1. Division - 2020/2021

Sandecja Nowy Sacz00GKS Belchatow

Finished

1
X
2
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
7
1
0
20:4
22
  • ?
  • LKS Lodz - Korona Kielce
    18/10/2020 10:40
  • D
  • 0 : 0(Arka Gdynia - LKS Lodz)
    10/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(LKS Lodz - Resovia)
    04/10/2020 10:40
  • W
  • 1 : 3(GKS Belchatow - LKS Lodz)
    30/09/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    27/09/2020 10:40
  • W
  • 1 : 2(Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz)
    19/09/2020 15:00
2
Champions League (Promotion)
8
7
0
1
14:3
21
  • ?
  • Chrobry Glogow - Termalica Nieciecza
    21/10/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Jastrzebie)
    16/10/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Termalica Nieciecza - Radomiak Radom)
    04/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 3(Korona Kielce - Termalica Nieciecza)
    30/09/2020 16:10
  • L
  • 0 : 1(Termalica Nieciecza - Arka Gdynia)
    25/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - Resovia)
    19/09/2020 18:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
6
2
1
9:6
20
  • ?
  • Chrobry Glogow - Odra Opole
    25/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Odra Opole - Radomiak Radom)
    16/10/2020 17:45
  • W
  • 0 : 2(Korona Kielce - Odra Opole)
    11/10/2020 10:40
  • D
  • 0 : 0(Odra Opole - Arka Gdynia)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Odra Opole - Resovia)
    30/09/2020 16:30
  • W
  • 1 : 0(Odra Opole - GKS Belchatow)
    25/09/2020 17:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
3
1
13:5
15
  • ?
  • Gornik Leczna - Arka Gdynia
    21/10/2020 15:40
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Arka Gdynia)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Arka Gdynia - LKS Lodz)
    10/10/2020 10:40
  • D
  • 0 : 0(Odra Opole - Arka Gdynia)
    04/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 2(Arka Gdynia - GKS Tychy 71)
    29/09/2020 18:40
  • W
  • 0 : 1(Termalica Nieciecza - Arka Gdynia)
    25/09/2020 16:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
6
4
2
0
10:2
14
  • ?
  • Gornik Leczna - GKS Jastrzebie
    04/10/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Gornik Leczna - Widzew Lodz)
    17/10/2020 10:40
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Gornik Leczna)
    30/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Gornik Leczna - Radomiak Radom)
    26/09/2020 14:00
  • W
  • 0 : 2(Korona Kielce - Gornik Leczna)
    20/09/2020 10:40
  • W
  • 2 : 0(Gornik Leczna - Resovia)
    06/09/2020 14:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
2
2
11:6
14
  • ?
  • GKS Tychy 71 - GKS Jastrzebie
    23/10/2020 16:00
  • W
  • 4 : 0(GKS Tychy 71 - Chrobry Glogow)
    16/10/2020 18:30
  • L
  • 0 : 1(GKS Tychy 71 - Korona Kielce)
    03/10/2020 10:40
  • W
  • 0 : 2(Arka Gdynia - GKS Tychy 71)
    29/09/2020 18:40
  • W
  • 2 : 1(GKS Tychy 71 - Resovia)
    25/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(GKS Belchatow - GKS Tychy 71)
    19/09/2020 16:00
7
9
3
4
2
14:11
13
  • ?
  • Gornik Leczna - Miedz Legnica
    25/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice)
    16/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - GKS Jastrzebie)
    09/10/2020 16:00
  • D
  • 2 : 2(Miedz Legnica - Chrobry Glogow)
    03/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 2(Radomiak Radom - Miedz Legnica)
    30/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Korona Kielce)
    26/09/2020 10:40
8
7
3
2
2
8:8
11
  • ?
  • Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice
    21/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice)
    16/10/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Puszcza Niepolomice - Widzew Lodz)
    04/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie)
    30/09/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Puszcza Niepolomice - Korona Kielce)
    11/09/2020 17:00
9
9
3
2
4
7:12
11
  • ?
  • Widzew Lodz - GKS Belchatow
    23/10/2020 15:40
  • D
  • 0 : 0(Gornik Leczna - Widzew Lodz)
    17/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(Widzew Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    09/10/2020 15:40
  • L
  • 1 : 0(Puszcza Niepolomice - Widzew Lodz)
    04/10/2020 10:40
  • D
  • 1 : 1(Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec)
    29/09/2020 16:10
  • W
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Widzew Lodz)
    25/09/2020 15:40
10
7
3
1
3
11:10
10
  • ?
  • Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice
    21/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Odra Opole - Radomiak Radom)
    16/10/2020 17:45
  • L
  • 3 : 2(Termalica Nieciecza - Radomiak Radom)
    04/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 2(Radomiak Radom - Miedz Legnica)
    30/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Gornik Leczna - Radomiak Radom)
    26/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chrobry Glogow - Radomiak Radom)
    16/09/2020 17:00
11
9
2
4
3
7:9
10
  • ?
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn
    24/10/2020 10:40
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Arka Gdynia)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Resovia)
    10/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stomil Olsztyn - GKS Belchatow)
    04/10/2020 15:00
  • W
  • 1 : 4(Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn)
    30/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec)
    25/09/2020 17:45
12
8
2
3
3
9:12
9
  • ?
  • Chrobry Glogow - Termalica Nieciecza
    21/10/2020 16:00
  • L
  • 4 : 0(GKS Tychy 71 - Chrobry Glogow)
    16/10/2020 18:30
  • D
  • 2 : 2(Miedz Legnica - Chrobry Glogow)
    03/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Gornik Leczna)
    30/09/2020 16:00
  • L
  • 2 : 0(Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow)
    27/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 0(Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie)
    19/09/2020 16:00
13
8
2
3
3
6:11
9
  • ?
  • LKS Lodz - Korona Kielce
    18/10/2020 10:40
  • L
  • 0 : 2(Korona Kielce - Odra Opole)
    11/10/2020 10:40
  • W
  • 0 : 1(GKS Tychy 71 - Korona Kielce)
    03/10/2020 10:40
  • L
  • 0 : 3(Korona Kielce - Termalica Nieciecza)
    30/09/2020 16:10
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Korona Kielce)
    26/09/2020 10:40
  • L
  • 0 : 2(Korona Kielce - Gornik Leczna)
    20/09/2020 10:40
14
8
2
1
5
8:7
7
  • ?
  • Zaglebie Sosnowiec - Resovia
    17/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec)
    10/10/2020 16:00
  • W
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz)
    03/10/2020 10:40
  • D
  • 1 : 1(Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec)
    29/09/2020 16:10
  • L
  • 1 : 0(Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec)
    25/09/2020 17:45
  • L
  • 1 : 2(Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz)
    19/09/2020 15:00
15
9
2
3
4
4:10
7
  • ?
  • Widzew Lodz - GKS Belchatow
    23/10/2020 15:40
  • D
  • 0 : 0(Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow)
    18/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec)
    10/10/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Stomil Olsztyn - GKS Belchatow)
    04/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(GKS Belchatow - LKS Lodz)
    30/09/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Odra Opole - GKS Belchatow)
    25/09/2020 17:45
16
8
1
1
6
6:14
4
  • ?
  • Zaglebie Sosnowiec - Resovia
    17/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Resovia)
    10/10/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(LKS Lodz - Resovia)
    04/10/2020 10:40
  • L
  • 1 : 0(Odra Opole - Resovia)
    30/09/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(GKS Tychy 71 - Resovia)
    25/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - Resovia)
    19/09/2020 18:00
17
8
0
1
7
4:15
1
  • ?
  • Gornik Leczna - GKS Jastrzebie
    04/10/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Jastrzebie)
    16/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - GKS Jastrzebie)
    09/10/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie)
    30/09/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Widzew Lodz)
    25/09/2020 15:40
  • L
  • 1 : 0(Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie)
    19/09/2020 16:00
18
Relegation (Championship)
9
0
1
8
5:21
1
  • ?
  • Resovia - Sandecja Nowy Sacz
    23/10/2020 17:05
  • D
  • 0 : 0(Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Widzew Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    09/10/2020 15:40
  • L
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz)
    03/10/2020 10:40
  • L
  • 1 : 4(Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn)
    30/09/2020 14:00
  • L
  • 4 : 1(LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    27/09/2020 10:40
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
3
3
0
0
9:2
9
  • ?
  • LKS Lodz - Korona Kielce
    18/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(LKS Lodz - Resovia)
    04/10/2020 10:40
  • W
  • 4 : 1(LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    27/09/2020 10:40
  • W
  • 3 : 0(LKS Lodz - Stomil Olsztyn)
    12/09/2020 10:40
2
Champions League (Promotion)
6
5
0
1
10:3
15
  • ?
  • Termalica Nieciecza - Gornik Leczna
    07/11/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Jastrzebie)
    16/10/2020 16:00
  • W
  • 3 : 2(Termalica Nieciecza - Radomiak Radom)
    04/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(Termalica Nieciecza - Arka Gdynia)
    25/09/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - Resovia)
    19/09/2020 18:00
  • W
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Belchatow)
    12/09/2020 18:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
6
3
2
1
4:5
11
  • ?
  • Odra Opole - GKS Jastrzebie
    07/11/2020 17:30
  • D
  • 1 : 1(Odra Opole - Radomiak Radom)
    16/10/2020 17:45
  • D
  • 0 : 0(Odra Opole - Arka Gdynia)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 0(Odra Opole - Resovia)
    30/09/2020 16:30
  • W
  • 1 : 0(Odra Opole - GKS Belchatow)
    25/09/2020 17:45
  • W
  • 1 : 0(Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec)
    11/09/2020 17:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
2
1
1
7:4
7
  • ?
  • Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec
    25/10/2020 11:40
  • D
  • 0 : 0(Arka Gdynia - LKS Lodz)
    10/10/2020 10:40
  • L
  • 0 : 2(Arka Gdynia - GKS Tychy 71)
    29/09/2020 18:40
  • W
  • 4 : 0(Arka Gdynia - Miedz Legnica)
    18/09/2020 15:40
  • W
  • 3 : 2(Arka Gdynia - Puszcza Niepolomice)
    04/09/2020 16:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
3
1
0
7:1
10
  • ?
  • Gornik Leczna - GKS Jastrzebie
    04/10/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Gornik Leczna - Widzew Lodz)
    17/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(Gornik Leczna - Radomiak Radom)
    26/09/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Gornik Leczna - Resovia)
    06/09/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(Gornik Leczna - GKS Belchatow)
    29/08/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
3
1
1
8:2
10
  • ?
  • GKS Tychy 71 - GKS Jastrzebie
    23/10/2020 16:00
  • W
  • 4 : 0(GKS Tychy 71 - Chrobry Glogow)
    16/10/2020 18:30
  • L
  • 0 : 1(GKS Tychy 71 - Korona Kielce)
    03/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(GKS Tychy 71 - Resovia)
    25/09/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(GKS Tychy 71 - Sandecja Nowy Sacz)
    12/09/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(GKS Tychy 71 - Stomil Olsztyn)
    29/08/2020 17:00
7
6
2
4
0
12:6
10
  • ?
  • Miedz Legnica - Widzew Lodz
    07/11/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice)
    16/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - GKS Jastrzebie)
    09/10/2020 16:00
  • D
  • 2 : 2(Miedz Legnica - Chrobry Glogow)
    03/10/2020 14:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Korona Kielce)
    26/09/2020 10:40
  • W
  • 4 : 0(Miedz Legnica - Resovia)
    11/09/2020 17:00
8
5
3
1
1
5:4
10
  • ?
  • Puszcza Niepolomice - Termalica Nieciecza
    25/10/2020 11:40
  • W
  • 1 : 0(Puszcza Niepolomice - Widzew Lodz)
    04/10/2020 10:40
  • W
  • 2 : 1(Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie)
    30/09/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow)
    27/09/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Puszcza Niepolomice - Korona Kielce)
    11/09/2020 17:00
  • L
  • 0 : 3(Puszcza Niepolomice - Resovia)
    29/08/2020 17:00
9
4
2
1
1
5:4
7
  • ?
  • Widzew Lodz - GKS Belchatow
    23/10/2020 15:40
  • W
  • 2 : 1(Widzew Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    09/10/2020 15:40
  • D
  • 1 : 1(Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec)
    29/09/2020 16:10
  • W
  • 2 : 0(Widzew Lodz - Stomil Olsztyn)
    19/09/2020 10:40
  • L
  • 0 : 2(Widzew Lodz - LKS Lodz)
    16/09/2020 17:10
10
2
1
0
1
4:3
3
  • ?
  • Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice
    21/10/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Radomiak Radom - Miedz Legnica)
    30/09/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Radomiak Radom - Widzew Lodz)
    29/08/2020 10:40
11
5
1
3
1
3:3
6
  • ?
  • Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
    07/11/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Arka Gdynia)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Resovia)
    10/10/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stomil Olsztyn - GKS Belchatow)
    04/10/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec)
    25/09/2020 17:45
  • L
  • 0 : 1(Stomil Olsztyn - Odra Opole)
    16/09/2020 17:45
12
5
2
2
1
7:4
8
  • ?
  • Chrobry Glogow - Termalica Nieciecza
    21/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Gornik Leczna)
    30/09/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie)
    19/09/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Chrobry Glogow - Radomiak Radom)
    16/09/2020 17:00
  • W
  • 3 : 0(Chrobry Glogow - Widzew Lodz)
    10/09/2020 18:30
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Korona Kielce)
    30/08/2020 10:40
13
4
1
0
3
3:9
3
  • ?
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn
    24/10/2020 10:40
  • L
  • 0 : 2(Korona Kielce - Odra Opole)
    11/10/2020 10:40
  • L
  • 0 : 3(Korona Kielce - Termalica Nieciecza)
    30/09/2020 16:10
  • L
  • 0 : 2(Korona Kielce - Gornik Leczna)
    20/09/2020 10:40
  • W
  • 3 : 2(Korona Kielce - GKS Jastrzebie)
    05/09/2020 10:40
14
3
2
0
1
7:2
6
  • ?
  • Zaglebie Sosnowiec - Resovia
    17/10/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz)
    03/10/2020 10:40
  • L
  • 1 : 2(Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz)
    19/09/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 71)
    06/09/2020 10:40
15
4
2
1
1
4:4
7
  • ?
  • GKS Belchatow - Resovia
    07/11/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec)
    10/10/2020 16:00
  • L
  • 1 : 3(GKS Belchatow - LKS Lodz)
    30/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(GKS Belchatow - GKS Tychy 71)
    19/09/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Miedz Legnica)
    05/09/2020 16:00
16
0
0
0
0
0:0
0
  • ?
  • Resovia - Sandecja Nowy Sacz
    23/10/2020 17:05
17
3
0
0
3
0:6
0
  • ?
  • GKS Jastrzebie - LKS Lodz
    14/11/2020 16:00
  • L
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Widzew Lodz)
    25/09/2020 15:40
  • L
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Radomiak Radom)
    11/09/2020 14:00
  • L
  • 0 : 4(GKS Jastrzebie - Arka Gdynia)
    28/08/2020 15:00
18
Relegation (Championship)
4
0
1
3
2:7
1
  • ?
  • Sandecja Nowy Sacz - Arka Gdynia
    08/11/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow)
    18/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 4(Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn)
    30/09/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole)
    19/09/2020 14:30
  • L
  • 0 : 1(Sandecja Nowy Sacz - Termalica Nieciecza)
    05/09/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
5
4
1
0
11:2
13
  • ?
  • Radomiak Radom - LKS Lodz
    24/10/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(Arka Gdynia - LKS Lodz)
    10/10/2020 10:40
  • W
  • 1 : 3(GKS Belchatow - LKS Lodz)
    30/09/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Zaglebie Sosnowiec - LKS Lodz)
    19/09/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Widzew Lodz - LKS Lodz)
    16/09/2020 17:10
  • W
  • 0 : 4(Odra Opole - LKS Lodz)
    28/08/2020 15:40
2
Champions League (Promotion)
2
2
0
0
4:0
6
  • ?
  • Chrobry Glogow - Termalica Nieciecza
    21/10/2020 16:00
  • W
  • 0 : 3(Korona Kielce - Termalica Nieciecza)
    30/09/2020 16:10
  • W
  • 0 : 1(Sandecja Nowy Sacz - Termalica Nieciecza)
    05/09/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
3
0
0
5:1
9
  • ?
  • Chrobry Glogow - Odra Opole
    25/10/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Korona Kielce - Odra Opole)
    11/10/2020 10:40
  • W
  • 1 : 2(Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole)
    19/09/2020 14:30
  • W
  • 0 : 1(Stomil Olsztyn - Odra Opole)
    16/09/2020 17:45
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
2
2
0
6:1
8
  • ?
  • Gornik Leczna - Arka Gdynia
    21/10/2020 15:40
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Arka Gdynia)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Odra Opole - Arka Gdynia)
    04/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 1(Termalica Nieciecza - Arka Gdynia)
    25/09/2020 16:00
  • W
  • 0 : 4(GKS Jastrzebie - Arka Gdynia)
    28/08/2020 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
2
1
1
0
3:1
4
  • ?
  • Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna
    29/10/2020 18:00
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Gornik Leczna)
    30/09/2020 16:00
  • W
  • 0 : 2(Korona Kielce - Gornik Leczna)
    20/09/2020 10:40
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
3
1
1
1
3:4
4
  • ?
  • Radomiak Radom - GKS Tychy 71
    29/10/2020 16:00
  • W
  • 0 : 2(Arka Gdynia - GKS Tychy 71)
    29/09/2020 18:40
  • D
  • 1 : 1(GKS Belchatow - GKS Tychy 71)
    19/09/2020 16:00
  • L
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 71)
    06/09/2020 10:40
7
3
1
0
2
2:5
3
  • ?
  • Gornik Leczna - Miedz Legnica
    25/10/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Radomiak Radom - Miedz Legnica)
    30/09/2020 17:00
  • L
  • 4 : 0(Arka Gdynia - Miedz Legnica)
    18/09/2020 15:40
  • L
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Miedz Legnica)
    05/09/2020 16:00
8
2
0
1
1
3:4
1
  • ?
  • Radomiak Radom - Puszcza Niepolomice
    21/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Puszcza Niepolomice)
    16/10/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Arka Gdynia - Puszcza Niepolomice)
    04/09/2020 16:00
9
5
1
1
3
2:8
4
  • ?
  • Miedz Legnica - Widzew Lodz
    07/11/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(Gornik Leczna - Widzew Lodz)
    17/10/2020 10:40
  • L
  • 1 : 0(Puszcza Niepolomice - Widzew Lodz)
    04/10/2020 10:40
  • W
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Widzew Lodz)
    25/09/2020 15:40
  • L
  • 3 : 0(Chrobry Glogow - Widzew Lodz)
    10/09/2020 18:30
  • L
  • 4 : 1(Radomiak Radom - Widzew Lodz)
    29/08/2020 10:40
10
5
2
1
2
7:7
7
  • ?
  • Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
    07/11/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Odra Opole - Radomiak Radom)
    16/10/2020 17:45
  • L
  • 3 : 2(Termalica Nieciecza - Radomiak Radom)
    04/10/2020 17:00
  • L
  • 2 : 1(Gornik Leczna - Radomiak Radom)
    26/09/2020 14:00
  • W
  • 1 : 2(Chrobry Glogow - Radomiak Radom)
    16/09/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(GKS Jastrzebie - Radomiak Radom)
    11/09/2020 14:00
11
4
1
1
2
4:6
4
  • ?
  • Korona Kielce - Stomil Olsztyn
    24/10/2020 10:40
  • W
  • 1 : 4(Sandecja Nowy Sacz - Stomil Olsztyn)
    30/09/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Widzew Lodz - Stomil Olsztyn)
    19/09/2020 10:40
  • L
  • 3 : 0(LKS Lodz - Stomil Olsztyn)
    12/09/2020 10:40
  • D
  • 0 : 0(GKS Tychy 71 - Stomil Olsztyn)
    29/08/2020 17:00
12
3
0
1
2
2:8
1
  • ?
  • LKS Lodz - Chrobry Glogow
    07/11/2020 18:08
  • L
  • 4 : 0(GKS Tychy 71 - Chrobry Glogow)
    16/10/2020 18:30
  • D
  • 2 : 2(Miedz Legnica - Chrobry Glogow)
    03/10/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Puszcza Niepolomice - Chrobry Glogow)
    27/09/2020 14:00
13
4
1
3
0
3:2
6
  • ?
  • LKS Lodz - Korona Kielce
    18/10/2020 10:40
  • W
  • 0 : 1(GKS Tychy 71 - Korona Kielce)
    03/10/2020 10:40
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - Korona Kielce)
    26/09/2020 10:40
  • D
  • 0 : 0(Puszcza Niepolomice - Korona Kielce)
    11/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Chrobry Glogow - Korona Kielce)
    30/08/2020 10:40
14
5
0
1
4
1:5
1
  • ?
  • Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec
    25/10/2020 11:40
  • L
  • 1 : 0(GKS Belchatow - Zaglebie Sosnowiec)
    10/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec)
    29/09/2020 16:10
  • L
  • 1 : 0(Stomil Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec)
    25/09/2020 17:45
  • L
  • 1 : 0(Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec)
    11/09/2020 17:45
  • L
  • 1 : 0(Termalica Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec)
    29/08/2020 18:00
15
5
0
2
3
0:6
2
  • ?
  • Widzew Lodz - GKS Belchatow
    23/10/2020 15:40
  • D
  • 0 : 0(Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow)
    18/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(Stomil Olsztyn - GKS Belchatow)
    04/10/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Odra Opole - GKS Belchatow)
    25/09/2020 17:45
  • L
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Belchatow)
    12/09/2020 18:00
  • L
  • 3 : 0(Gornik Leczna - GKS Belchatow)
    29/08/2020 15:00
16
8
1
1
6
6:14
4
  • ?
  • Zaglebie Sosnowiec - Resovia
    17/10/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Stomil Olsztyn - Resovia)
    10/10/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(LKS Lodz - Resovia)
    04/10/2020 10:40
  • L
  • 1 : 0(Odra Opole - Resovia)
    30/09/2020 16:30
  • L
  • 2 : 1(GKS Tychy 71 - Resovia)
    25/09/2020 17:00
  • L
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - Resovia)
    19/09/2020 18:00
17
5
0
1
4
4:9
1
  • ?
  • Gornik Leczna - GKS Jastrzebie
    04/10/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(Termalica Nieciecza - GKS Jastrzebie)
    16/10/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Miedz Legnica - GKS Jastrzebie)
    09/10/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie)
    30/09/2020 17:00
  • L
  • 1 : 0(Chrobry Glogow - GKS Jastrzebie)
    19/09/2020 16:00
  • L
  • 3 : 2(Korona Kielce - GKS Jastrzebie)
    05/09/2020 10:40
18
Relegation (Championship)
5
0
0
5
3:14
0
  • ?
  • Resovia - Sandecja Nowy Sacz
    23/10/2020 17:05
  • L
  • 2 : 1(Widzew Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    09/10/2020 15:40
  • L
  • 3 : 0(Zaglebie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sacz)
    03/10/2020 10:40
  • L
  • 4 : 1(LKS Lodz - Sandecja Nowy Sacz)
    27/09/2020 10:40
  • L
  • 2 : 0(GKS Tychy 71 - Sandecja Nowy Sacz)
    12/09/2020 17:00
  • L
  • 3 : 1(Miedz Legnica - Sandecja Nowy Sacz)
    29/08/2020 14:00