2. Division - 2020/2021

SKRA Czestochowa40Olimpia Grudziadz

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal64''
goalKamil Wojtyra
Goal72''
goalKamil Wojtyra
Goal78''
goalKamil Wojtyra
Goal79''
goalDaniel Pietraszkiewicz
Summary
Second half
goalKamil Wojtyra
64'
goalKamil Wojtyra
72'
goalKamil Wojtyra
78'
goalDaniel Pietraszkiewicz
79'
79'

G O O O A A L - Daniel Pietraszkiewicz scores in the penalty shoot-out.

78'

G O O O A A L - Kamil Wojtyra scores in the penalty shoot-out.

72'

G O O O A A L - Kamil Wojtyra scores in the penalty shoot-out.

64'

G O O O A A L - Kamil Wojtyra scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
15
11
2
2
35:15
35
  • ?
  • GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
    06/12/2020 17:45
  • W
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - GKS Katowice)
    02/12/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(GKS Katowice - Motor Lublin)
    29/11/2020 11:45
  • W
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - GKS Katowice)
    22/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Slask Wroclaw ll - GKS Katowice)
    18/11/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz)
    14/11/2020 12:00
2
Champions League (Promotion)
14
11
1
2
31:11
34
  • ?
  • Wigry Suwalki - Polkowice
    02/12/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - KKS 1925 Kalisz)
    28/11/2020 13:15
  • D
  • 0 : 0(Slask Wroclaw ll - Polkowice)
    22/11/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - Garbarnia)
    14/11/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(SKRA Czestochowa - Polkowice)
    07/11/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - Blekitni Stargard)
    04/11/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
14
9
2
3
22:12
29
  • ?
  • Wigry Suwalki - Polkowice
    02/12/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Lech Poznan ll - Wigry Suwalki)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - GKS Katowice)
    22/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Hutnik Nowa Huta - Wigry Suwalki)
    15/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - Sokol Ostroda)
    08/11/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Stal Rzeszow - Wigry Suwalki)
    04/11/2020 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
16
9
1
6
25:15
28
  • ?
  • Blekitni Stargard - SKRA Czestochowa
    05/12/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(SKRA Czestochowa - Olimpia Elblag)
    02/12/2020 11:00
  • W
  • 0 : 5(Znicz Pruszkow - SKRA Czestochowa)
    27/11/2020 16:00
  • W
  • 4 : 0(SKRA Czestochowa - Olimpia Grudziadz)
    22/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - SKRA Czestochowa)
    14/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(SKRA Czestochowa - Polkowice)
    07/11/2020 13:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
8
3
4
25:15
27
  • ?
  • GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
    06/12/2020 17:45
  • W
  • 4 : 1(Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta)
    02/12/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice)
    28/11/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow)
    21/11/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice)
    08/11/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin)
    04/11/2020 18:30
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
7
2
6
21:19
23
  • ?
  • Sokol Ostroda - Hutnik Nowa Huta
    12/12/2020 17:00
  • W
  • 3 : 0(Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice)
    28/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Bytovia Bytow - Sokol Ostroda)
    22/11/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Sokol Ostroda - Garbarnia)
    18/11/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Ostroda - Motor Lublin)
    14/11/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - Sokol Ostroda)
    08/11/2020 14:00
7
14
6
3
5
21:15
21
  • ?
  • Hutnik Nowa Huta - Stal Rzeszow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow)
    21/11/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Stal Rzeszow - Bytovia Bytow)
    14/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Motor Lublin - Stal Rzeszow)
    07/11/2020 15:45
  • L
  • 1 : 2(Stal Rzeszow - Wigry Suwalki)
    04/11/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszow)
    24/10/2020 16:00
8
15
7
0
8
23:20
21
  • ?
  • Olimpia Grudziadz - KKS 1925 Kalisz
    06/12/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(KKS 1925 Kalisz - Pogon Siedlce)
    02/12/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Polkowice - KKS 1925 Kalisz)
    28/11/2020 13:15
  • W
  • 2 : 0(KKS 1925 Kalisz - Lech Poznan ll)
    21/11/2020 17:00
  • L
  • 4 : 1(GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz)
    14/11/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(KKS 1925 Kalisz - Hutnik Nowa Huta)
    07/11/2020 17:15
9
15
6
3
6
21:21
21
  • ?
  • Znicz Pruszkow - Slask Wroclaw ll
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(Slask Wroclaw ll - Olimpia Grudziadz)
    02/12/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - Slask Wroclaw ll)
    28/11/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Slask Wroclaw ll - Polkowice)
    22/11/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Slask Wroclaw ll - GKS Katowice)
    18/11/2020 11:00
  • L
  • 2 : 1(Lech Poznan ll - Slask Wroclaw ll)
    14/11/2020 12:15
10
15
5
5
5
17:16
20
  • ?
  • Polkowice - Motor Lublin
    05/12/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Motor Lublin - Lech Poznan ll)
    02/12/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(GKS Katowice - Motor Lublin)
    29/11/2020 11:45
  • W
  • 3 : 0(Motor Lublin - Hutnik Nowa Huta)
    22/11/2020 18:00
  • W
  • 2 : 1(Motor Lublin - Bytovia Bytow)
    18/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Sokol Ostroda - Motor Lublin)
    14/11/2020 17:00
11
15
7
2
6
24:25
20
  • ?
  • Pogon Siedlce - Wigry Suwalki
    05/12/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(KKS 1925 Kalisz - Pogon Siedlce)
    02/12/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - Slask Wroclaw ll)
    28/11/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Pogon Siedlce)
    22/11/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - SKRA Czestochowa)
    14/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Blekitni Stargard - Pogon Siedlce)
    08/11/2020 12:00
12
15
5
4
6
24:23
19
  • ?
  • Lech Poznan ll - Bytovia Bytow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - GKS Katowice)
    02/12/2020 16:00
  • L
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytow)
    28/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Bytovia Bytow - Sokol Ostroda)
    22/11/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(Motor Lublin - Bytovia Bytow)
    18/11/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Stal Rzeszow - Bytovia Bytow)
    14/11/2020 12:00
13
15
4
4
7
21:25
16
  • ?
  • Olimpia Elblag - Garbarnia
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(SKRA Czestochowa - Olimpia Elblag)
    02/12/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(Olimpia Elblag - Blekitni Stargard)
    28/11/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag)
    15/11/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz)
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 4 : 3(Pogon Siedlce - Olimpia Elblag)
    04/11/2020 12:00
14
14
4
4
6
13:25
16
  • ?
  • Znicz Pruszkow - Slask Wroclaw ll
    05/12/2020 11:00
  • L
  • 0 : 5(Znicz Pruszkow - SKRA Czestochowa)
    27/11/2020 16:00
  • W
  • 2 : 3(Blekitni Stargard - Znicz Pruszkow)
    22/11/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag)
    15/11/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow)
    10/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce)
    24/10/2020 16:00
15
14
3
5
6
17:24
14
  • ?
  • Olimpia Elblag - Garbarnia
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Olimpia Grudziadz - Garbarnia)
    28/11/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Pogon Siedlce)
    22/11/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Sokol Ostroda - Garbarnia)
    18/11/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Polkowice - Garbarnia)
    14/11/2020 15:00
  • L
  • 2 : 4(Garbarnia - Lech Poznan ll)
    07/11/2020 12:00
16
15
4
2
9
16:33
14
  • ?
  • Blekitni Stargard - SKRA Czestochowa
    05/12/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(Olimpia Elblag - Blekitni Stargard)
    28/11/2020 11:00
  • L
  • 2 : 3(Blekitni Stargard - Znicz Pruszkow)
    22/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Lech Poznan ll)
    18/11/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Olimpia Grudziadz - Blekitni Stargard)
    14/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Blekitni Stargard - Pogon Siedlce)
    08/11/2020 12:00
17
Relegation (Championship)
15
4
1
10
22:30
13
  • ?
  • Lech Poznan ll - Bytovia Bytow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Motor Lublin - Lech Poznan ll)
    02/12/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Lech Poznan ll - Wigry Suwalki)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(KKS 1925 Kalisz - Lech Poznan ll)
    21/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Lech Poznan ll)
    18/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Lech Poznan ll - Slask Wroclaw ll)
    14/11/2020 12:15
18
Relegation (Championship)
16
4
1
11
21:39
13
  • ?
  • Hutnik Nowa Huta - Stal Rzeszow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 4 : 1(Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta)
    02/12/2020 16:00
  • W
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytow)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Motor Lublin - Hutnik Nowa Huta)
    22/11/2020 18:00
  • L
  • 1 : 2(Hutnik Nowa Huta - Wigry Suwalki)
    15/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 5(Hutnik Nowa Huta - Slask Wroclaw ll)
    11/11/2020 12:00
19
Relegation (Championship)
15
3
3
9
14:30
12
  • ?
  • Olimpia Grudziadz - KKS 1925 Kalisz
    06/12/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Slask Wroclaw ll - Olimpia Grudziadz)
    02/12/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Olimpia Grudziadz - Garbarnia)
    28/11/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(SKRA Czestochowa - Olimpia Grudziadz)
    22/11/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Olimpia Grudziadz - Blekitni Stargard)
    14/11/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow)
    10/11/2020 17:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
5
2
0
19:7
17
  • ?
  • GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
    06/12/2020 17:45
  • W
  • 2 : 1(GKS Katowice - Motor Lublin)
    29/11/2020 11:45
  • W
  • 4 : 1(GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz)
    14/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(GKS Katowice - Garbarnia)
    04/11/2020 17:00
  • W
  • 5 : 0(GKS Katowice - Blekitni Stargard)
    30/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(GKS Katowice - Znicz Pruszkow)
    03/10/2020 17:00
2
Champions League (Promotion)
8
7
0
1
20:7
21
  • ?
  • Polkowice - Motor Lublin
    05/12/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - KKS 1925 Kalisz)
    28/11/2020 13:15
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - Garbarnia)
    14/11/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Polkowice - Blekitni Stargard)
    04/11/2020 15:00
  • W
  • 4 : 0(Polkowice - Znicz Pruszkow)
    17/10/2020 14:00
  • W
  • 4 : 2(Polkowice - Pogon Siedlce)
    03/10/2020 14:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
4
1
2
9:6
13
  • ?
  • Wigry Suwalki - Polkowice
    02/12/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - GKS Katowice)
    22/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - Sokol Ostroda)
    08/11/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice)
    25/10/2020 18:30
  • W
  • 1 : 0(Wigry Suwalki - Motor Lublin)
    10/10/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(Wigry Suwalki - Slask Wroclaw ll)
    25/09/2020 15:15
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
5
1
2
12:5
16
  • ?
  • SKRA Czestochowa - Garbarnia
    27/02/2021 17:00
  • L
  • 0 : 1(SKRA Czestochowa - Olimpia Elblag)
    02/12/2020 11:00
  • W
  • 4 : 0(SKRA Czestochowa - Olimpia Grudziadz)
    22/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(SKRA Czestochowa - Polkowice)
    07/11/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(SKRA Czestochowa - GKS Katowice)
    24/10/2020 12:15
  • W
  • 3 : 0(SKRA Czestochowa - Sokol Ostroda)
    10/10/2020 13:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
7
1
0
20:5
22
  • ?
  • Chojniczanka Chojnice - Lech Poznan ll
    12/12/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta)
    02/12/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow)
    21/11/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin)
    04/11/2020 18:30
  • W
  • 3 : 0(Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz)
    16/10/2020 17:30
  • W
  • 3 : 1(Chojniczanka Chojnice - Garbarnia)
    03/10/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
1
3
10:8
13
  • ?
  • Sokol Ostroda - Hutnik Nowa Huta
    12/12/2020 17:00
  • W
  • 3 : 0(Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice)
    28/11/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Sokol Ostroda - Garbarnia)
    18/11/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Sokol Ostroda - Motor Lublin)
    14/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 4(Sokol Ostroda - KKS 1925 Kalisz)
    04/11/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Sokol Ostroda - Blekitni Stargard)
    03/10/2020 16:00
7
7
2
2
3
9:12
8
  • ?
  • Stal Rzeszow - GKS Katowice
    13/12/2020 11:15
  • D
  • 3 : 3(Stal Rzeszow - Bytovia Bytow)
    14/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Stal Rzeszow - Wigry Suwalki)
    04/11/2020 12:00
  • L
  • 0 : 3(Stal Rzeszow - Slask Wroclaw ll)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 2(Stal Rzeszow - SKRA Czestochowa)
    04/10/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Stal Rzeszow - Olimpia Elblag)
    25/09/2020 14:00
8
8
4
0
4
11:9
12
  • ?
  • KKS 1925 Kalisz - Znicz Pruszkow
    12/12/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(KKS 1925 Kalisz - Pogon Siedlce)
    02/12/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(KKS 1925 Kalisz - Lech Poznan ll)
    21/11/2020 17:00
  • W
  • 4 : 0(KKS 1925 Kalisz - Hutnik Nowa Huta)
    07/11/2020 17:15
  • L
  • 0 : 2(KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszow)
    24/10/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytow)
    10/10/2020 16:15
9
8
2
2
4
5:11
8
  • ?
  • Slask Wroclaw ll - Olimpia Elblag
    12/12/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Slask Wroclaw ll - Olimpia Grudziadz)
    02/12/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Slask Wroclaw ll - Polkowice)
    22/11/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Slask Wroclaw ll - GKS Katowice)
    18/11/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Slask Wroclaw ll - Sokol Ostroda)
    25/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Slask Wroclaw ll - Chojniczanka Chojnice)
    10/10/2020 10:00
10
8
4
2
2
11:9
14
  • ?
  • Motor Lublin - Pogon Siedlce
    12/12/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Motor Lublin - Lech Poznan ll)
    02/12/2020 16:30
  • W
  • 3 : 0(Motor Lublin - Hutnik Nowa Huta)
    22/11/2020 18:00
  • W
  • 2 : 1(Motor Lublin - Bytovia Bytow)
    18/11/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(Motor Lublin - Stal Rzeszow)
    07/11/2020 15:45
  • L
  • 0 : 3(Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz)
    04/10/2020 15:00
11
7
3
0
4
12:13
9
  • ?
  • Pogon Siedlce - Wigry Suwalki
    05/12/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - Slask Wroclaw ll)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - SKRA Czestochowa)
    14/11/2020 12:00
  • W
  • 4 : 3(Pogon Siedlce - Olimpia Elblag)
    04/11/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz)
    17/10/2020 15:00
  • W
  • 4 : 2(Pogon Siedlce - Lech Poznan ll)
    30/09/2020 16:00
12
8
4
1
3
11:9
13
  • ?
  • Bytovia Bytow - Polkowice
    12/12/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - GKS Katowice)
    02/12/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Bytovia Bytow - Sokol Ostroda)
    22/11/2020 13:00
  • W
  • 3 : 2(Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice)
    08/11/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - Wigry Suwalki)
    18/10/2020 13:30
  • D
  • 2 : 2(Bytovia Bytow - Slask Wroclaw ll)
    03/10/2020 16:00
13
8
2
2
4
12:15
8
  • ?
  • Olimpia Elblag - Garbarnia
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(Olimpia Elblag - Blekitni Stargard)
    28/11/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz)
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 0 : 3(Olimpia Elblag - Polkowice)
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Olimpia Elblag - GKS Katowice)
    10/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Olimpia Elblag - Hutnik Nowa Huta)
    03/10/2020 16:00
14
7
2
2
3
6:12
8
  • ?
  • Znicz Pruszkow - Slask Wroclaw ll
    05/12/2020 11:00
  • L
  • 0 : 5(Znicz Pruszkow - SKRA Czestochowa)
    27/11/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag)
    15/11/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce)
    24/10/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Znicz Pruszkow - Lech Poznan ll)
    09/10/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(Znicz Pruszkow - Hutnik Nowa Huta)
    29/09/2020 17:00
15
7
1
3
3
8:13
6
  • ?
  • Garbarnia - Znicz Pruszkow
    09/12/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Pogon Siedlce)
    22/11/2020 11:00
  • L
  • 2 : 4(Garbarnia - Lech Poznan ll)
    07/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Garbarnia - Hutnik Nowa Huta)
    24/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Stal Rzeszow)
    10/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Garbarnia - Bytovia Bytow)
    30/09/2020 13:00
16
7
3
0
4
7:14
9
  • ?
  • Blekitni Stargard - SKRA Czestochowa
    05/12/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(Blekitni Stargard - Znicz Pruszkow)
    22/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Lech Poznan ll)
    18/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Blekitni Stargard - Pogon Siedlce)
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Hutnik Nowa Huta)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 5(Blekitni Stargard - Stal Rzeszow)
    30/09/2020 14:00
17
Relegation (Championship)
7
3
1
3
14:13
10
  • ?
  • Lech Poznan ll - Bytovia Bytow
    06/12/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Lech Poznan ll - Wigry Suwalki)
    28/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Lech Poznan ll - Slask Wroclaw ll)
    14/11/2020 12:15
  • W
  • 1 : 0(Lech Poznan ll - SKRA Czestochowa)
    04/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 3(Lech Poznan ll - Olimpia Elblag)
    29/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Lech Poznan ll - Olimpia Grudziadz)
    04/10/2020 10:00
18
Relegation (Championship)
6
3
1
2
14:13
10
  • ?
  • Hutnik Nowa Huta - Stal Rzeszow
    06/12/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytow)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Hutnik Nowa Huta - Wigry Suwalki)
    15/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 5(Hutnik Nowa Huta - Slask Wroclaw ll)
    11/11/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - SKRA Czestochowa)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 2 : 2(Hutnik Nowa Huta - Olimpia Grudziadz)
    25/09/2020 13:30
19
Relegation (Championship)
7
0
2
5
6:16
2
  • ?
  • Olimpia Grudziadz - KKS 1925 Kalisz
    06/12/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Olimpia Grudziadz - Garbarnia)
    28/11/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Olimpia Grudziadz - Blekitni Stargard)
    14/11/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow)
    10/11/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Olimpia Grudziadz - Polkowice)
    10/10/2020 16:00
  • L
  • 1 : 3(Olimpia Grudziadz - GKS Katowice)
    30/09/2020 16:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
6
0
2
16:8
18
  • ?
  • Stal Rzeszow - GKS Katowice
    13/12/2020 11:15
  • W
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - GKS Katowice)
    02/12/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - GKS Katowice)
    22/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 3(Slask Wroclaw ll - GKS Katowice)
    18/11/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(SKRA Czestochowa - GKS Katowice)
    24/10/2020 12:15
  • W
  • 1 : 2(Olimpia Elblag - GKS Katowice)
    10/10/2020 15:00
2
Champions League (Promotion)
6
4
1
1
11:4
13
  • ?
  • Wigry Suwalki - Polkowice
    02/12/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Slask Wroclaw ll - Polkowice)
    22/11/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(SKRA Czestochowa - Polkowice)
    07/11/2020 13:00
  • W
  • 0 : 3(Olimpia Elblag - Polkowice)
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Olimpia Grudziadz - Polkowice)
    10/10/2020 16:00
  • W
  • 1 : 3(Lech Poznan ll - Polkowice)
    26/09/2020 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
5
1
1
13:6
16
  • ?
  • Pogon Siedlce - Wigry Suwalki
    05/12/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Lech Poznan ll - Wigry Suwalki)
    28/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Hutnik Nowa Huta - Wigry Suwalki)
    15/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Stal Rzeszow - Wigry Suwalki)
    04/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Bytovia Bytow - Wigry Suwalki)
    18/10/2020 13:30
  • W
  • 0 : 3(KKS 1925 Kalisz - Wigry Suwalki)
    30/09/2020 16:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
0
4
13:10
12
  • ?
  • Blekitni Stargard - SKRA Czestochowa
    05/12/2020 12:00
  • W
  • 0 : 5(Znicz Pruszkow - SKRA Czestochowa)
    27/11/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - SKRA Czestochowa)
    14/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Lech Poznan ll - SKRA Czestochowa)
    04/11/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - SKRA Czestochowa)
    17/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 2(Stal Rzeszow - SKRA Czestochowa)
    04/10/2020 13:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
1
2
4
5:10
5
  • ?
  • GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice
    06/12/2020 17:45
  • L
  • 3 : 0(Sokol Ostroda - Chojniczanka Chojnice)
    28/11/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice)
    08/11/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice)
    25/10/2020 18:30
  • L
  • 2 : 0(Slask Wroclaw ll - Chojniczanka Chojnice)
    10/10/2020 10:00
  • L
  • 1 : 0(SKRA Czestochowa - Chojniczanka Chojnice)
    30/09/2020 13:30
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
3
1
3
11:11
10
  • ?
  • GKS Katowice - Sokol Ostroda
    27/02/2021 17:00
  • L
  • 1 : 0(Bytovia Bytow - Sokol Ostroda)
    22/11/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Wigry Suwalki - Sokol Ostroda)
    08/11/2020 14:00
  • W
  • 0 : 2(Slask Wroclaw ll - Sokol Ostroda)
    25/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(SKRA Czestochowa - Sokol Ostroda)
    10/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(Olimpia Elblag - Sokol Ostroda)
    29/09/2020 18:30
7
7
4
1
2
12:3
13
  • ?
  • Hutnik Nowa Huta - Stal Rzeszow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Chojniczanka Chojnice - Stal Rzeszow)
    21/11/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Motor Lublin - Stal Rzeszow)
    07/11/2020 15:45
  • W
  • 0 : 2(KKS 1925 Kalisz - Stal Rzeszow)
    24/10/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Stal Rzeszow)
    10/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 5(Blekitni Stargard - Stal Rzeszow)
    30/09/2020 14:00
8
7
3
0
4
12:11
9
  • ?
  • Olimpia Grudziadz - KKS 1925 Kalisz
    06/12/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Polkowice - KKS 1925 Kalisz)
    28/11/2020 13:15
  • L
  • 4 : 1(GKS Katowice - KKS 1925 Kalisz)
    14/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 4(Sokol Ostroda - KKS 1925 Kalisz)
    04/11/2020 17:00
  • L
  • 3 : 0(Chojniczanka Chojnice - KKS 1925 Kalisz)
    16/10/2020 17:30
  • W
  • 0 : 3(Motor Lublin - KKS 1925 Kalisz)
    04/10/2020 15:00
9
7
4
1
2
16:10
13
  • ?
  • Znicz Pruszkow - Slask Wroclaw ll
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Pogon Siedlce - Slask Wroclaw ll)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Lech Poznan ll - Slask Wroclaw ll)
    14/11/2020 12:15
  • W
  • 2 : 5(Hutnik Nowa Huta - Slask Wroclaw ll)
    11/11/2020 12:00
  • W
  • 0 : 3(Stal Rzeszow - Slask Wroclaw ll)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 2 : 2(Bytovia Bytow - Slask Wroclaw ll)
    03/10/2020 16:00
10
7
1
3
3
6:7
6
  • ?
  • Polkowice - Motor Lublin
    05/12/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(GKS Katowice - Motor Lublin)
    29/11/2020 11:45
  • L
  • 1 : 0(Sokol Ostroda - Motor Lublin)
    14/11/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Chojniczanka Chojnice - Motor Lublin)
    04/11/2020 18:30
  • L
  • 1 : 0(Wigry Suwalki - Motor Lublin)
    10/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Slask Wroclaw ll - Motor Lublin)
    30/09/2020 10:00
11
8
4
2
2
12:12
14
  • ?
  • Motor Lublin - Pogon Siedlce
    12/12/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(KKS 1925 Kalisz - Pogon Siedlce)
    02/12/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Garbarnia - Pogon Siedlce)
    22/11/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Blekitni Stargard - Pogon Siedlce)
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Znicz Pruszkow - Pogon Siedlce)
    24/10/2020 16:00
  • L
  • 4 : 2(Polkowice - Pogon Siedlce)
    03/10/2020 14:00
12
7
1
3
3
13:14
6
  • ?
  • Lech Poznan ll - Bytovia Bytow
    06/12/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Hutnik Nowa Huta - Bytovia Bytow)
    28/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Motor Lublin - Bytovia Bytow)
    18/11/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Stal Rzeszow - Bytovia Bytow)
    14/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(KKS 1925 Kalisz - Bytovia Bytow)
    10/10/2020 16:15
  • D
  • 2 : 2(Garbarnia - Bytovia Bytow)
    30/09/2020 13:00
13
7
2
2
3
9:10
8
  • ?
  • Slask Wroclaw ll - Olimpia Elblag
    12/12/2020 16:00
  • W
  • 0 : 1(SKRA Czestochowa - Olimpia Elblag)
    02/12/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Znicz Pruszkow - Olimpia Elblag)
    15/11/2020 11:00
  • L
  • 4 : 3(Pogon Siedlce - Olimpia Elblag)
    04/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 3(Lech Poznan ll - Olimpia Elblag)
    29/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Stal Rzeszow - Olimpia Elblag)
    25/09/2020 14:00
14
7
2
2
3
7:13
8
  • ?
  • Garbarnia - Znicz Pruszkow
    09/12/2020 11:00
  • W
  • 2 : 3(Blekitni Stargard - Znicz Pruszkow)
    22/11/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Olimpia Grudziadz - Znicz Pruszkow)
    10/11/2020 17:00
  • L
  • 4 : 0(Polkowice - Znicz Pruszkow)
    17/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(GKS Katowice - Znicz Pruszkow)
    03/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Sokol Ostroda - Znicz Pruszkow)
    26/09/2020 16:00
15
7
2
2
3
9:11
8
  • ?
  • Olimpia Elblag - Garbarnia
    05/12/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Olimpia Grudziadz - Garbarnia)
    28/11/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Sokol Ostroda - Garbarnia)
    18/11/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Polkowice - Garbarnia)
    14/11/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(GKS Katowice - Garbarnia)
    04/11/2020 17:00
  • L
  • 3 : 1(Chojniczanka Chojnice - Garbarnia)
    03/10/2020 15:00
16
8
1
2
5
9:19
5
  • ?
  • Garbarnia - Blekitni Stargard
    12/12/2020 11:00
  • L
  • 4 : 2(Olimpia Elblag - Blekitni Stargard)
    28/11/2020 11:00
  • D
  • 2 : 2(Olimpia Grudziadz - Blekitni Stargard)
    14/11/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Polkowice - Blekitni Stargard)
    04/11/2020 15:00
  • L
  • 5 : 0(GKS Katowice - Blekitni Stargard)
    30/10/2020 16:00
  • W
  • 0 : 2(Sokol Ostroda - Blekitni Stargard)
    03/10/2020 16:00
17
Relegation (Championship)
8
1
0
7
8:17
3
  • ?
  • Chojniczanka Chojnice - Lech Poznan ll
    12/12/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Motor Lublin - Lech Poznan ll)
    02/12/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(KKS 1925 Kalisz - Lech Poznan ll)
    21/11/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Lech Poznan ll)
    18/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 4(Garbarnia - Lech Poznan ll)
    07/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Znicz Pruszkow - Lech Poznan ll)
    09/10/2020 17:00
18
Relegation (Championship)
10
1
0
9
7:26
3
  • ?
  • Sokol Ostroda - Hutnik Nowa Huta
    12/12/2020 17:00
  • L
  • 4 : 1(Chojniczanka Chojnice - Hutnik Nowa Huta)
    02/12/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(Motor Lublin - Hutnik Nowa Huta)
    22/11/2020 18:00
  • L
  • 4 : 0(KKS 1925 Kalisz - Hutnik Nowa Huta)
    07/11/2020 17:15
  • L
  • 2 : 1(Garbarnia - Hutnik Nowa Huta)
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Blekitni Stargard - Hutnik Nowa Huta)
    10/10/2020 13:00
19
Relegation (Championship)
8
3
1
4
8:14
10
  • ?
  • Wigry Suwalki - Olimpia Grudziadz
    12/12/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Slask Wroclaw ll - Olimpia Grudziadz)
    02/12/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(SKRA Czestochowa - Olimpia Grudziadz)
    22/11/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Olimpia Elblag - Olimpia Grudziadz)
    07/11/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(Pogon Siedlce - Olimpia Grudziadz)
    17/10/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Lech Poznan ll - Olimpia Grudziadz)
    04/10/2020 10:00