National Football League - 2019/2020

Shinnik Yaroslavl02Baltika

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestPlayer substitution46''
inKonstantin Shcherbakov
inNikolay Pokidyshev
Player substitution58''
inAleksandr Ektov
inDmitri Samoilov
Player substitution68''
inTimur Pukhov
inVyacheslav Zinkov
Player substitution70''
inNikita Matskharashvili
inIvan Oleynikov
Player substitution84''
inAlbek Gongapshev
inEvgeni Steshin
Goal28''
goalIlnur Alshin
Goal50''
goalYan Kazaev
Player substitution56''
inArtem Meshchaninov
inMaksim Plopa
Player substitution71''
inAllef
inMikhail Markin
Player substitution77''
inNikita Glushkov
inMaksim Kuzmin
Player substitution87''
inVitali Zhironkin
inIlnur Alshin

TV Channels:

Official Streams:

Summary
28'
goalIlnur Alshin
Second half
inKonstantin Shcherbakov
outNikolay Pokidyshev
46'
50'
goalYan Kazaev
56'
inArtem Meshchaninov
outMaksim Plopa
inAleksandr Ektov
outDmitri Samoilov
58'
inTimur Pukhov
outVyacheslav Zinkov
68'
inNikita Matskharashvili
outIvan Oleynikov
70'
71'
inAllef
outMikhail Markin
77'
inNikita Glushkov
outMaksim Kuzmin
inAlbek Gongapshev
outEvgeni Steshin
84'
87'
inVitali Zhironkin
outIlnur Alshin
87'

Baltika make a substitution. Ilnur Alshin runs off the field and in comes Vitali Zhironkin

84'

Shinnik Yaroslavl make a substitution. Evgeni Steshin runs off the field and in comes Albek Gongapshev

77'

Baltika make a substitution. Maksim Kuzmin runs off the field and in comes Nikita Glushkov

71'

Baltika make a substitution. Mikhail Markin runs off the field and in comes Allef

70'

Shinnik Yaroslavl make a substitution. Ivan Oleynikov runs off the field and in comes Nikita Matskharashvili

68'

Shinnik Yaroslavl make a substitution. Vyacheslav Zinkov runs off the field and in comes Timur Pukhov

58'

Shinnik Yaroslavl make a substitution. Dmitri Samoilov runs off the field and in comes Aleksandr Ektov

56'

Baltika make a substitution. Maksim Plopa runs off the field and in comes Artem Meshchaninov

50'

G O O O A A L - Yan Kazaev scores in the penalty shoot-out.

46'

Shinnik Yaroslavl make a substitution. Nikolay Pokidyshev runs off the field and in comes Konstantin Shcherbakov

28'

G O O O A A L - Ilnur Alshin scores in the penalty shoot-out.

BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power0.501.058.00
Expekt0.501.076.95
Marathon0.501.076.45
BookmakerTotalOverUnder
Marathon0.751.096.00
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.001.105.55
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.251.253.48
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power1.501.333.00
Expekt1.501.352.93
Marathon1.501.382.76
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.751.482.47
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.001.642.15
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.251.911.83
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power2.502.101.65
Fonbet2.502.251.65
Interwetten2.502.101.65
Expekt2.502.121.64
Marathon2.502.211.68
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.752.511.49
BookmakerTotalOverUnder
Marathon3.003.101.33
BookmakerTotalOverUnder
Marathon3.253.401.27
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power3.503.801.22
Expekt3.503.681.24
Marathon3.503.641.23
BookmakerTotalOverUnder
Marathon3.754.501.16
BookmakerTotalOverUnder
Marathon4.006.051.08
BookmakerTotalOverUnder
Marathon4.256.301.08
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power4.508.001.05
Expekt4.506.851.07
Marathon4.506.551.07
BookmakerTotalOverUnder
Marathon5.0010.501.01
BookmakerTotalOverUnder
Expekt5.5010.501.02
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power0.501.402.75
Marathon0.501.482.50
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.002.051.70
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power1.503.201.30
Marathon1.502.981.35
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.006.101.10
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power2.508.001.06
Marathon2.507.101.07
BookmakerTotalOverUnder
Paddy Power3.5021.001.00
BookmakerTotalOverUnder
Marathon0.501.313.20
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.001.602.22
BookmakerTotalOverUnder
Marathon1.502.351.54
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.004.051.21
BookmakerTotalOverUnder
Marathon2.505.051.14
BookmakerHandicap12
Fonbet0.001.622.30
BookmakerHandicap12
Marathon2.501.001.23
BookmakerHandicap12
Marathon1.501.0210.25
BookmakerHandicap12
Marathon1.501.048.80
BookmakerOddEven
Paddy Power1.951.75
Marathon1.901.82
BookmakerOddEven
Marathon2.121.66
BookmakerOddEven
Marathon1.991.75
BookmakerCS1
Paddy Power0:07.50
Marathon0:06.45
BookmakerCS1
Paddy Power0:18.50
Marathon0:18.10
BookmakerCS1
Paddy Power0:213.00
Marathon0:215.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:334.00
Marathon0:334.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:481.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:06.50
Marathon1:06.45
BookmakerCS1
Paddy Power1:15.50
Marathon1:15.65
BookmakerCS1
Paddy Power1:29.50
Marathon1:211.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:321.00
Marathon1:328.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:476.00
Marathon1:464.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9101.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:09.00
Marathon2:09.80
BookmakerCS1
Paddy Power2:18.00
Marathon2:18.80
BookmakerCS1
Paddy Power2:212.00
Marathon2:214.50
BookmakerCS1
Paddy Power2:331.00
Marathon2:335.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:481.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8101.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:017.00
Marathon3:019.75
BookmakerCS1
Paddy Power3:115.00
Marathon3:118.75
BookmakerCS1
Paddy Power3:226.00
Marathon3:230.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:367.00
Marathon3:356.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7101.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8101.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:061.00
Marathon4:046.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:151.00
Marathon4:143.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:276.00
Marathon4:261.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:3101.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5101.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3101.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4101.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3101.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1101.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0101.00
Goalkeeper
16Dmitri YashinMaksim Borisko67
Starting Lineups
94Fedor PervushinArtyom Makarchuk9
4Evgeni Steshinout84'out56'Maksim Plopa3
8Oleg KozhemyakinMaksim Tyshkin44
17Nikolay Pokidyshevout46'Aslan Dudiev8
15Dmitri Samoilovout58'Mladen Kascelan18
5Vyacheslav Zinkovout68'Alihan Shavaev19
13Nikita Drozdovout77'Maksim Kuzmin96
9Eldar Nizamutdinovgoal50'Yan Kazaev38
10Ivan Oleynikovout70'goal28'out87'Ilnur Alshin10
22Sergei Samodinout71'Mikhail Markin11
Substitutes
11Timur Pukhovin68'in56'Artem Meshchaninov26
1Stanislav AntipinNailson2
45Anton Betyuzhinin71'Allef33
50Nikolay VovkEvgeny Latishonok1
98Ilya ViznovichIvan Maklakov27
99Nikita Matskharashviliin70'in77'Nikita Glushkov7
72Igor Maslennikovin87'Vitali Zhironkin81
2Konstantin Shcherbakovin46'
20Aleksandr Ektovin58'
27Vasiliy Aleynikov
77Albek Gongapshevin84'
88Mikhail Bakaev
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
24
16
3
5
37:21
51
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
2
Champions League (Promotion)
24
15
4
5
37:20
49
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
15
4
5
43:15
49
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
24
12
9
3
31:18
45
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
5
24
12
7
5
34:22
43
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
6
24
11
6
7
32:21
39
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
7
24
10
7
7
37:27
37
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
8
24
10
7
7
37:33
37
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
9
24
9
9
6
30:20
36
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
10
24
9
6
9
28:27
33
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
11
24
8
8
8
26:27
32
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
12
24
6
9
9
28:28
27
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
13
24
6
9
9
22:26
27
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
14
24
5
11
8
25:35
26
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
15
24
6
7
11
21:36
25
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
16
Relegation (Championship)
24
6
6
12
36:42
24
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
17
Relegation (Championship)
24
5
8
11
25:38
23
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
18
Relegation (Championship)
24
5
2
17
24:48
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
19
Relegation (Championship)
24
3
7
14
13:41
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
20
Relegation (Championship)
24
3
7
14
17:38
16
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
14
11
1
2
25:12
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
11
6
3
2
20:14
21
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
4
2
17:10
19
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Chertanovo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    21/09/2019 15:00
5
11
4
5
2
14:12
17
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
6
11
6
2
3
15:8
20
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
7
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
8
11
4
2
5
14:17
14
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
9
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
10
11
5
2
4
12:10
17
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
10
2
5
3
13:11
11
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Krasnodar II - Fakel)
    30/09/2019 14:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
16
Relegation (Championship)
12
4
1
7
19:21
13
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
18
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
12
1
5
6
4:16
8
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Fakel - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    07/09/2019 15:00
20
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
2
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
4
3
18:8
19
  • ?
  • FC Krasnodar II - Khimki
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
7
11
3
4
4
18:18
13
  • ?
  • Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
8
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
9
12
3
5
4
13:14
14
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
10
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
11
11
4
4
3
13:10
16
  • ?
  • Fakel - Nizhny Novgorod
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Nizhny Novgorod)
    29/09/2019 13:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
11
2
2
7
10:16
8
  • ?
  • Chayka - Armavir FC
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Armavir FC)
    29/09/2019 13:00
14
11
1
5
5
9:16
8
  • ?
  • Spartak Moscow II - Avangard Kursk
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(Nizhny Novgorod - Avangard Kursk)
    21/09/2019 12:00
15
13
3
3
7
8:20
12
  • ?
  • Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
10
3
3
4
11:16
12
  • ?
  • Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
  • L
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
1
9
11:22
7
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Mordovya - Tekstilshchik)
    21/09/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
11
1
3
7
9:21
6
  • ?
  • Baltika - Mordovya
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Mordovya)
    29/09/2019 10:00