Liga II - 2019/2020

Turris-Oltul33Ripensia Timisoara

Finished

1
X
2
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
23
15
5
3
49:13
50
  • ?
  • UTA Arad - Universitatea Cluj
    14/03/2020 13:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - UTA Arad)
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Ripensia Timisoara)
    29/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 6(Miercurea Ciuc - UTA Arad)
    24/02/2020 15:30
2
Champions League (Promotion)
24
11
8
5
26:20
41
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara
    15/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Petrolul Ploiesti)
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    08/03/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    29/02/2020 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
23
10
9
4
36:22
39
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Mioveni
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - CS Mioveni)
    17/04/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/03/2020 15:30
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    01/03/2020 11:30
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
4
22
11
6
5
36:25
39
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Turris-Oltul
    14/03/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(Turris-Oltul - CS Sportul Snagov)
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    07/03/2020 10:00
  • W
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    29/02/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    25/02/2020 17:00
5
23
10
8
5
34:25
38
  • ?
  • Rapid Bucuresti - FC Arges Pitesti
    21/03/2020 10:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 4(Pandurii - FC Arges Pitesti)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    01/03/2020 11:30
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti)
    21/02/2020 18:00
6
23
10
7
6
32:20
37
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti
    15/03/2020 13:30
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Rapid Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(Rapid Bucuresti - CSM Resita)
    08/03/2020 10:30
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti)
    01/03/2020 09:00
7
23
10
7
6
28:20
37
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Mioveni
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - FC Metaloglobus Bucuresti)
    07/03/2020 12:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    29/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    22/02/2020 09:00
8
24
9
7
8
32:30
34
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Dunarea Calarasi
    22/03/2020 11:45
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(FC Dunarea Calarasi - CS Sportul Snagov)
    14/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc)
    29/02/2020 09:00
9
23
9
6
8
35:27
33
  • ?
  • Gloria Buzau - Pandurii
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/03/2020 15:30
  • D
  • 2 : 2(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    01/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Gloria Buzau)
    22/02/2020 09:00
10
23
9
6
8
27:20
33
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Farul Constanta
    13/03/2020 16:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Farul Constanta)
    08/04/2020 14:00
  • L
  • 0 : 1(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    07/03/2020 10:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    29/02/2020 11:00
11
22
9
6
7
30:25
33
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti
    15/03/2020 13:30
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 4 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii)
    29/02/2020 09:05
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
12
22
8
8
6
20:12
32
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Turris-Oltul
    14/03/2020 13:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara)
    07/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti)
    01/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
13
23
6
10
7
28:34
28
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara
    15/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Ripensia Timisoara)
    04/04/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Ripensia Timisoara)
    29/02/2020 09:00
14
23
5
12
6
29:26
27
  • ?
  • UTA Arad - Universitatea Cluj
    14/03/2020 13:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - FC Metaloglobus Bucuresti)
    07/03/2020 12:00
  • D
  • 2 : 2(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    01/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti)
    21/02/2020 18:00
15
Relegation (Championship)
24
6
7
11
20:33
25
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Farul Constanta
    13/03/2020 16:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Miercurea Ciuc - CS Sportul Snagov)
    28/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    08/03/2020 13:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc)
    29/02/2020 09:00
16
Relegation (Championship)
22
6
6
10
30:35
24
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(CSM Resita - CS Sportul Snagov)
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Rapid Bucuresti - CSM Resita)
    08/03/2020 10:30
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    29/02/2020 09:00
  • W
  • 1 : 4(Pandurii - CSM Resita)
    22/02/2020 15:00
17
Relegation (Championship)
22
6
6
10
20:30
24
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Concordia Chiajna)
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara)
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    29/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 1(Farul Constanta - Concordia Chiajna)
    22/02/2020 09:00
18
Relegation (Championship)
26
2
3
21
16:68
9
  • L
  • 3 : 0(CSM Resita - CS Sportul Snagov)
    30/05/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    23/05/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Turris-Oltul - CS Sportul Snagov)
    16/05/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Concordia Chiajna)
    13/05/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Rapid Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
19
Relegation (Championship)
23
1
5
17
10:53
8
  • ?
  • Gloria Buzau - Pandurii
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Pandurii - CS Sportul Snagov)
    25/04/2020 08:00
  • L
  • 0 : 4(Pandurii - FC Arges Pitesti)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii)
    29/02/2020 09:05
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
11
10
1
0
25:1
31
  • ?
  • UTA Arad - Universitatea Cluj
    14/03/2020 13:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Ripensia Timisoara)
    29/02/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(UTA Arad - Farul Constanta)
    24/11/2019 09:30
  • W
  • 3 : 0(UTA Arad - Gloria Buzau)
    13/11/2019 12:00
2
Champions League (Promotion)
11
5
4
2
11:6
19
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara
    15/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    29/02/2020 11:00
  • W
  • 2 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    22/02/2020 10:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 0 : 1(Petrolul Ploiesti - Gloria Buzau)
    25/11/2019 16:00
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Luceafarul Oradea
    13/11/2019 12:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
12
5
4
3
21:15
19
  • ?
  • CS Mioveni - UTA Arad
    20/03/2020 16:00
  • ?
  • CS Mioveni - Daco-Getica Bucuresti
    13/05/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/03/2020 15:30
  • ?
  • CS Mioveni - Luceafarul Oradea
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 2(CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
4
11
7
4
0
21:9
25
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(Turris-Oltul - CS Sportul Snagov)
    16/05/2020 08:00
  • W
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    29/02/2020 09:00
  • ?
  • Turris-Oltul - Daco-Getica Bucuresti
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Petrolul Ploiesti)
    20/11/2019 17:30
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
5
12
6
4
2
20:14
22
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Concordia Chiajna
    28/03/2020 09:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Luceafarul Oradea
    17/04/2020 08:00
  • ?
  • FC Arges Pitesti - Daco-Getica Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    01/03/2020 11:30
  • W
  • 3 : 0(FC Arges Pitesti - CS Sportul Snagov)
    06/12/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - Petrolul Ploiesti)
    17/11/2019 10:00
6
12
6
4
2
16:7
22
  • ?
  • Rapid Bucuresti - FC Arges Pitesti
    21/03/2020 10:00
  • ?
  • Rapid Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    30/05/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Rapid Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    09/05/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Rapid Bucuresti - CSM Resita)
    08/03/2020 10:30
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    25/02/2020 17:00
  • W
  • 2 : 0(Rapid Bucuresti - UTA Arad)
    20/11/2019 12:00
7
12
7
3
2
16:4
24
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Mioveni
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Luceafarul Oradea
    02/05/2020 08:00
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - Daco-Getica Bucuresti
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    29/02/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Metaloglobus Bucuresti - UTA Arad)
    17/11/2019 12:00
8
13
7
3
3
22:15
24
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - CS Mioveni
    28/03/2020 09:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Luceafarul Oradea
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • FC Dunarea Calarasi - Daco-Getica Bucuresti
    08/04/2020 14:00
  • W
  • 3 : 0(FC Dunarea Calarasi - CS Sportul Snagov)
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc)
    29/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
9
11
5
3
3
21:12
18
  • ?
  • Gloria Buzau - Pandurii
    14/03/2020 09:00
  • D
  • 2 : 2(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    01/03/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
  • W
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
  • L
  • 0 : 1(Gloria Buzau - ASU Politehnica Timisoara)
    05/11/2019 14:00
10
11
9
1
1
21:5
28
  • ?
  • Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara
    22/03/2020 09:30
  • ?
  • Farul Constanta - Luceafarul Oradea
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 0 : 1(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    07/03/2020 10:00
  • W
  • 3 : 1(Farul Constanta - Concordia Chiajna)
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • ?
  • Farul Constanta - Daco-Getica Bucuresti
    16/11/2019 09:00
11
11
5
3
3
15:13
18
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti
    15/03/2020 13:30
  • W
  • 4 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii)
    29/02/2020 09:05
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Metaloglobus Bucuresti)
    26/10/2019 08:00
12
11
4
6
1
9:3
18
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Turris-Oltul
    14/03/2020 13:00
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Luceafarul Oradea
    04/04/2020 08:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti)
    01/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • W
  • 2 : 0(ASU Politehnica Timisoara - CS Sportul Snagov)
    16/11/2019 12:00
  • W
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
13
11
4
3
4
14:15
15
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Miercurea Ciuc
    21/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    22/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Luceafarul Oradea
    23/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    23/11/2019 09:00
14
11
3
6
2
16:11
15
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Dunarea Calarasi
    22/03/2020 11:45
  • W
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - FC Metaloglobus Bucuresti)
    07/03/2020 12:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti)
    21/02/2020 18:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
15
Relegation (Championship)
13
5
6
2
17:15
21
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Farul Constanta
    13/03/2020 16:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Luceafarul Oradea
    23/05/2020 08:00
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Daco-Getica Bucuresti
    17/04/2020 08:00
  • W
  • 3 : 0(Miercurea Ciuc - CS Sportul Snagov)
    28/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    08/03/2020 13:00
  • L
  • 0 : 6(Miercurea Ciuc - UTA Arad)
    24/02/2020 15:30
16
Relegation (Championship)
11
4
2
5
16:20
14
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(CSM Resita - CS Sportul Snagov)
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • CSM Resita - Daco-Getica Bucuresti
    29/02/2020 09:00
  • L
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • L
  • 1 : 2(CSM Resita - Ripensia Timisoara)
    16/11/2019 09:05
  • D
  • 1 : 1(CSM Resita - Petrolul Ploiesti)
    09/11/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
11
6
3
2
14:12
21
  • ?
  • Concordia Chiajna - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    21/03/2020 09:00
  • ?
  • Concordia Chiajna - Luceafarul Oradea
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara)
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • W
  • 2 : 0(Concordia Chiajna - CS Sportul Snagov)
    09/11/2019 09:00
18
Relegation (Championship)
13
2
2
9
12:32
8
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    23/05/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Concordia Chiajna)
    13/05/2020 15:00
  • ?
  • CS Sportul Snagov - Daco-Getica Bucuresti
    02/05/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - CS Mioveni)
    17/04/2020 08:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Farul Constanta)
    08/04/2020 14:00
  • L
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Ripensia Timisoara)
    04/04/2020 08:00
19
Relegation (Championship)
11
0
4
7
3:19
4
  • ?
  • Pandurii - FC Metaloglobus Bucuresti
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 3 : 0(Pandurii - CS Sportul Snagov)
    25/04/2020 08:00
  • L
  • 0 : 4(Pandurii - FC Arges Pitesti)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 4(Pandurii - CSM Resita)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • D
  • 0 : 0(Pandurii - Concordia Chiajna)
    23/11/2019 09:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
12
5
4
3
24:12
19
  • ?
  • CS Mioveni - UTA Arad
    20/03/2020 16:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - UTA Arad
    09/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - UTA Arad
    04/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - UTA Arad)
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 6(Miercurea Ciuc - UTA Arad)
    24/02/2020 15:30
  • L
  • 1 : 0(FC Dunarea Calarasi - UTA Arad)
    01/12/2019 11:05
2
Champions League (Promotion)
13
6
4
3
15:14
22
  • ?
  • CS Mioveni - Petrolul Ploiesti
    04/04/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Petrolul Ploiesti
    16/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Petrolul Ploiesti
    11/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Petrolul Ploiesti)
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(Miercurea Ciuc - Petrolul Ploiesti)
    08/03/2020 13:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Petrolul Ploiesti)
    08/12/2019 11:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
5
5
1
15:7
20
  • ?
  • FC Metaloglobus Bucuresti - CS Mioveni
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - CS Mioveni)
    17/04/2020 08:00
  • D
  • 1 : 1(FC Arges Pitesti - CS Mioveni)
    01/03/2020 11:30
  • W
  • 0 : 1(CSM Resita - CS Mioveni)
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Concordia Chiajna - CS Mioveni)
    17/11/2019 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - CS Mioveni
    09/11/2019 09:00
4
11
4
2
5
15:16
14
  • ?
  • ASU Politehnica Timisoara - Turris-Oltul
    14/03/2020 13:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Turris-Oltul
    28/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(Farul Constanta - Turris-Oltul)
    07/03/2020 10:00
  • D
  • 0 : 0(Rapid Bucuresti - Turris-Oltul)
    25/02/2020 17:00
  • W
  • 0 : 1(Pandurii - Turris-Oltul)
    30/11/2019 15:00
  • L
  • 5 : 2(CS Mioveni - Turris-Oltul)
    26/11/2019 15:00
5
11
4
4
3
14:11
16
  • ?
  • Rapid Bucuresti - FC Arges Pitesti
    21/03/2020 10:00
  • W
  • 0 : 4(Pandurii - FC Arges Pitesti)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - FC Arges Pitesti)
    21/02/2020 18:00
  • W
  • 1 : 2(Ripensia Timisoara - FC Arges Pitesti)
    30/11/2019 09:05
  • D
  • 0 : 0(Miercurea Ciuc - FC Arges Pitesti)
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(FC Dunarea Calarasi - FC Arges Pitesti)
    13/11/2019 12:00
6
11
4
3
4
16:13
15
  • ?
  • Viitorul Pandurii Targu Jiu - Rapid Bucuresti
    15/03/2020 13:30
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Rapid Bucuresti
    14/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Rapid Bucuresti)
    01/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 3(Concordia Chiajna - Rapid Bucuresti)
    07/12/2019 14:00
  • L
  • 3 : 1(Farul Constanta - Rapid Bucuresti)
    30/11/2019 11:00
  • D
  • 0 : 0(FC Dunarea Calarasi - Rapid Bucuresti)
    27/11/2019 12:00
7
11
3
4
4
12:16
13
  • ?
  • Pandurii - FC Metaloglobus Bucuresti
    21/03/2020 09:00
  • W
  • 1 : 2(Universitatea Cluj - FC Metaloglobus Bucuresti)
    07/03/2020 12:00
  • L
  • 3 : 0(Ripensia Timisoara - FC Metaloglobus Bucuresti)
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Metaloglobus Bucuresti)
    02/12/2019 16:00
  • L
  • 3 : 1(FC Dunarea Calarasi - FC Metaloglobus Bucuresti)
    23/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 2(Gloria Buzau - FC Metaloglobus Bucuresti)
    09/11/2019 09:00
8
11
2
4
5
10:15
10
  • ?
  • Universitatea Cluj - FC Dunarea Calarasi
    22/03/2020 11:45
  • D
  • 1 : 1(Ripensia Timisoara - FC Dunarea Calarasi)
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 2 : 0(Petrolul Ploiesti - FC Dunarea Calarasi)
    22/02/2020 10:00
  • L
  • 3 : 1(Gloria Buzau - FC Dunarea Calarasi)
    16/11/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - FC Dunarea Calarasi
    09/11/2019 09:00
  • W
  • 1 : 3(Viitorul Pandurii Targu Jiu - FC Dunarea Calarasi)
    09/11/2019 09:00
9
12
4
3
5
14:15
15
  • ?
  • Concordia Chiajna - Gloria Buzau
    04/04/2020 08:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Gloria Buzau
    25/04/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Gloria Buzau
    21/03/2020 09:00
  • D
  • 0 : 0(CS Mioveni - Gloria Buzau)
    06/03/2020 15:30
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Gloria Buzau)
    22/02/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(Miercurea Ciuc - Gloria Buzau)
    30/11/2019 09:00
10
12
0
5
7
6:15
5
  • ?
  • Miercurea Ciuc - Farul Constanta
    13/03/2020 16:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Farul Constanta
    23/05/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Farul Constanta)
    08/04/2020 14:00
  • D
  • 0 : 0(Petrolul Ploiesti - Farul Constanta)
    29/02/2020 11:00
  • D
  • 1 : 1(FC Dunarea Calarasi - Farul Constanta)
    07/12/2019 10:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Farul Constanta)
    24/11/2019 09:30
11
11
4
3
4
15:12
15
  • ?
  • Concordia Chiajna - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    21/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Viitorul Pandurii Targu Jiu
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 2(CS Mioveni - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Ripensia Timisoara - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    23/11/2019 09:00
  • L
  • 3 : 1(Petrolul Ploiesti - Viitorul Pandurii Targu Jiu)
    12/11/2019 17:30
12
11
4
2
5
11:9
14
  • ?
  • Farul Constanta - ASU Politehnica Timisoara
    22/03/2020 09:30
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - ASU Politehnica Timisoara)
    23/05/2020 08:00
  • L
  • 2 : 1(Concordia Chiajna - ASU Politehnica Timisoara)
    07/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - ASU Politehnica Timisoara
    22/02/2020 09:00
  • W
  • 0 : 1(CS Mioveni - ASU Politehnica Timisoara)
    30/11/2019 09:00
  • D
  • 0 : 0(Universitatea Cluj - ASU Politehnica Timisoara)
    23/11/2019 10:00
13
12
2
7
3
14:19
13
  • ?
  • Petrolul Ploiesti - Ripensia Timisoara
    15/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Ripensia Timisoara
    30/05/2020 08:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Ripensia Timisoara
    25/04/2020 08:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Ripensia Timisoara)
    04/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(UTA Arad - Ripensia Timisoara)
    29/02/2020 09:00
  • D
  • 3 : 3(Gloria Buzau - Ripensia Timisoara)
    07/12/2019 09:00
14
12
2
6
4
13:15
12
  • ?
  • UTA Arad - Universitatea Cluj
    14/03/2020 13:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Universitatea Cluj
    09/05/2020 08:00
  • D
  • 2 : 2(Gloria Buzau - Universitatea Cluj)
    01/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Universitatea Cluj)
    08/12/2019 15:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Universitatea Cluj
    07/12/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Turris-Oltul - Universitatea Cluj)
    17/11/2019 14:30
15
Relegation (Championship)
11
1
1
9
3:18
4
  • ?
  • Ripensia Timisoara - Miercurea Ciuc
    21/03/2020 09:00
  • L
  • 2 : 1(FC Dunarea Calarasi - Miercurea Ciuc)
    29/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 0(FC Metaloglobus Bucuresti - Miercurea Ciuc)
    07/12/2019 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Miercurea Ciuc
    16/11/2019 09:00
  • D
  • 1 : 1(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Miercurea Ciuc)
    16/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Miercurea Ciuc)
    09/11/2019 12:00
16
Relegation (Championship)
11
2
4
5
14:15
10
  • ?
  • Turris-Oltul - CSM Resita
    21/03/2020 09:00
  • ?
  • Luceafarul Oradea - CSM Resita
    08/04/2020 14:00
  • W
  • 0 : 1(Rapid Bucuresti - CSM Resita)
    08/03/2020 10:30
  • W
  • 1 : 4(Pandurii - CSM Resita)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Universitatea Cluj - CSM Resita)
    30/11/2019 13:00
  • D
  • 3 : 3(CS Sportul Snagov - CSM Resita)
    23/11/2019 09:00
17
Relegation (Championship)
11
0
3
8
6:18
3
  • ?
  • CSM Resita - Concordia Chiajna
    14/03/2020 09:00
  • W
  • 0 : 3(CS Sportul Snagov - Concordia Chiajna)
    13/05/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Turris-Oltul - Concordia Chiajna)
    29/02/2020 09:00
  • L
  • 3 : 1(Farul Constanta - Concordia Chiajna)
    22/02/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Concordia Chiajna
    30/11/2019 09:00
  • L
  • 1 : 0(UTA Arad - Concordia Chiajna)
    26/11/2019 12:00
18
Relegation (Championship)
13
0
1
12
4:36
1
  • L
  • 3 : 0(CSM Resita - CS Sportul Snagov)
    30/05/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Turris-Oltul - CS Sportul Snagov)
    16/05/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Rapid Bucuresti - CS Sportul Snagov)
    09/05/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Pandurii - CS Sportul Snagov)
    25/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Universitatea Cluj - CS Sportul Snagov)
    11/04/2020 08:00
  • L
  • 3 : 0(Miercurea Ciuc - CS Sportul Snagov)
    28/03/2020 09:00
19
Relegation (Championship)
12
1
1
10
7:34
4
  • ?
  • Gloria Buzau - Pandurii
    14/03/2020 09:00
  • ?
  • Daco-Getica Bucuresti - Pandurii
    16/05/2020 08:00
  • L
  • 4 : 0(Viitorul Pandurii Targu Jiu - Pandurii)
    29/02/2020 09:05
  • ?
  • Luceafarul Oradea - Pandurii
    28/02/2020 09:00
  • L
  • 1 : 0(ASU Politehnica Timisoara - Pandurii)
    07/12/2019 12:00
  • L
  • 4 : 0(Rapid Bucuresti - Pandurii)
    16/11/2019 10:00