FNL - 2019/2020

Vitkovice00FK Varnsdorf

Finished

1
X
2

TV Channels:

Official Streams:

#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
20
15
2
3
38:12
47
  • ?
  • Pardubice - Vitkovice
    07/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Sokolov - Pardubice)
    03/06/2020 16:00
  • W
  • 5 : 0(Pardubice - Usti nad Labem)
    31/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Pardubice - SK Prostejov)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Vlasim - Pardubice)
    08/03/2020 13:30
  • L
  • 1 : 2(Pardubice - FC Zbrojovka Brno)
    23/11/2019 09:15
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
12
5
3
41:20
41
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Trinec
    07/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(Vitkovice - FC Zbrojovka Brno)
    04/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Zbrojovka Brno - Dukla Praha)
    01/06/2020 17:00
  • W
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FC Zbrojovka Brno)
    28/05/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(FC Zbrojovka Brno - Sokolov)
    08/03/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Pardubice - FC Zbrojovka Brno)
    23/11/2019 09:15
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
21
12
2
7
38:25
38
  • ?
  • Hradec Kralove - Zizkov
    11/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Zizkov - SK Lisen)
    06/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 4(FK Varnsdorf - Zizkov)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Zizkov - MFK Chrudim)
    30/05/2020 08:15
  • W
  • 0 : 1(Vitkovice - Zizkov)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 5 : 2(Zizkov - Dukla Praha)
    07/03/2020 09:00
4
20
12
2
6
40:27
38
  • ?
  • FC Vlasim - Dukla Praha
    07/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dukla Praha - FK Slavoj Vysehrad)
    04/06/2020 16:00
  • D
  • 0 : 0(FC Zbrojovka Brno - Dukla Praha)
    01/06/2020 17:00
  • W
  • 2 : 1(Dukla Praha - Vysocina Jihlava)
    25/05/2020 16:00
  • L
  • 5 : 2(Zizkov - Dukla Praha)
    07/03/2020 09:00
  • L
  • 1 : 2(Dukla Praha - Hradec Kralove)
    23/11/2019 09:15
5
20
10
6
4
38:22
36
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Hradec Kralove
    08/06/2020 16:00
  • D
  • 2 : 2(MFK Chrudim - Hradec Kralove)
    02/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hradec Kralove - Trinec)
    30/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Hradec Kralove)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Hradec Kralove - SK Lisen)
    08/03/2020 13:30
  • W
  • 1 : 2(Dukla Praha - Hradec Kralove)
    23/11/2019 09:15
6
20
10
6
4
37:25
36
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Hradec Kralove
    08/06/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Lisen - Vysocina Jihlava)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Vysocina Jihlava - FK Varnsdorf)
    29/05/2020 14:00
  • L
  • 2 : 1(Dukla Praha - Vysocina Jihlava)
    25/05/2020 16:00
  • W
  • 2 : 0(Vysocina Jihlava - Trinec)
    06/03/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Vitkovice - Vysocina Jihlava)
    22/11/2019 16:00
7
21
8
5
8
31:30
29
  • ?
  • Sokolov - Usti nad Labem
    09/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(Usti nad Labem - FK Varnsdorf)
    06/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - FC Vlasim)
    03/06/2020 15:00
  • L
  • 5 : 0(Pardubice - Usti nad Labem)
    31/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FC Zbrojovka Brno)
    28/05/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Usti nad Labem)
    07/03/2020 13:30
8
20
6
9
5
27:25
27
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Trinec
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Trinec - SK Prostejov)
    02/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hradec Kralove - Trinec)
    30/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Trinec - MFK Chrudim)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Vysocina Jihlava - Trinec)
    06/03/2020 17:00
  • D
  • 1 : 1(Trinec - FK Varnsdorf)
    23/11/2019 09:15
9
21
6
8
7
35:34
26
  • ?
  • SK Lisen - FC Zbrojovka Brno
    11/06/2020 16:00
  • L
  • 2 : 1(Zizkov - SK Lisen)
    06/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(SK Lisen - Vysocina Jihlava)
    02/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - SK Lisen)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(SK Lisen - FC Vlasim)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Hradec Kralove - SK Lisen)
    08/03/2020 13:30
10
21
6
8
7
22:29
26
  • ?
  • FK Varnsdorf - SK Prostejov
    09/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(SK Prostejov - Sokolov)
    06/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Trinec - SK Prostejov)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(SK Prostejov - Vitkovice)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Pardubice - SK Prostejov)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Usti nad Labem)
    07/03/2020 13:30
11
20
7
4
9
26:38
25
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - MFK Chrudim
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(MFK Chrudim - Hradec Kralove)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Zizkov - MFK Chrudim)
    30/05/2020 08:15
  • L
  • 1 : 0(Trinec - MFK Chrudim)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 5 : 2(MFK Chrudim - FK Varnsdorf)
    07/03/2020 09:15
  • L
  • 2 : 0(SK Lisen - MFK Chrudim)
    16/11/2019 12:30
12
20
6
3
11
26:32
21
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - MFK Chrudim
    07/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dukla Praha - FK Slavoj Vysehrad)
    04/06/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - SK Lisen)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Sokolov - FK Slavoj Vysehrad)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice)
    07/03/2020 09:15
  • W
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad)
    22/11/2019 17:00
13
21
5
6
10
29:51
21
  • ?
  • FK Varnsdorf - SK Prostejov
    09/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(Usti nad Labem - FK Varnsdorf)
    06/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 4(FK Varnsdorf - Zizkov)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Vysocina Jihlava - FK Varnsdorf)
    29/05/2020 14:00
  • L
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Hradec Kralove)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 5 : 2(MFK Chrudim - FK Varnsdorf)
    07/03/2020 09:15
14
20
5
3
12
18:31
18
  • ?
  • FC Vlasim - Dukla Praha
    07/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - FC Vlasim)
    03/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Vlasim - Sokolov)
    31/05/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(SK Lisen - FC Vlasim)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(FC Vlasim - Pardubice)
    08/03/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Vlasim - SK Prostejov)
    24/11/2019 12:30
15
Relegation (Championship)
21
2
5
14
17:39
11
  • ?
  • Sokolov - Usti nad Labem
    09/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(SK Prostejov - Sokolov)
    06/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - Pardubice)
    03/06/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(FC Vlasim - Sokolov)
    31/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Sokolov - FK Slavoj Vysehrad)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Zbrojovka Brno - Sokolov)
    08/03/2020 16:00
16
Relegation (Championship)
20
2
4
14
21:44
10
  • ?
  • Pardubice - Vitkovice
    07/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(Vitkovice - FC Zbrojovka Brno)
    04/06/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(SK Prostejov - Vitkovice)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Vitkovice - Zizkov)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice)
    07/03/2020 09:15
  • D
  • 1 : 1(Vitkovice - Vysocina Jihlava)
    22/11/2019 16:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
9
0
1
24:4
27
  • ?
  • Pardubice - Vitkovice
    07/06/2020 15:00
  • W
  • 5 : 0(Pardubice - Usti nad Labem)
    31/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Pardubice - SK Prostejov)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Pardubice - FC Zbrojovka Brno)
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
7
3
0
22:6
24
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Trinec
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Zbrojovka Brno - Dukla Praha)
    01/06/2020 17:00
  • W
  • 1 : 0(FC Zbrojovka Brno - Sokolov)
    08/03/2020 16:00
  • W
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • W
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Varnsdorf)
    18/10/2019 17:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
11
8
1
2
20:9
25
  • ?
  • Zizkov - Trinec
    15/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Zizkov - SK Lisen)
    06/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Zizkov - MFK Chrudim)
    30/05/2020 08:15
  • W
  • 5 : 2(Zizkov - Dukla Praha)
    07/03/2020 09:00
  • W
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
4
10
8
0
2
23:11
24
  • ?
  • Dukla Praha - Pardubice
    10/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dukla Praha - FK Slavoj Vysehrad)
    04/06/2020 16:00
  • W
  • 2 : 1(Dukla Praha - Vysocina Jihlava)
    25/05/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Dukla Praha - Hradec Kralove)
    23/11/2019 09:15
  • W
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
  • W
  • 1 : 0(Dukla Praha - SK Prostejov)
    05/10/2019 08:15
5
10
6
2
2
23:9
20
  • ?
  • Hradec Kralove - Zizkov
    11/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hradec Kralove - Trinec)
    30/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Hradec Kralove - SK Lisen)
    08/03/2020 13:30
  • W
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • L
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
  • W
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
6
10
9
0
1
27:12
27
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Hradec Kralove
    08/06/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Vysocina Jihlava - FK Varnsdorf)
    29/05/2020 14:00
  • W
  • 2 : 0(Vysocina Jihlava - Trinec)
    06/03/2020 17:00
  • W
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • W
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • W
  • 3 : 1(Vysocina Jihlava - Sokolov)
    04/10/2019 16:00
7
11
4
3
4
16:12
15
  • ?
  • Usti nad Labem - Dukla Praha
    13/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(Usti nad Labem - FK Varnsdorf)
    06/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - FC Vlasim)
    03/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FC Zbrojovka Brno)
    28/05/2020 16:00
  • L
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad)
    22/11/2019 17:00
  • W
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
8
10
3
5
2
12:10
14
  • ?
  • Trinec - FK Slavoj Vysehrad
    10/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Trinec - SK Prostejov)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Trinec - MFK Chrudim)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Trinec - FK Varnsdorf)
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
9
10
3
5
2
20:15
14
  • ?
  • SK Lisen - FC Zbrojovka Brno
    11/06/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Lisen - Vysocina Jihlava)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(SK Lisen - FC Vlasim)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(SK Lisen - MFK Chrudim)
    16/11/2019 12:30
  • W
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
10
11
5
5
1
16:10
20
  • ?
  • SK Prostejov - SK Lisen
    14/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(SK Prostejov - Sokolov)
    06/06/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(SK Prostejov - Vitkovice)
    30/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Usti nad Labem)
    07/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • W
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
11
10
5
2
3
18:19
17
  • ?
  • MFK Chrudim - Vysocina Jihlava
    11/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(MFK Chrudim - Hradec Kralove)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 5 : 2(MFK Chrudim - FK Varnsdorf)
    07/03/2020 09:15
  • W
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • W
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
12
10
5
2
3
19:14
17
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - MFK Chrudim
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - SK Lisen)
    30/05/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice)
    07/03/2020 09:15
  • L
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • W
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
13
10
3
3
4
15:19
12
  • ?
  • FK Varnsdorf - SK Prostejov
    09/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 4(FK Varnsdorf - Zizkov)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Hradec Kralove)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • W
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
  • W
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
14
10
3
2
5
10:13
11
  • ?
  • FC Vlasim - Dukla Praha
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Vlasim - Sokolov)
    31/05/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(FC Vlasim - Pardubice)
    08/03/2020 13:30
  • W
  • 2 : 0(FC Vlasim - SK Prostejov)
    24/11/2019 12:30
  • W
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
15
Relegation (Championship)
10
2
3
5
11:15
9
  • ?
  • Sokolov - Usti nad Labem
    09/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - Pardubice)
    03/06/2020 16:00
  • W
  • 1 : 0(Sokolov - FK Slavoj Vysehrad)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - Zizkov)
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 2(Sokolov - SK Lisen)
    19/10/2019 08:15
16
Relegation (Championship)
10
2
3
5
14:16
9
  • ?
  • Vitkovice - FC Vlasim
    11/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(Vitkovice - FC Zbrojovka Brno)
    04/06/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Vitkovice - Zizkov)
    26/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Vitkovice - Vysocina Jihlava)
    22/11/2019 16:00
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
  • L
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
10
6
2
2
14:8
20
  • ?
  • Dukla Praha - Pardubice
    10/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Sokolov - Pardubice)
    03/06/2020 16:00
  • W
  • 0 : 1(FC Vlasim - Pardubice)
    08/03/2020 13:30
  • W
  • 0 : 2(FK Slavoj Vysehrad - Pardubice)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 2(Vysocina Jihlava - Pardubice)
    25/10/2019 16:00
  • L
  • 1 : 0(Hradec Kralove - Pardubice)
    05/10/2019 11:10
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
5
2
3
19:14
17
  • ?
  • SK Lisen - FC Zbrojovka Brno
    11/06/2020 16:00
  • W
  • 2 : 3(Vitkovice - FC Zbrojovka Brno)
    04/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FC Zbrojovka Brno)
    28/05/2020 16:00
  • W
  • 1 : 2(Pardubice - FC Zbrojovka Brno)
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FC Zbrojovka Brno)
    26/10/2019 11:00
  • W
  • 1 : 4(MFK Chrudim - FC Zbrojovka Brno)
    05/10/2019 08:15
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
10
4
1
5
18:16
13
  • ?
  • Hradec Kralove - Zizkov
    11/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 4(FK Varnsdorf - Zizkov)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Vitkovice - Zizkov)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Sokolov - Zizkov)
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 1(FC Vlasim - Zizkov)
    03/11/2019 13:00
  • L
  • 2 : 1(SK Prostejov - Zizkov)
    19/10/2019 12:30
4
10
4
2
4
17:16
14
  • ?
  • FC Vlasim - Dukla Praha
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(FC Zbrojovka Brno - Dukla Praha)
    01/06/2020 17:00
  • L
  • 5 : 2(Zizkov - Dukla Praha)
    07/03/2020 09:00
  • D
  • 1 : 1(FK Varnsdorf - Dukla Praha)
    10/11/2019 13:00
  • L
  • 3 : 2(MFK Chrudim - Dukla Praha)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 0 : 3(Vitkovice - Dukla Praha)
    18/10/2019 15:00
5
10
4
4
2
15:13
16
  • ?
  • Vysocina Jihlava - Hradec Kralove
    08/06/2020 16:00
  • D
  • 2 : 2(MFK Chrudim - Hradec Kralove)
    02/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(FK Varnsdorf - Hradec Kralove)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dukla Praha - Hradec Kralove)
    23/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - Hradec Kralove)
    01/11/2019 17:00
  • W
  • 0 : 2(FC Vlasim - Hradec Kralove)
    20/10/2019 13:30
6
10
1
6
3
10:13
9
  • ?
  • MFK Chrudim - Vysocina Jihlava
    11/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(SK Lisen - Vysocina Jihlava)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Dukla Praha - Vysocina Jihlava)
    25/05/2020 16:00
  • D
  • 1 : 1(Vitkovice - Vysocina Jihlava)
    22/11/2019 16:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Vysocina Jihlava)
    02/11/2019 12:15
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vysocina Jihlava)
    19/10/2019 08:15
7
10
4
2
4
15:18
14
  • ?
  • Sokolov - Usti nad Labem
    09/06/2020 15:00
  • L
  • 5 : 0(Pardubice - Usti nad Labem)
    31/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(SK Prostejov - Usti nad Labem)
    07/03/2020 13:30
  • L
  • 2 : 1(Zizkov - Usti nad Labem)
    10/11/2019 09:15
  • W
  • 0 : 1(Trinec - Usti nad Labem)
    26/10/2019 08:15
  • W
  • 1 : 3(SK Lisen - Usti nad Labem)
    05/10/2019 14:00
8
10
3
4
3
15:15
13
  • ?
  • FC Zbrojovka Brno - Trinec
    07/06/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Hradec Kralove - Trinec)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Vysocina Jihlava - Trinec)
    06/03/2020 17:00
  • D
  • 2 : 2(Sokolov - Trinec)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 1 : 0(Pardubice - Trinec)
    19/10/2019 08:15
  • W
  • 0 : 2(FC Vlasim - Trinec)
    29/09/2019 14:30
9
11
3
3
5
15:19
12
  • ?
  • SK Prostejov - SK Lisen
    14/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Zizkov - SK Lisen)
    06/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FK Slavoj Vysehrad - SK Lisen)
    30/05/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Hradec Kralove - SK Lisen)
    08/03/2020 13:30
  • D
  • 1 : 1(Trinec - SK Lisen)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 4 : 2(Dukla Praha - SK Lisen)
    02/11/2019 09:15
10
10
1
3
6
6:19
6
  • ?
  • FK Varnsdorf - SK Prostejov
    09/06/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Trinec - SK Prostejov)
    02/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Pardubice - SK Prostejov)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(FC Vlasim - SK Prostejov)
    24/11/2019 12:30
  • L
  • 5 : 0(FC Zbrojovka Brno - SK Prostejov)
    08/11/2019 18:00
  • W
  • 1 : 2(Hradec Kralove - SK Prostejov)
    27/10/2019 14:00
11
10
2
2
6
8:19
8
  • ?
  • FK Slavoj Vysehrad - MFK Chrudim
    07/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Zizkov - MFK Chrudim)
    30/05/2020 08:15
  • L
  • 1 : 0(Trinec - MFK Chrudim)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(SK Lisen - MFK Chrudim)
    16/11/2019 12:30
  • L
  • 4 : 0(Pardubice - MFK Chrudim)
    02/11/2019 09:15
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - MFK Chrudim)
    18/10/2019 16:00
12
10
1
1
8
7:18
4
  • ?
  • Trinec - FK Slavoj Vysehrad
    10/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dukla Praha - FK Slavoj Vysehrad)
    04/06/2020 16:00
  • L
  • 1 : 0(Sokolov - FK Slavoj Vysehrad)
    26/05/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Usti nad Labem - FK Slavoj Vysehrad)
    22/11/2019 17:00
  • L
  • 4 : 1(FC Zbrojovka Brno - FK Slavoj Vysehrad)
    01/11/2019 18:00
  • L
  • 1 : 0(Zizkov - FK Slavoj Vysehrad)
    06/10/2019 08:15
13
11
2
3
6
14:32
9
  • ?
  • Pardubice - FK Varnsdorf
    13/06/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(Usti nad Labem - FK Varnsdorf)
    06/06/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Vysocina Jihlava - FK Varnsdorf)
    29/05/2020 14:00
  • L
  • 5 : 2(MFK Chrudim - FK Varnsdorf)
    07/03/2020 09:15
  • D
  • 1 : 1(Trinec - FK Varnsdorf)
    23/11/2019 09:15
  • D
  • 0 : 0(Vitkovice - FK Varnsdorf)
    01/11/2019 16:00
14
10
2
1
7
8:18
7
  • ?
  • Vitkovice - FC Vlasim
    11/06/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Usti nad Labem - FC Vlasim)
    03/06/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(SK Lisen - FC Vlasim)
    26/05/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(Vysocina Jihlava - FC Vlasim)
    08/11/2019 17:00
  • L
  • 2 : 1(FK Slavoj Vysehrad - FC Vlasim)
    26/10/2019 08:15
  • L
  • 2 : 1(FK Varnsdorf - FC Vlasim)
    06/10/2019 14:00
15
Relegation (Championship)
11
0
2
9
6:24
2
  • ?
  • Dukla Praha - Sokolov
    18/06/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(SK Prostejov - Sokolov)
    06/06/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(FC Vlasim - Sokolov)
    31/05/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Zbrojovka Brno - Sokolov)
    08/03/2020 16:00
  • L
  • 1 : 0(MFK Chrudim - Sokolov)
    09/11/2019 09:15
  • L
  • 3 : 0(FK Varnsdorf - Sokolov)
    27/10/2019 13:30
16
Relegation (Championship)
10
0
1
9
7:28
1
  • ?
  • Pardubice - Vitkovice
    07/06/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(SK Prostejov - Vitkovice)
    30/05/2020 15:00
  • L
  • 4 : 1(FK Slavoj Vysehrad - Vitkovice)
    07/03/2020 09:15
  • L
  • 3 : 0(Hradec Kralove - Vitkovice)
    10/11/2019 14:00
  • L
  • 5 : 1(SK Lisen - Vitkovice)
    26/10/2019 12:30
  • L
  • 3 : 2(Trinec - Vitkovice)
    05/10/2019 08:15