2. Division: PFL Zone Center - 2019/2020

Saturn Ramenskoye02Sokol Saratov

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal33''
goalVladimir Romanenko
Goal60''
goalArtem Molodtsov
Summary
33'
goalVladimir Romanenko
Second half
60'
goalArtem Molodtsov
60'

G O O O A A L - Artem Molodtsov scores in the penalty shoot-out.

33'

G O O O A A L - Vladimir Romanenko scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
17
12
3
2
28:11
39
  • ?
  • Dinamo Briansk - Sokol Saratov
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Dinamo Briansk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Ararat Moscow
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Dinamo Briansk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Saturn Ramenskoye
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Kaluga
    26/04/2020 11:00
2
17
11
4
2
37:10
37
  • ?
  • Dinamo Briansk - Sokol Saratov
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Kaluga
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Sokol Saratov
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - FC Ryazan
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Sokol Saratov
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Khimik-Arsenal
    26/04/2020 11:00
3
17
11
4
2
30:9
37
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Kvant Obninsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Metalurg Lypetsk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Sokol Saratov
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Metalurg Lypetsk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Ararat Moscow
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Metalurg Lypetsk
    26/04/2020 11:00
4
17
8
2
7
23:23
26
  • ?
  • Salyut Belgorod - Zorky Krasnogorsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Salyut Belgorod
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoye
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Dinamo Briansk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Metalurg Lypetsk
    26/04/2020 11:00
5
17
7
5
5
27:20
26
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Strogino
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Khimik-Arsenal
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - FC Rotor Volgograd II
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Khimik-Arsenal
    26/04/2020 11:00
6
17
6
6
5
29:26
24
  • ?
  • FC Ryazan - Strogino
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Ryazan
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - FC Rotor Volgograd II
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - FC Ryazan
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Zorky Krasnogorsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - FC Ryazan
    26/04/2020 11:00
7
16
7
2
7
31:32
23
  • ?
  • Salyut Belgorod - Zorky Krasnogorsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Dinamo Briansk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Zorky Krasnogorsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Metalurg Lypetsk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Zorky Krasnogorsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Khimki 2
    26/04/2020 11:00
8
17
7
2
8
34:36
23
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Ararat Moscow
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Salyut Belgorod
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Ararat Moscow
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Kaluga
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Ararat Moscow
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - FC Ryazan
    26/04/2020 11:00
9
17
6
4
7
24:23
22
  • ?
  • Kaluga - FC Rotor Volgograd II
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Kaluga
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Zorky Krasnogorsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Kaluga
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Kaluga
    26/04/2020 11:00
10
17
5
7
5
32:32
22
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Ararat Moscow
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoye
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Strogino
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Saturn Ramenskoye
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Kvant Obninsk
    26/04/2020 11:00
11
17
5
3
9
23:32
18
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Khimki 2
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Kvant Obninsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Khimki 2
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Sokol Saratov
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Khimki 2
    26/04/2020 11:00
12
17
5
2
10
15:28
17
  • ?
  • FC Ryazan - Strogino
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Khimki 2
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Strogino
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Strogino
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Kvant Obninsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Strogino
    26/04/2020 11:00
13
16
2
2
12
14:33
8
  • ?
  • Kaluga - FC Rotor Volgograd II
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Metalurg Lypetsk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - FC Rotor Volgograd II
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Khimki 2
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - FC Rotor Volgograd II
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Strogino
    26/04/2020 11:00
14
Relegation (Championship)
17
2
2
13
8:40
8
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Kvant Obninsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Ryazan
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Kvant Obninsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Khimik-Arsenal
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Kvant Obninsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Kvant Obninsk
    26/04/2020 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
6
2
0
13:3
20
  • ?
  • Dinamo Briansk - Sokol Saratov
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Ararat Moscow
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Saturn Ramenskoye
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Kaluga
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - FC Ryazan
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
2
9
5
2
2
18:5
17
  • ?
  • Sokol Saratov - Kaluga
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - FC Ryazan
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Khimik-Arsenal
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Kvant Obninsk
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 0(Sokol Saratov - Zorky Krasnogorsk)
    02/11/2019 11:30
  • W
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
3
8
7
0
1
19:3
21
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Kvant Obninsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Sokol Saratov
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Ararat Moscow
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Dinamo Briansk
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
4
8
5
0
3
8:4
15
  • ?
  • Salyut Belgorod - Zorky Krasnogorsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoye
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Dinamo Briansk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Metalurg Lypetsk
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Khimki 2
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
5
8
4
1
3
12:8
13
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Strogino
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - FC Rotor Volgograd II
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Zorky Krasnogorsk
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
6
8
3
3
2
15:10
12
  • ?
  • FC Ryazan - Strogino
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - FC Rotor Volgograd II
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Zorky Krasnogorsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Salyut Belgorod
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
7
9
4
2
3
19:14
14
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Dinamo Briansk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Metalurg Lypetsk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Khimki 2
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Strogino
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(Zorky Krasnogorsk - Ararat Moscow)
    19/10/2019 11:00
  • W
  • 4 : 0(Zorky Krasnogorsk - Kaluga)
    05/10/2019 11:00
8
9
4
2
3
20:15
14
  • ?
  • Ararat Moscow - Salyut Belgorod
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Kaluga
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - FC Ryazan
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Khimik-Arsenal
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 3(Ararat Moscow - Sokol Saratov)
    26/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 3(Ararat Moscow - Dinamo Briansk)
    05/10/2019 12:00
9
8
2
3
3
12:11
9
  • ?
  • Kaluga - FC Rotor Volgograd II
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Zorky Krasnogorsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Saturn Ramenskoye
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Metalurg Lypetsk
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
10
9
2
5
2
19:15
11
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Ararat Moscow
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Strogino
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Kvant Obninsk
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - FC Rotor Volgograd II
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
  • W
  • 5 : 1(Saturn Ramenskoye - Zorky Krasnogorsk)
    26/10/2019 14:00
11
8
3
1
4
15:17
10
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Kvant Obninsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Sokol Saratov
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Ararat Moscow
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
12
9
4
1
4
11:14
13
  • ?
  • Strogino - Khimki 2
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Kvant Obninsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • L
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
13
8
1
2
5
8:17
5
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Metalurg Lypetsk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Khimki 2
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Strogino
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Zorky Krasnogorsk
    08/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 4 : 1(FC Rotor Volgograd II - Ararat Moscow)
    02/11/2019 10:00
14
Relegation (Championship)
9
1
0
8
4:26
3
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Ryazan
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Khimik-Arsenal
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Rotor Volgograd II
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
9
6
1
2
15:8
19
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Dinamo Briansk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Dinamo Briansk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Dinamo Briansk
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Dinamo Briansk
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Dinamo Briansk)
    02/11/2019 14:30
  • W
  • 0 : 3(FC Rotor Volgograd II - Dinamo Briansk)
    19/10/2019 10:00
2
8
6
2
0
19:5
20
  • ?
  • Dinamo Briansk - Sokol Saratov
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Sokol Saratov
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Sokol Saratov
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Sokol Saratov
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Sokol Saratov
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Saturn Ramenskoye - Sokol Saratov)
    09/11/2019 11:00
3
9
4
4
1
11:6
16
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Metalurg Lypetsk
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Metalurg Lypetsk
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Metalurg Lypetsk
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Metalurg Lypetsk
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Khimki 2 - Metalurg Lypetsk)
    02/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Strogino - Metalurg Lypetsk)
    19/10/2019 15:00
4
9
3
2
4
15:19
11
  • ?
  • Ararat Moscow - Salyut Belgorod
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Salyut Belgorod
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Salyut Belgorod
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Salyut Belgorod
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 3(Kvant Obninsk - Salyut Belgorod)
    02/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Sokol Saratov - Salyut Belgorod)
    19/10/2019 11:30
5
9
3
4
2
15:12
13
  • ?
  • Khimki 2 - Khimik-Arsenal
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Khimik-Arsenal
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Khimik-Arsenal
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Khimik-Arsenal
    12/04/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Dinamo Briansk - Khimik-Arsenal)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Metalurg Lypetsk - Khimik-Arsenal)
    26/10/2019 12:00
6
9
3
3
3
14:16
12
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Ryazan
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - FC Ryazan
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - FC Ryazan
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - FC Ryazan
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(Metalurg Lypetsk - FC Ryazan)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 3(Kaluga - FC Ryazan)
    23/10/2019 11:00
7
7
3
0
4
12:18
9
  • ?
  • Salyut Belgorod - Zorky Krasnogorsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Zorky Krasnogorsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Zorky Krasnogorsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Zorky Krasnogorsk
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Zorky Krasnogorsk
    08/04/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - Zorky Krasnogorsk
    05/04/2020 11:00
8
8
3
0
5
14:21
9
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Ararat Moscow
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Ararat Moscow
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Ararat Moscow
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Ararat Moscow
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Ararat Moscow
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 2 : 5(Kvant Obninsk - Ararat Moscow)
    09/11/2019 11:00
9
9
4
1
4
12:12
13
  • ?
  • Sokol Saratov - Kaluga
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Ararat Moscow - Kaluga
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Kaluga
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - Kaluga
    05/04/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(Khimik-Arsenal - Kaluga)
    02/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 4(Kvant Obninsk - Kaluga)
    19/10/2019 12:00
10
8
3
2
3
13:17
11
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Saturn Ramenskoye
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Saturn Ramenskoye
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Dinamo Briansk - Saturn Ramenskoye
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Kaluga - Saturn Ramenskoye
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Saturn Ramenskoye
    05/04/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(FC Ryazan - Saturn Ramenskoye)
    02/11/2019 12:00
11
9
2
2
5
8:15
8
  • ?
  • Strogino - Khimki 2
    24/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Khimki 2
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Khimki 2
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Salyut Belgorod - Khimki 2
    12/04/2020 11:00
  • W
  • 1 : 2(Kaluga - Khimki 2)
    09/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(FC Ryazan - Khimki 2)
    27/10/2019 11:00
12
8
1
1
6
4:14
4
  • ?
  • FC Ryazan - Strogino
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - Strogino
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Strogino
    11/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Rotor Volgograd II - Strogino
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Zorky Krasnogorsk - Strogino
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - Strogino)
    09/11/2019 11:00
13
8
1
0
7
6:16
3
  • ?
  • Kaluga - FC Rotor Volgograd II
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • FC Ryazan - FC Rotor Volgograd II
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimik-Arsenal - FC Rotor Volgograd II
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Kvant Obninsk - FC Rotor Volgograd II
    19/04/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - FC Rotor Volgograd II
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Salyut Belgorod - FC Rotor Volgograd II)
    26/10/2019 12:00
14
Relegation (Championship)
8
1
2
5
4:14
5
  • ?
  • Metalurg Lypetsk - Kvant Obninsk
    30/05/2020 11:00
  • ?
  • Khimki 2 - Kvant Obninsk
    18/05/2020 11:00
  • ?
  • Strogino - Kvant Obninsk
    04/05/2020 11:00
  • ?
  • Saturn Ramenskoye - Kvant Obninsk
    26/04/2020 11:00
  • ?
  • Sokol Saratov - Kvant Obninsk
    12/04/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Dinamo Briansk - Kvant Obninsk)
    26/10/2019 12:00