : 5(Kapitan Stupino - SKA-Varyagi)
    11/02/2020 16:00
29
32
7
0
20
73:116
21
  • W
  • 1 : 3(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    06/03/2020 15:30
  • L
  • 7 : 2(Dynamo St. Petersburg Juniors - Amurskie Tigry)
    05/03/2020 15:30
  • W
  • 3 : 4(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 5 : 2(SKA-Varyagi - Amurskie Tigry)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 3 : 1(Almaz - Amurskie Tigry)
    11/02/2020 15:30
  • W
  • 3 : 4(Almaz - Amurskie Tigry)
    10/02/2020 15:30
30
32
2
0
26
57:144
9
  • L
  • 8 : 2(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    24/02/2020 09:00
  • L
  • 11 : 0(Avto Yekaterinburg - Ladya Togliatti Juniors)
    23/02/2020 08:00
  • L
  • 7 : 1(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    21/02/2020 12:00
  • L
  • 9 : 0(Tolpar - Ladya Togliatti Juniors)
    20/02/2020 12:00
  • L
  • 6 : 2(Mamonty Yugry - Ladya Togliatti Juniors)
    15/01/2020 14:00
  • L
  • 3 : 2(Mamonty Yugry - Ladya Togliatti Juniors)
    14/01/2020 14:00
31
32
4
0
20
82:131
19
  • L
  • 7 : 2(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 6 : 1(Sputnik Almetyevsk - Snezhnye Barsy)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 4 : 2(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    28/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 8(Reaktor - Snezhnye Barsy)
    26/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 5(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    23/02/2020 11:00
  • W
  • 2 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Snezhnye Barsy)
    22/02/2020 11:00
32
32
5
0
23
61:136
17
  • L
  • 6 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    03/03/2020 14:00
  • L
  • 3 : 2(Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi)
    02/03/2020 14:00
  • L
  • 6 : 1(Tyumensky Legion - Kuznetskie Medvedi)
    09/02/2020 08:00
  • W
  • 1 : 2(Tyumensky Legion - Kuznetskie Medvedi)
    08/02/2020 08:00
  • L
  • 6 : 2(Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi)
    05/02/2020 13:00
  • L
  • 6 : 3(Omskie Yastreby - Kuznetskie Medvedi)
    04/02/2020 13:00
33
32
4
0
26
42:135
10
  • L
  • 9 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    07/03/2020 07:00
  • L
  • 6 : 3(Altay Ust-Kamenogorsk - Tyumensky Legion)
    06/03/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    02/03/2020 10:00
  • L
  • 2 : 1(Irbis Kazan - Tyumensky Legion)
    01/03/2020 10:00
  • L
  • 6 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    27/02/2020 15:00
  • L
  • 7 : 1(Chaika - Tyumensky Legion)
    26/02/2020 15:00
34
32
1
0
30
39:220
3
  • L
  • 2 : 1(HC Riga - ORG Juniors)
    07/03/2020 11:00
  • L
  • 4 : 2(HC Riga - ORG Juniors)
    06/03/2020 16:30
  • L
  • 9 : 1(Atlanty - ORG Juniors)
    04/03/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Atlanty - ORG Juniors)
    03/03/2020 16:00
  • L
  • 6 : 0(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    01/03/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(Krasnaya Armiya - ORG Juniors)
    29/02/2020 10:00