National Football League - 2019/2020

Torpedo Moscow31Avangard Kursk

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestYellow card43''
yellow cardAleksandr Ryazantsev
Yellow card45''
yellow cardSergei Bozhin
Yellow card45''
yellow cardKonstantin Kertanov
Goal46''
goalIvan Sergeyev
Player substitution46''
inArtyom Samsonov
inArtur Galoyan
Goal52''
goalIvan Sergeyev
Player substitution57''
inIgor Lebedenko
inKonstantin Kertanov
Player substitution67''
inAleksandr Eliseev
inIvan Sergeyev
Player substitution69''
inRoman Shishkin
inAleksandr Ryazantsev
Yellow card77''
yellow cardMikhail Bagaev
Goal90''
goalSergey Breev
Goal37''
goalArtem Fedchuk
Yellow card51''
yellow cardNikita Chagrov
Player substitution66''
inDmitri Kayumov
inAlan Kasaev
Yellow card67''
yellow cardArtem Fedchuk
Player substitution73''
inKhachim Mashukov
inAndrei Batyutin
Yellow card74''
yellow cardDmitri Kayumov
Yellow card89''
yellow cardRoman Minaev

TV Channels:

Official Streams:

Summary
37'
goalArtem Fedchuk
yellow cardAleksandr Ryazantsev
43'
yellow cardSergei Bozhin
45'
yellow cardKonstantin Kertanov
45'
Second half
goalIvan Sergeyev
46'
inArtyom Samsonov
outArtur Galoyan
46'
51'
yellow cardNikita Chagrov
goalIvan Sergeyev
52'
inIgor Lebedenko
outKonstantin Kertanov
57'
66'
inDmitri Kayumov
outAlan Kasaev
67'
yellow cardArtem Fedchuk
inAleksandr Eliseev
outIvan Sergeyev
67'
inRoman Shishkin
outAleksandr Ryazantsev
69'
73'
inKhachim Mashukov
outAndrei Batyutin
74'
yellow cardDmitri Kayumov
yellow cardMikhail Bagaev
77'
89'
yellow cardRoman Minaev
goalSergey Breev
90'
90'

G O O O A A A L - disaster for Sergey Breev as he scores an own goal!

89'

Roman Minaev is shown a yellow card by the referee

77'

Mikhail Bagaev is shown a yellow card by the referee

74'

Dmitri Kayumov is shown a yellow card by the referee

73'

Avangard Kursk make a substitution. Andrei Batyutin runs off the field and in comes Khachim Mashukov

69'

Torpedo Moscow make a substitution. Aleksandr Ryazantsev runs off the field and in comes Roman Shishkin

67'

Torpedo Moscow make a substitution. Ivan Sergeyev runs off the field and in comes Aleksandr Eliseev

67'

Artem Fedchuk is shown a yellow card by the referee

66'

Avangard Kursk make a substitution. Alan Kasaev runs off the field and in comes Dmitri Kayumov

57'

Torpedo Moscow make a substitution. Konstantin Kertanov runs off the field and in comes Igor Lebedenko

52'

G O O O A A L - Ivan Sergeyev scores in the penalty shoot-out.

51'

Nikita Chagrov is shown a yellow card by the referee

46'

Torpedo Moscow make a substitution. Artur Galoyan runs off the field and in comes Artyom Samsonov

46'

G O O O A A L - Ivan Sergeyev scores in the penalty shoot-out.

45'

Konstantin Kertanov is shown a yellow card by the referee

45'

Sergei Bozhin is shown a yellow card by the referee

43'

Aleksandr Ryazantsev is shown a yellow card by the referee

37'

G O O O A A L - Artem Fedchuk scores in the penalty shoot-out.

BookmakerHandicap12
William Hill-0.751.961.74
BookmakerHandicap12
Bet365-0.501.702.10
BookmakerHandicap12
Bet365-0.251.871.92
BookmakerCS1
Bet3650:07.00
BWin0:06.50
William Hill0:07.50
BookmakerCS1
Bet3650:112.00
BWin0:111.00
William Hill0:111.00
BookmakerCS1
Bet3650:226.00
BWin0:223.00
William Hill0:226.00
BookmakerCS1
Bet3650:367.00
BWin0:367.00
William Hill0:366.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:4201.00
Ladbrokes0:4201.00
Bet3650:4151.00
Coral0:4201.00
BWin0:4151.00
Expekt0:4101.00
William Hill0:4126.00
188Bet0:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:5201.00
Betsafe0:5200.00
Betsson Sportsbook0:5200.00
10Bet0:51.00
William Hill0:5151.00
Betway0:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:6201.00
10Bet0:61.00
William Hill0:6151.00
Betway0:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:7201.00
10Bet0:71.00
William Hill0:7151.00
Betway0:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:8201.00
10Bet0:81.00
William Hill0:8151.00
Betway0:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:9201.00
10Bet0:91.00
Betway0:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:10201.00
Betway0:101.00
BookmakerCS1
Paddy Power0:11201.00
BookmakerCS1
Bet3651:05.50
BWin1:05.75
William Hill1:05.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:15.50
Bet3651:16.50
BWin1:17.25
William Hill1:16.50
BookmakerCS1
Bet3651:219.00
BWin1:217.50
William Hill1:217.00
BookmakerCS1
Bet3651:351.00
BWin1:341.00
William Hill1:351.00
BookmakerCS1
Bet3651:4151.00
BWin1:481.00
Expekt1:4101.00
William Hill1:4101.00
188Bet1:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:5201.00
10Bet1:51.00
William Hill1:5126.00
Betway1:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:6201.00
10Bet1:61.00
William Hill1:6151.00
Betway1:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:7201.00
10Bet1:71.00
William Hill1:7151.00
Betway1:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:8201.00
10Bet1:81.00
Betway1:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:9201.00
10Bet1:91.00
Betway1:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power1:10201.00
Betway1:101.00
BookmakerCS1
Bet3652:06.50
BWin2:07.50
William Hill2:07.00
BookmakerCS1
Ladbrokes2:18.50
Bet3652:19.00
Coral2:18.50
BWin2:19.25
William Hill2:18.50
BookmakerCS1
Bet3652:221.00
BWin2:219.50
William Hill2:219.00
BookmakerCS1
Bet3652:351.00
BWin2:367.00
William Hill2:361.00
Betway2:351.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:4201.00
Bet3652:4151.00
BWin2:4126.00
Expekt2:4101.00
William Hill2:4126.00
188Bet2:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:5201.00
10Bet2:51.00
William Hill2:5151.00
Betway2:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:6201.00
10Bet2:61.00
William Hill2:6151.00
Betway2:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:7201.00
10Bet2:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:8201.00
10Bet2:81.00
BookmakerCS1
Paddy Power2:9201.00
10Bet2:91.00
BookmakerCS1
Bet3653:012.00
BWin3:013.00
William Hill3:013.00
BookmakerCS1
Bet3653:117.00
BWin3:116.00
William Hill3:115.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:234.00
Bet3653:241.00
Coral3:234.00
SportingBet3:234.00
BWin3:234.00
William Hill3:234.00
BookmakerCS1
Bet3653:381.00
BWin3:367.00
Expekt3:3101.00
William Hill3:381.00
Betway3:381.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:4201.00
Ladbrokes3:4201.00
Coral3:4201.00
10Bet3:41.00
BWin3:4151.00
Expekt3:4101.00
William Hill3:4126.00
188Bet3:4201.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:5201.00
10Bet3:51.00
Betway3:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:6201.00
10Bet3:61.00
Betway3:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:7201.00
10Bet3:71.00
BookmakerCS1
Paddy Power3:8201.00
10Bet3:81.00
BookmakerCS1
10Bet3:91.00
BookmakerCS1
Bet3654:026.00
BWin4:026.00
William Hill4:029.00
BookmakerCS1
Bet3654:134.00
BWin4:131.00
William Hill4:134.00
BookmakerCS1
Ladbrokes4:281.00
Bet3654:267.00
Coral4:281.00
SportingBet4:267.00
BWin4:267.00
Expekt4:2101.00
William Hill4:266.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:3201.00
Ladbrokes4:3201.00
Bet3654:3151.00
Coral4:3201.00
BWin4:3101.00
Expekt4:3101.00
William Hill4:3101.00
188Bet4:3201.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:4201.00
10Bet4:41.00
BWin4:4151.00
Expekt4:4101.00
William Hill4:4126.00
188Bet4:4201.00
Betway4:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:5201.00
10Bet4:51.00
Betway4:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:6201.00
10Bet4:61.00
BookmakerCS1
Paddy Power4:7201.00
10Bet4:71.00
BookmakerCS1
10Bet4:81.00
BookmakerCS1
10Bet4:91.00
BookmakerCS1
Bet3655:051.00
William Hill5:066.00
BookmakerCS1
Bet3655:167.00
William Hill5:171.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:2201.00
Bet3655:2151.00
William Hill5:2101.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:3201.00
10Bet5:31.00
Betway5:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:4201.00
10Bet5:41.00
Betway5:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:5201.00
10Bet5:51.00
Betway5:51.00
BookmakerCS1
Paddy Power5:6201.00
10Bet5:61.00
BookmakerCS1
10Bet5:71.00
BookmakerCS1
10Bet5:81.00
BookmakerCS1
10Bet5:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:0201.00
Ladbrokes6:0201.00
Bet3656:0126.00
Coral6:0201.00
10Bet6:01.00
William Hill6:0101.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:1201.00
Ladbrokes6:1201.00
Coral6:1201.00
10Bet6:11.00
Unibet6:1276.00
William Hill6:1126.00
888Sport6:1276.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:2201.00
10Bet6:21.00
William Hill6:2126.00
Betway6:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:3201.00
10Bet6:31.00
Betway6:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:4201.00
10Bet6:41.00
BookmakerCS1
Paddy Power6:5201.00
10Bet6:51.00
BookmakerCS1
10Bet6:61.00
BookmakerCS1
10Bet6:71.00
BookmakerCS1
10Bet6:81.00
BookmakerCS1
10Bet6:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:0201.00
10Bet7:01.00
William Hill7:0126.00
Betway7:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:1201.00
10Bet7:11.00
William Hill7:1126.00
Betway7:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:2201.00
10Bet7:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:3201.00
10Bet7:31.00
BookmakerCS1
Paddy Power7:4201.00
10Bet7:41.00
BookmakerCS1
10Bet7:51.00
BookmakerCS1
10Bet7:61.00
BookmakerCS1
10Bet7:71.00
BookmakerCS1
10Bet7:81.00
BookmakerCS1
10Bet7:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:0201.00
10Bet8:01.00
William Hill8:0151.00
Betway8:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:1201.00
10Bet8:11.00
Betway8:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:2201.00
10Bet8:21.00
BookmakerCS1
Paddy Power8:3201.00
10Bet8:31.00
BookmakerCS1
10Bet8:41.00
BookmakerCS1
10Bet8:51.00
BookmakerCS1
10Bet8:61.00
BookmakerCS1
10Bet8:71.00
BookmakerCS1
10Bet8:81.00
BookmakerCS1
10Bet8:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:0201.00
10Bet9:01.00
William Hill9:0151.00
Betway9:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:1201.00
10Bet9:11.00
Betway9:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power9:2201.00
10Bet9:21.00
BookmakerCS1
10Bet9:31.00
BookmakerCS1
10Bet9:41.00
BookmakerCS1
10Bet9:51.00
BookmakerCS1
10Bet9:61.00
BookmakerCS1
10Bet9:71.00
BookmakerCS1
10Bet9:81.00
BookmakerCS1
10Bet9:91.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:0201.00
William Hill10:0151.00
Betway10:01.00
BookmakerCS1
Paddy Power10:1201.00
Betway10:11.00
BookmakerCS1
Paddy Power11:0201.00
BookmakerCS1
Bet3650:02.50
BWin0:02.40
BookmakerCS1
Bet3650:17.00
BWin0:17.00
BookmakerCS1
Bet3650:234.00
BWin0:226.00
BookmakerCS1
Bet3650:3126.00
SportingBet0:3101.00
BWin0:3101.00
BookmakerCS1
BWin0:4151.00
BookmakerCS1
Bet3651:03.40
BWin1:03.75
BookmakerCS1
Bet3651:110.00
BWin1:19.00
BookmakerCS1
Bet3651:241.00
BWin1:236.00
BookmakerCS1
Ladbrokes1:3201.00
Bet3651:3151.00
Coral1:3201.00
10Bet1:31.00
BWin1:381.00
BookmakerCS1
BWin1:4201.00
BookmakerCS1
Bet3652:09.00
BWin2:09.00
BookmakerCS1
Bet3652:126.00
BWin2:121.00
BookmakerCS1
Bet3652:281.00
BWin2:281.00
Expekt2:2101.00
BookmakerCS1
10Bet2:31.00
BWin2:3101.00
BookmakerCS1
BWin2:4151.00
BookmakerCS1
Bet3653:029.00
BWin3:026.00
BookmakerCS1
Ladbrokes3:1101.00
Bet3653:167.00
Coral3:1101.00
BWin3:151.00
BookmakerCS1
10Bet3:21.00
SportingBet3:2126.00
BWin3:2126.00
BookmakerCS1
10Bet3:31.00
BWin3:3201.00
BookmakerCS1
BWin3:4151.00
BookmakerCS1
Bet3654:081.00
BWin4:081.00
BookmakerCS1
BWin4:1101.00
BookmakerCS1
BWin4:2126.00
BookmakerCS1
BWin4:3151.00
BookmakerCS1
BWin4:4151.00
Goalkeeper
90Aleksey Kenyaykinyellow card51'Nikita Chagrov13
Starting Lineups
11Konstantin Kertanovyellow card45'out57'Ilya Kobyshkin23
17Mikhail Bagaevyellow card77'Kiril Gotsuk24
16Maksim ShorkinAlan Lelyukaev66
47Sergei Bozhinyellow card45'Aslan Dashaev4
77Ilya Samoshnikovout73'Andrei Batyutin18
27Oleg Kaluginout66'Alan Kasaev3
7Aleksandr Ryazantsevyellow card43'out69'Konstantin Kovalev14
20Artur Galoyanout46'goal90'Sergey Breev20
33Ivan Sergeyevgoal46'goal52'out67'yellow card89'Roman Minaev77
28Ruslan Magalgoal37'yellow card67'Artem Fedchuk10
Substitutes
4Aleksandr Eliseevin67'in73'Khachim Mashukov7
85Dmitri TsitsilinMikhail Zemskov8
10Igor Lebedenkoin57'Aleksey Sukharev46
9Artem SelyukovDenis Nikitin97
6Sergey ShustikovMaxim Grigoriev9
44Artyom Samsonovin46'in66'yellow card74'Dmitri Kayumov6
35Evgenyi TatarinovAlexander Voynov22
22Nikolay TsyganNikita Timoshin40
24Andrey LyakhAleksandr Sautin1
49Roman Shishkinin69'
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
25
16
4
5
39:20
52
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
25
16
3
6
37:23
51
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
15
5
5
45:17
50
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
25
13
9
3
32:18
48
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
5
25
13
7
5
35:22
46
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
6
25
11
7
7
40:33
40
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
7
25
11
6
8
32:23
39
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
8
25
10
7
8
37:28
37
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
9
25
10
6
9
29:27
36
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
10
25
9
9
7
30:22
36
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
11
25
9
8
8
28:27
35
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
12
25
6
10
9
30:30
28
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
13
25
6
9
10
22:27
27
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
14
25
5
12
8
26:36
27
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
15
25
6
8
11
27:38
26
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
16
Relegation (Championship)
25
6
7
12
37:43
25
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
17
Relegation (Championship)
25
6
7
12
21:37
25
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
25
4
7
14
19:38
19
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
19
Relegation (Championship)
25
5
2
18
24:51
17
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
25
3
7
15
13:43
16
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
7
3
2
22:14
24
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
15
11
1
3
25:14
34
  • ?
  • Torpedo Moscow - FC Rotor Volgograd
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • L
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • W
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
10
0
2
25:7
30
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • L
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • W
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
6
4
2
18:10
22
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • W
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
5
12
5
5
2
15:12
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • W
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
  • W
  • 1 : 0(Neftekhimik - Fakel)
    12/10/2019 13:00
6
12
5
2
5
17:17
17
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • L
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
7
12
6
2
4
15:10
20
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
8
13
7
3
3
19:9
24
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • W
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Tom Tomsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
  • W
  • 2 : 0(SKA-Khabarovsk - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    20/09/2019 09:00
9
12
6
2
4
13:10
20
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • W
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
10
12
6
4
2
17:6
22
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
  • D
  • 2 : 2(Tom Tomsk - Spartak Moscow II)
    14/09/2019 11:00
11
13
4
4
5
13:17
16
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
12
11
2
6
3
15:13
12
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • W
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk)
    12/10/2019 12:00
13
13
4
7
2
12:10
19
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
14
13
4
6
3
16:19
18
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
15
14
2
5
7
14:22
11
  • ?
  • Luch Energiya Vladivostok - Baltika
    22/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
  • L
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - Chertanovo Moscow)
    29/09/2019 07:00
16
Relegation (Championship)
13
4
2
7
20:22
14
  • ?
  • Spartak Moscow II - Khimki
    29/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • W
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • W
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
11
3
4
4
13:16
13
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
18
Relegation (Championship)
13
2
4
7
8:17
10
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
19
Relegation (Championship)
12
3
1
8
13:26
10
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • L
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • W
  • 4 : 3(Tekstilshchik - Luch Energiya Vladivostok)
    12/10/2019 12:00
20
Relegation (Championship)
13
1
5
7
4:18
8
  • ?
  • Fakel - Luch Energiya Vladivostok
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 0 : 0(Fakel - Tom Tomsk)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 0 : 3(Fakel - Khimki)
    21/09/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
13
9
1
3
17:6
28
  • ?
  • Shinnik Yaroslavl - FC Rotor Volgograd
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Khimki - FC Rotor Volgograd)
    13/11/2019 15:30
  • W
  • 0 : 1(Tekstilshchik - FC Rotor Volgograd)
    27/10/2019 10:00
  • D
  • 0 : 0(Armavir FC - FC Rotor Volgograd)
    19/10/2019 14:00
  • W
  • 0 : 1(Mordovya - FC Rotor Volgograd)
    05/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 1(Baltika - FC Rotor Volgograd)
    21/09/2019 15:00
2
Champions League (Promotion)
10
5
2
3
12:9
17
  • ?
  • Avangard Kursk - Torpedo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 1(Armavir FC - Torpedo Moscow)
    17/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Torpedo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Baltika - Torpedo Moscow)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 2 : 3(Spartak Moscow II - Torpedo Moscow)
    12/10/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - Torpedo Moscow)
    29/09/2019 13:05
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
5
5
3
20:10
20
  • ?
  • Neftekhimik - Khimki
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Khimki)
    23/11/2019 13:00
  • L
  • 1 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Khimki)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 3(Avangard Kursk - Khimki)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Nizhny Novgorod - Khimki)
    19/10/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(SKA-Khabarovsk - Khimki)
    05/10/2019 08:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
13
7
5
1
14:8
26
  • ?
  • FC Krasnodar II - Chertanovo Moscow
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Khimki - Chertanovo Moscow)
    17/11/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow)
    09/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(FC Yenisey Krasnoyarsk - Chertanovo Moscow)
    27/10/2019 08:00
  • W
  • 0 : 1(Torpedo Moscow - Chertanovo Moscow)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 1(Avangard Kursk - Chertanovo Moscow)
    12/10/2019 13:00
5
13
8
2
3
20:10
26
  • ?
  • FC Rotor Volgograd - Neftekhimik
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Tekstilshchik - Neftekhimik)
    17/11/2019 10:00
  • W
  • 0 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Neftekhimik)
    09/11/2019 04:00
  • W
  • 0 : 1(Nizhny Novgorod - Neftekhimik)
    27/10/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - Neftekhimik)
    19/10/2019 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chayka - Neftekhimik)
    05/10/2019 15:00
6
13
6
5
2
23:16
23
  • ?
  • FC Yenisey Krasnoyarsk - Shinnik Yaroslavl
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Avangard Kursk - Shinnik Yaroslavl)
    17/11/2019 11:00
  • W
  • 0 : 1(Armavir FC - Shinnik Yaroslavl)
    09/11/2019 13:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Shinnik Yaroslavl)
    27/10/2019 12:00
  • W
  • 0 : 4(Fakel - Shinnik Yaroslavl)
    19/10/2019 14:00
  • L
  • 2 : 0(Torpedo Moscow - Shinnik Yaroslavl)
    05/10/2019 15:00
7
13
5
4
4
17:13
19
  • ?
  • Nizhny Novgorod - Baltika
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 1(Chertanovo Moscow - Baltika)
    13/11/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Baltika)
    03/11/2019 13:00
  • W
  • 0 : 2(Shinnik Yaroslavl - Baltika)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 0 : 0(Tom Tomsk - Baltika)
    12/10/2019 09:00
  • W
  • 0 : 1(Khimki - Baltika)
    29/09/2019 15:00
8
12
3
4
5
18:19
13
  • ?
  • Mordovya - SKA-Khabarovsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Baltika - SKA-Khabarovsk)
    17/11/2019 14:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - SKA-Khabarovsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - SKA-Khabarovsk)
    03/11/2019 16:30
  • D
  • 2 : 2(Neftekhimik - SKA-Khabarovsk)
    23/10/2019 15:00
9
13
4
4
5
16:17
16
  • ?
  • Tekstilshchik - Chayka
    22/03/2020 12:00
  • W
  • 1 : 2(Nizhny Novgorod - Chayka)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(SKA-Khabarovsk - Chayka)
    09/11/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Torpedo Moscow - Chayka)
    23/10/2019 16:00
  • W
  • 2 : 3(Shinnik Yaroslavl - Chayka)
    12/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 1(Tom Tomsk - Chayka)
    29/09/2019 10:00
10
13
3
5
5
13:16
14
  • ?
  • Khimki - Tom Tomsk
    09/03/2020 12:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Tom Tomsk)
    23/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(FC Yenisey Krasnoyarsk - Tom Tomsk)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 0 : 2(Tekstilshchik - Tom Tomsk)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 3 : 2(Avangard Kursk - Tom Tomsk)
    09/11/2019 12:00
  • D
  • 1 : 1(Armavir FC - Tom Tomsk)
    27/10/2019 14:00
11
12
5
4
3
15:10
19
  • ?
  • SKA-Khabarovsk - Nizhny Novgorod
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Fakel - Nizhny Novgorod)
    23/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Nizhny Novgorod)
    13/11/2019 16:30
  • W
  • 1 : 3(Shinnik Yaroslavl - Nizhny Novgorod)
    03/11/2019 11:00
  • D
  • 2 : 2(FC Krasnodar II - Nizhny Novgorod)
    23/10/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - Nizhny Novgorod)
    12/10/2019 12:00
12
14
4
4
6
15:17
16
  • ?
  • Tom Tomsk - FC Krasnodar II
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 0 : 0(FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 1 : 0(Tekstilshchik - FC Krasnodar II)
    09/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Krasnodar II)
    27/10/2019 06:00
  • W
  • 0 : 3(Mordovya - FC Krasnodar II)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 4 : 1(Baltika - FC Krasnodar II)
    05/10/2019 15:00
13
12
2
2
8
10:17
8
  • ?
  • Baltika - Armavir FC
    15/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Chayka - Armavir FC)
    23/11/2019 11:00
  • W
  • 1 : 3(Spartak Moscow II - Armavir FC)
    13/11/2019 09:30
  • L
  • 2 : 1(Neftekhimik - Armavir FC)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(Khimki - Armavir FC)
    23/10/2019 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Armavir FC)
    12/10/2019 10:00
14
12
1
6
5
10:17
9
  • ?
  • Chayka - Avangard Kursk
    15/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Spartak Moscow II - Avangard Kursk)
    23/11/2019 10:00
  • D
  • 1 : 1(Neftekhimik - Avangard Kursk)
    13/11/2019 11:00
  • L
  • 1 : 0(FC Krasnodar II - Avangard Kursk)
    04/11/2019 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Yenisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk)
    23/10/2019 12:00
  • D
  • 2 : 2(Luch Energiya Vladivostok - Avangard Kursk)
    05/10/2019 08:00
15
11
4
3
4
13:16
15
  • ?
  • Chayka - Luch Energiya Vladivostok
    09/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Torpedo Moscow - Luch Energiya Vladivostok)
    23/11/2019 16:30
  • W
  • 0 : 2(Spartak Moscow II - Luch Energiya Vladivostok)
    17/11/2019 10:30
  • L
  • 3 : 1(Shinnik Yaroslavl - Luch Energiya Vladivostok)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 4 : 0(Tom Tomsk - Luch Energiya Vladivostok)
    03/11/2019 09:00
  • L
  • 2 : 0(FC Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok)
    23/10/2019 15:00
16
Relegation (Championship)
12
2
5
5
17:21
11
  • ?
  • Tekstilshchik - Spartak Moscow II
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Nizhny Novgorod - Spartak Moscow II)
    09/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(SKA-Khabarovsk - Spartak Moscow II)
    27/10/2019 05:00
  • L
  • 2 : 1(Chayka - Spartak Moscow II)
    19/10/2019 14:00
  • D
  • 2 : 2(Chertanovo Moscow - Spartak Moscow II)
    05/10/2019 12:00
  • L
  • 3 : 2(Shinnik Yaroslavl - Spartak Moscow II)
    29/09/2019 12:00
17
Relegation (Championship)
14
3
3
8
8:21
12
  • ?
  • Chayka - FC Yenisey Krasnoyarsk
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 1 : 0(Neftekhimik - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 4 : 0(FC Krasnodar II - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    13/11/2019 12:00
  • L
  • 2 : 1(FC Rotor Volgograd - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Luch Energiya Vladivostok - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    19/10/2019 06:00
  • W
  • 1 : 3(Nizhny Novgorod - FC Yenisey Krasnoyarsk)
    05/10/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
12
2
3
7
11:21
9
  • ?
  • Chertanovo Moscow - Mordovya
    15/03/2020 12:00
  • W
  • 0 : 2(Baltika - Mordovya)
    23/11/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Chayka - Mordovya)
    13/11/2019 15:30
  • L
  • 2 : 0(Spartak Moscow II - Mordovya)
    03/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 0(Tom Tomsk - Mordovya)
    23/10/2019 11:30
  • L
  • 4 : 0(Khimki - Mordovya)
    12/10/2019 12:00
19
Relegation (Championship)
13
2
1
10
11:25
7
  • ?
  • Fakel - Tekstilshchik
    29/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik)
    23/11/2019 11:00
  • L
  • 2 : 1(Khimki - Tekstilshchik)
    03/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 0(Chertanovo Moscow - Tekstilshchik)
    23/10/2019 16:00
  • L
  • 2 : 1(Avangard Kursk - Tekstilshchik)
    19/10/2019 12:00
  • L
  • 2 : 0(Armavir FC - Tekstilshchik)
    05/10/2019 14:00
20
Relegation (Championship)
12
2
2
8
9:25
8
  • ?
  • Armavir FC - Fakel
    09/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Mordovya - Fakel)
    17/11/2019 12:00
  • L
  • 3 : 0(Baltika - Fakel)
    09/11/2019 14:00
  • L
  • 4 : 0(Chertanovo Moscow - Fakel)
    03/11/2019 12:00
  • W
  • 0 : 1(Chayka - Fakel)
    27/10/2019 13:00
  • L
  • 7 : 2(Spartak Moscow II - Fakel)
    23/10/2019 12:00