2. Division Grp. 2 - 2020/2021

Slagelse B&I31FC Roskilde

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal29''
goalMathias Bjaldby
Goal71''
goalFrederik Emil Christensen
Goal81''
goalCagri Erdem
Goal86''
goalDaniel Joergensen
Summary
goalMathias Bjaldby
29'
Second half
goalFrederik Emil Christensen
71'
goalCagri Erdem
81'
86'
goalDaniel Joergensen
86'

G O O O A A L - Daniel Joergensen scores in the penalty shoot-out.

81'

G O O O A A L - Cagri Erdem scores in the penalty shoot-out.

71'

G O O O A A L - Frederik Emil Christensen scores in the penalty shoot-out.

29'

G O O O A A L - Mathias Bjaldby scores in the penalty shoot-out.

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
7
2
0
24:6
23
  • ?
  • Nykoebing FC - Naestved
    01/11/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Vanloese IF - Nykoebing FC)
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Hilleroed - Nykoebing FC)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Nykoebing FC - FA 2000)
    10/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - Nykoebing FC)
    03/10/2020 11:30
  • W
  • 6 : 3(Nykoebing FC - Broenshoej)
    26/09/2020 13:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
6
3
0
19:4
21
  • ?
  • Nykoebing FC - Naestved
    01/11/2020 13:00
  • W
  • 4 : 0(Naestved - AB Taarnby)
    25/10/2020 12:00
  • D
  • 3 : 3(Skovshoved - Naestved)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Naestved - Avarta)
    09/10/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Naestved)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Roskilde - Naestved)
    29/09/2020 16:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
6
2
1
15:8
20
  • ?
  • Vanloese IF - AB
    31/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(AB - FA 2000)
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Broenshoej - AB)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 2(AB - Skovshoved)
    11/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 2(Avarta - AB)
    04/10/2020 11:15
  • D
  • 0 : 0(AB - HIK)
    27/09/2020 11:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
6
2
1
15:8
20
  • ?
  • Slagelse B&I - HIK
    01/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(HIK - Broenshoej)
    23/10/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Avarta - HIK)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(HIK - Hilleroed)
    10/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(HIK - FC Roskilde)
    02/10/2020 17:00
  • D
  • 0 : 0(AB - HIK)
    27/09/2020 11:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
5
1
3
12:10
16
  • ?
  • Broenshoej - Hilleroed
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 2(KFUM Roskilde - Hilleroed)
    24/10/2020 11:30
  • L
  • 1 : 3(Hilleroed - Nykoebing FC)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(HIK - Hilleroed)
    10/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Hilleroed - FA 2000)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(FC Roskilde - Hilleroed)
    25/09/2020 17:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
9
4
3
2
14:10
15
  • ?
  • Vanloese IF - AB
    31/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Vanloese IF - Nykoebing FC)
    24/10/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(FA 2000 - Vanloese IF)
    17/10/2020 11:45
  • W
  • 3 : 0(Vanloese IF - Slagelse B&I)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(AB Taarnby - Vanloese IF)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(Vanloese IF - Avarta)
    26/09/2020 11:00
7
Relegation Playoff
9
4
2
3
8:8
14
  • ?
  • FA 2000 - FC Roskilde
    31/10/2020 12:45
  • L
  • 2 : 1(AB - FA 2000)
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(FA 2000 - Vanloese IF)
    17/10/2020 11:45
  • L
  • 3 : 0(Nykoebing FC - FA 2000)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Hilleroed - FA 2000)
    03/10/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FA 2000 - Slagelse B&I)
    26/09/2020 11:30
8
Relegation Playoff
9
2
4
3
9:10
10
  • ?
  • Slagelse B&I - HIK
    01/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Avarta - Slagelse B&I)
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Slagelse B&I - FC Roskilde)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(Vanloese IF - Slagelse B&I)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Naestved)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(FA 2000 - Slagelse B&I)
    26/09/2020 11:30
9
Relegation Playoff
9
3
1
5
10:13
10
  • ?
  • FA 2000 - FC Roskilde
    31/10/2020 12:45
  • W
  • 1 : 0(FC Roskilde - Skovshoved)
    23/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 1(Slagelse B&I - FC Roskilde)
    18/10/2020 11:00
  • W
  • 4 : 2(FC Roskilde - AB Taarnby)
    09/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 1(HIK - FC Roskilde)
    02/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(FC Roskilde - Naestved)
    29/09/2020 16:00
10
Relegation Playoff
9
3
1
5
10:19
10
  • ?
  • Skovshoved - KFUM Roskilde
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 0 : 2(KFUM Roskilde - Hilleroed)
    24/10/2020 11:30
  • W
  • 1 : 2(AB Taarnby - KFUM Roskilde)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(KFUM Roskilde - Broenshoej)
    10/10/2020 11:30
  • L
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - Nykoebing FC)
    03/10/2020 11:30
  • L
  • 3 : 0(Naestved - KFUM Roskilde)
    25/09/2020 16:30
11
Relegation Playoff
9
1
4
4
14:17
7
  • ?
  • Skovshoved - KFUM Roskilde
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(FC Roskilde - Skovshoved)
    23/10/2020 17:00
  • D
  • 3 : 3(Skovshoved - Naestved)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 2(AB - Skovshoved)
    11/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Broenshoej - Skovshoved)
    03/10/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Skovshoved - AB Taarnby)
    26/09/2020 13:00
12
Relegation Playoff
9
1
1
7
13:20
4
  • ?
  • Broenshoej - Hilleroed
    31/10/2020 14:00
  • L
  • 2 : 0(HIK - Broenshoej)
    23/10/2020 17:00
  • L
  • 1 : 2(Broenshoej - AB)
    17/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(KFUM Roskilde - Broenshoej)
    10/10/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Broenshoej - Skovshoved)
    03/10/2020 13:00
  • L
  • 6 : 3(Nykoebing FC - Broenshoej)
    26/09/2020 13:00
13
Relegation Playoff
9
1
1
7
4:14
4
  • ?
  • AB Taarnby - Avarta
    31/10/2020 13:00
  • W
  • 2 : 1(Avarta - Slagelse B&I)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avarta - HIK)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 0(Naestved - Avarta)
    09/10/2020 16:30
  • L
  • 0 : 2(Avarta - AB)
    04/10/2020 11:15
  • L
  • 2 : 0(Vanloese IF - Avarta)
    26/09/2020 11:00
14
Relegation Playoff
9
0
1
8
5:25
1
  • ?
  • AB Taarnby - Avarta
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(Naestved - AB Taarnby)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(AB Taarnby - KFUM Roskilde)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(FC Roskilde - AB Taarnby)
    09/10/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(AB Taarnby - Vanloese IF)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Skovshoved - AB Taarnby)
    26/09/2020 13:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
3
1
0
12:3
10
  • ?
  • Nykoebing FC - Naestved
    01/11/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Nykoebing FC - FA 2000)
    10/10/2020 13:00
  • W
  • 6 : 3(Nykoebing FC - Broenshoej)
    26/09/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Nykoebing FC - Slagelse B&I)
    12/09/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Nykoebing FC - Skovshoved)
    29/08/2020 13:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
5
0
0
14:0
15
  • ?
  • Naestved - Vanloese IF
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Naestved - AB Taarnby)
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Naestved - Avarta)
    09/10/2020 16:30
  • W
  • 3 : 0(Naestved - KFUM Roskilde)
    25/09/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Naestved - HIK)
    18/09/2020 16:30
  • W
  • 2 : 0(Naestved - Hilleroed)
    04/09/2020 16:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
3
2
0
7:4
11
  • ?
  • AB - Nykoebing FC
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(AB - FA 2000)
    25/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(AB - Skovshoved)
    11/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(AB - HIK)
    27/09/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(AB - Naestved)
    13/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 1(AB - Slagelse B&I)
    06/09/2020 11:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
5
0
0
13:5
15
  • ?
  • HIK - FA 2000
    06/11/2020 18:00
  • W
  • 2 : 0(HIK - Broenshoej)
    23/10/2020 17:00
  • W
  • 4 : 2(HIK - Hilleroed)
    10/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 1(HIK - FC Roskilde)
    02/10/2020 17:00
  • W
  • 3 : 2(HIK - Skovshoved)
    11/09/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(HIK - AB Taarnby)
    28/08/2020 17:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
3
0
1
6:3
9
  • ?
  • Hilleroed - AB Taarnby
    07/11/2020 13:00
  • L
  • 1 : 3(Hilleroed - Nykoebing FC)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Hilleroed - FA 2000)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Hilleroed - Avarta)
    12/09/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Hilleroed - AB)
    29/08/2020 12:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
3
1
1
9:5
10
  • ?
  • Vanloese IF - AB
    31/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Vanloese IF - Nykoebing FC)
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 3 : 0(Vanloese IF - Slagelse B&I)
    10/10/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Vanloese IF - Avarta)
    26/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 4(Vanloese IF - KFUM Roskilde)
    12/09/2020 11:00
  • W
  • 1 : 0(Vanloese IF - FC Roskilde)
    05/09/2020 11:00
7
Relegation Playoff
4
3
1
0
3:0
10
  • ?
  • FA 2000 - FC Roskilde
    31/10/2020 12:45
  • W
  • 1 : 0(FA 2000 - Vanloese IF)
    17/10/2020 11:45
  • D
  • 0 : 0(FA 2000 - Slagelse B&I)
    26/09/2020 11:30
  • W
  • 1 : 0(FA 2000 - AB Taarnby)
    12/09/2020 11:45
  • W
  • 1 : 0(FA 2000 - Avarta)
    29/08/2020 11:45
8
Relegation Playoff
4
2
2
0
7:3
8
  • ?
  • Slagelse B&I - HIK
    01/11/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Slagelse B&I - FC Roskilde)
    18/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Naestved)
    04/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Hilleroed)
    20/09/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Slagelse B&I - KFUM Roskilde)
    30/08/2020 11:00
9
Relegation Playoff
5
3
0
2
6:4
9
  • ?
  • FC Roskilde - KFUM Roskilde
    06/11/2020 18:00
  • W
  • 1 : 0(FC Roskilde - Skovshoved)
    23/10/2020 17:00
  • W
  • 4 : 2(FC Roskilde - AB Taarnby)
    09/10/2020 17:00
  • L
  • 0 : 1(FC Roskilde - Naestved)
    29/09/2020 16:00
  • L
  • 0 : 1(FC Roskilde - Hilleroed)
    25/09/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(FC Roskilde - Broenshoej)
    11/09/2020 17:00
10
Relegation Playoff
5
1
1
3
4:11
4
  • ?
  • KFUM Roskilde - Avarta
    14/11/2020 12:30
  • L
  • 0 : 2(KFUM Roskilde - Hilleroed)
    24/10/2020 11:30
  • W
  • 3 : 0(KFUM Roskilde - Broenshoej)
    10/10/2020 11:30
  • L
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - Nykoebing FC)
    03/10/2020 11:30
  • L
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - AB)
    19/09/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(KFUM Roskilde - HIK)
    05/09/2020 11:30
11
Relegation Playoff
4
1
3
0
9:6
6
  • ?
  • Skovshoved - KFUM Roskilde
    31/10/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(Skovshoved - Naestved)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Skovshoved - AB Taarnby)
    26/09/2020 13:00
  • D
  • 2 : 2(Skovshoved - Vanloese IF)
    19/09/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Skovshoved - FA 2000)
    05/09/2020 13:00
12
Relegation Playoff
4
0
1
3
4:8
1
  • ?
  • Broenshoej - Hilleroed
    31/10/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(Broenshoej - AB)
    17/10/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Broenshoej - Skovshoved)
    03/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 3(Broenshoej - FA 2000)
    19/09/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(Broenshoej - Vanloese IF)
    29/08/2020 13:00
13
Relegation Playoff
5
1
1
3
4:7
4
  • ?
  • Avarta - Broenshoej
    08/11/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avarta - Slagelse B&I)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avarta - HIK)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 0 : 2(Avarta - AB)
    04/10/2020 11:15
  • D
  • 2 : 2(Avarta - FC Roskilde)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 0 : 1(Avarta - Nykoebing FC)
    06/09/2020 11:00
14
Relegation Playoff
4
0
1
3
3:12
1
  • ?
  • AB Taarnby - Avarta
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 2(AB Taarnby - KFUM Roskilde)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(AB Taarnby - Vanloese IF)
    03/10/2020 12:00
  • L
  • 1 : 3(AB Taarnby - Nykoebing FC)
    19/09/2020 12:00
  • L
  • 0 : 6(AB Taarnby - Broenshoej)
    05/09/2020 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
4
1
0
12:3
13
  • ?
  • AB - Nykoebing FC
    08/11/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Vanloese IF - Nykoebing FC)
    24/10/2020 11:00
  • W
  • 1 : 3(Hilleroed - Nykoebing FC)
    17/10/2020 12:00
  • W
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - Nykoebing FC)
    03/10/2020 11:30
  • W
  • 1 : 3(AB Taarnby - Nykoebing FC)
    19/09/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(Avarta - Nykoebing FC)
    06/09/2020 11:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
1
3
0
5:4
6
  • ?
  • Nykoebing FC - Naestved
    01/11/2020 13:00
  • D
  • 3 : 3(Skovshoved - Naestved)
    17/10/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Naestved)
    04/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Roskilde - Naestved)
    29/09/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(AB - Naestved)
    13/09/2020 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
3
0
1
8:4
9
  • ?
  • Vanloese IF - AB
    31/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Broenshoej - AB)
    17/10/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Avarta - AB)
    04/10/2020 11:15
  • W
  • 0 : 4(KFUM Roskilde - AB)
    19/09/2020 11:30
  • L
  • 3 : 0(Hilleroed - AB)
    29/08/2020 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
1
2
1
2:3
5
  • ?
  • Slagelse B&I - HIK
    01/11/2020 12:00
  • W
  • 0 : 1(Avarta - HIK)
    18/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(AB - HIK)
    27/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Naestved - HIK)
    18/09/2020 16:30
  • D
  • 1 : 1(KFUM Roskilde - HIK)
    05/09/2020 11:30
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
5
2
1
2
6:7
7
  • ?
  • Broenshoej - Hilleroed
    31/10/2020 14:00
  • W
  • 0 : 2(KFUM Roskilde - Hilleroed)
    24/10/2020 11:30
  • L
  • 4 : 2(HIK - Hilleroed)
    10/10/2020 11:00
  • W
  • 0 : 1(FC Roskilde - Hilleroed)
    25/09/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Slagelse B&I - Hilleroed)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Naestved - Hilleroed)
    04/09/2020 16:30
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
4
1
2
1
5:5
5
  • ?
  • Naestved - Vanloese IF
    08/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(FA 2000 - Vanloese IF)
    17/10/2020 11:45
  • D
  • 1 : 1(AB Taarnby - Vanloese IF)
    03/10/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Skovshoved - Vanloese IF)
    19/09/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(Broenshoej - Vanloese IF)
    29/08/2020 13:00
7
Relegation Playoff
5
1
1
3
5:8
4
  • ?
  • HIK - FA 2000
    06/11/2020 18:00
  • L
  • 2 : 1(AB - FA 2000)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Nykoebing FC - FA 2000)
    10/10/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(Hilleroed - FA 2000)
    03/10/2020 12:00
  • W
  • 1 : 3(Broenshoej - FA 2000)
    19/09/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Skovshoved - FA 2000)
    05/09/2020 13:00
8
Relegation Playoff
5
0
2
3
2:7
2
  • ?
  • Broenshoej - Slagelse B&I
    14/11/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Avarta - Slagelse B&I)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Vanloese IF - Slagelse B&I)
    10/10/2020 11:00
  • D
  • 0 : 0(FA 2000 - Slagelse B&I)
    26/09/2020 11:30
  • D
  • 0 : 0(Nykoebing FC - Slagelse B&I)
    12/09/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(AB - Slagelse B&I)
    06/09/2020 11:00
9
Relegation Playoff
4
0
1
3
4:9
1
  • ?
  • FA 2000 - FC Roskilde
    31/10/2020 12:45
  • L
  • 3 : 1(Slagelse B&I - FC Roskilde)
    18/10/2020 11:00
  • L
  • 3 : 1(HIK - FC Roskilde)
    02/10/2020 17:00
  • D
  • 2 : 2(Avarta - FC Roskilde)
    20/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Vanloese IF - FC Roskilde)
    05/09/2020 11:00
10
Relegation Playoff
4
2
0
2
6:8
6
  • ?
  • Skovshoved - KFUM Roskilde
    31/10/2020 13:00
  • W
  • 1 : 2(AB Taarnby - KFUM Roskilde)
    17/10/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Naestved - KFUM Roskilde)
    25/09/2020 16:30
  • W
  • 2 : 4(Vanloese IF - KFUM Roskilde)
    12/09/2020 11:00
  • L
  • 2 : 0(Slagelse B&I - KFUM Roskilde)
    30/08/2020 11:00
11
Relegation Playoff
5
0
1
4
5:11
1
  • ?
  • Slagelse B&I - Skovshoved
    08/11/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Roskilde - Skovshoved)
    23/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 2(AB - Skovshoved)
    11/10/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(Broenshoej - Skovshoved)
    03/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 2(HIK - Skovshoved)
    11/09/2020 17:00
  • L
  • 3 : 0(Nykoebing FC - Skovshoved)
    29/08/2020 13:00
12
Relegation Playoff
5
1
0
4
9:12
3
  • ?
  • Avarta - Broenshoej
    08/11/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(HIK - Broenshoej)
    23/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 0(KFUM Roskilde - Broenshoej)
    10/10/2020 11:30
  • L
  • 6 : 3(Nykoebing FC - Broenshoej)
    26/09/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(FC Roskilde - Broenshoej)
    11/09/2020 17:00
  • W
  • 0 : 6(AB Taarnby - Broenshoej)
    05/09/2020 12:00
13
Relegation Playoff
4
0
0
4
0:7
0
  • ?
  • AB Taarnby - Avarta
    31/10/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(Naestved - Avarta)
    09/10/2020 16:30
  • L
  • 2 : 0(Vanloese IF - Avarta)
    26/09/2020 11:00
  • L
  • 1 : 0(Hilleroed - Avarta)
    12/09/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(FA 2000 - Avarta)
    29/08/2020 11:45
14
Relegation Playoff
5
0
0
5
2:13
0
  • ?
  • Hilleroed - AB Taarnby
    07/11/2020 13:00
  • L
  • 4 : 0(Naestved - AB Taarnby)
    25/10/2020 12:00
  • L
  • 4 : 2(FC Roskilde - AB Taarnby)
    09/10/2020 17:00
  • L
  • 3 : 0(Skovshoved - AB Taarnby)
    26/09/2020 13:00
  • L
  • 1 : 0(FA 2000 - AB Taarnby)
    12/09/2020 11:45
  • L
  • 1 : 0(HIK - AB Taarnby)
    28/08/2020 17:00