National League - 2019/2020National League - 2019/2020

Wrexham30Woking

Finished

1
X
2
background of football game timelineHomeGuestGoal14''
goalLuke Summerfield
Goal47''
goalDaniel Jarvis
Player substitution62''
inDavis Keillor-Dunn
inDaniel Jarvis
Goal78''
goalLuke Summerfield
Player substitution87''
inTyler Reid
inMark Carrington
Player substitution90''
inJason Oswell
inJJ Hooper
Player substitution55''
inJosh Neufville
inShaun Donnellan
Player substitution55''
inAlex Wall
inDavid Tarpey
Yellow and red card68''
yellow and red cardJamar Loza
Player substitution80''
inNathan Collier
inJake Hyde
Summary
goalLuke Summerfield
14'
Second half
goalDaniel Jarvis
47'
55'
inJosh Neufville
outShaun Donnellan
55'
inAlex Wall
outDavid Tarpey
inDavis Keillor-Dunn
outDaniel Jarvis
62'
68'
yellow-red cardJamar Loza
goalLuke Summerfield
78'
80'
inNathan Collier
outJake Hyde
inTyler Reid
outMark Carrington
87'
inJason Oswell
outJJ Hooper
90'
90'

Wrexham make a substitution. JJ Hooper runs off the field and in comes Jason Oswell

87'

Wrexham make a substitution. Mark Carrington runs off the field and in comes Tyler Reid

80'

Woking make a substitution. Jake Hyde runs off the field and in comes Nathan Collier

78'

G O O O A A L - Luke Summerfield scores in the penalty shoot-out.

68'

RED CARD! - Jamar Loza receives his second yellow card and is sent off!

62'

Wrexham make a substitution. Daniel Jarvis runs off the field and in comes Davis Keillor-Dunn

55'

Woking make a substitution. David Tarpey runs off the field and in comes Alex Wall

55'

Woking make a substitution. Shaun Donnellan runs off the field and in comes Josh Neufville

47'

G O O O A A L - Daniel Jarvis scores in the penalty shoot-out.

14'

G O O O A A L - Luke Summerfield scores in the penalty shoot-out.

Racecourse Ground
Goalkeeper
1Rob LaintonCraig Ross13
Starting Lineups
7Luke Summerfieldgoal14'goal78'Moussa Diarra6
13Mark Carringtonout87'Kane Ferdinand8
5Shaun PearsonJosh Casey3
3James JenningsJack Cook2
16Kieran KennedyGodfrey Poku14
14Paul Rutherfordout80'Jake Hyde9
8Luke Youngout55'David Tarpey7
6Jake LawlorBen Gerring5
30JJ Hooperout90'yellow/red card68'Jamar Loza22
28Daniel Jarvisgoal47'out62'out55'Shaun Donnellan16
Substitutes
21Christian DibbleSamuel Howes1
17Omari Patrickin55'Josh Neufville20
12Jason Oswellin90'Immanuel Parry4
18Tyler Reidin87'in55'Alex Wall27
29Davis Keillor-Dunnin62'in80'Nathan Collier12
Coach
Dean KeatesAlan Dowson
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
37
21
7
9
68:39
70
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • L
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
19
9
9
61:44
66
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • W
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
38
17
12
9
61:38
63
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
9
11
61:44
60
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
16
12
9
55:40
60
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
37
17
7
13
50:49
58
  • ?
  • Boreham Wood - FC Halifax Town
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
39
16
10
13
51:54
58
  • ?
  • Stockport County - Notts County
    24/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
8
38
15
10
13
48:37
55
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
9
39
14
13
12
56:50
55
  • ?
  • Hartlepool United - FC Halifax Town
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
10
38
15
10
13
50:55
55
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
11
35
14
12
9
52:42
54
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
12
38
15
9
14
49:49
54
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
13
38
14
10
14
57:52
52
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
14
38
12
14
12
47:42
50
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
15
36
14
6
16
56:61
48
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
16
39
12
10
17
43:55
46
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
17
37
11
13
13
43:55
46
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
18
37
11
11
15
40:44
44
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
19
38
11
11
16
55:65
44
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
20
37
11
10
16
46:49
43
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
21
Relegation (Championship)
39
10
12
17
47:68
42
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
38
12
5
21
44:58
41
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
23
Relegation (Championship)
37
9
12
16
44:60
39
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
24
Relegation (Championship)
38
4
14
20
31:65
26
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
19
13
2
4
33:15
41
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Barrow - Bromley)
    18/01/2020 17:20
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
12
4
3
32:16
40
  • ?
  • Harrogate - Barrow
    01/04/2020 18:45
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Harrogate - Wrexham)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    04/01/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
10
8
2
36:16
38
  • ?
  • Notts County - Harrogate
    07/04/2020 18:45
  • W
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Notts County - Chesterfield)
    01/02/2020 17:20
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Dover)
    18/01/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
9
6
3
34:19
33
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Hartlepool United)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Yeovil Town - Solihull Moors)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 6 : 2(Yeovil Town - Torquay United)
    26/12/2019 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
7
4
24:18
28
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Barrow)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Boreham Wood - Barnet)
    01/01/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Boreham Wood - Eastleigh)
    28/12/2019 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
10
3
7
31:26
33
  • ?
  • FC Halifax Town - Wrexham
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • L
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Dover)
    28/01/2020 19:45
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
9
3
7
28:28
30
  • ?
  • Stockport County - Notts County
    24/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Stockport County - Dover)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stockport County - Sutton United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Stockport County - Boreham Wood)
    04/01/2020 15:00
8
19
12
1
6
29:15
37
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Solihull Moors - Maidenhead United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Barrow)
    28/01/2020 19:45
9
19
8
5
6
28:23
29
  • ?
  • Hartlepool United - FC Halifax Town
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Aldershot Town)
    08/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Hartlepool United - Stockport County)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Hartlepool United - Eastleigh)
    07/01/2020 19:45
10
19
8
6
5
22:22
30
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Woking - Yeovil Town)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Woking - Chorley)
    04/01/2020 15:00
11
16
7
6
3
26:19
27
  • ?
  • Barnet - Barrow
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 1(Barnet - Hartlepool United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barnet - FC Halifax Town)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Barnet - AFC Fylde)
    07/12/2019 17:20
12
20
6
6
8
30:27
24
  • ?
  • Dover - Barnet
    28/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Dover - Aldershot Town)
    25/01/2020 15:00
13
19
8
6
5
37:26
30
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Bromley - Barnet)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Bromley - Dover)
    01/01/2020 15:00
14
19
6
7
6
31:26
25
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Solihull Moors)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 6 : 2(Sutton United - Woking)
    01/01/2020 15:00
15
18
9
2
7
27:26
29
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Torquay United - Yeovil Town)
    01/01/2020 15:00
  • W
  • 4 : 1(Torquay United - Woking)
    28/12/2019 15:00
16
19
7
6
6
28:25
27
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Harrogate)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Aldershot Town - Chorley)
    18/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Aldershot Town - Eastleigh)
    01/01/2020 15:00
17
17
6
8
3
22:18
26
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Eastleigh - Woking)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Aldershot Town)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Eastleigh - Chesterfield)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Eastleigh - Ebbsfleet United)
    07/12/2019 15:00
18
19
7
6
6
29:24
27
  • ?
  • Dagenham & Redbridge - Dover
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Notts County)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Torquay United)
    04/01/2020 15:00
19
19
6
4
9
31:34
22
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - AFC Fylde)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    04/01/2020 15:00
20
18
7
7
4
23:16
28
  • ?
  • Wrexham - Boreham Wood
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 3 : 0(Wrexham - Woking)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Wrexham - Aldershot Town)
    04/01/2020 15:00
  • W
  • 3 : 1(Wrexham - Chorley)
    26/12/2019 15:00
21
Relegation (Championship)
19
4
6
9
23:33
18
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Sutton United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Woking)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 0 : 2(Ebbsfleet United - Harrogate)
    18/01/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
20
4
4
12
20:30
16
  • ?
  • Maidenhead United - Torquay United
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 0(Maidenhead United - Eastleigh)
    25/01/2020 15:00
23
Relegation (Championship)
19
5
6
8
20:26
21
  • ?
  • AFC Fylde - Maidenhead United
    24/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 2(AFC Fylde - Boreham Wood)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 3(AFC Fylde - Torquay United)
    18/01/2020 15:00
24
Relegation (Championship)
19
3
5
11
13:30
14
  • ?
  • Chorley - AFC Fylde
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 0 : 1(Chorley - FC Halifax Town)
    25/01/2020 15:00
  • L
  • 0 : 2(Chorley - Wrexham)
    01/01/2020 15:00
#TeamMPWDLGPtsForm
1
Champions League (Promotion)
18
8
5
5
35:24
29
  • ?
  • Barnet - Barrow
    17/03/2020 19:45
  • D
  • 2 : 2(Sutton United - Barrow)
    22/02/2020 17:20
  • L
  • 2 : 1(Dover - Barrow)
    04/02/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(Solihull Moors - Barrow)
    28/01/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Barrow)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(AFC Fylde - Barrow)
    01/01/2020 15:00
2
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
5
6
29:28
26
  • ?
  • Solihull Moors - Harrogate
    13/03/2020 19:45
  • W
  • 3 : 4(Chesterfield - Harrogate)
    03/03/2020 19:45
  • ?
  • Barnet - Harrogate
    18/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Aldershot Town - Harrogate)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Ebbsfleet United - Harrogate)
    18/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Harrogate)
    01/01/2020 15:00
3
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
18
7
4
7
25:22
25
  • ?
  • Torquay United - Notts County
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Barrow - Notts County)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Notts County)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Notts County)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Notts County)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Maidenhead United - Notts County)
    01/01/2020 15:00
4
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
8
3
8
27:25
27
  • ?
  • Eastleigh - Yeovil Town
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Dover - Yeovil Town)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Boreham Wood - Yeovil Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Yeovil Town)
    11/02/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Woking - Yeovil Town)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Torquay United - Yeovil Town)
    01/01/2020 15:00
5
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
19
9
5
5
31:22
32
  • ?
  • Wrexham - Boreham Wood
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Maidenhead United - Boreham Wood)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Barnet - Boreham Wood)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 2(Aldershot Town - Boreham Wood)
    25/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(AFC Fylde - Boreham Wood)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Solihull Moors - Boreham Wood)
    18/01/2020 15:00
6
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
17
7
4
6
19:23
25
  • ?
  • Boreham Wood - FC Halifax Town
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 1 : 0(Torquay United - FC Halifax Town)
    22/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Chorley - FC Halifax Town)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barnet - FC Halifax Town)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 5 : 1(Stockport County - FC Halifax Town)
    26/12/2019 15:00
  • L
  • 2 : 0(Yeovil Town - FC Halifax Town)
    07/12/2019 15:00
7
Champions League Qualification (Promotion Playoff)
20
7
7
6
23:26
28
  • ?
  • Barrow - Stockport County
    28/03/2020 17:30
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Stockport County)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Ebbsfleet United - Stockport County)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Woking - Stockport County)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Dagenham & Redbridge - Stockport County)
    08/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Stockport County)
    25/01/2020 15:00
8
19
3
9
7
19:22
18
  • ?
  • Torquay United - Solihull Moors
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(AFC Fylde - Solihull Moors)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Dagenham & Redbridge - Solihull Moors)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Bromley - Solihull Moors)
    08/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Sutton United - Solihull Moors)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Yeovil Town - Solihull Moors)
    04/01/2020 15:00
9
20
6
8
6
28:27
26
  • ?
  • AFC Fylde - Hartlepool United
    28/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Sutton United - Hartlepool United)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Solihull Moors - Hartlepool United)
    03/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Boreham Wood - Hartlepool United)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barnet - Hartlepool United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Yeovil Town - Hartlepool United)
    18/01/2020 15:00
10
19
7
4
8
28:33
25
  • ?
  • Aldershot Town - Woking
    21/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(FC Halifax Town - Woking)
    07/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Notts County - Woking)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Eastleigh - Woking)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Ebbsfleet United - Woking)
    28/01/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Wrexham - Woking)
    18/01/2020 15:00
11
19
7
6
6
26:23
27
  • ?
  • Yeovil Town - Barnet
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Woking - Barnet)
    10/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Stockport County - Barnet)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Chorley - Barnet)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Solihull Moors - Barnet)
    11/02/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Bromley - Barnet)
    25/01/2020 15:00
12
18
9
3
6
19:22
30
  • ?
  • Eastleigh - Dover
    17/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Dover)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Barrow - Dover)
    18/02/2020 19:45
  • W
  • 0 : 2(Stockport County - Dover)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 4 : 2(FC Halifax Town - Dover)
    28/01/2020 19:45
  • D
  • 0 : 0(Notts County - Dover)
    18/01/2020 15:00
13
19
6
4
9
20:26
22
  • ?
  • Ebbsfleet United - Bromley
    21/03/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Harrogate - Bromley)
    07/03/2020 17:20
  • L
  • 1 : 0(Stockport County - Bromley)
    15/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(FC Halifax Town - Bromley)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Barrow - Bromley)
    18/01/2020 17:20
  • L
  • 2 : 1(Notts County - Bromley)
    04/01/2020 15:00
14
19
6
7
6
16:16
25
  • ?
  • Barnet - Sutton United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(FC Halifax Town - Sutton United)
    03/03/2020 19:45
  • W
  • 0 : 1(Bromley - Sutton United)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Sutton United)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Stockport County - Sutton United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Chesterfield - Sutton United)
    04/01/2020 15:00
15
18
5
4
9
29:35
19
  • ?
  • Boreham Wood - Torquay United
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Sutton United - Torquay United)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Torquay United)
    01/02/2020 15:00
  • W
  • 2 : 3(AFC Fylde - Torquay United)
    18/01/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Dagenham & Redbridge - Torquay United)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 6 : 2(Yeovil Town - Torquay United)
    26/12/2019 15:00
16
20
5
4
11
15:30
19
  • ?
  • Bromley - Aldershot Town
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(AFC Fylde - Aldershot Town)
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 1(Notts County - Aldershot Town)
    10/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Maidenhead United - Aldershot Town)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Hartlepool United - Aldershot Town)
    08/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Eastleigh - Aldershot Town)
    28/01/2020 19:45
17
20
5
5
10
21:37
20
  • ?
  • Sutton United - Eastleigh
    28/03/2020 15:00
  • L
  • 4 : 0(Notts County - Eastleigh)
    14/03/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Eastleigh)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Eastleigh)
    03/03/2020 19:45
  • L
  • 3 : 0(Harrogate - Eastleigh)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Maidenhead United - Eastleigh)
    25/01/2020 15:00
18
18
4
5
9
11:20
17
  • ?
  • Woking - Dagenham & Redbridge
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(Aldershot Town - Dagenham & Redbridge)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 1(Barrow - Dagenham & Redbridge)
    29/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Wrexham - Dagenham & Redbridge)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Ebbsfleet United - Dagenham & Redbridge)
    01/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Bromley - Dagenham & Redbridge)
    28/12/2019 15:00
19
19
5
7
7
24:31
22
  • ?
  • Yeovil Town - Chesterfield
    24/03/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Dover - Chesterfield)
    14/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 2(Chorley - Chesterfield)
    07/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Notts County - Chesterfield)
    01/02/2020 17:20
  • W
  • 0 : 2(Eastleigh - Chesterfield)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Solihull Moors - Chesterfield)
    01/01/2020 15:00
20
19
4
3
12
23:33
15
  • ?
  • Barrow - Wrexham
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Yeovil Town - Wrexham)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Bromley - Wrexham)
    22/02/2020 15:00
  • L
  • 3 : 2(Chesterfield - Wrexham)
    08/02/2020 13:00
  • W
  • 0 : 2(Harrogate - Wrexham)
    25/01/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Chorley - Wrexham)
    01/01/2020 15:00
21
Relegation (Championship)
20
6
6
8
24:35
24
  • ?
  • Yeovil Town - Ebbsfleet United
    28/03/2020 15:00
  • W
  • 0 : 1(FC Halifax Town - Ebbsfleet United)
    14/03/2020 17:20
  • W
  • 0 : 1(Hartlepool United - Ebbsfleet United)
    07/03/2020 15:00
  • W
  • 1 : 3(Maidenhead United - Ebbsfleet United)
    25/02/2020 19:45
  • L
  • 4 : 0(Chesterfield - Ebbsfleet United)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 0 : 0(Torquay United - Ebbsfleet United)
    25/01/2020 15:00
22
Relegation (Championship)
18
8
1
9
24:28
25
  • ?
  • Chesterfield - Maidenhead United
    21/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Woking - Maidenhead United)
    29/02/2020 15:00
  • W
  • 0 : 2(Solihull Moors - Maidenhead United)
    01/02/2020 15:00
  • L
  • 5 : 2(FC Halifax Town - Maidenhead United)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Harrogate - Maidenhead United)
    04/01/2020 15:00
  • L
  • 3 : 0(Notts County - Maidenhead United)
    26/12/2019 15:00
23
Relegation (Championship)
18
4
6
8
24:34
18
  • ?
  • Sutton United - AFC Fylde
    17/03/2020 19:45
  • W
  • 1 : 2(Dagenham & Redbridge - AFC Fylde)
    10/03/2020 19:45
  • L
  • 5 : 1(Dover - AFC Fylde)
    22/02/2020 15:00
  • D
  • 2 : 2(Eastleigh - AFC Fylde)
    11/02/2020 19:45
  • D
  • 1 : 1(Chesterfield - AFC Fylde)
    25/01/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Barrow - AFC Fylde)
    26/12/2019 15:00
24
Relegation (Championship)
19
1
9
9
18:35
12
  • ?
  • Bromley - Chorley
    14/03/2020 15:00
  • L
  • 2 : 0(Torquay United - Chorley)
    29/02/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Ebbsfleet United - Chorley)
    15/02/2020 15:00
  • D
  • 1 : 1(Yeovil Town - Chorley)
    01/02/2020 15:00
  • D
  • 3 : 3(Aldershot Town - Chorley)
    18/01/2020 15:00
  • L
  • 1 : 0(Woking - Chorley)
    04/01/2020 15:00