FNL - 2019/2020

Sokolov  Zizkov

Upcoming

1
X
2

TV Channels:

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
15
11
2
2
28:9
35
  • ?
  • Pardubice - FC Zbrojovka Brno
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • W
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
10
1
4
33:19
31
  • ?
  • Dukla Praha - Hradec Kralove
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • W
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Dukla Praha - SK Prostejov)
    05/10/2019 08:15
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
15
9
4
2
31:19
31
  • ?
  • Vitkovice - Vysocina Jihlava
    22/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • W
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 3 : 1(Vysocina Jihlava - Sokolov)
    04/10/2019 16:00
4
15
8
4
3
33:16
28
  • ?
  • Pardubice - FC Zbrojovka Brno
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf)
    18/10/2019 17:00
  • W
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
5
15
8
3
4
29:15
27
  • ?
  • Dukla Praha - Hradec Kralove
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
  • L
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
  • W
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
6
15
7
4
4
24:17
25
  • ?
  • Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad
    22/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - MFK Chrudim)
    18/10/2019 16:00
  • W
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
7
15
7
2
6
24:20
23
  • ?
  • Sokolov - Zizkov
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
  • W
  • 1 : 0(Zizkov - FK Slavoj Vysehrad)
    06/10/2019 08:15
8
15
5
6
4
23:20
21
  • ?
  • Trinec - FK Varnsdorf
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 3 : 2(Trinec - Vitkovice)
    05/10/2019 08:15
9
15
5
5
5
29:27
20
  • ?
  • SK Lisen - MFK Chrudim
    16/11/2019 12:30
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • W
  • 1 : 2(Sokolov - SK Lisen)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
10
15
4
6
5
16:24
18
  • ?
  • FC Vlasim - SK Prostejov
    24/11/2019 12:30
  • L
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • W
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 0(Dukla Praha - SK Prostejov)
    05/10/2019 08:15
11
15
5
3
7
18:31
18
  • ?
  • SK Lisen - MFK Chrudim
    16/11/2019 12:30
  • W
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - MFK Chrudim)
    18/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
12
15
4
2
9
19:26
14
  • ?
  • Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad
    22/11/2019 17:00
  • L
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • W
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FK Slavoj Vysehrad)
    06/10/2019 08:15
13
15
3
5
7
20:36
14
  • ?
  • Trinec - FK Varnsdorf
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf)
    18/10/2019 17:00
  • W
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
14
15
3
2
10
13:27
11
  • ?
  • FC Vlasim - SK Prostejov
    24/11/2019 12:30
  • L
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
15
Relegation (Championship)
15
2
3
10
16:31
9
  • ?
  • Vitkovice - Vysocina Jihlava
    22/11/2019 16:00
  • L
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(Trinec - Vitkovice)
    05/10/2019 08:15
16
Relegation (Championship)
15
1
4
10
13:32
7
  • ?
  • Sokolov - Zizkov
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - SK Lisen)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 3 : 1(Vysocina Jihlava - Sokolov)
    04/10/2019 16:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
7
7
0
0
17:2
21
  • ?
  • Pardubice - FC Zbrojovka Brno
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 2 : 0(Pardubice - SK Lisen)
    28/09/2019 08:15
  • W
  • 3 : 1(Pardubice - Dukla Praha)
    14/09/2019 08:15
  • W
  • 4 : 0(Pardubice - Sokolov)
    24/08/2019 08:15
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
6
0
1
18:8
18
  • ?
  • Dukla Praha - Hradec Kralove
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Dukla Praha - SK Prostejov)
    05/10/2019 08:15
  • W
  • 3 : 2(Dukla Praha - Usti nad Labem)
    21/09/2019 08:15
  • W
  • 4 : 0(Dukla Praha - FC Vlasim)
    31/08/2019 08:15
  • W
  • 2 : 1(Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno)
    17/08/2019 08:15
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
8
0
0
24:10
24
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Trinec
    06/03/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • W
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Vysocina Jihlava - Sokolov)
    04/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno)
    20/09/2019 16:00
  • W
  • 4 : 2(Vysocina Jihlava - MFK Chrudim)
    13/09/2019 16:00
4
8
6
2
0
21:6
20
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Sokolov
    07/03/2020 13:30
  • W
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf)
    18/10/2019 17:00
  • W
  • 2 : 1(FC Zbrojovka Brno - Hradec Kralove)
    28/09/2019 16:30
  • W
  • 2 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Lisen)
    14/09/2019 11:00
5
8
6
0
2
20:6
18
  • ?
  • Hradec Kralove - SK Lisen
    07/03/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
  • W
  • 1 : 0(Hradec Kralove - FK Slavoj Vysehrad)
    21/09/2019 15:00
  • W
  • 4 : 2(Hradec Kralove - Vysocina Jihlava)
    30/08/2019 16:00
6
7
3
3
1
10:5
12
  • ?
  • Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - MFK Chrudim)
    18/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Usti nad Labem - Vitkovice)
    27/09/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Usti nad Labem - Sokolov)
    13/09/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Usti nad Labem - Pardubice)
    16/08/2019 16:00
7
8
6
1
1
13:5
19
  • ?
  • Zizkov - Dukla Praha
    07/03/2020 13:30
  • W
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(Zizkov - FK Slavoj Vysehrad)
    06/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Zizkov - Vysocina Jihlava)
    29/09/2019 08:15
  • L
  • 1 : 2(Zizkov - Hradec Kralove)
    15/09/2019 08:15
8
7
2
3
2
10:9
9
  • ?
  • Trinec - FK Varnsdorf
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 3 : 2(Trinec - Vitkovice)
    05/10/2019 08:15
  • W
  • 4 : 2(Trinec - Zizkov)
    21/09/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - FC Zbrojovka Brno)
    31/08/2019 08:15
9
7
2
4
1
17:12
10
  • ?
  • SK Lisen - MFK Chrudim
    16/11/2019 12:30
  • W
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(SK Lisen - SK Prostejov)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 3 : 3(SK Lisen - Zizkov)
    31/08/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(SK Lisen - FK Slavoj Vysehrad)
    17/08/2019 15:00
10
8
3
4
1
10:8
13
  • ?
  • SK Prostejov - Usti nad Labem
    07/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • W
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - MFK Chrudim)
    28/09/2019 14:30
  • W
  • 3 : 2(SK Prostejov - FK Varnsdorf)
    14/09/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(SK Prostejov - Trinec)
    24/08/2019 15:00
11
8
4
1
3
11:15
13
  • ?
  • MFK Chrudim - FK Varnsdorf
    07/03/2020 09:15
  • W
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • W
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(MFK Chrudim - FC Vlasim)
    21/09/2019 08:15
  • W
  • 3 : 2(MFK Chrudim - FK Slavoj Vysehrad)
    31/08/2019 08:15
12
8
4
1
3
14:12
13
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice
    07/03/2020 09:15
  • L
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • W
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 3 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FK Varnsdorf)
    28/09/2019 08:15
  • L
  • 1 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Trinec)
    14/09/2019 08:15
13
8
3
3
2
14:13
12
  • ?
  • FK Varnsdorf - Hradec Kralove
    14/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Pardubice)
    21/09/2019 14:30
  • L
  • 0 : 3(FK Varnsdorf - Usti nad Labem)
    01/09/2019 15:00
14
7
2
1
4
7:11
7
  • ?
  • FC Vlasim - SK Prostejov
    24/11/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 0 : 2(FC Vlasim - Trinec)
    29/09/2019 14:30
  • W
  • 2 : 1(FC Vlasim - Vitkovice)
    15/09/2019 15:00
  • L
  • 0 : 1(FC Vlasim - Usti nad Labem)
    25/08/2019 15:00
15
Relegation (Championship)
7
2
2
3
11:11
8
  • ?
  • Vitkovice - Vysocina Jihlava
    22/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
  • W
  • 4 : 0(Vitkovice - Sokolov)
    20/09/2019 15:00
  • L
  • 1 : 3(Vitkovice - Pardubice)
    30/08/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Vitkovice - SK Prostejov)
    17/08/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
7
1
3
3
8:11
6
  • ?
  • Sokolov - Zizkov
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - SK Lisen)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 2 : 3(Sokolov - Dukla Praha)
    28/09/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Sokolov - SK Prostejov)
    31/08/2019 08:15
  • W
  • 2 : 1(Sokolov - FC Vlasim)
    17/08/2019 08:15
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
8
4
2
2
11:7
14
  • ?
  • FC Vlasim - Pardubice
    07/03/2020 13:30
  • W
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
  • W
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Pardubice)
    21/09/2019 14:30
  • W
  • 1 : 3(Vitkovice - Pardubice)
    30/08/2019 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
8
4
1
3
15:11
13
  • ?
  • Zizkov - Dukla Praha
    07/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • L
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
  • W
  • 2 : 3(Sokolov - Dukla Praha)
    28/09/2019 08:15
  • L
  • 3 : 1(Pardubice - Dukla Praha)
    14/09/2019 08:15
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
7
1
4
2
7:9
7
  • ?
  • Vitkovice - Vysocina Jihlava
    22/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Zizkov - Vysocina Jihlava)
    29/09/2019 08:15
  • L
  • 4 : 2(Hradec Kralove - Vysocina Jihlava)
    30/08/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - Vysocina Jihlava)
    18/08/2019 15:00
4
7
2
2
3
12:10
8
  • ?
  • Pardubice - FC Zbrojovka Brno
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
  • L
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno)
    20/09/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(Trinec - FC Zbrojovka Brno)
    31/08/2019 08:15
  • L
  • 2 : 1(Dukla Praha - FC Zbrojovka Brno)
    17/08/2019 08:15
5
7
2
3
2
9:9
9
  • ?
  • Dukla Praha - Hradec Kralove
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
  • L
  • 2 : 1(FC Zbrojovka Brno - Hradec Kralove)
    28/09/2019 16:30
  • W
  • 1 : 2(Zizkov - Hradec Kralove)
    15/09/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - Hradec Kralove)
    17/08/2019 08:15
6
8
4
1
3
14:12
13
  • ?
  • SK Prostejov - Usti nad Labem
    07/03/2020 13:30
  • L
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • W
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 3 : 2(Dukla Praha - Usti nad Labem)
    21/09/2019 08:15
  • W
  • 0 : 3(FK Varnsdorf - Usti nad Labem)
    01/09/2019 15:00
7
7
1
1
5
11:15
4
  • ?
  • Sokolov - Zizkov
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
  • L
  • 4 : 2(Trinec - Zizkov)
    21/09/2019 08:15
  • D
  • 3 : 3(SK Lisen - Zizkov)
    31/08/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(MFK Chrudim - Zizkov)
    17/08/2019 08:15
8
8
3
3
2
13:11
12
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Trinec
    06/03/2020 17:00
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 0 : 2(FC Vlasim - Trinec)
    29/09/2019 14:30
  • W
  • 1 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Trinec)
    14/09/2019 08:15
  • D
  • 2 : 2(SK Prostejov - Trinec)
    24/08/2019 15:00
9
8
3
1
4
12:15
10
  • ?
  • Hradec Kralove - SK Lisen
    07/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 2(Sokolov - SK Lisen)
    19/10/2019 08:15
  • L
  • 2 : 0(Pardubice - SK Lisen)
    28/09/2019 08:15
  • L
  • 2 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Lisen)
    14/09/2019 11:00
10
7
1
2
4
6:16
5
  • ?
  • FC Vlasim - SK Prostejov
    24/11/2019 12:30
  • L
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • W
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Dukla Praha - SK Prostejov)
    05/10/2019 08:15
  • L
  • 3 : 0(SK Lisen - SK Prostejov)
    21/09/2019 14:30
  • D
  • 1 : 1(Sokolov - SK Prostejov)
    31/08/2019 08:15
11
7
1
2
4
7:16
5
  • ?
  • SK Lisen - MFK Chrudim
    16/11/2019 12:30
  • L
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - MFK Chrudim)
    18/10/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - MFK Chrudim)
    28/09/2019 14:30
  • L
  • 4 : 2(Vysocina Jihlava - MFK Chrudim)
    13/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 0(Hradec Kralove - MFK Chrudim)
    23/08/2019 16:00
12
7
0
1
6
5:14
1
  • ?
  • Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad
    22/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FK Slavoj Vysehrad)
    06/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 0(Hradec Kralove - FK Slavoj Vysehrad)
    21/09/2019 15:00
  • L
  • 3 : 2(MFK Chrudim - FK Slavoj Vysehrad)
    31/08/2019 08:15
  • D
  • 0 : 0(SK Lisen - FK Slavoj Vysehrad)
    17/08/2019 15:00
13
7
0
2
5
6:23
2
  • ?
  • Trinec - FK Varnsdorf
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf)
    18/10/2019 17:00
  • L
  • 3 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FK Varnsdorf)
    28/09/2019 08:15
  • L
  • 3 : 2(SK Prostejov - FK Varnsdorf)
    14/09/2019 15:00
  • L
  • 3 : 0(Zizkov - FK Varnsdorf)
    25/08/2019 08:15
14
8
1
1
6
6:16
4
  • ?
  • SK Lisen - FC Vlasim
    14/03/2020 13:30
  • L
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(MFK Chrudim - FC Vlasim)
    21/09/2019 08:15
  • L
  • 4 : 0(Dukla Praha - FC Vlasim)
    31/08/2019 08:15
15
Relegation (Championship)
8
0
1
7
5:20
1
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice
    07/03/2020 09:15
  • L
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • L
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 2(Trinec - Vitkovice)
    05/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(Usti nad Labem - Vitkovice)
    27/09/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(FC Vlasim - Vitkovice)
    15/09/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
8
0
1
7
5:21
1
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Sokolov
    07/03/2020 13:30
  • L
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
  • L
  • 3 : 1(Vysocina Jihlava - Sokolov)
    04/10/2019 16:00
  • L
  • 4 : 0(Vitkovice - Sokolov)
    20/09/2019 15:00
  • D
  • 2 : 2(Usti nad Labem - Sokolov)
    13/09/2019 16:00