2. Division: PFL Zone Center - 2019/2020

Salyut Belgorod10Strogino

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal24''
goalAleksandr Ageev
Summary
goalAleksandr Ageev
24'
24'

G O O O A A L - Aleksandr Ageev scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
17
12
3
2
28:11
39
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • W
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Kvant Obninsk)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Dinamo Briansk)
    19/10/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Dinamo Briansk - Zorky Krasnogorsk)
    12/10/2019 12:00
2
17
11
4
2
37:10
37
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Zorky Krasnogorsk)
    02/11/2019 11:30
  • W
  • 0 : 3(Ararat Moscow - Sokol Saratov)
    26/10/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Kaluga - Sokol Saratov)
    12/10/2019 11:00
3
17
11
4
2
30:9
37
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
  • W
  • 4 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(Metalurg Lypetsk - FC Rotor Volgograd II)
    12/10/2019 12:00
4
17
8
2
7
23:23
26
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - FC Rotor Volgograd II)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
  • W
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Ararat Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
17
7
5
5
27:20
26
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 4 : 2(Khimik-Arsenal - FC Ryazan)
    19/10/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Saturn Ramenskoye - Khimik-Arsenal)
    12/10/2019 14:00
6
17
6
6
5
29:26
24
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Ryazan - Khimki 2)
    27/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 3(Kaluga - FC Ryazan)
    23/10/2019 11:00
  • L
  • 4 : 2(Khimik-Arsenal - FC Ryazan)
    19/10/2019 11:00
7
16
7
2
7
31:32
23
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Zorky Krasnogorsk)
    02/11/2019 11:30
  • L
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Zorky Krasnogorsk)
    26/10/2019 14:00
  • W
  • 4 : 2(Zorky Krasnogorsk - Ararat Moscow)
    19/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Briansk - Zorky Krasnogorsk)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kaluga)
    05/10/2019 11:00
8
17
7
2
8
34:36
23
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 1(FC Rotor Volgograd II - Ararat Moscow)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 3(Ararat Moscow - Sokol Saratov)
    26/10/2019 10:00
  • L
  • 4 : 2(Zorky Krasnogorsk - Ararat Moscow)
    19/10/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Ararat Moscow)
    12/10/2019 13:00
9
17
6
4
7
24:23
22
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 0(Kaluga - Strogino)
    27/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(Kaluga - FC Ryazan)
    23/10/2019 11:00
  • W
  • 0 : 4(Kvant Obninsk - Kaluga)
    19/10/2019 12:00
10
17
5
7
5
32:32
22
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
  • W
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Zorky Krasnogorsk)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki 2 - Saturn Ramenskoye)
    20/10/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Saturn Ramenskoye - Khimik-Arsenal)
    12/10/2019 14:00
11
17
5
3
9
23:32
18
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 3 : 0(FC Ryazan - Khimki 2)
    27/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki 2 - Saturn Ramenskoye)
    20/10/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki 2 - Strogino)
    13/10/2019 10:00
12
17
5
2
10
15:28
17
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • L
  • 2 : 0(Kaluga - Strogino)
    27/10/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki 2 - Strogino)
    13/10/2019 10:00
13
16
2
2
12
14:33
8
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(FC Rotor Volgograd II - Ararat Moscow)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - FC Rotor Volgograd II)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Dinamo Briansk)
    19/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Metalurg Lypetsk - FC Rotor Volgograd II)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 3 : 3(FC Rotor Volgograd II - FC Ryazan)
    05/10/2019 11:00
14
17
2
2
13
8:40
8
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Kvant Obninsk)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 4(Kvant Obninsk - Kaluga)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Ryazan - Kvant Obninsk)
    12/10/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
6
2
0
13:3
20
  • ?
  • Dinamo Briansk - FC Ryazan
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Kvant Obninsk)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Dinamo Briansk - Zorky Krasnogorsk)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Salyut Belgorod)
    28/09/2019 13:00
  • W
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Metalurg Lypetsk)
    06/09/2019 15:00
2
9
5
2
2
18:5
17
  • ?
  • Sokol Saratov - Kvant Obninsk
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Zorky Krasnogorsk)
    02/11/2019 11:30
  • W
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
  • L
  • 0 : 1(Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk)
    05/10/2019 11:30
  • W
  • 3 : 0(Sokol Saratov - Khimki 2)
    21/09/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Sokol Saratov - Strogino)
    06/09/2019 15:00
3
8
7
0
1
19:3
21
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Metalurg Lypetsk - FC Rotor Volgograd II)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - Zorky Krasnogorsk)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    14/09/2019 14:00
4
8
5
0
3
8:4
15
  • ?
  • Salyut Belgorod - Khimki 2
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - FC Rotor Volgograd II)
    26/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Ararat Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Kaluga)
    21/09/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Salyut Belgorod - FC Ryazan)
    06/09/2019 15:30
5
8
4
1
3
12:8
13
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 4 : 2(Khimik-Arsenal - FC Ryazan)
    19/10/2019 11:00
  • W
  • 2 : 0(Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk)
    28/09/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Khimik-Arsenal - Sokol Saratov)
    14/09/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Khimik-Arsenal - Ararat Moscow)
    30/08/2019 13:00
6
8
3
3
2
15:10
12
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Ryazan - Khimki 2)
    27/10/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Ryazan - Kvant Obninsk)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(FC Ryazan - Sokol Saratov)
    28/09/2019 13:00
  • L
  • 2 : 3(FC Ryazan - Ararat Moscow)
    14/09/2019 14:00
7
9
4
2
3
19:14
14
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Strogino
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(Zorky Krasnogorsk - Ararat Moscow)
    19/10/2019 11:00
  • W
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kaluga)
    05/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Zorky Krasnogorsk - FC Ryazan)
    22/09/2019 10:00
  • L
  • 1 : 2(Zorky Krasnogorsk - Khimik-Arsenal)
    06/09/2019 15:00
  • W
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kvant Obninsk)
    23/08/2019 15:00
8
9
4
2
3
20:15
14
  • ?
  • Ararat Moscow - Khimik-Arsenal
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Ararat Moscow - Sokol Saratov)
    26/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 3(Ararat Moscow - Dinamo Briansk)
    05/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Ararat Moscow - Metalurg Lypetsk)
    21/09/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Ararat Moscow - Khimki 2)
    06/09/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Ararat Moscow - Strogino)
    24/08/2019 10:00
9
8
2
3
3
12:11
9
  • ?
  • Kaluga - Metalurg Lypetsk
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 0(Kaluga - Strogino)
    27/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 3(Kaluga - FC Ryazan)
    23/10/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Kaluga - Sokol Saratov)
    12/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Ararat Moscow)
    28/09/2019 11:00
10
9
2
5
2
19:15
11
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - FC Rotor Volgograd II
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Zorky Krasnogorsk)
    26/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Saturn Ramenskoye - Khimik-Arsenal)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Salyut Belgorod)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Dinamo Briansk)
    21/09/2019 14:00
11
8
3
1
4
15:17
10
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki 2 - Saturn Ramenskoye)
    20/10/2019 10:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki 2 - Strogino)
    13/10/2019 10:00
  • L
  • 1 : 4(Khimki 2 - FC Rotor Volgograd II)
    28/09/2019 10:00
  • L
  • 1 : 5(Khimki 2 - Zorky Krasnogorsk)
    15/09/2019 13:00
12
9
4
1
4
11:14
13
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
  • L
  • 0 : 3(Strogino - Khimik-Arsenal)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Strogino - FC Rotor Volgograd II)
    14/09/2019 13:00
13
8
1
2
5
8:17
5
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(FC Rotor Volgograd II - Ararat Moscow)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Dinamo Briansk)
    19/10/2019 10:00
  • D
  • 3 : 3(FC Rotor Volgograd II - FC Ryazan)
    05/10/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Khimik-Arsenal)
    21/09/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd II - Kvant Obninsk)
    06/09/2019 13:00
14
9
1
0
8
4:26
3
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 4(Kvant Obninsk - Kaluga)
    19/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Khimki 2)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Kvant Obninsk - Strogino)
    23/09/2019 13:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
9
6
1
2
15:8
19
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Dinamo Briansk)
    19/10/2019 10:00
  • W
  • 2 : 3(Ararat Moscow - Dinamo Briansk)
    05/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Dinamo Briansk)
    21/09/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Kaluga - Dinamo Briansk)
    14/09/2019 11:00
2
8
6
2
0
19:5
20
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 3(Ararat Moscow - Sokol Saratov)
    26/10/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Kaluga - Sokol Saratov)
    12/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(FC Ryazan - Sokol Saratov)
    28/09/2019 13:00
  • W
  • 1 : 2(Khimik-Arsenal - Sokol Saratov)
    14/09/2019 13:00
3
9
4
4
1
11:6
16
  • ?
  • Kaluga - Metalurg Lypetsk
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Sokol Saratov - Metalurg Lypetsk)
    05/10/2019 11:30
  • D
  • 1 : 1(Ararat Moscow - Metalurg Lypetsk)
    21/09/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Metalurg Lypetsk)
    06/09/2019 15:00
4
9
3
2
4
15:19
11
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
  • L
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Salyut Belgorod)
    05/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Salyut Belgorod)
    28/09/2019 13:00
  • L
  • 2 : 0(Metalurg Lypetsk - Salyut Belgorod)
    14/09/2019 14:00
5
9
3
4
2
15:12
13
  • ?
  • Ararat Moscow - Khimik-Arsenal
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    26/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Saturn Ramenskoye - Khimik-Arsenal)
    12/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Strogino - Khimik-Arsenal)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Khimik-Arsenal)
    21/09/2019 11:00
6
9
3
3
3
14:16
12
  • ?
  • Dinamo Briansk - FC Ryazan
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 3(Kaluga - FC Ryazan)
    23/10/2019 11:00
  • L
  • 4 : 2(Khimik-Arsenal - FC Ryazan)
    19/10/2019 11:00
  • D
  • 3 : 3(FC Rotor Volgograd II - FC Ryazan)
    05/10/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(Zorky Krasnogorsk - FC Ryazan)
    22/09/2019 10:00
7
7
3
0
4
12:18
9
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Zorky Krasnogorsk)
    02/11/2019 11:30
  • L
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Zorky Krasnogorsk)
    26/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Dinamo Briansk - Zorky Krasnogorsk)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - Zorky Krasnogorsk)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 1 : 5(Khimki 2 - Zorky Krasnogorsk)
    15/09/2019 13:00
8
8
3
0
5
14:21
9
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 1(FC Rotor Volgograd II - Ararat Moscow)
    02/11/2019 10:00
  • L
  • 4 : 2(Zorky Krasnogorsk - Ararat Moscow)
    19/10/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(Salyut Belgorod - Ararat Moscow)
    12/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Ararat Moscow)
    28/09/2019 11:00
9
9
4
1
4
12:12
13
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 4(Kvant Obninsk - Kaluga)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kaluga)
    05/10/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Kaluga)
    21/09/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(Saturn Ramenskoye - Kaluga)
    06/09/2019 16:00
10
8
3
2
3
13:17
11
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Khimki 2 - Saturn Ramenskoye)
    20/10/2019 10:00
  • L
  • 3 : 1(Strogino - Saturn Ramenskoye)
    28/09/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Kvant Obninsk - Saturn Ramenskoye)
    14/09/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(FC Rotor Volgograd II - Saturn Ramenskoye)
    30/08/2019 14:00
11
9
2
2
5
8:15
8
  • ?
  • Salyut Belgorod - Khimki 2
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(FC Ryazan - Khimki 2)
    27/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Kvant Obninsk - Khimki 2)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Sokol Saratov - Khimki 2)
    21/09/2019 11:30
  • D
  • 2 : 2(Ararat Moscow - Khimki 2)
    06/09/2019 10:00
12
8
1
1
6
4:14
4
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Strogino
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Kaluga - Strogino)
    27/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki 2 - Strogino)
    13/10/2019 10:00
  • W
  • 0 : 1(Kvant Obninsk - Strogino)
    23/09/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Sokol Saratov - Strogino)
    06/09/2019 15:00
13
8
1
0
7
6:16
3
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - FC Rotor Volgograd II
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - FC Rotor Volgograd II)
    26/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(Metalurg Lypetsk - FC Rotor Volgograd II)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 4(Khimki 2 - FC Rotor Volgograd II)
    28/09/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(Strogino - FC Rotor Volgograd II)
    14/09/2019 13:00
  • L
  • 4 : 0(Sokol Saratov - FC Rotor Volgograd II)
    23/08/2019 15:00
14
8
1
2
5
4:14
5
  • ?
  • Sokol Saratov - Kvant Obninsk
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Kvant Obninsk)
    26/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Ryazan - Kvant Obninsk)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Khimik-Arsenal - Kvant Obninsk)
    28/09/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd II - Kvant Obninsk)
    06/09/2019 13:00
  • L
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kvant Obninsk)
    23/08/2019 15:00